Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Tomasz Saweczko


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Adrian27 lipca 2016Ocena: 5/5

  Tomek to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego miałem. Wszystko wytłumaczone jasno i klarownie. Dzięki niemu w 1,5h przyswoiłem materiał, którego nie mogłem przyswoić przez pół roku na studiach. Serdecznie polecam!

 • Marcin30 marca 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam!!!
  Tomek świetnie tłumaczy materiał, pomaga zrozumieć i cechuje się cierpliwością. Bardzo rzetelny człowiek, znakomicie przygotowany do udzielania korepetycji.

 • Piotrek14 lipca 2013Ocena: 5/5

  Super korepetytor i nauczyciel ;)Goraco polecam, cierpliwy, wszystko dokladnie tłumaczy czasami wlasnymi innowacyjnymi sposobami! Jeszcze raz polecam!

 • Robert4 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  No dał radę, za każdym razem zastanawiam się jak On to robi, ze ja zaczynam rozumieć, wiele osób starało wytłumaczyć mi jakieś zadania i nic . a On daje radę, i zawsze wraca do momentu w którym się zgubiłem : )

 • Karol9 lutego 2013Ocena: 5/5

  Bardzo polecam wszystkim studentom PW. Razem przerobiliśmy materiał z całego semestru (zarówno z analizy matematycznej jak i z algebry) i dobrze przygotowałem się do egzaminu. Tomasz Saweczko - najlepsze korki z matmy w Warszawie :)

 • Damian30 stycznia 2013Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim studentom mającymi problem z matematyką. Duży zakres wiedzy i duża cierpliwość :). Dzięki pomocy Tomka wszystkie matematyki mam już do przodu :)

 • Piotrek6 września 2012Ocena: 5/5

  Uczy matematyki tak jak Chuck Norris sztuk walki. Szczerze polecam!

 • Iwona22 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje u Pana Tomasza ze względu na solidne wykonywanie swojej pracy od samego początku widać, że osobie zależy na tym by dobrze przygotować swojego ucznia. W prosty sposób można zrozumieć rzeczy, które wydają się być nie do rozwiązania.

 • Kamil9 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Tomasz to wyjątkowo inteligentna osoba ,doskonale dopasowywująca sposób, tempo i poziom nauczania do indywidualnego potencjału każdego ucznia. Kazda rzecz potrafi niestrudzenie tlumaczyc na wiele sposob, tak, ze wszystko staje sie przejrzyste a matematyka przy Nim jest jak jedna wielka logiczna układanka bez tajemnic. Czlowiek na pewno godny polecenia!! Nie trafilem jeszcze na lepszego korepetytora ;)

 • Ela6 lipca 2012Ocena: 5/5

  Pan Tomek to bardzo solidny nauczyciel, w przystępny sposób tłumaczy wiedzę, jest cierpliwy, tworzy fajną atmosferę współpracy. Bardzo polecam!

 • Bartek3 maja 2012Ocena: 5/5

  Bardzo dobra atmosfera pracy. Dzięki tym korepetycją mogłem się przygotować na zdanie podstawy na wysokim poziomie. Zajęcia prowadzone zrozumiale i bezstresowo. Polecam każdemu kto ma większe lub mniejsze problemy z matematyką.

 • Marcin5 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  Miły, dobrze i treściwie uczy, jestem zadowolony z korków. Miałem straszne dziury w wiedzy i są już w większości załatane :) Polecam.

 • Wojtek9 marca 2012Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w sposób sprawny, w pełni zrozumiały i w bezstresowej atmosferze. Można śmiało zadawać pytania i być pewnym otrzymania na nie zadowalającej odpowiedzi. Dość powiedzieć, że dzięki Tomkowi udało mi się zaliczyć wszystkie przedmioty w pierwszym podjętym terminie. Z czystym sumieniem mogę polecić te korepetycje każdemu, kto potrzebuje pomocy z matematyki.

 • Adam7 lutego 2012Ocena: 5/5

  Tomasz wytłumaczył mi zagadnienia związane z szeregami, dzięki czemu zaliczyłem kolokwium. Czas na zajęciach był efektywnie wykorzystany, a przekaz bardzo zrozumiały, co w znacznym stopniu przyspieszyło przyswojenie materiału. Gorąco polecam!!!!!!

 • Marcin2 lutego 2012Ocena: 5/5

  Tomasz bardzo dobrze potrafi przekazać wiedzę na dany temat, czy to analiza czy algebra zawsze wychodziłem z zajęć pewniejszy i zawsze udawało mi się uzyskać dobry wynik z kol. Ostatecznie dzięki jego pomocy udało mi się zaliczyć dobrze egzamin z algebry i analizy.

