Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

My English Place
Michał Ćwiek - zawodowy korepetytor

Michał Ćwiek - OSTATNIE MIEJSCA TYLKO DLA MATURZYSTÓW


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 81 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Katowice (Koszutka, Centrum, Bogucice, Wełnowiec, Józefowiec, Dąb)
  • Chorzów
  • Sosnowiec
  • Bytom
  • Jaworzno
  • Siemianowice Śląskie
 • Michał Ćwiek - OSTATNIE MIEJSCA TYLKO DLA MATURZYSTÓW
  Ul. Broniewskiego 7
  40-131 Katowice

 • Ostatnia aktywność: 7 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka6 września 2017Ocena: 5/5

  Pan Michal to bardzo dobry nauczyciel matematyki.Ja jako rodzic jestem bardzo zadowolona z postępów syna,ktore zawdzięczamy Panu Michałowi.

 • Rodzice Maturzysty13 lipca 2017Ocena: 5/5

  Składamy wyrazy uznania i podziękowania dla pracy Pana Michała.
  Zawsze profesjonalna, konsekwentna i mobilizująca współpraca. Na podkreślenie zasługuje pozytywna atmosfera zajęć i odpowiedni kontakt z uczniem. Wszystko razem złozyło się na bardzo dobrą opinię syna o współpracy z Panem Michałem, jak również wyzwoliło jego ogromny zapał i chęć do pogłębiania tajników królowej nauk. Efekt końcowy - matura na najwyższym poziomie i status studenta Politechniki Wrocławskiej!
  Matematyka z Panem Michałem daje wiele,
  także do roboty nasi młodzi przyjaciele!

 • Rodzice maturzysty10 lipca 2017Ocena: 5/5

  Składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania Panu Michałowi za dwa lata systematycznej, przemyślanej i merytorycznej pracy z naszym synem. Indywidualne podejście do ucznia, empatia, spokojne i wnikliwe wyjaśnianie zagadnień, a przede wszystkim planowe powtórki materiału programowego oraz stałe rozwiązywanie zadań o zróżnicowanym stopniu trudności, pozwoliły naszemu synowi uwierzyć w siebie i zmobilizować się do pracy w klasie maturalnej. Dziękujemy Panie Michale! To dzięki Panu sukces Kacpra na maturze był możliwy ! Każdemu uczniowi polecamy współpracę z tym niezwykle profesjonalnym nauczycielem!

 • Łukasz2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Michała! Bardzo profesjonalne podejście do lekcji,rewelacyjne przygotowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić kazdemu zajęcia u Michała ! Z takim nauczycielem nie ma rzeczy niemożliwych! Jestem bardzo zadowolony,ze trafiłem na Michała, dzięki temu zdałem maturę z matematyki. ! Wielki Szacunek dla Ciebie Michał!

 • Alicja1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Świetne przygotowanie do matury! Bardzo profesjonalnie i żetelnie prowadzone zajęcia. Obawiając się najbardziej matematyki, po kursie podeszłam do egzaminu z pewnością. Pan Michał umożliwił niemożliwe :D

 • Judyta11 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Michał jest bardzo dobrym nauczycielem, ma podejście do ucznia, ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać. W moim przypadku w przeciągu 2 tygodni bardzo intensywnej nauki, przy dużym zaangażowaniu ucznia wyprowadził go z oceny dobrej na bardzo dobrą. Polecam!

 • Tomek8 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Nie jestem w stanie wyrazić słowami jak bardzo zachwycony jestem, że to właśnie u Pana Michała miałem zaszczyt kształcić swoje umiejętności z zakresu matematyki. Począwszy od samej organizacji zajęć przez wiedzę, pasję do przedmiotu na samej atmosferze kończąc, nie spotkałem na swojej drodze osoby, która tak profesjonalnie podchodziłaby do ucznia. Dzięki podejściu Pana Michała rozbudziłem w sobie pasję do matematyki nie będąc nigdy wcześniej jej wielkim miłośnikiem. To co zwróciło moją szczególną uwagę to fenomenalne uporządkowanie materiałów z czym nie spotkałem się nigdy wcześniej gdyż teraz, po zakończonej przygodzie z zajęciami u Pana Michała mogę do notatek wrócić w każdej chwili zwątpienia, ale raczej proszę nie spodziewać się jakichkolwiek niejasności po zajęciach u tego korepetytora. Bardzo mi przykro, że nie da się wyróżnić takich ewenementów wyższą oceną ponieważ kategorycznie zasługuje na taką. Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało dlatego oszukując delikatnie stronę wystawię Panu Michałowi jeszcze jedną ****** :)
  Dziękuję Panu za wszystko :) Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości co do wyboru korepetytora. Jest tylko jeden właściwy :)

