Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

 • e-korepetycje.net
 • EDUKACJA HUMANISTYCZNA - korepetycje i korekta tekstów. Poradnictwo.

EDUKACJA HUMANISTYCZNA - korepetycje i korekta tekstów. Poradnictwo.


(7 ogłoszeń)
 • Opinie: 24 opinie
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Kraków
  • Szczecin
  • Łódź
  • Kielce
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

O mnie

Absolwentka studiów magisterskich z psychologii oraz komunikacji europejskiej (Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej). Licencjat z historii sztuki.

Redaktor i copywriter. Psycholog, doradca ds. rozwoju osobistego i life coach. Aktualnie psycholog i diagnosta, wolontariusz i koordynator projektów społecznych.

Moje usługi:

-korepetycje z języka polskiego, dziennikarstwa i psychologii, redagowanie tekstów naukowych i marketingowych.

-poradnictwo psychologiczne i coaching (doradztwo zawodowe i kompetencyjne, treningi redukcji stresu, konsultacje rozwojowe, coaching zdrowia, sesje dla par).

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kamil19 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia u Pani Marty prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Szybko i rzeczowo nadrobiliśmy zaległości,których mialem naprawdę sporo i zaczęliśmy przygotowania do matury. U Pani Marty nauczyłem się bardzo dobrze i bez tych zajęć miałbym problemy ze zdaniem matury z języka polskiego. Na szczęście udało się nam dobrze przygotować i matura poszła lepiej niż się spodziewałem. Bardzo dziękuje i polecam!

 • Tymon19 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pani Marta świetnie prowadzi zajęcia. Dobra atmosfera, uśmiech i rzeczowe podejście do nauczania. W trakcie zajęć poprawiłem gramatykę, ortografię i pisanie wypracowań. Nadrobiłem zaległości w interpretacji literatury. Zdałem sobie również sprawę, że język polski może być ciekawym i użytecznym "przedmiotem". Bardzo dziękuję i szczerze polecam !

 • Danusia W.28 września 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z nauki i z jej wyniku - zdałam maturę pisemną na 80% a z ustnej dostałam prawie maksimum punktów! Nawet nie myślałam o takim wyniku...Uczyłam się intensywnie z panią Martą 2 razy w tygodniu przez 4 miesiące. Na początku stacjonarnie a potem potem zdalnie przez skype. Polecam te zajęcia - tak samo stacjonarne, jak przez internet. Jest dużo przydatnej wiedzy, czas szybko mija, bo dużo się dzieje i nie jest nudno.

 • Maria27 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobra korepetytorka, świetny kontakt z uczniami i ogromna wyrozumiałość. Nadrobiłyśmy z przyjaciółką najważniejsze zagadnienia z liceum, solidnie przygotowałyśmy się do matury ustnej. Polecam szczególnie zajęcia w grupie :) Pozdrawiamy serdecznie.

 • Karol26 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze zorganizowane zajęcia w ciągu 3 miesięcy, nadrobilismy 3 lata licealne, po 4 latach przerwy! Matura zdana na 40 % Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim którzy się wahają warto. Pozdrawiam !

 • MarcinW28 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pomocne i konkretne zajęcia. Dobry kontakt i bardzo motywujące wsparcie nauczycielki. Zupełnie inne lekcje niż w szkole - polski da się lubić :)
  Duży plus za możliwość odbywania lekcji przez internet. Nie trzeba dojeżdżać a wszystko przebiega sprawnie. W ciągu paru miesięcy nauczyłem się więcej niż przez całe liceum i dobrze zdałem maturę. Polecam.

 • Ewa17 lipca 2016Ocena: 5/5

  Wyniki matury z polskiego miło mnie zaskoczyły. Zdałam lepiej niż planowałam. Dziękuję za pomoc! 4 miesiące intensywnej, ale przyjemnej nauki dały efekt. Polecam lekcje online z panią Martą - atmosfera zachęca do nauki a lekcje są ciekawe.

 • Kuba16 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobre zajęcia! Marta pomogła mi w zaliczeniu arcytrudnego kolokwium na studiach dziennikarskich. W kilka spotkań opracowaliśmy cały semestr. Szybko, sprawnie i rzeczowo. Tak powinny wyglądać każde korepetycje.

