Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 74 opinie
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielam korepetycji

O mnie

Lektor z doświadczeniem, pasją i chęciami do nauczania.Uczę angielskiego oraz hiszpańskiego. Przez wiele lat pracowałem nad najlepszymi metodami nauczania, tak żeby jak najlepiej pomóc Ci w zrobieniu postępów. Jestem lektorem w 2 szkołach językowych. Zerknij na opinie uczniów!Posiadam dużą ilość materiałów, lekcje dopasowuję indywidualnie do potrzeb ucznia, jestem dyspozycyjny. Uczę dzieci i dorosłych, przygotowuję do matury, egzaminu gimnazjalnego, a także certyfikatów językowych. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, dla firm. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.Zapraszam! :)

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Aleksandra19 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Doskonałe podejście do nauki języka angielskiego. Otwarty, elastyczny, profesjonalny, trzymający wysoki poziom merytoryczny zajęć. To co jest najważniejsze, to konsekwencja w realizacji celu. Tym celem był egzamin gimnazjalny na poziomie rozszerzonym. Pan Mikołaj świetnie przygotował mojego syna, a pacholę pokochało lekcje via skype, co w jego przypadku wcale nie jest takie proste ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję! Bardzo cenię to, że mogę współpracować zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą - nie sposób się nudzić ;)

 • Aneta17 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Mikołajem. Dzieki niemu przelamałam barierę mówienia. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale teraz wiem że nauka jęz. angielskiego może być przyjemna. Dzięki Mikołaj

  Odpowiedź korepetytora

  Bariera językowa to jeden z najczęstszych problemów językowych. Cieszę się, że razem ją przełamaliśmy! Dziękuję za współpracę i opinię.

 • Marek Marecky Kłos13 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam lekcje z Mikołajem, jest profesjonalny, punktualny, potrafi mobilizować do nauki, z poczuciem humoru dzięki czemu lekcje nie są nudne, po 6 miesiącach lekcji odczuwam ogromny progres, wyjeżdżając za granicę rozmawiając po angielsku czuję się swobodniej, nie boję się mówić, sam sposób lekcji przez Skype jest dla mnie optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, bardzo wygodny. W dzisiejszych czas ciężko jest polecać ludzi ale Mikołaja POLECAM w 100% !!!
  Kładę swoją głowę na stół.
  W mojej opinii Mikołaj jest BDB nauczycielem. Warto korzystać z jego usług.
  Marecky :-)

  Odpowiedź korepetytora

  Ostatnie 6 miesięcy naszej współpracy to jeden wielki sukces, bardzo się cieszę, że Twój angielski tak mocno poszedł do przodu :) A bycie jakąś częścią tego sukcesu to dla mnie super sprawa, bardzo dziękuję za opinię!

 • Agnieszka6 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj jest doskonałym nauczycielem. Świetnie organizuje nasze zajęcia, zawsze jest coś zaskakującego, nigdy się nie nudzę i z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia. Mikołaj jest wymagający, więc szybko widać efekty współpracy. Ma doskonałe poczucie humoru, a jednocześnie potrafi wyczuć, że czasem humor nie dopisuje. Mikołaj to wspaniały człowiek!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję Aga, taka opinia to wspaniała zachęta do dalszej pracy nad sobą i lekcjami :)

 • Wiktor27 marca 2017Ocena: 5/5

  Miałem zajęcia z Mikołajem przez 2 ostatnie miesiące. Nauka języka przed wyjazdem za granicę od kompletnych podstaw. Po tym czasie czuję się dużo pewniej.

  Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze. Zawsze punktualnie.

  Polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  2 miesiące to mało czasu, ale daliśmy radę :) Dziękuję bardzo!

 • Katarzyna24 marca 2017Ocena: 5/5

  Najlepsze zajęcia z angielskiego, prowadzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Fantastyczna energia Mikołaja jest bardzo dużą motywacją i pomaga w nauczaniu. Polecam każdemu!

  Odpowiedź korepetytora

  Cała przyjemność po mojej stronie! Dziękuję Kasiu, to był intensywny czas :)

 • Rafał17 marca 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam lekcje z Mikołajem.
  Mikołaj jest nauczycielem z pasją, zaangażowanym w to co robi. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz ogrom materiałów bazujących na brytyjskich lub amerykańskich artykułach, czy filmach. Lekcje są prowadzone w sympatycznej atmosferze, bez żadnych stresów. Już w kilka miesięcy po rozpoczęciu współpracy z Mikołajem widziałem znaczącą poprawę we wszystkich aspektach języka (mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie), dalej tylko lepiej. Polecam i pozdrawiam.

  Odpowiedź korepetytora

  Zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Dziękuję za współpracę i opinię.

 • Dorota5 marca 2017Ocena: 5/5

  Pan Mikołaj to rewelacyjny nauczyciel !!!
  Od kilku miesięcy uczy naszego syna języka hiszpańskiego. W bardzo krótkim czasie, my jako rodzice jak również nauczyciel w szkole zauważył istotny progres w jego umiejetnościach językowych. Sposób w jaki Pan Mikołaj prowadzi zajęcia sprawił, że gramatyka zmora wiekszości uczniów, nagle okazała sie prosta i zrozumiała. Zajęcia prowadzone sa w sposób niezmiernie profesjonalny i interesujacy. Pomimo tego, ze Pan Mikolaj jest bardzo obleganum nauczycielem to i tak znazał czas na dodatkowe korepetycje z jezyka angielskiego dla naszego syna - za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Może trudno w to uwierzyć, ale dla naszego syna sa to najlepsze i najciekawsze zajęcia dodatkowe. Nauka języka hiszpańskiego i angielskiego stała się dla niego przyjemnością a nie obowiązkiem. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach Pan Mikołaj również znajdzie czas na edukację językową naszego syna.