 • Kinga1 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Profesjonalne podejście do lecji, super przygotowanie. Dzięki korepetycjom matematyka stała się zrozumiała dla mnie, a matura nie przerażała mnie, bo wiedziałam, że materiał został przerobiony.
  Polecam !!

 • Karolinka31 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam korepetytora. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury.

 • Paulina31 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, bardzo cierpliwy, potrafiący dotrzeć nawet do najbardziej opornych uczniów. Najbardziej zaskoczyło mnie wysokie przygotowanie lekcji, dużo pomocy naukowych. Osobiście bardzo polecam :)

 • Bartek31 maja 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam korepetycje u Pana Michała.
  Wszystko jest perfekcyjnie zaplanowane, przygotowane i zrealizowane. Dzięki Panu Michale matura z Rozszerzonej matematyki staje się dużo łatwiejsza. Czas na lekcjach płynie w błyskawicznym tempie wszystkie zagadnienia stają się jaśniejsze i łatwiejsze a wszystko to w bardzo miłej atmosferze :)
  Jestem pewnien że nieda się znaleźć lepszego koreptytora niż Pan Michał, polecam bardzo bardzo mocno i z całego serca !!! Gwarantuje że matma z Panem Michałem jest dużo łatwiejsza.
  Dziękuje Panie Michale za genialne przygotowanie do Matury z matematyki ❤️ !!!

 • Robert14 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, świetnie tłumaczy matematykę, rzetelny, słowny, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Matematyka zawsze sprawiała mi trudność, ale Pan Michał sprawił, że stała się ona dla mnie zrozumiała i bardziej przystępna.
  Zdecydowanie polecam!

 • Ania10 maja 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! Zawsze lubiłam matematykę, ale nigdy nie szło mi z niej tak dobrze jak po roku korepetycji u Pana Michała. Aktualnie czekam na wyniki z tegorocznej matury rozszerzonej, ale czuje, ze wynik będzie zdecydowanie w porządku. A Pan Michał ma dużo cierpliwości i przede wszystkim ogromne zdolności do przekazywania wiedzy. Jeszcze raz serdecznie polecam, nie znam korepetytora, który przygotuje kogoś do rozszerzenia tak dobrze jak on :)

 • Magda10 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam w 100%. Chodzilam do wielu korepetytorow, ale nigdy z ich pomoca nie bylam w stanie za wiele zrobic. Pan Michał bardzo mi pomogł i matematyka, ktorej nienawidzilam, stala sie duzo milsza i bardzo poprawilam oceny w szkole:) Matematyka rozszerzona w tym roku była trudna, ale mimo wszystko dzieki tym lekcjom udalo mi sie ja napisac i to mysle, ze z calkiem ok wynikiem :)

 • Mateusz9 maja 2017Ocena: 5/5

  Nigdy nie byłem dobrym uczniem z matematyki. Ba, nawet nigdy się taki nie starałem być. Każda minuta na lekcji była dla mnie stracona, bo po prostu nie dawałem innym możliwości nauczenia mnie czegokolwiek. Z tego tez powodu borykałem się z problemami z tym przedmiotem. Postanowiłem to zmienić w liceum. Rok przed maturą, zacząłem chodzić na korepetycje do pana Michała. Z początku się obawiałem i czułem nieswojo, lecz ów uczucie szybko zanikło.

