Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Marcin Półtorak

Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 79 opinii
 • TelefonGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Mysłowice
  • Będzin
  • Katowice (wszystkie)
  • Chorzów
  • Bytom
  • Zabrze
 • Marcin Półtorak - korepetycje w centrum katowic/ sosnowca

 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Udzielam korepetycji

O mnie

Posiadam 15-letnią praktykę w nauczaniu indywidualnym.Wyciągam z matematycznych opresji. Tłumacze spokojnie, cierpliwie, z humorem, a co ważniejsze – efektywnie. Styl i tempo pracy dostosowuję do ucznia, jego wyobraźni i możliwości. Rozumiem, że można nie rozumieć – szukam więc sposobu na dotarcie do ucznia.Pracuję nad Twoją motywacją , łatwością w rozwiązywaniu zadań oraz sukcesami w nauce (nawet tymi małymi). Zapewniam swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć. Moją specjalnością jest współpraca z maturzystami , podejmuję się również pomocy wszystkim uczniom oraz studentom. Jestem magistrem matematyki (specjalność nauczycielska) na Uniw. Jagiellońskim w Krakowie,a dzięki trzyletnim studiom psychologii wiem jak rozgryźć matematyczne problemy ucznia. Zapraszam na zajęcia! TEL 516089098

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Mateusz17 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam Pana Marcina, bardzo dobrze tłumaczy spokojnie bez nerwów. Byłem tym trudnym przypadkiem, zadania które wydawały mi się bardzo trudne są teraz łatwe. Dzięki korepetycją u Pana Marcina uwierzyłem,że mogę zdać poprawkę z matury. Przez 3 lata liceum miałem sporo korepetytorów, żaden nie zbliżył się do poziomu jaki oferuje Pan Marcin.

 • Natalia16 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem jedną z tych "trudnych" do ogarnięcia osób. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną dlatego też, po którymś nieudanym podejściu do matury trafiłam na kompetentnego, wyrozumiałego i cierpliwego nauczyciela - Pana Marcina. Musiałam uczyć się wszystkiego od podstaw gdyż bardzo dawno kończyłam szkołę i luki były ogromne. Pan Marcin swoją cierpliwością ( tłumaczył do upadłego na różne sposoby) wiedzą, nieraz humorem - potrafił przejrzyście, prosto i mądrze wszystko wyłożyć. Moje wiadomości i umiejętności powiększyły się o ogromną bazę. Nie tylko wiedza ale umiejętność jej wykorzystania. Myślę, że zdanie matury będzie już tylko czystą formalnością. Będę polecać Pana Marcina każdemu. To jest naprawdę godny zaufania i powierzenia siebie - korepetytor.

 • Bartłomiej4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Wysokie kompetencje , miła atmosfera,dobrze tlumaczone , Pan Marcin potrafi naprawde dobrze wytlumaczyc kazde zagadnienie,spokojnie tlumaczy ,gdy ktos czegos nie rozumie,potrafi szybko nadgonic zaleglosci. Bardzo polecam Pana Marcina!!!!!

 • Maciej4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z początku mojej, że tak powiem przygody z matematyką na początku technikum, miałem pewne problemy. Stwierdziłem wtedy, że warto było by wziąć korepetycje. Pan Marcin potrafi doskonale nauczyć materiału bieżącego przerabianego w szkole zarówno jak i przygotować w kierunku matury. W ciągu 2h zajęć można zrobić znacznie więcej niż na zajęciach w szkole, ze względu na indywidualne tempo oraz na bardzo dobre wytłumaczenie. Jeżeli nie ma się pewności w czymś zawsze można przy tym przystać, a Pan Marcin zawsze wytłumaczy. Podsumowując, uważam, że naprawdę warto skorzystać z tych korepetycji oraz polecam gorąco wszystkim.

 • Jakub3 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Materiał dostosowywany jest indywidualnie do ucznia. Podczas 2h zajęć jesteśmy w stanie efektywnie przerobić dużą partię materiału. Czas przebiega błyskawicznie z powodu przyjemnej atmosfery i faktu, że cały czas coś szlifujemy :) Efektem prac jest brak stresu i totalny komfort podczas pisania prac, a przede wszystkim nieprzerwanie wysokie oceny. Rekomenduję bez zawachania

 • Agata27 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Marcin to bardzo dobry nauczyciel, który faktycznie uczy. Traktuje z szacunkiem zarówno swoją pracę, jak i tę włożoną od strony uczniowskiej. Spokojnie tłumaczy, gdy uczeń czegoś nie rozumie, wymaga, ale w rozsądny sposób. Potrafi pomóc szybko nadrobić zaległości, a także nauczyć wielu nowych rzeczy, czym dodatkowo skłania do zainteresowania matematyką.
  Podsumowując: bardzo polecam, nic tylko sięgać po telefon i dzwonić, szczególnie, jeżeli wstydzisz się swojej niewiedzy- Pan Marcin prędko skłoni Cię do wyzbycia się wszelkich matematycznych oporów.