  Odpowiedź korepetytora

  A ja mam nadzieję, że Państwa syn będzie cały czas tak ambitnie podchodził do nauki :) Bardzo dziękuję!

 • Ola22 lutego 2017Ocena: 5/5

  Lekcje mijały w super atmosferze. Mikołaj potrafi nauczyć i w prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, które wcześniej stanowiły trudność. Zawsze uśmiechnięty, radosny i cierpliwy. Lekcje urozmaicone przez co nie sposób się nudzić.
  POLECAM!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za współpracę i opinię!

 • Irmina21 lutego 2017Ocena: 5/5

  To co wyróżnia Mikołaja spośród innych nauczycieli to energia i entuzjazm widoczny na każdych zajęciach. Mikołaj wie jak poprowadzić zajęcia, aby byly one interesujące i angażujące dla ucznia. Podczas lekcji poruszaliśmy wiele ciekawych tematów, wszystko przy sporej dawce humoru :)
  Zdecydowanie polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Nie nudziliśmy się! Dzięki za opinię :)

 • Arek12 lutego 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to naczyciel, który sam wobec siebie stawia coraz to nowe cele.
  Tę pasję w osiąganiu celu potrafi przekazać i zarazić nią innych.
  W nauce języków obcych jest to zaleta, która jest nieoceniona.
  Jednocześnie zawsze bardzo skrupulatny, punktualny i dobrze przygotowany do zajęć.
  Bezpośrednie podejście, duża dawka humoru powodują, że zajęcia są zawsze fajne i nie myślisz o nich w kategoriach "znowu muszę się uczyć".
  Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki takim uczniom nauczyciel wykonuje swoją pracę z pasją i kółko się zamyka :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

 • Łukasz2 lutego 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie mój najlepszy wybór jeśli chodzi o nauczycieli. Poza ogromną wiedzą Mikołaj ma odpowiedni charakter do bycia nauczycielem - jest wymagający, ale potrafi ułożyć taki plan, który będzie potrafiła wykonać osoba taka jak ja - dorosły z mnóstwem innych obowiązków. Na zajęcia zawsze jestem przygotowany i po kilku miesiącach okazało się że nauka wcale nie musi być nudna. Mikołaj ma masę energii i świetnie się z nim współpracuje. Polecam wymagającym.

  Odpowiedź korepetytora

  Mam szczęście współpracować z osobami, które dają się zarazić pasją do języków! Dziękuję bardzo :)

 • Karolina i Damian16 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj nie był naszym pierwszym lektorem, ale bardzo byśmy chcieli, żeby był ostatnim! Lekcje z nami nie są łatwe - z natury jesteśmy dość leniwi, ale poziom motywacji i entuzjazm Mikołaja jest tak zaraźliwy, że lekcje angielskiego były jednym z przyjemniejszych punktów tygodnia. I tak Damian - ignorant gramatyczny zaczął zwracać uwagę na czasy i formy, a Karolina - stroniąca od słuchania języka obcego nie wyłącza odruchowo każdego filmu anglojęzycznego. Sympatyczny, cierpliwy (!), dowcipny, z poczuciem humoru i niespożytą energią - to były najzabawniejsze, a przy tym najefektywniejsze lekcje w jakich braliśmy udział !
  P.S. Kilka razy analizowaliśmy czy na pewno powinniśmy wrzucać ten komentarz - wszak chcielibyśmy niedługo do Ciebie wrócić, a nie tak łatwo do Ciebie się dostać ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo Wam dziękuję! Chyba oprawię tę opinię ;) Zapraszam do szybkiego powrotu na zajęcia!

 • Asia1 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to nauczyciel z powołania! Jest lektorem, który potrafi zmotywować do samodzielnej i systematycznej pracy poza lekcjami. Korzystając z cennych wskazówek Mikołaja można w szybki sposób osiągnąć pożądane rezultaty. Lekcje są bardzo intensywne, jednocześnie panuje wspaniała atmosfera. Jednym słowem: polecam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Asiu, bardzo dziękuję za te miłe słowa! Rezultaty masz super, a to zawsze najlepsza nagroda dla nauczyciela :)

 • Tomek12 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz nauczyciela który potrafi zmotywować, oraz jest bardzo zaangazowany w prowadzenie zajęć, potrafi bardzo skutecznie :) zmotywować do pracy w domu, nawet zaraz po zajęciach. To bardzo goraco polecam prace z Mikołajem. Prowadzone zajęcia sa bardzo intensywne i naprawdę zauważa sie przyrost wiedzy.

  Odpowiedź korepetytora

  Chyba czas zmienić zawód z nauczyciela na nauczyciela-motywatora ;) Dziękuję za ocenę.

