Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Michał Adam


(16 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z dziennikarstwa

cena
do ustalenia
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

Proszę o bezpośredni kontakt. Poważna pomoc w przygotowaniu do dyplomów, zaliczeń, prezentacji i innych sprawdzianów edukacyjnych.

Obsługa zapytań 24/7 – w najpilniejszych przypadkach, upewnij się telefonicznie / via SMS, że odczytałem korespondencję.

Śmiało przedstaw mi swoje potrzeby, uwzględniając wiążące Cię terminy, osobiste życzenia, wymagania logistyczne i merytoryczne uczelni. Na ich podstawie, niezwłocznie zarekomenduję Ci najlepszy w danym momencie wariant współpracy i zaproszę do jej podjęcia. Staraj się zgłaszać jak najwcześniej, nie zapominając o kindersztubie! Pamiętaj, że wyprzedzenie i systematyczność, zapewniają obustronny komfort oraz pożądane efekty.
________________________________________ ________________
Udzielam stałego i wszechstronnego wsparcia w pełnieniu Twoich studiów, kształtując jakość oraz osobisty wymiar zdobywanego wykształcenia. Dzięki korepetycjom u mnie, poczujesz się jak w indywidualnym toku nauczania. Prowadzeni przeze mnie studenci, zdobywają najwyższe laury dla swojej wiedzy, a jako absolwenci wracają z wdzięcznością, dzieląc się sukcesami w nauce, na równi z wykładowcami oraz polecają następcom :)

Cena konsultacji u korepetytora 30 zł/60 minut
Cena konsultacji u ucznia 50 zł/60 minut – tylko miejsca publiczne Gdańsk.
Cena konsultacji online 40 zł/60 minut

Ogłoszenie aktualne, regularnie aktualizowane. Kopiowanie wzbronione ©

Doświadczenie:
Zobacz: 'O mnie'. 5 lat w najlepszym serwisie Ekorepetycji (2011 - 2016).

Certyfikaty:
Wytrawny humanista, eseista, autor wielu publikacji i komentarzy publicystycznych. Prowadzi bloga społeczno-kulturalnego

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kasia30 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo fachowa pomoc przy pracy dyplomowej. Pan Michał jest osobą profesjonalną, rzetelną, zlecenia są zawsze wykonywane w terminie. Wspaniały, stały kontakt, zarówno mailowy jaki i telefoniczny, pełne zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam jak najbardziej :)

 • Piotr22 lutego 2016Ocena: 5/5

  Pan Michał jest profesjonalistą, bardzo konkretny, punktualny i fachowy. Po pierwszej rozmowie wiedziałem na czym stoję i jak dalej potoczą się losy mojego problemu. Wiem że z problemami w tej dziedzinie tylko do tego Pana !Dziękuje za pomoc. Polecam

 • Asia29 września 2015Ocena: 5/5

  bardzo polecam usługi Pana Michała w przypadku, gdy potrzebna jest rzetelna i fachowa pomoc. Nic na pół-łebka, rzadko spotyka się tak profesjonalną i słowną osobę!

 • Sylwia Patrycja10 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Profezjonalizm to mało powiedziane.. ;D,
  świetny kontakt z mentorem;)
  Praca napisana na najwyższym poziomie!!!!!!!
  Polecam serdecznie Pana Michała!!!

 • Łukasz7 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Profesjonalna i rzetelna osoba. Zlecenie wykonane w terminie i na wzorowym poziomie. Dodatkowe korepetycje również przebiegły bardzo sprawnie i z owocnym wynikiem.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.