 • Natalia10 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Osobiście nigdy nie przepadałam za matematyką, ponieważ sprawiała mi ona bardzo dużo trudności. Jednak kiedy rozpoczęłam lekcje z p.Marcinem zauważyłam bardzo dużą poprawę. Czuje się znacznie pewniej w tym przedmiocie a zadania, nad którymi kiedyś spędziłabym mnóstwo czasu rozwiązuje znacznie szybciej i sprawniej. Na korepetycjach panuje bardzo fajna atmosfera. Pan Marcin również bardzo motywuje do dalszych działań przez co czuje się znacznie lepiej w konkretnych działach i zadaniach. Moje oceny również się poprawiły, także z czystym sumieniem bardzo polecam Pana Marcina!

 • Paweł30 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry, cierpliwy, wyrozumiały i profesjonalny korepetytor. W miesiąc Pan Marcin przygotował mnie do matury praktycznie od podstaw. Tempo dostosowane do możliwości ucznia.Zero zastrzeżeń, bardzo polecam.

 • Darek15 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Marcina. Dobry, cierpliwy korepetytor który wszystko wytłumaczy w przystępny sposób, zmotywuje do pracy, i pomoże znaleźć wyjście z każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.

 • Łukasz15 września 2016Ocena: 5/5

  Wybrałem korepetycje u Marcina na podstawie opinii które tu przeczytałem i muszę przyznać że to był bardzo dobry wybór . Po 6 tygodniach spotkań zdałem maturę chociaż przychodząc miałem 10 letnią przerwe w nauce oraz braki na poziomie podstawowym.
  Marcin wyciągnął mnie na prostą i maturka zdana :)

  POLECAM !!!!!

 • Patrycja5 maja 2016Ocena: 5/5

  Dokonałam właściwego wyboru. Pan Marcin sympatyczny i profesjonalny w każdym calu. Dzięki niemu nadrobiłam zaległości, wszystko zrozumiałam i co najważniejsze polubiłam matematykę. Na maturę poszłam spokojna i pełna wiedzy. Serdecznie polecam korepetytora i równie serdecznie dziękuję.

 • Natalia4 maja 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetytora. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, tempo i sposób nauczania dostosowany do ucznia. Po niecałym roku zajęć czuję się pewna i jestem spokojna przed maturą z matematyki!

 • Jędrzej3 maja 2016Ocena: 5/5

  Marcin jest bardzo cierpliwym i dobrym nauczycielem. Wiedzę przekazuje w sposób konkretny, rzetelny i zrozumiały, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nieustannie stara sie znaleźć z uczniem wspólny język, oraz genezę pojawiających sie błędów w trakcie pracy. Zajęcia prowadzone są z pasja, dzięki ktorej uczeń jest w stanie "zarazić sie" matematyką od nauczyciela.

 • Szymon1 maja 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Pomimo krótkiego okresu spędzonego z Panem Marcinem przyrost mojej wiedzy matematycznej jest ogromny. Polecam wszystkim na każdym etapie edukacji.

 • Daniel24 września 2015Ocena: 5/5

  Marcin prowadzi swoje zajęcia rzetelnie, bardzo szybko dopasowuje tok korepetycji do wiedzy penitenta borykającego się często z problemem niezauważania luk w materiale czy też po prostu brnięcia przed siebie w złą stronę(Niżej Podpisany)
  Dzięki jego pomocy przy rozwiązywaniu zadań przestał się co chwile pojawiać error 404, mózg nie przegrzewa się do granic możliwości a matematyka stała się przedmiotem przyswajalnym, a czasami nawet przyjaznym.

 • Dagmara22 września 2015Ocena: 5/5

  Mistrz wśród nauczycieli matematyki, tak mogę powiedzieć bez żadnego zawahania, bo jak inaczej można powiedzieć o człowieku który w pół roku nauczył mnie matematyki, a można powiedzieć że było to wyzwanie:) zaczynając od 0 zakończyliśmy na bardzo satysfakcjonującym, a wręcz zaskakującym wynikiem matury. Mało kto tak potrafi kopnąć w d***e i zmotywować do działania jak właśnie On. Jak naprawdę zależy Ci aby zdać maturę, a masz jakieś wątpliwości to uwierz mi dalej szukać nie musisz:)

 • Patryk11 września 2015Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel matematyki jakiego spotkałem w życiu. Baradzo polecam osobom których wiedza matematyczna oscyluje na poziomie tasiemca lub pantofelka ponieważ po dość krótkim czasie można przejść kilka poziomów wzwyż i zdać maturę !!