 • Klaudia22 maja 2016Ocena: 5/5

  Dwa miesiące przed maturą ustną zaczęłam pracę z panią Martą. Przyszłam z nastawieniem 'oby zdać na 30%' jednak w efekcie końcowym wynik był dużo wyższy. Jak najbardziej polecam lekcje, prowadzone są rzetelnie i widać, że sprawiają pani Marcie dużą przyjemność :) jak zacznie się pracować wcześniej niż ja, to można osiągnąć super wyniki w przyjemnej atmosferze. Pani Marta dodatkowo uczy samodzielnego myślenia a na lekcjach nie siedzi się bezczynnie i się nie usypia.
  Dziękuję.

 • RenataM25 października 2015Ocena: 5/5

  Przygotowałam się do matury poprzez zajęcia online z panią Martą. Zależało mi na wygodzie (bez straty czasu na dojazdy) i wysokim poziomie lekcji. Dzięki tym korepetycjom nadrobiłam spore zaległości, przygotowałam się do nowej matury i nauczyłam się pisać dobre rozprawki. Efekt: konkretne i przyjemne zajęcia oraz dobrze zdana matura z polskiego. Dziękuję i polecam te zajęcia innym.

 • Marek11 lipca 2015Ocena: 5/5

  Obawiałem się nowej matury ustnej bo zupełnie nie wiedziałem jak się do niej przygotować. Lekcje polskiego w szkole były męczarnią i miałem spore braki. Pani Marta opracowała ciekawy i przystępny system. Pracowaliśmy intensywnie od stycznia, co dało świetne wyniki: zdobyłem maksymalną liczbę punktów!

 • Małgorzata8 lipca 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panią Martą były ostatnią deską ratunku dla syna, który nie jest humanistą i miał jedynkę z pisemnej matury próbnej . Mimo bardzo krótkiego czasu w ciągu trzech miesięcy opanował sztuke pisania rozprawek i dostał 68 % z matury pisemnej. Z ustna poszło gorzej - trema go pokonała - ale grunt że zdał .Na przygotowanie do matury ustnej potrzeba po prostu trochę więcej czasu niż 3 miesiące :-) Generalnie - polecam nauczyciela.

 • Karolina i Daniel2 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Dziękuję za dobre przygotowanie syna do matury. Problemem było pisanie wypracowań, wypowiedzi ustne i rozumienie materiału szkolnego. Pani Marta dość szybko rozprawiła się z problemami z którymi inni nauczyciele nie dawali sobie rady. Dziękujemy

  Odpowiedź korepetytora

  Daniel polubił język polski i pokonał niechęć do nauki, która stała się mniej stresująca. Dziękuję za opinię, która dodała mi jeszcze więcej energii do twórczego działania :)

 • Zofia2 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Pani Marta ma świetne, motywujące podejście a przy tym jest bardzo sympatyczną i konkretną osobą. Dzięki zajęciom udało mi się zdać egzamin i to lepiej niż oczekiwałam.

  Odpowiedź korepetytora

  Owocna współpraca. Cieszę się, że udało sę oswoić pozornie nieprzyjazne zagadnienia :)

 • Anita22 maja 2015Ocena: 5/5

  Polecam Panią Martę jako osobę solidną i rzetelną. Pomogła mojemu synowi przed testem szóstoklasistydo i egzaminem do gimnazjum. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna i motywująca. Jeszcze raz polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, że Marcelowi udało się osiągnąć dobre wyniki. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Grzegorz13 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze prowadzi zajęcia.
  Bardzo dobrze tłumaczy.
  Już po 2 zajęciach czuje się pewniejszy.
  I korki z Panią dają pewność że zdam maturkę ;D

  Odpowiedź korepetytora

  Mam nadzieję, że te kilka intensywnych lekcji wzbogaciło warsztat interpretacyjny i pisarski oraz przyczyni się do lepszego wyniku na maturze. Powodzenia! :)

 • Maria8 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Dzięki zajęciom zaliczyłam maturę podstawową na 80% Przedtem kiepsko radziłam sobie z pisaniem wypracowań i interpretacją tekstów (próbne testy zaliczałam na 25%). Pani Marta to sympatyczna i rzetelna osoba. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna, zawsze można liczyć na wsparcie i motywację a czas jest efektywnie wykorzystany. :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki zaangażowaniu i szczypcie motywacji, Maria pokonała niechęć do języka polskiego. Udało się też pobudzić ciekawość i zapał co zaowocowało dobrym wynikiem. Gratuluję i życzę powodzenia w nauce na wymarzonym kierunku studiów.

