Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Marcin Półtorak

Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 74 opinie
 • TelefonGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Mysłowice
  • Będzin
  • Katowice (wszystkie)
  • Chorzów
  • Bytom
  • Zabrze
 • Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca

 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

50 zł60 minut
Opinie: 74Ocena: 5.0/5

Katowice Centrum – Mickiewicza 12. Zapraszam na zajęcia przygotowujące do nowej matury 2017/18 dla poziomu podstawowego i rozszerzonego

Ponadto zajęcia dla uczniów liceum/gimnazjum/egzamin gimnazjalny/studia

Korepetycje z matematyki odbywają się stacjonarnie w:

- Katowice Centrum (Mickiewicza) ————-50zł/h

Posiadam 15-letnią praktykę w nauczaniu indywidualnym. Wyciągam z matematycznych opresji. Tłumacze spokojnie, cierpliwie, z humorem, a co ważniejsze – efektywnie. Styl i tempo pracy dostosowuję do ucznia, jego wyobraźni i możliwości. Rozumiem, że można nie rozumieć – szukam więc sposobu na dotarcie do ucznia. Pracuję nad Twoją motywacją , łatwością w rozwiązywaniu zadań oraz sukcesami w nauce (nawet tymi małymi). Zapewniam swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć. Moją specjalnością jest współpraca z maturzystami, podejmuję się również pomocy wszystkim uczniom oraz studentom. Jestem magistrem matematyki (specjalność nauczycielska) na Uniw. Jagiellońskim w Krakowie. Dodatkowo ukończone trzyletnie studia z psychologii ogólnej pozwalają na skuteczną pracę nad motywacją i przygotowaniem mentalnym ucznia.

Zapraszam na zajęcia! TEL. 516089098.

Aktualności:
Po raz kolejny pragnę podziękować tegorocznym maturzystom za włożony wysiłek poznawczy, wspólną ciężką pracę i świetne wyniki maturalne.

Doświadczenie:
15lat stażu w udzielaniu korepetycji, 4 lata praktyki w krakowskich i sosnowieckich liceach i technikach,ponad 400 uczniów w tym okresie.

Certyfikaty:
mgr matematyki UJ, licencjat psychologii ogólnej UJ

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agata27 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Marcin to bardzo dobry nauczyciel, który faktycznie uczy. Traktuje z szacunkiem zarówno swoją pracę, jak i tę włożoną od strony uczniowskiej. Spokojnie tłumaczy, gdy uczeń czegoś nie rozumie, wymaga, ale w rozsądny sposób. Potrafi pomóc szybko nadrobić zaległości, a także nauczyć wielu nowych rzeczy, czym dodatkowo skłania do zainteresowania matematyką.
  Podsumowując: bardzo polecam, nic tylko sięgać po telefon i dzwonić, szczególnie, jeżeli wstydzisz się swojej niewiedzy- Pan Marcin prędko skłoni Cię do wyzbycia się wszelkich matematycznych oporów.

 • Natalia10 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Osobiście nigdy nie przepadałam za matematyką, ponieważ sprawiała mi ona bardzo dużo trudności. Jednak kiedy rozpoczęłam lekcje z p.Marcinem zauważyłam bardzo dużą poprawę. Czuje się znacznie pewniej w tym przedmiocie a zadania, nad którymi kiedyś spędziłabym mnóstwo czasu rozwiązuje znacznie szybciej i sprawniej. Na korepetycjach panuje bardzo fajna atmosfera. Pan Marcin również bardzo motywuje do dalszych działań przez co czuje się znacznie lepiej w konkretnych działach i zadaniach. Moje oceny również się poprawiły, także z czystym sumieniem bardzo polecam Pana Marcina!

 • Paweł30 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry, cierpliwy, wyrozumiały i profesjonalny korepetytor. W miesiąc Pan Marcin przygotował mnie do matury praktycznie od podstaw. Tempo dostosowane do możliwości ucznia.Zero zastrzeżeń, bardzo polecam.

 • Darek15 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Marcina. Dobry, cierpliwy korepetytor który wszystko wytłumaczy w przystępny sposób, zmotywuje do pracy, i pomoże znaleźć wyjście z każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.

 • Łukasz15 września 2016Ocena: 5/5

  Wybrałem korepetycje u Marcina na podstawie opinii które tu przeczytałem i muszę przyznać że to był bardzo dobry wybór . Po 6 tygodniach spotkań zdałem maturę chociaż przychodząc miałem 10 letnią przerwe w nauce oraz braki na poziomie podstawowym.
  Marcin wyciągnął mnie na prostą i maturka zdana :)

  POLECAM !!!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.