 • Marika1 maja 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie nauczyciel godny polecenia ! :) Pan Marcin potrafi pokazać , że jednak matematyka nie jest taka straszna jak sie wydaje Osoba cierpliwa, sympatyczna, podchodząca do każdego ucznia indywidualnie. :)

 • Julia30 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Jestem pod ogromnym wrażeniem skuteczności zajęć u Pana Marcina i tego w jaki sposób łączy dyscyplinę i motywację z bardzo miłą atmosferą zachęcającą do nauki i udziału w lekcjach. Nie były to moje pierwsze zajęcia, które miały pomóc mi w przygotowaniu do matury, skąd wiem jak bardzo wyróżniały się na plus od pozostałych. Po roku współpracy z Panem Marcinem, śmiało mogę stwierdzić, że gdyby wszyscy moi nauczyciele mieli tak dobre podejście do pracy z uczniem, to zapewne mogłabym być teraz dużo spokojniejsza o moje pozostałe przedmioty maturalne, tak jak to jest w przypadku matematyki. Jest to osoba, która rzetelnie podchodzi do sprawy, angażuje się i sumiennie realizuje plan działania mający zapewnić oczekiwane wyniki. Widząc ogromny progres w mojej nauce matematyki, mogę też stwierdzić, że jest to jedyny nauczyciel jakiego spotkałam, który określając we wrześniu cel jaki mamy razem osiągnąć, tak zadowalająco zrealizował swoje założenia i wypełnił powierzone mu zadanie. W skali od 1-10 oceniam na 12 i bardzo polecam każdemu uczniowi.

 • Mateusz30 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z zajęć u Pana Marcina. Podchodzi do każdego ucznia w sposób indywidualny i każdy problem jest w stanie wytłumaczyć. Polecam osobom myślącym o maturze na poziomie rozszerzonym jak i podstawowym. Dzięki wspólnej ciężkiej pracy i systematyce jestem spokojny na kilka dni przed maturą, ponadto na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera.

 • Marysia30 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Korepetycje, których udziela Pan Marcin prowadzone są na wysokim poziomie. Systematyczne zajęcia połączone z ciężką pracą stanowią odzwierciedlenie w uzupełnianych testach. W moim przypadku ważną kwestią było tzw. "oswojenie się" z arkuszami maturalnymi co przyniosło zamierzony efekt. Kilka dni, przed rozszerzoną maturą z matematyki, podchodze do tematu spokojnie, bez stresu. Korepetycje z Panem Marcinem polecam każdemu, kto chce skutecznie podnieść swoje umiejętności w zakresie matematyki, a w przyszłości pisać maturę na poziomie rozszerzonym :)

 • Agnieszka29 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Szukając korepetytora oczekiwałam kogoś kto w sposób profesjonalny, sympatyczny i rzetelny przekaże mi niezbędną wiedzę, doda wiary we własne umiejętności i pomoże usystematyzować rytm pracy. Pan Marcin sprawdził się w 100%. Zawsze przygotowany do zajęć, posiada indywidualne podejście do każdego "podopiecznego". Podczas zajęć panuje miła atmosfera, mimo tego, że jest to korepetytor zdecydowany i wymagający. Pan Marcin potrafi oswoić matematykę z uczniem i zdecydowanie polecam Jego usługi pragnącym dobrego przygotowania do egzaminów i nadrobienia jakichkolwiek zaległości.:)

 • Marcin19 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z zajęć u pana Marcina zawsze jest bardzo miła atmosfera i zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziome.Jeśli ktoś ma problemy z matematyki, to polecam pana Marcina.

 • Igor12 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia u pana Marcina prowadzone są zawsze na wysokim poziomie w bardzo miłej atmosferze. Jeśli jesteś przed egzaminem gimnazjalnym, przed maturą czy też po prostu masz problemy z matematyką niezwłocznie powinieneś wybrać korepetycje u pana Marcina. Efekt gwarantowany!

 • Blanka12 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Kiedy przyszłam do pana Marcina po raz pierwszy, byłam przekonana, że w moim przypadku nic już się nie da zrobić. Pan Marcin sprawia wrażenie profesjonalisty i z każdą następną godziną korepetycji widziałam po sobie, że to nie tylko wrażenie. Nagle moje oceny poprawiły sie o kilka stopni. Nie wiedziałam o tym, że mój problem nie leżał tylko w rozumieniu matematyki, ale w strachu przed nią. Pan Marcin wyciąga z opresj bez wątpienia!:p Dzięki tym korepetycjom przestałam się bać matematyki i testu, który mnie teraz czeka. Oczekujemy efektów i one naprawdę są. Jeśli lękasz się myśli o testach gimnazjalnych, recepta jest prosta - Dzwoń do Pana Marcina :)