 • Magdalena7 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam Panią Martę jako psychologa. Robi na prawdę dobrą robotę i ma podejście :)

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, że proces terapeutyczny przynosi efekty. Dziękuję za opinię.

 • Magdalena27 maja 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Panią Martę.Pomogła mojemu synowi na trzy tygodnie przed maturą z polskiego. Musiała bardzo szybko ogarnąć jego sposób pisania wypracowań jak i egzamin ustny. Bardzo mu pomogła. Pani Marta jest solidną i rzetelną korepetytorką. Bardzo polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za opinię. Gratuluję Jackowi dobrze zdanej matury!

 • Aga5 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Dziękuję za skuteczne przygotowanie syna do sprawdzianów i pomoc w nadrobieniu zaległości, co zaaowocowało znaczną poprawą ocen z języka polskiego.

  Odpowiedź korepetytora

  Grześ potrzebował motywacji do nauki i pomocy w zlikwidowaniu zaległości po długiej chorobie. Ostatecznie udało się nam wzbudzić zainteresowanie początkowo nudnym dla niego przedmiotem a w konsekwencji poprawić oceny. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Bartek3 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz szybkiej, rzetelnej i bezproblemowej pomocy, o autorskim/świeżym punkcie widzenia - u Marty to znajdziesz !
  W innym przypadku - zwróć się do innej osoby ;)
  Bardzo konkretna i profesjonalna pomoc. Marta to osoba o szerokich horyzontach, co dostrzega się już na samym początku współpracy.
  Korzystałem z pomocy Marty kilka razy - zawsze z bardzo pozytywnym skutkiem.
  W związku z powyższym, piszę ten zasłużony "bardzo pozytywny" komentarz ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się i dziękuję za opinię.
  Oczywiście zapraszam ponownie :)

 • Martyna18 marca 2014Ocena: 5/5

  Trafiłam do Pani Marty z polecenia moich koleżanek, które korzystały wcześniej z pomocy. Mogę zdecydowanie polecić konsultacje także innym. Dziękuję za rzetelną i skuteczną pomoc w przygotowaniu się do trudnego egzaminu oraz za dobrze opracowane materiały pomocnicze przydatne w nauce. Pozdrawiam !

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję, życząc dalszych sukcesów w zgłębianiu fascynującego świata nauk społecznych.

 • Aga13 marca 2014Ocena: 1/5

  Nie polecam usług tej Pani,życzy sobie spore pieniądze za tak naprawdę kopiuj wklej z internetu!A chyba nie o to nam chodzi..Nie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Zgodnie z regulaminem serwisu, nie piszę gotowych prac pisemnych za ucznia - wskazuję źródła, kluczowe zagadnienia i przekazuję wiedzę. W tym wypadku do opracowania były pytania na egzamin. Wysłane zostało rzetelne opracowanie z podaniem hiperłączy do źródeł (m.in Encyklopedia Zarządzania i prace naukowe). W internecie mamy też wirtualne biblioteki i większość publikacji dostępna jest do zakupienia w formie pdf, dlatego nie rozumiem takiej argumentacji. Dwie trzecie tego zlecenia, stanowiło wskazanie prawidłowych odpowiedzi na arkuszu pytań z przedmiotu socjologia (jakieś 80 pytań) oraz kilka pytań otwartych - o czym nie wspomniano. Takie opracowanie wymaga poświęcenia kilku godzin pracy. Na przyszłość warto precyzować oczekiwania i skontaktować się z osobą pomagającą w przygotowaniu do egzaminu, jeśli są jakieś wątpliwości, zamiast przekazywać niesprawiedliwe opinie.

 • Ola24 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Bardzo konkretna i miła pani. bardzo mi pomogła:) Poleciam!

  Odpowiedź korepetytora

  Potrzebna była pomoc w przygotowaniu do egzaminu. Gratuluję bardzo dobrego wyniku i zapraszam w przyszłości.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.