 • Beata9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Z Mikołajem współpracuję od maja b.r. Miałam kiedyś kontakt z angielskim ale na pierwszej lekcji ciężko mi było się przedstawić. Mikołaj bardzo szybko sprawił, że zaczęłam mówić. Jego lekcje zawsze są ciekawe, bez nerwów, stresu, że czegoś nie umiem. I dla mnie co najważniejsze: Mikołaj potrafi zmotywować do działania. Choć nie zawsze jest łatwo ( 2 małych dzieci, ciągły hałas w domu i ciągle coś do zrobienia) a jestem tak zmotywowana, że gdy choć na 5 min nie usiądę do angielskiego w ciągu dnia mam wyrzuty sumienia sama przed sobą :) Naprawdę polecam współpracę z Mikołajem. To nie jest stracony czas :)

  Odpowiedź korepetytora

  Ciekawe jest to, że przy odpowiedniej dawce motywacji zawsze da się wygospodarować chociaż chwilę na naukę - gratuluję i dziękuję za opinię :)

 • Karol9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj pomaga mi w języku biznesowym. Uczyłem się z nim zarówno podstaw jak i bardziej zaawansowanych umiejętności i jestem bardzo zadowolony. Na tę chwilę sprawdzamy moje biznesowe maile oraz poprawiamy je, przy okazji ucząc się poprawnych struktur. Serdecznie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Zajęcia biznesowe to zawsze super sprawa!

 • Wojciech7 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Z Mikołajem uczę się języka już od prawie roku. Przez niespełna rok poprawiłem się znacząco, nabrałem dużego doświadczenia, w szczególności jeżeli chodzi o rozmowę i odpowiednie dobieranie słów. Nie byłem "orłem" językowym ale po tym czasie jaki uczę się u Mikołaja potrafię bezproblemowo nawiązywać nowe kontakty. Na zajęciach u Mikołaja cenię sobie również luźną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia.

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, że mamy efekty. Dziękuję za opinię!

 • Dariusz1 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Szukając nauczyciela chodziło mi nie tylko o dużą wiedzę ale również o swego rodzaju poprowadzenie mnie za rękę - nigdy nie miałem talentu językowego i nie wiedziałem w jaki sposób się uczyć. Mikołaj nie tylko prowadzi ze mną super zajęcia, ale pomógł mi też odkryć jakie metody nauki będą dla mnie najlepsze.
  Miałem okazję przetestować zajęcia z kilkoma lektorami i zdecydowanie wybrałem Mikołaja. W przeciągu pół roku zrobiłem duże postępy i zamierzam kontynuować współpracę. Serdecznie polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Również zamierzam kontynuować - wielkie dzięki!

 • Lidia24 listopada 2016Ocena: 5/5

  Z Mikołajem uczę się od dwóch miesięcy. Ale już po tak krótkim czasie mogę Go zdecydowanie polecić wszystkim, którzy szukają profesjonalnego nauciela z energią i pasją.
  Mikołaj ma niezwykłą umiejętność - przekazywania wiedzy w ciekawy sposób ! Wiem, że czas poświecony na zajęcia z nim jest dobrą inwestycją.
  Do tego jest zawsze świetnie przygotowany, ma dobrą pamięć (pamięta wszystko i wszystkich:)). Każde zajęcia wzbogacone są nowymi materiałami, filmami, artykułami. Myślę, że każdy znalazł by na nich coś dla siebie !

  Zdecydowanie polecam.
  Ja już cieszę się na klolejne lekcje !

  Odpowiedź korepetytora

  Staram się :) Dziękuję za pełną emocji ocenę :)

 • Natalia14 listopada 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj jest świetnie przygotowanym do swojej roli nauczycielem. Na każdej lekcji poszerza wiedzę z zakresu słownictwa i gramatyki. Przesyła dodatkowe materiały, linki, z których można korzystać w domu. Lekcje prowadzone w bardzo miłej i zabawnej atmosferze. Na pewno polecę gdyby ktoś szukał dobrego, solidnego nauczyciela :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję! Bardzo mi miło :)

 • Michał28 października 2016Ocena: 5/5

  Jednym słowem: REWELACJA! Po kilku miesiącach zajęć czuję się zdecydowanie swobodniej w mówieniu. Na zajęciach poruszyliśmy mnóstwo ciekawych tematów, Mikołaj pomógł mi też przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - przećwiczyliśmy przykładowe pytania i odgrywaliśmy scenki. Efekt? Dostałem nową pracę :) Na lekcjach szczególnie podoba mi się to, że Mikołaj zawsze jest pełen energii i że ma bardzo dużo materiałów - książki, artykuły, filmy, nagrania, zdjęcia.

  Podpisuję się pod poprzednimi opiniami i oczywiście polecam dalej :)

  Odpowiedź korepetytora

  Zawsze super obserwować efekty nauki :) Dziękuję.

 • Agnieszka19 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Mikołajem :) Super atmosfera, ciekawe zajęcia, nieszablonowe materiał i tematy do rozmowy - nie sposób się nudzić! Na zajęciach ćwiczyliśmy zarówno mówienie, czytanie, jak i słuchanie. Mikołaj pokazał mi bardzo ciekawe i darmowe materiały, dzięki którym mogłam ćwiczyć między zajęciami. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i energii, jakie wkłada w zajęcia. Bardzo dziękuję za wszystkie zajęcia :)

  Odpowiedź korepetytora

  Fakt, nudno nie było ;) Również dziękuję!

 • Damian14 października 2016Ocena: 5/5

  Jeśli chodzi o zajęcia z tym nauczycielem, miałem przyjemność uczestniczyć w lekcjach zarówno angielskiego, jak i hiszpańskiego. Mikołaj zaimponował mi swoją umiejętnością przekazywania wiedzy oraz swoimi zdolnościami językowymi. Angielskiego nauczał mnie na poziomie zaawansowanym, a hiszpańskiego zupełnie od zera. Dzięki lekcjom wskoczyłem o jeden poziom wyżej z angielskim oraz nauczyłem się hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym.
  Poza tym Mikołaj jest bardzo sympatyczną osobą. Każde spotkanie było dla mnie przyjemnością. Bardzo polecam współpracę.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. 2 języki to wyzwanie, ale daliśmy radę.