 • Maja11 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Według mnie Pan Marcin prowadzi korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z dokonania takiego wyboru. Nie tylko ze względu na rezultaty, które w moim przypadku są bardzo dobre, ale jak i na panującą na zajęciach atmosferę. Naprawdę polecam szczególnie tym, którzy za matematyką nie przepadają, ponieważ po tych spotkaniach to na pewno się zmieni:)

 • Agata9 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Jestem zadowolona, że dokonałam takiego wyboru i zgłosiłam sie o pomoc w korepetycjach właśnie do Pana Marcina. Sposób nauczania łatwy i przyjemny, a rezultaty widać praktycznie odrazu. Dodatkowo na zajęcia gości sympatyczna atmosfera, która jeszcze bardziej ułatwia prace. Polecam! ;)

 • Iza21 listopada 2014Ocena: 5/5

  Moja opinia nie będzie się zbytnio różnić od poprzednich, bo jak widać Marcinowi udaje się zachować cały czas wysoki poziom zajęć Również polecam, szczególnie miłą atmosferę i łatwość przekazywania wiedzy, nawet tym, którzy niestety utalentowani matematycznie nie są, tak jak jest w moim przypadku. Naprawdę warto. :)

 • 21 listopada 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin tłumaczy wszystkie zagadnienia jasno i logicznie, pokazuje krótsze i łatwiejsze sposoby rozwiązywania zadań. Zajęcia odbywają się w sympatycznej atmosferze. Dzięki Panu Marcinowi, udało mi się zdać maturę rozszerzoną na 84%.

 • Wioleta20 listopada 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin nadrabiał ze mną zaległości i przygotowywał mnie do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Bardzo dobrze uczy, tłumaczy, angażuje się i jest cierpliwy Ma olbrzymią wiedzę, umie zmotywować, zachęcić do działania, do nauki. Są tego rezultaty, podstawa na 90%, rozszerzenie na 75% i to w roku, w którym matura była naprawdę trudna. Polecam wszystkim!

 • Pati27 października 2014Ocena: 5/5

  Korepetycje na bardzo dobrym poziomie, dopasowane do umiejętności każdego ucznia z osobna. Zdecydowanie polecam. Dodatkowo zero jakiegokolwiek stresu, miła atmosfera i nie ma takiej bariery nauczyciel - uczeń. Idealne zajęcia dla osób, które boją się o zdanie swojej matury jak i dla tych, którzy chcą sobie poprzypominać materiał od początku liceum.

 • Aneta18 października 2014Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do matury. Chodziłam do technikum. W mojej klasie maturę z matematyki zdało tylko kilka osób(w tym ja). Dziękuję, bez Pana by sie nie udało

 • Adam12 października 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin udzielał w wakacje synowi korepetycje z matematyki. Syn jest wybitnie humanistyczny a matematyka to był przedmiot z którym miał najwięcej kłopotów w liceum mimo iż poświęcał na niego najwięcej czasu. Około dziesięciu dwugodzinnych korepetycji w wakacje wystarczyło aby zdał poprawkową maturę na 46 %, a z matematyki w maju uzyskał 24%. Tak więc zdecydowanie polecam dla wszystkich którzy mają kłopoty z matematyką a chcą szybko i skutecznie podnieść swój poziom.

 • Justyna25 września 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin jest niesamowity. Jako jedyny nauczyciel potrafił dotrzeć do mojego humanistcznego umysłu. Tłumaczy bardzo cierpliwe, najprostszymi sposobami, aż do skutku. Rezultaty są widoczne, w moim przypadku 82% na maturze podstawowej.

 • Bartłomiej25 września 2014Ocena: 5/5

  Myślałem, że nic nie potrafię z matematyki,ale jak zacząłem chodzić na korepetycje do Pana Marcina to okazało się,że nauka matematyki nie jest taka straszna i da się ją pojąć.To naprawdę niesamowity korepetytor, przygotował mnie do matury bez żadnych problemów, wiedział w czym tkwi problem i jak mi pomóc.

 • 25 września 2014Ocena: 5/5

  Wymagający, cierpliwy i skuteczny, to co kiedyś było dla mnie niezrozumiałe stało się proste i łatwe. Dzięki panu Marcinowi egzamin gimnazjalny poszedł mi bez większego wysiłku. Na zajęciach nauczyłam się nie tylko matematyki, ale także pewności siebie.

 • 25 września 2014Ocena: 5/5

  Wysoki poziom na korepetycjach, świetne przygotowanie do matury. Polecam jeśli ktoś ma problemy z matematyką.

 • Sara17 września 2014Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel ! Przygotował mnie b.dobrze do egzaminu w bardzo krótkim czasie! Nigdy nie byłam dobra z matematyki, a tu proszę - kilka godzin z Panem Marcinem i egzamin zdany na 4 :) Naprawdę godny polecenia. Nie zastanawiać się tylko dzwonić do Pana Marcina - nie pożałujecie !!!