  Pan Michał naprawdę potrafi dobrze nauczyć, wytłumaczyć i zobrazować bogaty świat matematyki. Z ucznia dwójkowego, czasem trójkowego, uczynił ucznia czwórkowego (po raz pierwszy mam czwórkę na świadectwie z tego przedmiotu!) który najwięcej przyjemności czerpał z przygotowań do matury z matematyki, a nie z polskiego, czy angielskiego.

  Pierwszy próbny egzamin oblałem.
  Drugi ledwo zdałem.
  Kilka dni temu pisałem maturę z matematyki i jestem pewien, ze zdałem, i to nie ledwo ledwo a na ponad 50%! Co jest osiągnięciem dla kogoś tak nienawidzącego matematyki przez większość życia.

  Śmiem stwierdzić, że Pan Michał jest idealnym przykładem tego, jak powinno się uczyć na korepetycjach i nie tylko. Polecam tego Pana w 100%!!
  :).

 • Hania9 maja 2017Ocena: 5/5

  Czy kiedykolwiek myślałaś/eś o sobie, że jesteś kompletnym "tłumokiem" (delikatnie mówiąc :) ) z matematyki i nic ci już nie pomoże? Ja tak, ale zaczęłam chodzić systematycznie na korepetycje z Panem Michałem i uważam, że naprawdę wspólnymi siłami osiągnęliśmy sukces. Pewnie czytając te wszystkie oceny nie do końca im wierzycie. Mówicie sobie: " E tam pewnie wszyscy koloryzują swoje wypowiedzi, a mnie i tak nic nie pomoże." Niestety, muszę was rozczarować. WSZYTSKIE z tych wypowiedzi są jak najbardziej zgodne z prawdą. Pan Michał nie jest zwyczajnym korepetytorem, który uczy, żeby jedynie "skasować". Pan Michał podchodzi indywidualnie do każdego z uczniów i wkłada w pracę z nimi wiele wysiłku. Należy również podziękować żonie Pana Michała za cierpliwość i wyrozumiałość ponieważ spędza on z nami (uczniami) bardzo dużo czasu, poświęca nam aż 7 dni w tygodniu (!!!), a mimo tego zawsze jest uśmiechnięty i pomocny. Sprawdzając wyniki z zadań zamkniętych z matury na internecie nie tylko osiągnęłam wymarzony próg 15 prawidłowo rozwiązanych zadań (30%), ale zdobyłam ich aż 19 na 25 możliwych. Biorąc pod uwagę mój poziom wiedzy matematycznej przed korepetycjami, uważam ten wynik za osobisty sukces, którego bym nie osiągnęła bez pomocy Pana Michała. Dlatego raz jeszcze dziękuję za te miesiące wspólnej, ciężkiej pracy!!! :))) SERDECZNIE POLECAM!!! ❤

 • Sara8 maja 2017Ocena: 5/5

  Pan Michał uczynił cuda! Mimo ogromnych problemów z matematyką od szkoły podstawowej, do matury przystąpiłam ze spokojem i większość zadań zrobiłam prawidłowo. Bardzo miły i kontaktowy człowiek. Pokazał mi że matematyka jest naprawdę do opanowania. Zawsze był pomocny nawet przy bieżących problemach z matematyką, nie tylko przygotowywał mnie do matury ale też tłumaczył trudne zagadnienia przed kartkówkami w szkole. Myślisz że nikt nie nauczy Cię matmy - to spróbuj z Panem Michałem. Byłam, jak myślałam beznadziejnym przypadkiem, a wygląda na to że matematyka na maturze może być jednym z moich lepiej zdanych przedmiotów (porównałam moje odpowiedzi z arkuszami odpowiedzi w internecie i wygląda naprawdę nieźle - wyniki dopiero w czerwcu...)

 • Kinga5 maja 2017Ocena: 5/5

  W spokojnej atmosferze systematycznie zostałam przygotowana do matury,Pan Michał wyjaśnił mi wiele rzeczy ktore były dla mnie problemem przez całe liceum,przed maturą nie bałam się az tak bardzo ponieważ wiedziałam ze mam za soba dobrze przerobiony cały materiał.To był dobry wybór na wybranie tego kursu maturalnego,wszystkim serdecznie polecam!

