Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Marcin Półtorak

Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 80 opinii
 • Telefon(Pokaż)Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Mysłowice
  • Będzin
  • Katowice (wszystkie)
  • Chorzów
  • Bytom
  • Zabrze
 • Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca

 • Ostatnia aktywność: 15 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

60 zł60 minut
Opinie: 80Ocena: 5.0/5

Katowice Centrum – Mickiewicza 12. Zapraszam na zajęcia przygotowujące do nowej matury 2017/18 dla poziomu podstawowego i rozszerzonego

Ponadto zajęcia dla uczniów liceum/gimnazjum/egzamin gimnazjalny/studia

Korepetycje z matematyki odbywają się stacjonarnie w:

- Katowice Centrum (Mickiewicza) ————-50zł/h

Posiadam 15-letnią praktykę w nauczaniu indywidualnym. Wyciągam z matematycznych opresji. Tłumacze spokojnie, cierpliwie, z humorem, a co ważniejsze – efektywnie. Styl i tempo pracy dostosowuję do ucznia, jego wyobraźni i możliwości. Rozumiem, że można nie rozumieć – szukam więc sposobu na dotarcie do ucznia. Pracuję nad Twoją motywacją , łatwością w rozwiązywaniu zadań oraz sukcesami w nauce (nawet tymi małymi). Zapewniam swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć. Moją specjalnością jest współpraca z maturzystami, podejmuję się również pomocy wszystkim uczniom oraz studentom. Jestem magistrem matematyki (specjalność nauczycielska) na Uniw. Jagiellońskim w Krakowie. Dodatkowo ukończone trzyletnie studia z psychologii ogólnej pozwalają na skuteczną pracę nad motywacją i przygotowaniem mentalnym ucznia.

Zapraszam na zajęcia! TEL. 516089098.

Aktualności:
Po raz kolejny pragnę podziękować tegorocznym maturzystom za włożony wysiłek poznawczy, wspólną ciężką pracę i świetne wyniki maturalne.

Doświadczenie:
15lat stażu w udzielaniu korepetycji, 4 lata praktyki w krakowskich i sosnowieckich liceach i technikach,ponad 400 uczniów w tym okresie.

Certyfikaty:
mgr matematyki UJ, licencjat psychologii ogólnej UJ

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wiktor1 września 2017Ocena: 5/5

  Mega skuteczny korepetytor, najlepszy jakiego miałem do tej pory. Pomimo korepetycji z matematyki, na które biegałem od klasy 5 SP ciągle sypała się jedynka za jedynką, ale udawało mi się zawsze „prześlizgnąć z matematyki” z klasy do klasy. Niestety 1 klasę technikum ukończyłem z jedynką na koniec roku i wizją egzaminu poprawkowego. Przygotowania z Panem Marcinem rozpocząłem
  w ostatnim tygodniu czerwca. Moje nastawienie było bardzo negatywne, bo w cuda to ja nie wierzę … i właśnie 01.09 miałem okazję ujrzeć „opad szczęki” mojego matematyka – poprawka, egzamin pisemny 5, ustny 5-. Dla mnie to też jest wielki szok, że ja matematyczna noga z odwiecznymi korkami, osiągnąłem taki sukces. W ciągu dobrych 2 miesięcy nauki opanowałem cały materiał.
  Pan Marcin potrafi przekazać wiedzę i zmotywować nawet jednostki beznadziejne. Serdecznie dziękuję i polecam!

 • Mateusz17 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam Pana Marcina, bardzo dobrze tłumaczy spokojnie bez nerwów. Byłem tym trudnym przypadkiem, zadania które wydawały mi się bardzo trudne są teraz łatwe. Dzięki korepetycją u Pana Marcina uwierzyłem,że mogę zdać poprawkę z matury. Przez 3 lata liceum miałem sporo korepetytorów, żaden nie zbliżył się do poziomu jaki oferuje Pan Marcin.

 • Natalia16 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem jedną z tych "trudnych" do ogarnięcia osób. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną dlatego też, po którymś nieudanym podejściu do matury trafiłam na kompetentnego, wyrozumiałego i cierpliwego nauczyciela - Pana Marcina. Musiałam uczyć się wszystkiego od podstaw gdyż bardzo dawno kończyłam szkołę i luki były ogromne. Pan Marcin swoją cierpliwością ( tłumaczył do upadłego na różne sposoby) wiedzą, nieraz humorem - potrafił przejrzyście, prosto i mądrze wszystko wyłożyć. Moje wiadomości i umiejętności powiększyły się o ogromną bazę. Nie tylko wiedza ale umiejętność jej wykorzystania. Myślę, że zdanie matury będzie już tylko czystą formalnością. Będę polecać Pana Marcina każdemu. To jest naprawdę godny zaufania i powierzenia siebie - korepetytor.

 • Bartłomiej4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Wysokie kompetencje , miła atmosfera,dobrze tlumaczone , Pan Marcin potrafi naprawde dobrze wytlumaczyc kazde zagadnienie,spokojnie tlumaczy ,gdy ktos czegos nie rozumie,potrafi szybko nadgonic zaleglosci. Bardzo polecam Pana Marcina!!!!!

 • Maciej4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z początku mojej, że tak powiem przygody z matematyką na początku technikum, miałem pewne problemy. Stwierdziłem wtedy, że warto było by wziąć korepetycje. Pan Marcin potrafi doskonale nauczyć materiału bieżącego przerabianego w szkole zarówno jak i przygotować w kierunku matury. W ciągu 2h zajęć można zrobić znacznie więcej niż na zajęciach w szkole, ze względu na indywidualne tempo oraz na bardzo dobre wytłumaczenie. Jeżeli nie ma się pewności w czymś zawsze można przy tym przystać, a Pan Marcin zawsze wytłumaczy. Podsumowując, uważam, że naprawdę warto skorzystać z tych korepetycji oraz polecam gorąco wszystkim.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.