 • Martyna12 września 2014Ocena: 5/5

  Korepetytor na plus. Matematyka, która jest moim odwiecznym wrogiem okazała się nie taka straszna za jaką ją zawsze miałam. Gdy nie zdałam matury z matematyki w maju, w półtora miesiąca nadrobiłam, to co przez 3 lata nie nauczyli mnie w liceum i poprawke zdałam na zadowalającą ilość punktów. Biorąc pod uwagę to, że tegoroczna matura 2014 nie należała do tych łatwiejszych. A poprawka wydawała mi się w miare łatwa choć podobno taka nie była.

 • Konrad28 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Swietny korepetytor , godny polecenia! Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie .

 • Julia1 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Na korepetycje przyszłam z chęcią nadrobienia zaległości w szkole, by poprawić oceny. Faktycznie zaraz po pierwszych zajęciach złapałam odpowiedni rytm na lekcjach. Przekonałam się, że nie jest za późno, wystarczy mieć odpowiedzenie podejście i otwarty umysł. Mimo wszystko nie przestałam uczęszczać na korepetycje bo naprawdę bardzo mi pomagają :). Za każdym razem, gdy pojawia się jakiś problem kontaktuje się z panem Marcinem i nie ma większych trudności by umówić się na dogodny termin. Lekcję prowadzone są w miłej atmosferze, na wysokim poziomie. Pan Marcin jest życzliwy i cierpliwy, kładzie nacisk na sumienną pracę, która prowadzi do wymarzonych efektów ;) Polecam.

 • Marta30 maja 2014Ocena: 5/5

  Uczę się u Pana Marcina na zajęciach już drugi rok w liceum.Trafiłam z poprawką semstru w pierwszej klasie, bardzo mi pomógł i zdałam cały semestr. Wydawało mi się, że nigdy nie nauczę się matematyki, ale Pan Marcin potrafi wszystko wytłumaczyć, tłumaczy do skutku od najprostszych przykładów do tych trudniejszych. Teraz umiem juz wiele, poprawka mi nie grozi. Bedę się spokojnie uczyła do samej matury.Polecam tego korepetytora.

 • Karina29 maja 2014Ocena: 5/5

  Chodziłam na korepetycje do egzaminu gimnazjalnego przez cały rok. Nie dość, że nauczyłam się (wreszcie!) porządnie matmy, to zrobiliśmy mnóstwo testów gimnazjalnych. Szczerze mówiąc prawdziwy egazmin wydawał mi się łatwiejszy niż testy z zajęć. Świetny korepetytor, wie co robi, daje mnóstwo pomocnych rad i uwag, przy tym miły i cierpliwy.

 • Dorota29 maja 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin jest nie tylko skutecznym nauczycielem, ale doskonałym motywatorem.Pomimo tego, że byłam na profilu z rozszerzoną matematyką, to zawsze miałam z nią problemy. W ciągu roku zajęć opanowałam każdy dział, nabrałam pewności siebie i przekonania,że mogę maturę zdać całkiem dobrze. Pan Marcin tłumaczy cierpliwie i do skutku w prosty, przejrzysty sposób. Na koniec każdego działu dobierane są zadania maturalne, tak że sama matura przestaje być czymś zaskakującym i stresującym. Arkusze rozszerzone przed samą maturą pisałam na 80-90%, zeszłoroczna matura była bardzo trudna, pomimo tego zdobyłam 65-70%.POLECAM

 • Magda29 maja 2014Ocena: 5/5

  Uczyłam się z Panem Marcinem do matury podstawowej. Pan Marcin za pomocą prostych i obrazowych przykładów trafił do mojej humanistycznej głowy. Od września przerobiliśmy praktycznie cały materiał do matury. Polecam zajęcia wszystkim, którzy boją się matematyki i chcą pewnie zdać maturę.

 • Kamil30 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Marcinem. Bardzo wysoki poziom nauczania pozwolił mi na opanowanie zaległości ze szkoły. Indywidualne podejście do ucznia sprawia, że potrafi dotrzeć do każdego ucznia. Wysoki poziom pozwala na bardzo duży progres w zadziwiająco krótkim czasie. Pan Marcin to korepetytor godny polecenia. Nie spodziewałem się takich rezultatów, a jednak :) Udowodnił, że sumienność i ciężka praca popłaca! Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Polecam je wszystkim przygotowującym się do matury!

 • Paula29 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Idąc w styczniu na pierwsze zajęcia do Pana Marcina nie spodziewałam się takich rezultatów osiągniętych w ciągu 4 miesięcy. Praca w domu i na zajęciach przyniósł rezultaty, poziom mojej wiedzy matematycznej i pewności w rozwiązywaniu zadań zwiększył się niesamowicie. Przyjazne nastawienie i zaangażowanie Pana Marcina w każde zajęcia są godne podziwu. Polecam wszystkim, którzy podchodzą do przygotowań maturalnych ambitnie i w zamian za to oczekują wyników. :D

 • Michał29 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin to bardzo dobry korepetytor. Bardzo dobrze przygotowuje osoby do matury. Umie wyjaśnić i naprowadzić osobę jak rozwiązywać zadania z podstawy jak i rozszerzenia do matury. Pan Marcin udziela cennych wskazówek jak przygotować się do następnych zajęć i do matury. Gorąco polecam, bo warto !!!

