Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Marian Gnatowski


(4 ogłoszenia)

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Maciej14 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Marian jest rewelacyjnym nauczycielem. Na pół roku przed maturą miałem 1 z matematyki. Dzięki jego pomocy przez (tylko!) 3 miesiące, zdałem maturę na poziomie podstawowym na 48 punktów! Super! Serdecznie polecam korepetycje u Pana Mariana!

 • Szymon2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pan Marian świetnie i na spokojnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, co pomogło mi świetnie przyswoić materiał pomimo sporych braków w nauce.

 • Tomasz27 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Marian świetnie tłumaczy matematykę wyższą i potrafi wyjaśnić algebrę i analizę matematyczną studentowi, który przez dłuższy okres czasu nie miał do czynienia z matematyką. Szczerze polecam korepetycje u Pana Mariana.

 • Jan26 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Marian bardzo jasno tłumaczy zagadnienia i pomógł mi przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki. Lekcje odbywały się w miłej atmosferze. Gorąco polecam osobom które chcą przygotować się do egzaminu z matematyki.

 • Igor24 maja 2017Ocena: 5/5

  Pan Marian jest bardzo dobrym nauczycielem. Dzięki jego pomocy udoło mi się zdać egzamin z algebry. Serdecznie polecam korepetycje u Pana Mariana!

 • Magda16 marca 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam Pana Mariana! Pomógł mi zdać egzamin na studiach na którym bardzo mi zależało! Materiał tłumaczył bardzo cierpliwie i z wielką starannością. Zdecydowanie mogę polecić Pana Mariana jako korepetytora, ze względu na jego indywidualne podejście do ucznia i naprawdę dużą wiedzą z matematyki wyższej!

 • Kasia30 września 2016Ocena: 5/5

  Chciałabym serdecznie polecić korepetycje u Pana Mariana, które bardzo mi pomogły w przygotowaniu się do matury. Nie tylko bardzo dobrze wytłumaczył trudne zagadnienia dla mnie, ale także zachęcił do nauki matematyki. Zdałam maturę z matematyki lepiej niż się mogłam spodziewać, za co Panu Marianowi bardzo dziękuje :)

 • beata9 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pan Marian bardzo wyrozumiały z wielką cierpliwością tłumaczy zagadnienia matematyczne. Trafiłam do niego z wiedzą na poziomie trzeciej klasy szkoły podstawowej, po 6 miesiacach korepetycji zdałam maturę na 44 %. Wielkie DZIĘKUJE. Gorąco polecam . Beata.

 • Natalia5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pan Marian to najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Jest bardzo cierpliwym, wyrozumiałym i naprawdę przesympatycznym człowiekiem. Dzięki jego pomocy udało mi się zdać maturę na 60%, chociaż od początku miałam z matematyką ogromne problemy i cieszyłabym się nawet z 30%! Pan Marian to prawdziwy nauczyciel z powołania, zna odpowiedź na dosłownie każde pytanie. Przede wszystkim zależy mu, by jego uczeń w pełni zrozumiał dany temat, a nie jedynie odbębnił godzinę nauki. Dziękuję za wszystko!! :)

 • Maciek5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam, dzięki przygotowaniu przez pana Mariana zdałem maturę rozszerzoną z matmy na 80%.

 • Agata31 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo wyrozumiały korepetytor, przyszłam pod koniec semestru i zdołałam opanować cały materiał. Widać, że panu Marianowi zależy, aby osoba zrozumiała wszystko od początku i stara się znaleźć jak najlepszy sposób, aby dotrzeć do ucznia.

 • Adam23 lutego 2016Ocena: 5/5

  Pan Marian jest naprawdę wyrozumiałym korepetytorem i potrafi pomóc. Dzięki Panu Marianowi udało mi się zaliczyć wszystkie przedmioty matematyczne na pierwszym roku informatyki na UW, a te wcale nie były łatwe. Pan Marian zawsze jest przygotowany do zajęć. Często wysyłałem mu wcześniej zadania, które chciałem przerobić, a Pan Marian rozwiązywał je przed naszymi korepetycjami, więc w czasie zajęć, ich rozwiązywanie i tłumaczenie mi, szło bardzo sprawnie i efektywnie. Naprawdę bardzo polecam!

 • Mateusz12 lutego 2016Ocena: 5/5

  Polecam, dzięki Panu Marianowi udało mi się zdać egzamin z Algebry Liniowej na MiNI PW, mimo niezaliczonych ćwiczeń. Olbrzymia wiedza i cierpliwość doprowadziły do tego, że faktycznie zacząłem rozumieć ten przedmiot. Polecam!

 • Ada10 lipca 2015Ocena: 5/5

  Pan Marian jest najlepszym nauczycielem jakiego kiedykolwiek miałam. Lekcje z nim pomogły mi bardzo dobrze zdać maturę i dostać się na studia na Politechnice Warszawskiej. Jest bardzo ciepliwy i wyrozumiały, polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z fizyką i matematyką!

