Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Marcin Półtorak

Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 77 opinii
 • TelefonGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Mysłowice
  • Będzin
  • Katowice (wszystkie)
  • Chorzów
  • Bytom
  • Zabrze
 • Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca

 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Udzielę korepetycji z matematyki

50 zł60 minut
Opinie: 77Ocena: 5.0/5

Katowice Centrum – Mickiewicza 12. Zapraszam na zajęcia przygotowujące do nowej matury 2017/18 dla poziomu podstawowego i rozszerzonego

Ponadto zajęcia dla uczniów liceum/gimnazjum/egzamin gimnazjalny/studia

Korepetycje z matematyki odbywają się stacjonarnie w:

- Katowice Centrum (Mickiewicza) ————-50zł/h

Posiadam 15-letnią praktykę w nauczaniu indywidualnym. Wyciągam z matematycznych opresji. Tłumacze spokojnie, cierpliwie, z humorem, a co ważniejsze – efektywnie. Styl i tempo pracy dostosowuję do ucznia, jego wyobraźni i możliwości. Rozumiem, że można nie rozumieć – szukam więc sposobu na dotarcie do ucznia. Pracuję nad Twoją motywacją , łatwością w rozwiązywaniu zadań oraz sukcesami w nauce (nawet tymi małymi). Zapewniam swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć. Moją specjalnością jest współpraca z maturzystami, podejmuję się również pomocy wszystkim uczniom oraz studentom. Jestem magistrem matematyki (specjalność nauczycielska) na Uniw. Jagiellońskim w Krakowie. Dodatkowo ukończone trzyletnie studia z psychologii ogólnej pozwalają na skuteczną pracę nad motywacją i przygotowaniem mentalnym ucznia.

Zapraszam na zajęcia! TEL. 516089098.

Aktualności:
Po raz kolejny pragnę podziękować tegorocznym maturzystom za włożony wysiłek poznawczy, wspólną ciężką pracę i świetne wyniki maturalne.

Doświadczenie:
15lat stażu w udzielaniu korepetycji, 4 lata praktyki w krakowskich i sosnowieckich liceach i technikach,ponad 400 uczniów w tym okresie.

Certyfikaty:
mgr matematyki UJ, licencjat psychologii ogólnej UJ

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Bartłomiej4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Wysokie kompetencje , miła atmosfera,dobrze tlumaczone , Pan Marcin potrafi naprawde dobrze wytlumaczyc kazde zagadnienie,spokojnie tlumaczy ,gdy ktos czegos nie rozumie,potrafi szybko nadgonic zaleglosci. Bardzo polecam Pana Marcina!!!!!

 • Maciej4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z początku mojej, że tak powiem przygody z matematyką na początku technikum, miałem pewne problemy. Stwierdziłem wtedy, że warto było by wziąć korepetycje. Pan Marcin potrafi doskonale nauczyć materiału bieżącego przerabianego w szkole zarówno jak i przygotować w kierunku matury. W ciągu 2h zajęć można zrobić znacznie więcej niż na zajęciach w szkole, ze względu na indywidualne tempo oraz na bardzo dobre wytłumaczenie. Jeżeli nie ma się pewności w czymś zawsze można przy tym przystać, a Pan Marcin zawsze wytłumaczy. Podsumowując, uważam, że naprawdę warto skorzystać z tych korepetycji oraz polecam gorąco wszystkim.

 • Jakub3 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Materiał dostosowywany jest indywidualnie do ucznia. Podczas 2h zajęć jesteśmy w stanie efektywnie przerobić dużą partię materiału. Czas przebiega błyskawicznie z powodu przyjemnej atmosfery i faktu, że cały czas coś szlifujemy :) Efektem prac jest brak stresu i totalny komfort podczas pisania prac, a przede wszystkim nieprzerwanie wysokie oceny. Rekomenduję bez zawachania

 • Agata27 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Marcin to bardzo dobry nauczyciel, który faktycznie uczy. Traktuje z szacunkiem zarówno swoją pracę, jak i tę włożoną od strony uczniowskiej. Spokojnie tłumaczy, gdy uczeń czegoś nie rozumie, wymaga, ale w rozsądny sposób. Potrafi pomóc szybko nadrobić zaległości, a także nauczyć wielu nowych rzeczy, czym dodatkowo skłania do zainteresowania matematyką.
  Podsumowując: bardzo polecam, nic tylko sięgać po telefon i dzwonić, szczególnie, jeżeli wstydzisz się swojej niewiedzy- Pan Marcin prędko skłoni Cię do wyzbycia się wszelkich matematycznych oporów.

 • Natalia10 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Osobiście nigdy nie przepadałam za matematyką, ponieważ sprawiała mi ona bardzo dużo trudności. Jednak kiedy rozpoczęłam lekcje z p.Marcinem zauważyłam bardzo dużą poprawę. Czuje się znacznie pewniej w tym przedmiocie a zadania, nad którymi kiedyś spędziłabym mnóstwo czasu rozwiązuje znacznie szybciej i sprawniej. Na korepetycjach panuje bardzo fajna atmosfera. Pan Marcin również bardzo motywuje do dalszych działań przez co czuje się znacznie lepiej w konkretnych działach i zadaniach. Moje oceny również się poprawiły, także z czystym sumieniem bardzo polecam Pana Marcina!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.