 • Julia27 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin to zdecydowanie korepetytor godny polecenia. Jest ogromnie zaangażowany w każdą lekcję, zagadnienia są tłumaczone zrozumiale, cierpliwie, z szybkością dostosowaną indywidualnie do każdego ucznia, a wiedza jest następnie dokładnie sprawdzana i w razie potrzeby ponownie tłumaczona, równie cierpliwie jak za pierwszym razem. Na lekcjach nie ma żadnej presji ani pośpiechu, ale materiał jest realizowany spokojnie i sprawnie. Pan Marcin to również nietypowy nauczyciel ze względu na podejście do ucznia od strony psychologicznej - udowadnia, że często niepowodzenia w zadaniach wynikają nie z niewiedzy a z braku pewności siebie, którą buduje u każdego na swoich lekcjach. Samo uświadomienie uczniom tego faktu powoduje zmniejszenie się błędów w obliczeniach oraz innych prostych potknięć do minimum! Szczerze polecam, spokój przed maturą z matematyki gwarantowany :)

 • Przemek27 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panem Marcinem sprawiły że bardzo poprawiły sie moje umiejętności matematyczne. Na zajęciach panuje bardzo przyjemna ale zmuszająca do twórczej pracy atmosfera. Szczerze polecam tego korepetytora.

 • Krzysiek26 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem. Lekcje przyniosły efekty w mgnieniu oka - poprawiły się nie tylko moje umiejętności matematyczne ale także pewność siebie przy rozwiązywaniu zadań. Serdecznie polecam!

 • Kamil 2 :)26 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam, opis zdecydowanie zgadza się z rzeczywistością. Bez udziału w zajęciach, prawdopodobnie moja matura byłaby bardziej kłopotliwa niż naprawdę będzie. :)

 • Maja26 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, godny polecenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń, zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, materiał przygotowany odpowiednio do moich potrzeb, dzięki czemu szybko i łatwo go mogłam przyswoić :) Dzięki tej współpracy czuje się pewnie przed zbliżającą się maturą z matematyki.

 • Daria26 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Pan Marcin jest bardzo dobrym korepetytorem, znakomicie tlumaczy i ma swietne poczucie humoru. Jezeli ktos chce sie podszkolic z matematyki to polecam wlasnie jego.W ciągu roku nauczyłam się tego czego w szkole uczyłam się przez trzy lata bez widocznych efektów.Także serdecznie polecam korepetycje !

 • Bartek18 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje ! Cały materiał ,który normalnie zajął by mi wieczność do nauczenia się , na lekcjach byłem wstanie zapamiętać w przeciągu chwil. Jest to zasługa nauczyciela i jego efektywnego podejścia do ucznia oraz doboru zadań. Jeśli ktoś planuje zdać test / egzamin na 100% to dzięki tym zajęciom jest się w stanie naprawdę idealnie przygotować :) Efekty gwarantowane !

 • Konrad5 lipca 2013Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor! Dzięki panu Marcinowi udało mi się zrozumieć rzeczy, z którymi miałem ogromny problem na lekcjach. Baaaaardzo szybki efekt współpracy. Miła atmosfera, ale jest również duży naciski na systematyczność. Polecam jak najbardziej!!

 • Olaf6 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Świetna współpraca, przynosząca szybkie efekty. Dzięki Panu Marcinowi zrozumiałem w pełni każdy temat z matematyki z którym miałem problemy i to kilkakrotnie szybciej niż w szkole. Zajęcia są bardzo przyjemne i z dużą dawką humoru co umila pracę i podwaja efekty.

 • Małgorzata Galas6 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Doskonała współpraca, miła atmosfera.Pan Marcin wytłumaczy efektywnie, pokaże,odpowiednio przygotuje,egzamin zdany.Jestem bardzo zadowolona jest to korepetytor godny polecenia!
  Serdecznie polecam.

 • Łukasz24 maja 2013Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u pana Michała w swojej "karierze" matematycznej miałem styczność z wieloma korepetytorami jednak pan Michał był najlepszy. Korepetycje są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze a co najważniejsze są skuteczne;)

 • Paulina9 maja 2013Ocena: 5/5

  Pan Marcin to świetny korepetytor. Myślę, że w rok zdołał nauczyć mnie więcej niż ja sama w przeciągu całej swojej edukacji z matematyki.
  Atmosfera na zajęciach jest komfortowa i przyjazna, ale panuje też dyscyplina. Jest zabawny i wyrozumiały. Nie zamieniłabym go na żadnego innego nauczyciela.