 • Krzysztof5 maja 2017Ocena: 5/5

  Matura 2017 wydaje mi sie trudna po mimo rozwiązywania zadań i arkuszy maturalnych z poprzednich lat, zdałem i to śpiewająco a to zasluga korepetycji razem z panem Michałem i powtórzeniem z nim całego materiału maturalnego. Dziękuję bardzo Panie Michale

 • Piotr28 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Wyjątkowy korepetytor. Syn, humanista, ze sporymi zaległościami z matematyki, wielkim zniechęceniem do tego przedmiotu, w ciągu półrocza z bardzo słabego ucznia zmienił się w ucznia z ocenami bardzo dobrymi! Syn twierdzi, że spokój pana Michała i przede wszystkim niesamowity system tłumaczenia problemu matematycznego sprawia , że zagadnienia stają się jasne w ciągu kilku minut.. Polecam 100%

 • Ewa R.19 lutego 2017Ocena: 5/5

  Pan Michał to wspaniały nauczyciel, bardzo miły, sympatyczny, systematyczny młody człowiek. Zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć. Dla mnie matematyka zawsze była czarną magią , ale Pan Michał juz po pierwszej lekcji rozwiał moje nastawienie. Przygotował mnie do matury w sposób bardzo przystępny i profesjonalny. Polecam gorąco, jeżeli macie wątpliwości to gwarantuje ,nie ma się nad czym zastanawiać - korepetycje tylko u Michała !!! :)

 • Elżbieta19 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo miły i kompetentny młody człowiek. Pomagał córce przygotować się z czterech tematów z którymi sobie nie radziła nawet z pomocą innego korepetytora. Pan Michał tłumaczy spokojnie i rzeczowo, nawet po kilka razy jeśli nie jest pewien czy uczeń zrozumiał. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

 • Maciek28 października 2016Ocena: 5/5

  Pan Michał w bardzo przyjemnej atmosferze prowadzi zajęcia, wszystko na spokojnie wyjaśnia, przygotowuje bardzo dobrze zarówno z materiału matematyki na poziomie studiów jak i na poziomie liceum, jak najbardziej polecam.

 • Krzysztof7 października 2016Ocena: 5/5

  Polecam korepetytora. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu.

 • Patryk12 września 2016Ocena: 5/5

  Polecam korepetytora w 100% . Cena może z pozoru wydaje się duża lecz to tylko pozory, sam chodziłem do wielu osób z tego serwisu za mniejsze pieniądze lecz efekty były mizerne. Nawiązałem współpracę w sierpniu b.r i zaliczyłem maturę poprawkową bez żadnego problemu. Polecam wszystkim , korepetytor z powołania.

 • Olaf30 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Pełen profesjonalizm, ogromna cierpliwość i świetna atmosfera, dzięki Michałowi udało mi się osiągnąć założony cel za co bardzo dziękuję! Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze każdemu polecam korepetycje u Michała.

 • Julka30 lipca 2016Ocena: 5/5

  Znakomity nauczyciel, ze wspaniałym, profesjonalnym i indywidualnym podejściem do ucznia. W ciągu kilku miesięcy zrozumiałam wykładane zagadnienia i słabe oceny zamieniłam na czwórkę na koniec roku. Gorąco polecam

 • Joanna4 lipca 2016Ocena: 5/5

  Wystawiam jak najbardziej pozytywna opinie. Bardzo rzetelny i profesjonalny prowadzący. Lekcja przebiega w sposób czytelny dla ucznia wszystkie zagadnienia tłumaczone są przejrzyście i powoli. Z czystym sumieniem polecam :)

 • Kacper25 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Decyzja o skorzystaniu z pomocy Pana Michała była najlepszą z możliwych.Jego spokój, umiejętności jasnego, konkretnego tłumaczenia oraz systematyczność pracy pozwoliły mi uwierzyć,ze matematykę da się lubić i zrozumieć.Zamiana słabych ocen w kl.2 liceum na czwórki w ciągu 2-3 miesięcy, to dla mnie wielki sukces. W klasie maturalnej oczywiście nadal korzystać będę z pomocy Pana Michała.Gorąco polecam wszystkim te zajęcia .