 • Mateusz W.13 października 2016Ocena: 5/5

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
  Jeśli szukasz PROFESJONALNEGO, wesołego, zaangażowanego, wszechstronnego i zawsze przygotowanego nauczyciela to DOBRZE TRAFIŁEŚ.
  Wiem, że brzmi to jak reklama ale takich nauczycieli jak Mikołaj warto reklamować.
  4 miesiące temu zacząłem naukę przez Skype na poziomie A2/B1. Wczoraj minęła 30ta lekcja i naprawdę czuję, że te zajęcia to jedna z moich NAJLEPSZYCH INWESTYCJI.
  Znacząco powiększyłem zakres słownictwa, a przede wszystkim płynność i pewność w używaniu języka angielskiego.
  ZDECYDOWANIE POLECAM.

  Odpowiedź korepetytora

  Samodzielna nauka + zajęcia = efekty. Dziękuję za opinię!

 • Lucyna i Jacek22 września 2016Ocena: 5/5

  Lekcje z Mikołajem przebiegają w bardzo ciekawej atmosferze. Korzystamy z najlepszych materiałów, nagrań, filmów. Dzieki zajęciom duzo sie nauczylismy. Pozdrawiamy!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki, również pozdrawiam!

 • Klara11 września 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj to profesjonalny lektor, po lekcjach z nim zdałam maturę rozszerzoną na 92%. Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, że pomogłem. Dziękuję za miłe słowa :)

 • Oskar7 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo lubię lekcje z Panem Mikołajem, ponieważ świetnie naucza w fajny sposób. I recommend him!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks!

 • Weronika19 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Myślę, że 10 gwiazdeczek dla Mikołaja w 10 - stopniowej skali to i tak mało, ponieważ lektora/nauczyciela podchodzącego do zajęć z takim zaangażowaniem, pasją, luzem jednocześnie i humorem można szukać ze świecą:) Zajęcia u Mikołaja to czas maksymalnie skoncentrowany na "żywym" języku, czas pełen śmiechu, niesamowitych historii a przede wszystkim multitematyczność i motywacja do nauki poprzez zabawę czy film po angielsku:) Polecam, polecam, polecam:)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)

 • Patrycja7 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Na zajęcia do Mikołaja uczęszczałam przez ok. 8 miesięcy- zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, indywidualne podejście do każdego ucznia. Mikołaj jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć i posiada wszelkie przydatne materiały do nauki. Dzięki zajęciom u Mikołaja zdałam egzamin FCE, pomimo dużych zaległości. Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Da się? Da się! Dziękuję za opinię.

 • Daria6 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Pełen profesjonalizm!

  Same zajecia sa bardzo interesujace i skierowane na potrzeby kursanta. U mnie bylo to przygotowanie do egzaminu CAE, ktory zdałam z powodzeniem. Mikolaj dostarczyl wszystkie materiały i pomógl mi w przygotowaniu się do każdej cześci egzaminu.

  Chcialabym tez podziekowac za duża pomoc przy organizacji mojej pracy w domu, Mikolaj wiedzac ile czasu mogę poswiecic na pracę wlasną specjalnie przygotowal mi 'rozklad' rzeczy do zrobienia w domu.

  Serdecznie polecam tego lektora!

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję wyników i dziękuję!

 • Aleksander27 lipca 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj uczył mnie angielskiego na poziomie zaawansowanym i hiszpańskiego na podstawowym. Jeśli chodzi o angielski, zdałem międzynarodowy egzamin TOEFL, dzięki któremu dostałem się na wymarzone studia za granicą. Z kolei dzięki jego pomocy w hiszpańskim, już po kilku miesiącach kursu potrafię porozumiewać się w tym języku i mam dużo motywacji do dalszych postępów. Mikołaja polecam, ponieważ jest nie tylko profesjonalnym i konkretnym nauczycielem oraz motywatorem, ale także ciekawą i pozytywną osobą, która sprawia, że nauka staje się przyjemnością :)

  Odpowiedź korepetytora

  Wyniki ekstra. Bardzo dziękuję za opinię.

 • Magdalena18 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Mikołajem każdemu! Zawsze przygotowany do zajęć, z mnóstwem energii, wieloma pomysłami - nie sposób się z nim nudzić =) Na lekcjach skupiliśmy się na konwersacjach i poszerzaniu słownictwa, przez cały rok tematów nie zabrakło nam ani razu. 10/10! :)

  Odpowiedź korepetytora

  10/10? Bardzo mi miło :)

 • Bartek28 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel z jakim miałem okazję współpracować :) Serdecznie polecam i dziękuję za wszystkie lekcje!

  Odpowiedź korepetytora

  Również dziękuję!

 • Mariusz25 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj uczył mnie angielskiego przez 6 m-cy. W tym czasie miałem szansę się przekonać o jego umiejętności skutecznej nauki. Indywidualne podejście, elastyczne metody oraz całkowite poświęcenie uwagi swoim uczniom to gwarancja osiągnięcia celu. W moim przypadku było to zdanie egzaminu IELTS na poziomie min. 6.5, co się udało z powodzeniem. Polecam Mikołaja wsystkim, którzy chcą się szybko i skutecznie nauczyć języka.

  Odpowiedź korepetytora

  To co lubię najbardziej - wyniki! Gratuluję i dziękuję.

 • Adrian22 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Po niecałych 5 miesiącach nauki języka z Mikołajem, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nie mogłem trafić lepiej. Lekcje był prowadzone w idealny sposób, zgodnie z oczekiwaniami, które przedstawiłem na pierwszych zajęciach. Luźna atmosfera, bardzo duża wiedza i umiejętności Mikołaja sprawiły, że poprawiłem swój angielski zdecydowanie. Śmiało polecam wszystkim osobom, które chcą nabyć pewności w posługiwaniu się językiem oraz tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję bardzo.