 • Wiktoria4 maja 2013Ocena: 5/5

  Do Pana Marcina trafiłam w trzeciej klasie liceum, by przygotować się do matury. Zachęciły mnie do tego pozytywne opinie na portalu, które są jak najbardziej trafne. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze, co nie wyklucza dyscypliny panującej na zajęciach. Pan Marcin to konkretna osoba, dzięki której teraz, cztery dni przed maturą z matematyki, wiem, że zostałam do niej przygotowana w pełni moich możliwości.

 • Julia3 maja 2013Ocena: 5/5

  Dzięki korepetycjom u Pana Marcina wizja rozszerzonej matury z matematyki przestała mnie przerażać. Dowiedziałam się także, że słabe oceny w szkole nie muszą być oznaką niewiedzy. Polecam wszystkim potłuczonym przez matematykę :)

 • Piotr3 maja 2013Ocena: 5/5

  Korepetycje u Marcina Półtoraka polecę każdemu kto chce przyswoić sobie wiedzę i zdolności matematyczne w większym lub mniejszym stopniu. Do każdego ucznia ma indywidualne, profesjonalne podejście. Marcin jest wymagającym nauczycielem, który potrafi zmotywować do samodzielnej pracy i odrabiania prac domowych, do czego ja sam nigdy nie byłem zdolny. Poza tym na zajęciach panuje luźna i bezstresowa atmosfera.

 • Mateusz2 maja 2013Ocena: 5/5

  Jeżeli korepetycje z matematyki, to tylko u Pana Marcina. Świetny korepetytor, ma plan jak nauczyć daną osobę, spokojnie i cierpliwie tłumaczy tajniki matematyki w czasie zajęć przebiegających w ciepłej, wesołej atmosferze. Efekt gwarantowany! Gorąco polecam!

 • Aleksandra2 maja 2013Ocena: 5/5

  Pan Marcin to świetny korepetytor. Zna się na rzeczy i wie jak pomóc danej osobie. Profesjonalny, a zarazem zabawny i wyluzowany. Lekcje matematyki mijają w szybkim i przyjemnym tempie. Polecam każdemu kto ma problemy z tym przedmiotem bądź tak jak ja chce się perfekcyjnie przygotować do matury.

 • Michał1 maja 2013Ocena: 5/5

  Zanim zacząłem korzystać z pomocy Pana Marcina moje oceny były bardzo słabe i zastanawiałem się, czy nie zrezygnować z rozszerzenia z matematyki na maturze. Dzięki zajęciom moje oceny są znacznie lepsze i zpozytywnym nastawieniem podchodzę do rozszerzenia. Na zajęciach jest miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam !

 • Rafał25 stycznia 2013Ocena: 5/5

  Lekcje z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z matematyką.

 • Ewa17 stycznia 2013Ocena: 5/5

  Jestem w klasie o profilu matematycznym, z wieloma tematami nie dawałam sobie rady samodzielnie, dlatego zdecydowałam sie na korepetycje. Moim pierwszym korepetytorem był student Pol.Sl., ale współpraca przebiegała fatalnie i nudno. Potem na szczęście trafiłam na Pana Marcina. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy - na spotkaniach panuje luźna, miła atmosfera, a materiał tłumaczony jest w zrozumiały sposób. Oceny mi się poprawiły. Mam nadzieję, że Pan Marcin doprowadzi mnie już do matury. Polecam.

 • Dav15 października 2012Ocena: 5/5

  Zaczynając naukę w ZST miałam bardzo słabe oceny, które zdecydowanie się polepszyły odkąd zaczęłam naukę z P. Marcinem ;)

  POLECAM !

 • Marta2 lipca 2012Ocena: 5/5

  Zaczynając naukę w liceum miałam bardzo słabe oceny, które zdecydowanie się polepszyły odkąd zaczęłam naukę z Marcinem, a maturę napisałam na 96%, myślę że wynik mówi sam za siebie ;] ponadto świetna, bezstresowa atmosfera pracy. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z matmą!

 • Piotr1 lipca 2012Ocena: 5/5

  próbną mature napisałem na 38 %, po lekcjach normalną mature napisałem na 88% :)
  Dobre podejście i super atmosfera, polecam !

 • Michał25 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Marcin uczył mnie do matury do której przygotował mnie bardzo dobrze , teraz miałem problemy na studiach z których także mnie wyciągnął. Spokojne i wyluzowane zajęcia.Polecam

 • Karolina5 maja 2012Ocena: 5/5

  Bardzo polecam ;) Chodząc do Pana Marcina od listopada nauczyłam się naprawdę dużo. Posiada on indywidualne podejście do każdego ucznia, a na zajęciach panuje miła atmosfera. Moje oceny polepszyły się, a matura z matematyki przestała być problemem.