 • Wiktor16 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, pełen profesjonalizm i przede wszystkim umiejętność przekazania wiedzy. Serdecznie dziękuję

 • Agata15 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Fantastyczne, bezstresowe podejście do ucznia. Świetna umiejetność przekazania wiedzy matematycznej, miła atmosfera. Pełny profesjonalizm ! Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 • Dominika6 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje z Michałem na pewno pozwolą każdemu osiągnąć zakładany cel, zajęcia prowadzone są bowiem w bardzo przejrzysty sposób. Pełen profesjonalizm w miłej i bezstresowej atmosferze. Gorąco polecam !

 • Marta1 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje u Pana Michała są jak najbardziej godne polecenia. Pełny profesjonalizm, bezstresowa atmosfera i przede wszystkim umiejętność przekazania wiedzy w sposób jak najbardziej zrozumiały dla ucznia sprawiają, że matematyka przestaje być niechcianym obowiązkiem, lecz staje się wręcz przyjemnością ;) Nie ma zadania, którego Pan Michał nie byłby w stanie przejrzyście wytłumaczyć, są one rozwiązywane są za pomocą logicznego myślenia, a nie samych wykutych wzorów. Przekłada się to oczywiście w wynikach z przedmiotu, które kiedyś były dla mnie osiągnięciem kosmicznym. Jeszcze raz polecam, bo naprawdę trudno jest o tak rzetelne przygotowanie do matury, które oferują te właśnie korepetycje.

 • Mariusz1 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Pełen profesjonalizm. Lekcje prowadzone w świetnej atmosferze, a cierpliwość i wyrozumiałość Michała godna podziwu.

 • Kordian1 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Na zajęcia uczęszczam już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
  Bardzo dobry korepetytor, potrafi nauczyć i wytłumaczyć.
  Serdecznie polecam :)

 • Michał31 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze przeprowadzone lekcje,miła atmosfera i świetne podejście do ucznia jak i rownież duża wiedza i świetne zainteresowanie ucznia. Polecam

 • Robert31 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel.

 • Cindy25 maja 2016Ocena: 5/5

  Lekcje bardzo przyjemne, miła atmosfera. Duże zaangażowanie oraz znakomite podejście do uczniów. Dzięki Panu Michałowi w 2 miesiące przyswoiłam cały materiał oraz poprawiłam swój wynik maturalny o 25%. Dzięki tym korepetycją zaczęłam rozumieć matematykę :) naprawdę polecam

 • Lena24 maja 2016Ocena: 5/5

  Świetnie podejście do ucznia, bezstresowa atmosfera podczas nauki. Bardzo dobry nauczyciel. Polecam

 • Patryk24 maja 2016Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje z Michałem, bardzo pracowity, zaangażowany, dba o to żeby wszystko było zrozumiałe. Wspaniała atmosfera z profesjonalnym podejściem :)

 • Piotrek23 maja 2016Ocena: 5/5

  Lekcje prowadzone w znakomitej atmosferze. Zagadnienia tłumaczone rzetelnie, w bardzo spokojny i przyjemny sposób. Starannie wyselekcjonowane zadania prze Pana Michała pozwalają osiągnąć dobre wyniki i wymarzoną uczelnie.
  Serdecznie polecam.

 • Michał13 maja 2016Ocena: 5/5

  Duże zaangażowanie, wiedza, rzetelna praca a do tego przyjazna atmosfera. W pół roku z 16 % z próbnej matury z matematyki do około 70 % z matury w maju to wynik który nie byłby możliwy bez Michała. Jak najbardziej polecam :)

 • Magda11 maja 2016Ocena: 5/5

  Lekcje matematyki w bezstresowej atmosferze, intensywna nauka poprzez przerabianie materiałów zapewnianych przez pana Michała, dokładna i rzetelna praca, elastyczność spotkań, pełne zrozumienie dla ucznia i wsparcie. Polecam, szczególnie osobom szukającym pomocy z przygotowaniem do matury rozszerzonej :)

 • Kuba9 maja 2016Ocena: 5/5

  Świetny, kompetentny korepetytor z dobrym podejsciem i olbrzymia wiedza. Potrafi nauczyc nawet opornego humaniste :) Mimo krotkiego okresu nauki byly widoczne postepy. Polecam kazdemu korepetycje u Michała, zadowolenie gwarantowane.