 • Marcin14 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Lekcje z Mikołajem były profesjonalne, przygotowane specjalnie do moich potrzeb. Lektor był zawsze punktualny i, co ważne, uśmiechnięty! Serdecznie polecam, było super.

  Odpowiedź korepetytora

  Wielkie dzięki!

 • Adrian15 maja 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj to zdecydowanie osoba godna polecenia. Podjąłem u niego lekcje w okolicach lutego 2016 roku jako, że szykowałem się do wyjazdu do Anglii i chciałem utrwalić, a także udoskonalić dotychczas zdobytą wiedzę z angielskiego. Dzięki Mikołajowi zdecydowanie poprawiłem swoją pewność siebie przy wypowiadaniu się, a także zdobyłem cenne słownictwo, którego mi brakowało. Mikołaj jest zdecydowanie doskonałym wyborem dla osób, które angielski już znają ale chcą pogłębić dotychczasowe doświadczenia związane z tym językiem obcym. Także krótko: Mikołaj to świetny gość i gorąco go polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Cała przyjemność po mojej stronie :) Dziękuję!

 • Maciek8 maja 2016Ocena: 5/5

  Z najczystszym sumieniem mogę powiedzieć, że nigdy nie miałem lepszego nauczyciela języka angielskiego :). Mikołaj to osoba z ogromnymi umiejętnościami językowymi oraz dydaktycznymi. Lekcje przebiegały w bardzo miłej i luźnej atmosferze, a co najważniejsze - były bardzo efektywne! Już po niespełna trzech miesiącach zauważyłem, że mój poziom angielskiego zmienił się diametralnie, porozumiewam się dużo pewniej i swobodniej. Oprócz świetnie prowadzonych lekcji, otrzymałem wiele materiałów dydaktycznych, z których korzystam do dzisiaj, a sama nauka stała się dla mnie dużo łatwiejsza. Podsumowując - Mikołaj to nauczyciel z powołaniem!

  Odpowiedź korepetytora

  Miło to słyszeć :) dziękuję.

 • Paweł30 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Lekcje w Best English były zawsze ciekawe i dobrze przygotowane. Dzięki zaangażowaniu Mikołaja i jego pomocy w zorganizowanie mojej 'pracy domowej' zrobiłem duże postępy i po 9 miesiącach mogłem zakończyć kurs i być zadowolonym z rezultatów :) Polecam zarówno zajęcia indywidualne i grupowe. Wielkie dzięki za współpracę!

  Odpowiedź korepetytora

  9 miesięcy i taka zmiana - to nie tylko moja zasługa! Bardzo dziękuję za opinię.

 • Marcin10 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam Mikołaja jako bardzo dobrego nauczyciela języka angielskiego. Mam przyjemność uczyć się z Mikołajem już ponad 2 lata i bardzo go cenię za profesjonalne podejście do każdych zajęć. Zajęcia u Mikołaja prowadzone są w sposób nieszablonowy co pozwala unikać nudy, dzięki czemu nauka języka staje się bardzo przystępna i jest po prostu przyjemnością. To co podoba mi się w zajęciach z Mikołajem to indywidualne podejście do każdego ucznia. Jako nauczyciel jest zawsze przygotowany do zajęć, posiada bardzo dużą wiedzę, oraz co istotne potrafi "wciągać" uczestników w ciekawe konwersacje. Mikołaj jest osobą otwartą i pozytywnie nastawioną dzięki czemu zaraża innych pasją do języka angielskiego i potrafi stworzyć bardzo dobrą atmosferę na zajęciach:). Gorąco wszystkim polecam Mikołaja jako nauczyciela!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję za polecenie!

 • Maja9 marca 2016Ocena: 5/5

  Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Mikołaja jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora (prowadzi zajęcia ze mną od 2 lat).
  Jest to osoba, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę i sprawia, że nauka angielskiego staje się przyjemnością. Dzięki swojemu poczuciu humoru i pasji zaraża entuzjazmem do nauki - serdecznie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Przyjemność to współpraca z takimi uczniami. Dziękuję!

 • Dorota Biała Kandulska15 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Dla Pana Mikołaja skala powinna mieć conajmniej 10 gwiazdek:)
  choć w sumie powinna zaczynać się od -10 - gdyż w takim mrozie - jest bardzo punktualny - 10 gwiazdka za szacunek dla cudzego i własnego czasu! O jakichkolwiek przesunięciach w czasie jestem na bieżąco informowana lub jest wcześniej ustalamy - dlatego też 9 gwiazdka jest za rzetelność i komunikatywność nie tylko na płaszczyźnie językowej. Natomiast, jeżeli chodzi o komunikatywność językową to Pan Mikołaj zaskoczył mnie jej złożonością - duży stopień jasnych komunikatów, konkretne wyjaśniania, precyzyjne tłumaczenie, i znacząca - bardzo dla mnie - umiejętność słuchania. Komunikatywność 8 gwiazdeczka. Zostając przy słuchaniu - 7 gwiazdka jest za elastyczność - dopasowanie się do wymagań tematycznych kursanta. 6 gwiazdeczkę daję za odejście od schematów szkolnych - i bardzo dużą różnorodność form na zajęciach. Pan Mikołaj zaskoczył mnie pasją jaką ma w sobie i zarażaniem miłością do języka, co rzadko w przypadku "nauczycieli" się zdarza, dlatego 5 gwiazdę właśnie za błysk w oku jaki ma gdy prowadzi lekcje. Zaraża nie tylko pasją do języka, lecz motywacją, analizą, dyscyplina dlatego też wszystko łącząc w jedną całość - gwiazdka 4 -za bycie mentorem. Jenak morały/ ocenianie są Mikołajowi obce - dlatego też RELACYJNOŚĆ - przy 3 gwiazdce zostaje. Nie wiem jak wyglądają zajęcia grupowe, gdyż korzystam z zajęć indywidualnych - jednak uważam, ze jeżeli potrafi mnie ogarnąć a ja nadrabiam co najmniej za 3 osoby - to myślę że jego SOK (Standard Obsługi Klientka) zasługuje na 2 gwiazdkę. I najważniejsze - dla Mikołaja nie istnieją słowa - TO JEST NIE MOŻLIWE. Gdy kursant/ uczeń/ czy też JA chcę zrobić krok w tył, Mikołaj sprawia, że robisz dwa w przód lub skaczesz. Za YOU CAN DO IT - gwiazdka najjaśniejsza 1:D MEGA POLECAM - zajęcia warte każdej ceny :D dlatego też 0 uwag co do kosztów.