 • Iza24 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  Naukę u Marcina Półtoraka rozpoczęłam w listopadzie. Przychodząc do niego na zajęcia uważałam się za osobę, która zupełnie nie rozumie matematyki, ponieważ zawsze miałam z nią problemy. Marcin sprawił jednak, że zaczęłam rozwiązywać zadania, ktore wielu osobą sprawiają trudności i kiedyś zostawiałam je bez podjęcia żadnej próby ich rozwiązania. Nauczyłam się nie tylko schematów pewnych zadań, ale również logicznego myślenia, które jest najważniejsze w zrozumieniu matematyki. Dodatkowo na zajęciach panuje zawsze miła atmosfera. Marcin jest wymagający, ale również rozumie wiele rzeczy. Ma indywidualne podejście do każdego ze swoich uczniów i potrafi wyciągnać potencjał matematyczny nawet z największych antytalentów matematyki. Polecam każdemu zajęcia u Marcina, myśle, że lepszego korepetytora nigdzie nie znadziecie:)

 • Monika4 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  W zeszłym roku rozpoczęłam studia na kierunku zarządzanie. Z matematyką nie radziłam sobie zbyt dobrze a kiedy zobaczyłam jak wygląda na studiach to stwierdziłam, że na pewno sobie z nią nie poradzę, jednak koleżanka poleciła mi Marcina Półtoraka. Dzięki niemu udało mi się bez problemu i żadnego stresu zaliczyć matematykę. Ma on dobre podejście, stwarza miłą atmosferę a co najważniejsze nauka przynosi pozytywne efekty. Nie znam żadnego lepszego korepetytora.

 • Ola30 marca 2012Ocena: 5/5

  W październiku 2011 roku rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku ekonomia w trybie zaocznym z wiedzą matematyczną na poziomie minimalnym, dlatego też przerażona i zrozpaczona udałam się na korepetycje do Marcina Półtoraka. W gimnazjum i w liceum moje oceny z matematyki nigdy nie były wyższe niż 3. W tym momencie jestem już na drugim semestrze studiów, jako jedna z nielicznych osób na moim roku mam zaliczony pierwszy semestr z matematyki :) Uważam, że teraz umiem bardzo dużo i co najważniejsze pierwszy raz w życiu ROZUMIEM matematykę. Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o kimś takim jak Marcin, na pewno uczęszczałabym do niego na korepetycje już w gimnazjum i miałabym same piątki :) Na zajęciach super atmosfera. Polecam!

 • Darek28 marca 2012Ocena: 5/5

  Jeszcze w październiku 2011 roku generalnie nie rozumiałem zupełnie nic ,jednak na szczęście koleżanka poleciła mi Marcina Półtoraka ,który nie wiem jakim cudem sprawił ,że zacząłem rozumieć i rozwiązywać zadania ,które przez wszystkie klasy gimnazjum i liceum były dla mnie okropnie trudne.Podczas zajęć zawsze panuję fajna atmosfera. Gdy ktoś ze znajomych kiedykolwiek zapyta mnie o dobrego korepetytora z matematyki od razu podam numer do Marcina.

 • Katarzyna27 marca 2012Ocena: 5/5

  Rozpoczęłam naukę u Marcina Półtoraka w listopadzie.Od tamtego czasu moja wiedza z dziedziny matematyki jest na wyższym poziomie. Na zajęciach czuje się swobodnie i wiem ,że jeśli czegoś nie rozumiem,spokojnie mogę o tym powiedziec będąc nieocenianą. Jestem bardzo zadowolona z zajęc,ponieważ są na wysokim poziomie,są przyjemne,komfortowe, oraz zabawne.Jeszcze ani razu nie czułam się znudzona na zajęciach,ponieważ nauka z Marcinem mija szybko i przyjemnie .W przeszłości miałam wiele korepetytorów,ale uważam że Marcin jest najlepszym jakiego miałam .Jestem pewna, że za rok zdam maturę z dobrym wynikiem :)!

 • Ania27 marca 2012Ocena: 5/5

  Marcin Półtorak to świetny korepetytor! Naukę z nim zaczęłam w gimnazjum i kontynuuję ją do teraz- będąc w klasie II LO.
  Na zajęciach panuje bezstresowa atmosfera, przez co łatwiej jest się uczyć. Jest konsekwentny ale też zabawny, dzięki czemu lekcje mijają przyjemnie i szybko, bez ''nudzenia się''. Każdy problem zostaje dokładnie omówiony. Ucząc się z Marcinem można nadrobić zaległości i świetnie przygotować się do sprawdzianów. Polecam tego korepetytora wszystkim, którzy chcą w zrozumiały sposób nauczyć się matematyki.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.