 • Beata8 maja 2016Ocena: 5/5

  Jeśli korki z matmy to tylko u pana Michała. Dobry nauczyciel, zwłaszcza dla odpornych na matmę egzemplarzy. POLECAM

 • Natalia7 maja 2016Ocena: 5/5

  Szczeże polecam dla każdego maturzysty który poszukuje korepetytora z dużym zaangażowaniem i wiedza!Po lekcjach z panem Michałem matura nie stanowi żadnego problemu.

 • Mateusz5 maja 2016Ocena: 5/5

  Jak najbardziej profesjonalne podejście do swojego ucznia! Polecam każdemu co chce się porządnie nauczyć matematyki i bez stresu :).

 • Justyna5 maja 2016Ocena: 5/5

  Przygotowywałam się z panem Michałem do matury. Miałam bardzo duże zaległości i nikłe szanse, że ją zdam czy nawet uzyskam 10%. Do matury podeszłam na spokojnie, wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana i nie mam się czego obawiać. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze i przede wszystkim pan Michał tłumaczy prosto i zrozumiale. Najlepszy korepetytor jakiego miałam, polecam nie tylko maturzystom :)

 • Ania2 maja 2016Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Michała. Jest kompetentny, cierpliwy i wymagający. Tłumaczy przystępnym i zrozumiałym językiem, dzięki czemu matematyka nie sprawia trudności.

 • tomasz20 marca 2016Ocena: 5/5

  Super nauczyciel.Ma talent do tłumaczenia zawiłości matematyki i przede wszystkim jest cierpliwy i systematyczny,moja córka zrobiła ogromne postępy w matematyce dzięki pomocy Pana Michała

 • Ola4 lutego 2016Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, tłumaczy zadania w jasny sposób, pokazując krok po kroku jak dojść do rozwiązania. Bardzo cierpliwy, rzetelny i przyjazny. Widać, że posiada duże umiejętności ponieważ od ręki potrafi rozwiązać zadanie. Gorąco polecam!

 • Olek17 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Pan Michał posiada WIELKI zasób wiedzy, jego nastawienie do ucznia jest świetne, a sposób w jaki tłumaczy bardzo zrozumiały.
  Każdemu kto ma problemy z matematyką gorąco polecam!

 • Krzysiek22 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Polecam. Pan Michał to bardzo cierpliwy i dobrze tłumaczący nauczyciel, lekcje z nim to czysta przyjemność, a materiał wchłania się szybko.

 • Angelika12 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, nie tylko bardzo rzetelny, ale też przyjazny. W przystępny i cierpliwy sposób przerabia materiał i tłumaczy zagadnienia. Skutecznie pomaga mi w nadrabianiu zaległości i nadążaniu za materiałem przerabianym na studiach. Gorąco polecam każdemu, kto zmaga się z matematyką.

 • Jakub14 września 2015Ocena: 5/5

  Z ręką na sercu mogę polecić Pana Michała. Dzięki niemu udało mi się nadrobić zaległości, jak i znacząco poprawić oceny. Tłumaczy w rzetelny i cierpliwy sposób, co sprawia że matymatyka staje się łatwa. Najlepszy korepetytor z jakim miałem do czynienia.
  Polecam każdemu kto ma problemy z matematyką.

 • Dominika11 września 2015Ocena: 5/5

  POLECAM! :) W ciągu zaledwie miesiąca pomógł mi uzupełnić braki, dzięki czemu udało mi się zdać maturę poprawkową z matematy, jakby nie korepetycje z Panem Michałem nie wyobrażam sobie pozytywnego zakończenia :) 100% przygotowanie i zaangażowanie korepetytora gwarantowane na każdej godzinie korepetycji! :)

 • Julia7 września 2015Ocena: 5/5

  Jak najbardziej polecam Pana Michała. W zaledwie dwa tygodnie przygotował mnie do egzaminu poprawkowego w klasie drugiej liceum, który zaliczyłam pozytywnie. W trzeciej klasie na pewno kontynuuje dalszą współpracę.