  Odpowiedź korepetytora

  Pani Doroto, wszystko jest możliwe! Nawet takie długie opinie ;) Bardzo dziękuję!

 • Mateusz11 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj jest nauczycielem zdecydowanie godnym polecenia. Bardzo dobrze zorganizowany i zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb kursanta. Mikołaj zaraża swoim entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem, także nauka z nim to czysta przyjemność.

  Odpowiedź korepetytora

  Dla mnie takie lekcje to dopiero czysta przyjemność - dziękuję!

 • Asia2 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Z Mikołajem przygotowywałam się do jednego z certyfikatów językowych (przez Skype) i mogę go serdecznie polecić - zawsze punktualny i przygotowany, zajęcia i konwersacje ciekawe i z pomysłem. Mikołaj jest osobą otwartą i pozytywną, co bardzo ułatwia "rozgadanie się". Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki i powodzenia w USA!

 • Witek18 listopada 2015Ocena: 5/5

  Miałem przyjemność uczyć się u Mikołaja przez cały rok i jestem zachwycony! :] Poza tym, że jest rewelacyjnym nauczycielem i ma ogromną wiedzę, jest też człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru i mnóstwem pomysłów na lekcje. Bardzo polecam wszystkim, którzy szukają NAJLEPSZEGO nauczyciela :)

  Odpowiedź korepetytora

  DZIĘKUJĘ! :)

 • Filipina14 października 2015Ocena: 5/5

  Miałam kilku nauczycieli angielskiego, ale Mikołaj jest WYBITNY !!! Jestem zachwycona, mimo, że mam wysokie wymagania. Prowadził dla mnie i moich znajomych kurs angielskiego w firmie. Na lekcje zawsze przychodził przygotowany i z ciekawymi pomysłami na poprowadzenie zajęć. Cechuje go niespotykana energiczność, kreatywność i pasja do wykonywanej pracy. Jeśli ktoś pyta o korepetycje z angielskiego, pierwszą osobą, o której myślę, jest Mikołaj. Świetny nauczyciel i prywatnie bardzo pozytywna, pełna pomysłów, pracowita osoba o wysokiej kulturze zarówno pracy jak i osobistej.Polecam serdecznie zarówno zaawansowanym, jak i początkującym!

  Odpowiedź korepetytora

  Kursy firmowe rządzą się swoimi prawami, ale dobrze nam poszło :) Dziękuję za miłe słowa.

 • Marysia17 września 2015Ocena: 5/5

  Jeśli nauka języka obcego od zawsze jest Twoją zmorą, ze wszystkich stron słyszysz, że zwyczajnie się do tego nie nadajesz i sam czujesz, że ta sprawa jest już przegrana, to DOBRZE TRAFIŁEŚ! :)
  Ja również byłam "beznadziejnym przypadkiem". Zanim spotkałam Mikołaja szukałam pomocy u innych lektorów - bezskutecznie. Nie dało się już nic zrobić... Na szczęście Mikołaj zaprowadził mnie tam, gdzie NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE! :) W 5 tygodni przygotował mnie (praktycznie od zera) do egzaminu na poziomie B2, w dodatku opartego na słownictwie medyczno-farmaceutycznym.
  Mikołaj jest niezwykle KOMPETENTNYM lektorem. Cechuje Go ogromna WIEDZA, DOŚWIADCZENIE i PROFESJONALIZM. Jest RZETELNY, SZCZERY, KONKRETNY, PUNKTUALNY. Charakteryzuje Go nadprzyrodzona CIERPLIWOŚĆ i WYTRWAŁOŚĆ. Mikołaja nie zraża tłumaczenie wielokrotnie tego samego - za każdym razem wymyśli inny sposób, by do Ciebie dotrzeć. Jest osobą, która "uaktywni" Cię na zajęciach. On doskonale wie, że bierne słuchanie przynosi marne efekty. Choćbyś się buntował, wyjdziesz nauczony i zadowolony :) JEST LEKTOREM Z PASJĄ! ON NAPRAWDĘ W CIEBIE WIERZY i sprawi, że i Ty poczujesz się pewniej :)
  Mikołaj jest też bardzo SYMPATYCZNĄ i EMPATYCZNĄ osobą - rozumie emocje. Ta empatia znacznie ułatwia porozumienie na zajęciach. Nigdy nie opuszcza Go OPTYMIZM, a UŚMIECH nie znika z Jego twarzy. Jest z Niego taka "Pociecha" =)) Ma duże POCZUCIE HUMORU, dzięki któremu nie raz Cię rozbawi :) Ma także POKŁADY ENERGII, której starcza dla wszystkich!
  Z Mikołajem będziesz się bawić jak dziecko - wygłupiać, śmiać, zamieniać miejscami, przybijać piątkę, rysować... :) i uczyć na najwyższym poziomie.
  Polecam z całego serca! =)

  A Tobie Mikołaju dziękuję za przekazaną wiedzę, cierpliwość, uśmiech... ale przede wszystkim za to, że wierzyłeś we mnie nawet wtedy, gdy ja wątpiłam w swoje możliwości :)

  Odpowiedź korepetytora

  Czytałem z wypiekami na policzkach :) Dziękuję!