 • Michu31 stycznia 2012Ocena: 5/5

  Tomasz rewelacyjnie przypomniał mi wiadomości z zakresu analizy matematycznej w 2h które pozwoliły mi zdać egzamin

 • Magda2 stycznia 2012Ocena: 5/5

  Jestem jedną z wyżej wymienionych studentką matematyki UW, która korzysta z zajęć wyrównawczych. I bardzo polecam Tomka, zajęcia są bardzo pomocne i zrozumiałe. Są na nich wyjaśniane wszystkie moje wątpliwości.

 • Ewa15 grudnia 2011Ocena: 5/5

  Zajęcia są prowadzone w sposób zrozumiały, z dozą humoru, co jest rzadko spotykane wśród matematyków. W razie jakichkolwiek problemów istnieje możliwość konsultacji. Prowadzący jest osobą cierpliwą, wesołą z olbrzymią wiedzą dydaktyczną oraz matematyczną. Gorąco polecam!

 • Jasiek13 grudnia 2011Ocena: 5/5

  Polecam Tomka wszystkim, którzy mają problemy ze zrozumieniem matematyki. W momencie gdy wychodzimy z zajęć wszystko wydaję się proste oraz spójne logicznie! Sprawia to, iż matematyka nie jest już przeszkodą, lecz przedmiotem fascynujących odkryć! Na prawdę polecam każdemu kto (jeszcze) nie umie dogadać się z matematyką!

 • Eryk14 listopada 2011Ocena: 5/5

  Bardzo polecam. Świetnie przygotowuje do zajec z kazdego dzialu. Uczy nowych, nieznanych mi wczesniej metod rozwiazywania zadań. Śmiało można zadawac pytania :)

 • Jakub7 września 2011Ocena: 5/5

  Jestem naprawde zadowolony z zajec. Od poczatku mamy dobry kontakt co przeklada sie na efektywnosc w nauce. Tomek świetnie tłumaczy tematy dzieki czemu nie mialem problemu z pozytywnym zakonczeniem roku :)

 • Robert5 września 2011Ocena: 5/5

  Świetnie mnie przygotował do poprawki z analizy matematycznej. Duże zaangażowanie w każde zajęcia. Polecam każdemu:)

 • Agata2 września 2011Ocena: 5/5

  Analiza matematyczna z Tomkiem to sama przyjemność. Rzetelnie podchodzi do tematu, zawsze przygotowany i przede wszystkim cierpliwy. Nie ma pytania(matematycznego), którego nie można mu zadać, na każde stara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi.
  Dziękuję za pomoc z analizą :)

 • Kuba13 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Miły i cierpliwy (nie jeden by przy nas odpadł ;) ) i to co najważniejsze- skuteczny. Bezstresowe zdanie Analizy I na studiach matematycznych (prawie) gwarantowane!

  Polecam

 • Grzesiek18 lipca 2011Ocena: 5/5

  doskonały fachowiec; mający wysoki poziom wiedzy i potrafiący ją przekazać. polecam jako korepetytatora

 • Bartek10 lipca 2011Ocena: 5/5

  Zajęcia wyrównawcze prowadzone przez Tomka na UW oceniam dobrze. Dobrze potrafi wytłumaczyć drobne zawiłości. Skupia się na kluczowych umiejętnościach przydatnych na egzaminie. Elastyczny jeśli chodzi o czas zajęć.

 • Kuba8 lipca 2011Ocena: 5/5

  Gdyby nie korepetycje u Tomka, nie zdałbym matury z matmy. Tomek wykazuje się dużą cierpliwością a kiedy coś wyjątkowo trudno było mi zrozumieć, zawsze potrafił wytłumaczyć to obrazowo, tak na chłopski rozum. Po wielu przykrych doświadczeniach z matmą w liceum po korkach u Tomka matematyka nie wydaje się już taka straszna. BARDZO POLECAM :)

 • Kamil2 lipca 2011Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Tomka jako korepetytora gdyż naprawde potrafi tłumaczyć zagadnienia matematyczne, jest cierpliwy oraz dyspozycyjny (w miare mozliwosci). Nigdy nie bylo problemu zeby umowic sie, nawet przy jego napiętym grafiku na dodatkowa godzinę korepetycji przed sprawdzianem z matematyki. Efekty naszej współpracy w 100% mnie zadowoliły gdyż dzieki Tomaszowi zaliczyłem ostatnią klasę oraz zdałem maturę!