 • Agnieszka7 września 2015Ocena: 5/5

  Wyrażam uznanie dla umiejętności, nakładu pracy i zaangażowania Pana Michała. Skutecznie pomógł mojemu synowi w krótkim czasie nadrobić zaległości z matematyki. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze dzięki czemu syn "przełamał opory" i łatwiej przyswoił materiał. Efektem jest zdany egzamin poprawkowy z matematyki w klasie II liceum. Polecam zatem Pana Michała jako świetnego korepetytora.

 • Szymon7 września 2015Ocena: 5/5

  Gorąco polecam korepetycje z Panem Michałem! Świetna atmosfera podczas zajęć oraz pełen profesjonalizm!

 • Damian3 września 2015Ocena: 5/5

  Polecam Michała. Jest on bardzo pozytywna osobą, która z łatwością przekazuje wiedze w sposób zrozumiały i dopasowany do ucznia. Michał posiada świetne opracowane materiały dzięki którym lepiej można zrozumieć dany materiał. Na spotkaniach panuje świetna atmosfera na luzie co pozwala lepiej przyswajać wiedzę. Dzięki Michałowi zdałem maturę ale również polubiłem matematykę.

 • Sandra3 września 2015Ocena: 5/5

  Szczerze polecam korepetycje z Michałem. Dzięki jego pomocy przygotowania do matury i nauka matematyki przestały być mozolnym obowiązkiem. Jest prawdziwym profesjonalistą, potrafi w prosty i zrozumiały sposób przekazywać wiedzę. Dodatkowym atutem są autorskie materiały, szczegółowo opisujące wszystkie, niezbędne na maturze, zagadnienia. Pomimo stosunkowo krótkiej współpracy (wyłącznie 4 mies.)udało mi się osiągnąć wysoki wynik z podstawy-co doskonale odzwierciedla jakość i efektywność zajęć. ;)

 • Ewa16 lipca 2015Ocena: 5/5

  Dołączam się do pochwał pracy i umiejętności Pana Michała. Wyciągnął z opresji mojego syna, któremu w pierwszej klasie szkoły średniej groziła jedynka na koniec roku. W drugiej klasie na pewno będziemy korzystać z dalszych korepetycji, dzięki którym matematyka synowi nie wydaje się już czymś nie do ogarnięcia :).

 • Nicole1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Michał jest świetnym korepetytorem. Mnóstwo cierpliwości. Posiada materiały z każdego działu obowiązującego na maturze, bardzo dobre zadania typu maturalnego. Bardzo zaangażowany, nie tworzy stresującej atmosfery. Wszystko prosto i sympatycznie. Całą moją wiedzę na temat matematyki wyniosłam z lekcji z Michałem i zaowocowało to bardzo dobrze zdaną maturą. Szczerze polecam!

 • Weronika30 maja 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, który solidnie przygotował mnie do matury, do tego w przesympatycznej atmosferze. Angażuje się w to co robi i potrafi znakomicie przekazać wiedzę, dzięki czemu zadania maturalne wydają się być dużo prostsze. Gorąco polecam!

 • Emilia8 maja 2015Ocena: 5/5

  Pan Michał bardzo profesjonalnie podchodzi do zajęć. Posiada własne materiały, które są przystępne dla ucznia. Potrafi w logiczny sposób wytłumaczyć każde zadania. Matura stała się o wiele mniej stresująca po tych zajęciach.
  Szczerze polecam, to zdecydowanie jeden z lepszych korepetytorów z jakim miałam osobiście do czynienia :)

 • Mateusz4 maja 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor. Wyjaśni zadania nawet tym "opornym" na matematykę. Jutro matura , która mnie przerażała. Dzięki Panu Michałowi podchodzę do niej na luzie.