 • Kasia11 września 2015Ocena: 5/5

  Mikołaj jest kompetentnym nauczycielem. Można przypisać mu cechy, których oczekuje się od kreatywnego korepetytora: wiedza, doświadczenie, umiejętność zaimplementowania zróżnicowanych materiałów w procesie nauczania, elastyczność, gotowość do poszerzania własnych horyzontów. Potrafi poprowadzić zajęcia w sposób nieszablonowy. - Wyróżnia się pozytywnym nastawieniem.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję.

 • Ania29 lipca 2015Ocena: 5/5

  Na lekcjach z Mikołajem zawsze panowała świetna atmosfera, było dużo śmiechu i ciekawych dyskusji - a wszystko wplecione w dobrze przygotowany i treściwy kurs. Wystarczyło kilka miesięcy zajęć oraz pracy własnej i zdecydowanie się poprawiłam! Oczywiście gorąco polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Aniu!

 • Dagmara2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Przez 4 miesiące zajęć nauczyłam się więcej niż w liceum i moja pewność w mówieniu po angielsku bardzo się poprawiła. Wyniki zarówno certyfikatu jak i matury udowodniły że Mikołaj umie także przygotowywać do egzaminów. Serdecznie polecam, taka nauka (i to przez Skype'a) to przyjemność.

  Odpowiedź korepetytora

  Wyniki certyfikatu i matury pokazały też, że włożyłaś dużo pracy w naukę nie tylko na zajęciach :) Dziękuję za opinię.

 • Michał21 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Dzięki ciekawemu sposobowi na prowadzenie lekcji oraz interesującym materiałom szybko poprawiłem angielski i komunikacja przychodzi mi teraz o wiele łatwiej. Mam zeszyt pełen nowych fraz, idiomów, słówek, a wszystkie pamiętam i stosuję dzięki metodom tego lektora. Rewelacyjna sprawa, lekcje warte swojej ceny, serdecznie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Fakt, zeszyt zapełniliśmy bardzo szybko! Dziękuję!

 • Agnieszka5 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Gdy nagle okazało się, że muszę w szybkim tempie opanować angielski na poziomie B2 + elementy business english, nieźle się wystraszyłam - pracuję, studiuję, i do tego musiałam dołożyć naukę. Na szczęście Mikołaj oprócz świetnych, ciekawych lekcji powiedział mi krok po kroku co robić w domu :) Efekt - po 8 miesiącach zdałam certyfikat językowy, a moja pewność co do angielskiego wzrosła o 100%. Teraz wszystkim go polecam:) THANKS A LOT!

  Odpowiedź korepetytora

  You're welcome :)

 • Justyna i Krzystof22 maja 2015Ocena: 5/5

  Mieliśmy z Mikołajem lekcje w dwie osoby, było bardzo fajnie! Przez pół roku nauczyliśmy się więcej niż w szkole i na studiach... Na zajęciach panowała świetna atmosfera, a lekcje były ułożone specjalnie dla nas. :) Polecamy i dziękujemy!

  Odpowiedź korepetytora

  Również dziękuję!

 • Iza30 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Na pewno warto pracowac z Mikolajem. Konkretny i profesjonalny, kogos takiego szukalam. Po kilku miesiacach wspolpracy widze bardzo duza poprawe. thank you very much!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Iza!

 • Marcin6 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Zaległości nadrobione! Dzięki wielkie Mikołaj za pomoc Na lekcjach skupiliśmy się na konwersacjach i poprawieniu gramatyki, po kilku miesiącach współpracy czuję się o wiele pewniej w kontakcie z obcokrajowcami. Pozostaje polecić dalej :)

  Odpowiedź korepetytora

  Pozostaje podziękować :)

 • Dominika28 marca 2015Ocena: 5/5

  Oprócz bardzo wysokich umiejętności, Mikołaj jest pasjonatem - zawsze przygotowany do lekcji i punktualny. Bardzo pomógł mi w przełamaniu bariery językowej i gramatyce. Na lekcjach korzystaliśmy też z filmów, nagrań, zdjęć, nigdy się nie nudziłam Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Ja również nigdy się nie nudziłem :) Dziękuję za opinię!

 • Kamila19 lutego 2015Ocena: 5/5

  Mikołaj przygotowuje mnie do CAE i w 100% polecam jego usługi :D! Lekcje odbywają się online, czego trochę się na początku bałam, ale nie różnią się w ogóle od tych zwykłych. Robimy każdą z części nauki języka - grammar, speaking, listening, writing, reading. Ciekawe materiały, pomoc sms w awaryjnych sytuacjach.. :D super :)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję :)

 • Janek18 lutego 2015Ocena: 5/5

  Mikołaj to profesjonalista, polecam zajęcia z nim każdemu, kto chce podnieść swoje umiejętności językowe.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję, profesjonalizm w tej współpracy cechował również ucznia.

