Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Talks In The City

MATEUSZ SIEPRAWSKI


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

 • Przedmiot: język angielski
 • Miejsce lekcji: U nauczyciela
 • Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
30 zł60 minut
Opinie: 9Ocena: 5.0/5

Serdecznie zapraszam na zajęcia w pozytywnej atmosferze z dozą humoru:)) Chętnie pomogę wykorzystując wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich szczeblach edukacyjnych, dyplom ukończenia studiów magisterskich na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz liczne certyfikaty podnoszące kwalifikacje. Metody oraz tempo nauki dostosowane do predyspozycji i potrzeb ucznia. Bogata baza materiałów dodatkowych kursów, egzaminów i testów stosowanych w szkołach. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Możliwość prowadzenia zajęć w domu ucznia.

Doświadczenie:
8 lat doświadczenia w branzy edukacyjnej praktyka zagraniczna w USA nauczanie metodą naturalną dzieci imigrantów pochodzenia latynoamerykańskiego

Certyfikaty:
AQA/FCE /ACA

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Tomek30 stycznia 2013Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia z korepetytorem, ponieważ na swoich lekcjach zapewnia bardzo przyjazną atmosferę i pełen profesjonalizm, co owocuje pozytywnymi ocenami w szkole

 • Michał29 stycznia 2013Ocena: 5/5

  Bardzo fajnie prowadzone zajęcia, miła atmosfera z profesjonalnym podejściem do ucznia. Korepetytor godny polecenia.

 • Edyta29 stycznia 2013Ocena: 5/5

  bardzo profesjonalne, kreatywne lekcje. bez stresu w miłej i pozytywnej atmosferze. Nauczyciel godny polecenia!

 • Justyna29 stycznia 2013Ocena: 5/5

  Witajcie, uczęszczałam do Pana Mateusza na korepetycje w czasie studiów. Bardzo dobry nauczyciel, sumienny i zabawny. Stwarzał bardzo miłą atmosferę, dlatego z ochotą tam uczęszczałam. Pomagał mi w języku technicznym. Oceniam jego umiejętności nauczania jak i językowe na bardzo dobre. Polecam.

 • julia29 stycznia 2013Ocena: 5/5

  bardzo przyjemna atmosfera,godna uwagi jest rowniez kreatywnosc i pomyslowosc Pana Mateusza :) profesionalne podejscie do kazdych zajec :)) polecam.

Napisz do użytkownika