 • Daniel2 maja 2015Ocena: 5/5

  Konkretna i rzeczowa osoba. W prosty i logiczny sposób przerabia materiał. POLECAM :)

 • Ewae26 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Najlepszy korepetytor z matematyki jakiego miała córka. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia z matematyki. Spokojnie i konsekwentnie przygotował córkę do matury. Gdyby nie on córka niemiałaby szans zdać matury. Jeszcze raz polecam jako rodzic.

 • Marcel28 stycznia 2015Ocena: 5/5

  ,,Pana Michała, jako korepetytora cechuje inteligencja, pełen profesjonalizm, staranność i dociekliwość. Budzi podziw jego zaangażowanie w sprawy naukowe ucznia. Jest punktualny, słowny, odpowiedzialny. Jak najbardziej godny polecenia"

 • Justyna12 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, nawet najbardziej oporni na matematykę będą w stanie ją polubić i zrozumieć. Cierpliwy,spokojny, ale zarazem wytrwały. Matura nagle stała się znacznie łatwiejsza i tylko dzięki tym korepetycjom zdałam. Zdecydowanie polecam ! :)

 • Daniel5 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Niesamowity korepetytor. Po lekcjach z nim zacząłem w końcu rozumieć matematykę, a moje coraz lepsze stopnie tylko to potwierdzają. Bardzo profesjonalny, zawsze przygotowany, ale także miły i cierpliwy. Bardzo polecam.

 • Sylwia27 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, naprawdę polecam. Cierpliwie i jasno tłumaczy, więc niesposob nie zrozumieć :) Zdecydowanie, dzięki Niemu, moja wiedza jest dużo większa, a należę do tych słabych z maty. Ponadto Pan Michał jest niezwykle sympatyczny, więc i nauka staje sie się przyjemna:)

 • Cynthia17 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje z Panem Michałem. Matematyka od razu staje się łatwiejsza i zrozumiała :)

 • Aleksandra13 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Gorąco polecam korepetytora, miła i przyjazna atmosfera.
  Dzięki niemu jestem przygotowana solidnie do matury z matematyki.

 • Natalia21 września 2014Ocena: 5/5

  Dzięki Michałowi zdałam maturę i mogę powiedzieć, że z własnym minimalnym zaangażowaniem jest to możliwe jeśli korzysta się z jego pomocy. Konkretny ale zarazem przyjazny oraz dyskretny korepetytor. Polecam!!!

 • Kasia4 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Cierpliwość, przyjazna atmosfera, duża wiedza matematyczna i zaangażowanie to na pewno największe atuty zajęć u Michała. Dzięki niemu w krótkim czasie udało mi się nadrobić bardzo duże zaległości. Współpraca z nim to sama przyjemność. Z czystym sumieniem polecam każdemu! :)

 • Marcin23 maja 2014Ocena: 5/5

  Jednym słowem Super,odpowiednie podejście,duża wiedza,spore doświadczenie,miła atmosfera.Gorąca polecam lekcje u Michała

 • Kasia8 lutego 2014Ocena: 5/5

  Michał to świetny korepetytor, potrafi rozjaśnić najbardziej zawiłe zagadki matematyki kompletnym laikom! Matura staje się dużo prostsza do zdania, a rozwiązywanie zadań przyjemne! Bardzo polecam lekcje u Michała, zapewniam że nie będziesz żałować.

 • Ela23 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Michał jest bardzo sumiennym, dobrym, w pełni zaangażowanym w korepetycje nauczycielem. Przygotowywał mnie do matury, którą dzięki niemu zdałam, choć miałam duże zaległości. Polecam każdemu, kto ma problemy z matematyką :)

 • Marta23 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel. Potrafi nauczyć i przekazać wiedzę, oraz nią zainteresować, dzięki czemu matematyka staję się przyjaźna. Bardzo fajny tok nauczania, podzielony na poszczególne działy. Przygotowanie do matury idealne. Naprawdę polecam!

 • Jolanta21 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Pan Michał to na prawdę bardzo solindny i godny zaufania młody człowiek. Przez rok przygotowywał mojego syna do matury i zdał bardzo dobrze, chociaż miał spore zaległości.
  Polecam wszystkim maturzystom!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.