 • Marcin17 lutego 2015Ocena: 5/5

  Polecam Michała, zawsze przygotowany, lekcje ciekawe, dobrze tłumaczy każdą część materiału.

  Odpowiedź korepetytora

  Mała pomyłka przy imieniu, ale bardzo dziękuję za miłe słowa!

 • Maciej14 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Bardzo interesujące lekcje, różnorodne materiały. Lekcje warte swojej ceny. Dziękuję za pomoc!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki!

 • Paulina6 października 2014Ocena: 5/5

  Na pewno mogę polecić Mikołaja jako korepetytora. Podczas lekcji korzystaliśmy z dużej ilości materiałów, więc nie dało się nudzić W dodatku podszedł do mnie indywidualnie, miałam problemy z motywacją, więc co kilka zajęć pisałam 'sprawdziany', co pomogło mi ocenić postępy. Dzięki!

  Odpowiedź korepetytora

  Małe kopniaki motywacyjne są ważne :) Dziękuję za opinię.

 • Mikołaj9 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Świetne lekcje, nastawione na praktyczną naukę języka, indywidualne podejście i cierpliwość. Pozostaje polecić innym!

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, dziękuję!

 • Tadeusz16 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Pełen profesjonalizm, zawsze punktualny i przygotowany. Duża wiedza i umiejętność przekazywania jej. Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Dużo samodyscypliny i pracy własnej + mała pomoc z mojej strony. Dziękuję za ocenę!

 • Hubert15 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Ciekawe lekcje w miłej atmosferze i atrakcyjnej cenie. Świetnie przygotował mnie do egzaminu CAE, warto dodać, że przez Skype. Dziękuję i polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  CAE jest Twój! Dzięki za opinię.

 • Maciej15 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Miałem z Mikołajem konwersacje i jestem bardzo zadowolony, wiele materiałów i pomysłów na dyskusje. Poprawiłem swój angielski i mogłem spokojnie wyjechać za granicę. Polecam wszystkim zainteresowanym.

  Odpowiedź korepetytora

  Również byłem zadowolony ze współpracy. Dziękuję.

 • Zuzia6 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Długo szukałam kogoś kto pomógłby mi w nauce do matury i w końcu znalazłam! Młody człowiek, który niezwykle profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Rzetelny, a jednocześnie bardzo wyrozumiały, no i ogromne gratulacje za cierpliwość do takich uczniów jak np. ja. Z czystym sumieniem polecam go jako nauczyciela.

  Odpowiedź korepetytora

  Tacy uczniowie jak np. Ty to super sprawa. Bardzo dziękuję za opinię.

 • Marta9 marca 2014Ocena: 5/5

  Miałam wielu korepetytorów z języka angielskiego, ale zdecydowanie Mikołaj jest najlepszy! Bardzo sympatyczny i wesoły chłopak, który tłumaczy, tak, że nawet najbardziej "oporni" zrozumieją. Jest bardzo cierpliwy, można na niego liczyć w każdej sytuacji! Nauka języka angielskiego stala się teraz dla mnie przyjemnością i nie straszna mi już żadna kartkówka czy sprawdzian z tego przedmiotu! Dziękuję! I oczywiście bardzo polecam, polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję!

 • Paweł21 lutego 2014Ocena: 5/5

  Jeszcze niedawno rozmowy po angielsku sprawiały mi wilekie problemy, teraz po systematycznych zajęciach z Mikołajem sam śmieję się z moich dawnych kłopotów. Zdałem CAE, wiele się dowiedziałem i chyba odkryłem ukryty talent do języków za co jestem mu bardzo wdzięczny! Ekstra, gorąco polecam ; )

  Odpowiedź korepetytora

  CAE do gablotki - szybko poszło :) Dziękuję!

 • Iwona12 lutego 2014Ocena: 5/5

  Mikołaj to osoba godna polecenia, która z ogromną pasją i profesjonalizmem umiejętnie potrafi przekazać wiedzę. Jest też uczciwy. Szczerze polecam, dziękuję za pomoc.

  Odpowiedź korepetytora

  Również dziękuję!

 • Marlena13 września 2013Ocena: 5/5

  Współpracę z Mikołajem polecam wszystkim zainteresowanym. Pełen profesjonalizm, wiedza i talent do przekazywania jej. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze ze zwróceniem szczególnej uwagi na potrzeby ucznia. Warto!

  Odpowiedź korepetytora

  Wielkie dzięki!

 • Monika4 września 2013Ocena: 5/5

  Super nauczyciel ze świetnym wyczuciem językowym oraz dużą wiedzą, którą przekazuje w przyjemnej atmosferze. Niewielu nauczycieli zrobiło na mnie takie dobre wrażenie jak Mikołaj! Zdecydowanie polecam współpracę:)

  Odpowiedź korepetytora

  Przyjemna atmosfera to zasługa nie tylko nauczyciela :) Dziękuję!

 • Paula3 września 2013Ocena: 5/5

  W zeszłym roku miałam przyjemność współpracować z Mikołajem. Jestem w pełni zadowolona z lekcji. Świetnie przygotowywał mnie do sprawdzianów i tłumaczył tak długo, aż wszystko było dla mnie jasne:). Mikołaj jest cierpliwą, wesołą i pełną poczucia humoru osobą. Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Nasze lekcje mijały w ekspresowym tempie - było super! Dziękuję za opinię.

 • Damian30 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  świetnie tłumaczy, lekcje w ciekawej atmosferze, posiada wiele własnych materiałów, z nim nauka to przyjemność :)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję za ocenę :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.