Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

EDUKACJA HUMANISTYCZNA - korepetycje i korekta tekstów. Poradnictwo.


(7 ogłoszeń)
 • Opinie: 24 opinie
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Kraków
  • Szczecin
  • Łódź
  • Kielce
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielę korepetycji z języka polskiego

35 - 50 zł60 minut
Opinie: 24Ocena: 5.0/5

Wieloletnie doświadczenie i 3 dyplomy renomowanych uczelni. Korepetycje, nauka do sprawdzianów i egzaminów, korekta tekstów. Zajęcia przygotowujące do matury (analiza i interpretacja, formowanie wypowiedzi ustnych i pisemnych, elementy retoryki i erystyki, ćwiczenie wystąpień publicznych, testowanie umiejętności) i do egzaminu po gimnazjum. Program realizowany jest według kryteriów podanych przez CKE.
Pomoc przy nadrabianiu zaległości szkolnych (od szkoły podstawowej po liceum). Wspomaganie w problemach szkolnych i innych trudnościach (sesje poradnictwa psychologicznego). Lekcje indywidualne lub w małych 2-3 osobowych grupach. Korekta stylistyczna i językowa oraz wsparcie merytoryczne przy tworzeniu prac dyplomowych z nauk humanistycznych i społecznych.
Doradzam i poprawiam, ale NIE PISZĘ GOTOWYCH PRAC ZALICZENIOWYCH za ucznia czy studenta!

ZAJĘCIA odbywają się W WARSZAWIE (Śródmieście, blisko Placu Trzech Krzyży) LUB PRZEZ INTERNET (za pośrednictwem skype i współdzielonych plików na dysku google docs). Możliwość multimedialnych lekcji online – zachęcam z uwagi na wygodną i równie efektywną formę nauki.
OPŁATY za zajęcia indywidualne (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum i studia) w sezonie jesiennym:
- Zajęcia stacjonarne: godzina – 50 zł, 1,5 godziny – 70 zł, 2 godziny – 90 zł Zniżki przy płatności z góry za co najmniej 4 lekcje
- Multimedialne zajęcia przez internet: godzina – 45zł, 1,5 godziny – 65 zł, 2 godziny – 85zł Spróbuj i przekonaj się o efektywności nauki poprzez e-learning. Warunkiem realizacji lekcji jest otrzymanie przeze mnie potwierdzenia zapłaty (w formie zdjęcia, skanu lub pliku z konta) za zarezerwowany czas. Jest to rozwiązanie eliminujące potencjalne nieporozumienia.
- Przyjdź na zajęcia z koleżanką lub kolegą – razem taniej!
Koszt zajęć dla 2 osób: 1 godzina – 35zł na osobę, 1,5 godziny – 50zł za osobę, 2 godziny – 70zł za osobę. Taki system dobrze się sprawdza także w przypadku wspólnej nauki do matury ustnej i pisemnej. Największą efektywność w ćwiczeniu umiejętności praktycznych zapewnia grupa do 3 osób, realizujących podobne zagadnienia.
- Poradnictwo psychologiczne i coaching zawodowy dla młodzieży i dorosłych: 70zł/1 godzina.

Przyjazna atmosfera i efektywna nauka. Zwracam uwagę na kształtowanie niezbędnych umiejętności. Jestem praktykiem. Uczę twórczego i wnikliwego myślenia, wieloaspektowej interpretacji oraz formowania skrojonych na miarę wypowiedzi. Motywuję do działania i udowadniam, że nauka języka polskiego może być pasjonującą przygodą.

Z uwagi na małą ilość godzin jakie mam na pracę, preferuję stały grafik zajęć. Proszę o informowanie o przesunięciach/odwołaniu lekcji najpóźniej 24 godziny przed zarezerwowanym terminem, aby nie przepadł. Spóźnienia skutkują najczęściej skróceniem czasu zajęć, gdyż nie mam niestety czasu na przedłużanie lekcji. Aby usprawnić naszą komunikację, proszę o przesłanie na adres mailowy (obok zapytania) także materiałów i konkretnych wytycznych, związanych z zagadnieniem/obszarem problemowym. Z góry dziękuję.
Proszę o kontakt w dni powszednie w godzinach 10-22 (w miarę możliwości). Jeśli nie mogę odebrać telefonu, a sprawa jest pilna, to proszę o sms lub mail. Odpowiadam najszybciej, jak jest to możliwe. W weekendy jestem z reguły niedostępna, zatem mogę reagować z opóźnieniem. W przypadku prac redakcyjnych (korekty), cena jest zależna od rodzaju pomocy/zlecenia.
Zapraszam serdecznie.
Marta

Doświadczenie:
Redaktor artykułów specjalistycznych, informacji prasowych, korektorka tekstów, twórca treści na strony www, tłumacz, copywriter i specjalista ds. marketingu i PR, psycholog i trener. Przyjmuję zlecenia i pomagam w nauce od kilku lat. Posługuję się językiem polskim i angielskim. Moje prace naukowe: -1 praca magisterska: Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej, UAM w Poznaniu. -praca licencjacka: Wydział Historii Sztuki, UAM w Poznaniu. - 2 praca magisterska: Wydział Psychologii, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie.

Certyfikaty:
Kilka słów o mnie: Mgr Filologii oraz Psychologii. Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu (2010) oraz Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (2013). Pierwszy rocznik nowej matury 2005 (poziom rozszerzony: język polski, angielski i historia sztuki). Trener rozwoju osobistego, specjalność: wystąpienia publiczne. Psycholog. Aktywny wolontariusz i działacz społeczny w organizacjach pozarządowych.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kamil19 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia u Pani Marty prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Szybko i rzeczowo nadrobiliśmy zaległości,których mialem naprawdę sporo i zaczęliśmy przygotowania do matury. U Pani Marty nauczyłem się bardzo dobrze i bez tych zajęć miałbym problemy ze zdaniem matury z języka polskiego. Na szczęście udało się nam dobrze przygotować i matura poszła lepiej niż się spodziewałem. Bardzo dziękuje i polecam!

 • Tymon19 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pani Marta świetnie prowadzi zajęcia. Dobra atmosfera, uśmiech i rzeczowe podejście do nauczania. W trakcie zajęć poprawiłem gramatykę, ortografię i pisanie wypracowań. Nadrobiłem zaległości w interpretacji literatury. Zdałem sobie również sprawę, że język polski może być ciekawym i użytecznym "przedmiotem". Bardzo dziękuję i szczerze polecam !

 • Danusia W.28 września 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z nauki i z jej wyniku - zdałam maturę pisemną na 80% a z ustnej dostałam prawie maksimum punktów! Nawet nie myślałam o takim wyniku...Uczyłam się intensywnie z panią Martą 2 razy w tygodniu przez 4 miesiące. Na początku stacjonarnie a potem potem zdalnie przez skype. Polecam te zajęcia - tak samo stacjonarne, jak przez internet. Jest dużo przydatnej wiedzy, czas szybko mija, bo dużo się dzieje i nie jest nudno.

 • Maria27 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobra korepetytorka, świetny kontakt z uczniami i ogromna wyrozumiałość. Nadrobiłyśmy z przyjaciółką najważniejsze zagadnienia z liceum, solidnie przygotowałyśmy się do matury ustnej. Polecam szczególnie zajęcia w grupie :) Pozdrawiamy serdecznie.

 • Karol26 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze zorganizowane zajęcia w ciągu 3 miesięcy, nadrobilismy 3 lata licealne, po 4 latach przerwy! Matura zdana na 40 % Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim którzy się wahają warto. Pozdrawiam !

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.