 • Tomek27 czerwca 2011Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Tomka. Świetna atmosfera pracy oraz jasne i przejrzyste tłumaczenie zawiłych problemów matematycznych. Tomek uratował moją skórę przed egzaminem z matematyki. Zainwestuj w siebie! Weź korki u Tomka! :)

 • Iza20 czerwca 2011Ocena: 5/5

  świetne zajęcia wyrównawcze oraz dokładne tłumaczenie zadań

 • Agnieszka16 czerwca 2011Ocena: 5/5

  Super korki. Uczciwość, duża wiedza, umiejętność tłumaczenia zagadnień na wiele sposobów. Zajęcia na luzie. Gorąco polecam.

 • Olga4 kwietnia 2011Ocena: 5/5

  Byłam przypadkiem beznadziejnym a dzięki Tomkowi udało mi się zaliczyć semestr z matematyki bez problemów. Jest rzeczowy profesjonalny bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Świetnie wykorzystuje "zapłacony" czas. Jeśli nie rozumiałam jak mi tłumaczył, próbował na inne sposoby tłumaczyć aż do skutku. Tomek jest elastyczny i potrafi się dostosować do naszych planów. Mimo wielu zajęć, uczniów, nigdy nie zostawił mnie bez pomocy. Matematyka zaliczona!!! Polecam!!!

 • Tomasz15 marca 2011Ocena: 5/5

  Zdecydowanie na tak! Pan Tomasz nie traci czasu, jest konkretny i potrafi wytłumaczyć jak w prosty sposób rozwiązać wiele problematycznych zadań. Profesjonalna pomoc! i matematyka zaliczona :)

 • Piotr R.8 marca 2011Ocena: 5/5

  Polecam Tomasza jako nauczyciela! Potrafi profesjonalnie i z wielką wiarą w ucznia wytłumaczyć nawet najtrudniejsze wydawałoby się zadania. Nauka matematyki odbywa się w naprawdę miłej i przyjaznej atmosferze. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i gorąco polecam wszystkim!

 • Jakub21 lutego 2011Ocena: 5/5

  Po zajęciach z Tomaszem dołączam się do gremium entuzjastów. Szybko sprawnie i rzeczowo naświetlił materiał który długo osnuty był dla mnie mrokami chaosu i niewiedzy.

 • Tomek17 lutego 2011Ocena: 5/5

  Tomek nauczył mnie matematyki na 24h przed egzaminem i dzieki jego pomocy egzamin mam zaliczony. Solidnie, cierpliwie i bez problemów wytłumaczył mi wszystkie zadania jakich potrzebowałem. Polecam!

 • Ewa16 lutego 2011Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona, tłumaczy zrozumiale, przystępnie i cierpliwie

 • Michał1 grudnia 2010Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze uczy mi się z Tomkiem. Jest cierpliwy i potrafi wytłumaczyć mi rzeczy, których sam dotąd nie byłem w stanie pojąć. Jeśli mam zaległości na studiach zgłaszam się do niego i w godzinę, albo dwie nadrabiam to, co mnie ominęło. Polecam

 • mistrz matematyki29 listopada 2010Ocena: 5/5

  solidnie i bardzo cierpliwie. polecam!

 • Jakub8 maja 2010Ocena: 5/5

  Ciekawie, oryginalnie, ale zrozumiale tłumaczy niektóre zagadnienia. Dzięki panu Tomaszowi zmieniłem swoje podejście do zadań.

 • Marta6 maja 2010Ocena: 5/5

  Naprawdę polecam ! Super nauczyciel, z którym matematyka naprawdę staje się prosta. Posiada duży zakres wiedzy, znakomicie tłumaczy dotąd niezrozumiałe dla mnie zagadnienia z matematyki. Gorąco polecam wszystkim przyszłym maturzystom, z tym nauczycielem maturę zdacie bez problemu. Oby więcej takich korepetytorów :)

 • Michał16 stycznia 2010Ocena: 5/5

  Pomoc pierwsza klasa,solidnie,jasno i przejrzyscie.Polecam wszystkim !!!

 • Krzysiek14 stycznia 2010Ocena: 5/5

  Dobrze tłumaczy, solidny, duży zakresy wiedzy matematycznej ? Polecam!!!

 • Piotrek3 stycznia 2010Ocena: 5/5

  Polecam! Tlumaczy material w sposob bardzo jasny i przejrzysty. Dobrze przygotowywuje do matury.

 • Krzysiek23 lutego 2009Ocena: 5/5

  Goraco polecam - szczegolnie w czasie sesji !! super tlumaczenie :)

 • Blazej15 stycznia 2009Ocena: 5/5

  Super pomoc! Polecam wszystkim studentom którzy walczą z matmą :) Szybko i konkretnie mozna poznać zagadnienia z matematyki w przystępny sposób :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.