 • Hubert12 marca 2015Ocena: 5/5

  Pan Marian jest godnym polecenia nauczycielem zarówno z algebry jak i analizy matematycznej. Przejrzyście tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i sympatyczny. Dzięki lekcjom z Nim zdałem egzamin z matematyki na SGH z dobrym wynikiem. Dość wysoką cenę rekompensuje to, że można zostać 15min po zajęciach i dokończyć przerabiany materiał.

 • Bartek8 marca 2015Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo dobrze tłumaczy najtrudniejsze pojęcia matematyczne. Dzięki lekcjom z panem Marianem udało mi się zaliczyć dwa egzaminy z matematyki na PW. Szczerze polecam, korepetycje warte swojej ceny.

 • Agnieszka8 września 2014Ocena: 5/5

  Pan Marian to niezwykle cierpliwy i łagodny nauczyciel. Pomógł mojemu synowi nadrobić zaległości i poprawić oceny z matematyki. Znalazł sposób na dotarcie do dziecka z dużymi problemami. Jestem za to bardzo wdzięczna. Antek kontynuuje naukę u Pana Mariana kolejny rok.

 • Piotr28 lipca 2014Ocena: 5/5

  Pan Marian jest bardzo kompetenty i konkretny, oraz bardzo dobrze objaśnia matematyke. Goraco polecam korepetycje tego nauczyciela dla wszystkich, którzy mają problemy z tym przedmiotem.

 • Dawid1 lipca 2014Ocena: 5/5

  Korepetytor rzetelny w pełni profesjonalnie wykonujący swój zawód . Doświadczenie oraz wiedza pozwalają wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia z dziedziny matematyki. Pan Marian tłumaczy w sposób prosty i przystepny przy tym nie tracąć na wartościach dydaktycznych . Szczerze polecam ,zadowolony maturzysta

 • Jacek27 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Swietny korepetytor, dzieki niemu zdalem mature rozszerzona z matematyki. Serdecznie polecam

 • Wojciech17 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor potrafi wytłumaczyć każdemu i na różne sposoby. Dzięki Panu Marianowi zaliczyłem matematykę rozszerzena.Polecam w 100%.

 • Marcin7 maja 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, potrafi wszystko prosto i jasno wytłumaczyć. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek ze zrozumieniem matematyki czy fizyki.

 • Janek6 maja 2014Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel jakiego miałem, a miałem ich wielu więc wiem co mówię. Żaden inny korepetytor nie pomógł mi jak on i nie wyjaśnił różnorakich zagadnie. Bardzo miły i przyjazny a zarazem niezwykle cierpliwy. POLECAM NAJSERDECZNIEJ KAŻDEMU KTO SZUKA NAJLEPSZEGO NAUCZYCIELA Z MATEMATYKI.

 • Monika27 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Bardzo cierpliwy nauczyciel, przystępnie tłumaczy zagadnienia. Posiada ogromną wiedzę. Często w razie potrzeby przedłuża zajęcia, bez pobierania za nie opłaty. Dzięki niemu zaliczyłam semestr matematyki rozszerzonej. POLECAM!

 • Ilona26 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Ciesze się, że trafiłam do Pana Mariana, 11/60 osób zdało statystyke a wsród nich JA :). Korepetytor który zna odpowiedzi na najmniejsze szczegóŁy. jestem zadowolona POLECAM

 • Weronika9 czerwca 2013Ocena: 5/5

  POLECAM POLECAM POLECAM!
  Nie ma chyba lepszego korepetytora matematyki. Cierpliwy, skuteczny po prostu świetny! Bez problemu poprawiłam oceny z matematyki. Nie martwie sie o czekającą mnie w przyszłym roku maturę.

 • Bartosz27 maja 2013Ocena: 5/5

  Pan Marian to wspaniały człowiek dysponujący ogromnymi zasobami wiedzy. Nauka z nim to na prawdę przyjemność. Często nie zauważałem upływu czasu podczas lekcji. Serdecznie polecam wszystkim!!!

 • Adrian10 października 2012Ocena: 5/5

  Z matematyką miałem poważne problemy, ale dzięki panu Marianowi napisałem maturę bez najmniejszego problemu. Jest cierpliwy, profesjonalnie i ze spokojem przekazuje wiedzę, sprawiając, że opanowanie materiału nie jest kłopotem. Serdecznie dziękuję i polecam absolutnie wszystkim.

 • Antoni7 października 2012Ocena: 5/5

  Wspaniały nauczyciel, nauczyciel z powołania. Zależy mu, żeby uczeń naprawdę zrozumiał materiał. Bardzo cierpliwy i życzliwy, często bezinteresownie przedłużał zajęcia. Nie zdałem dwóch próbnych matur z matematyki, ale dzięki temu Panu, w ciągu czterech miesięcy nadrobiłem materiał i właściwą maturę zdałem bez problemu. Wspaniały człowiek. Dziękuję i wszystkim POLECAM!

 • Adam4 października 2012Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mariana. Po wielu próbach dopiero po Jego pomocy udało mi się zaliczyć egzamin z matematyki na PW. Fachowe podejście do korepetycji, bardzo praktyczne podejście do zadań, a przede wszystkim bardzo dobra umiejętność przekazania swojej wiedzy. Miła i bezstresowa atmosfera sprzyjająca nauce. Polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.