Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Marcin Lebiedowicz


(2 ogłoszenia)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Aleksandra10 maja 2017Ocena: 5/5

  Marcin świetnie uczy matematyki w miłej atmosferze. Dzięki niemu matura rozszerzona z matematyki to bułka z masłem. Polecam bardzo, z nim sukces gwarantowany:)

 • Klaudia29 marca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki Panu Marcinowi zaliczyłam bez problemu kolos z matematyki. Tłumaczy bardzo dobrze na kilka sposobów do skutku, w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam!!!

 • Ania5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Marcin jest świetnym nauczycielem - bardzo miły i kompetentny. Tłumaczy do skutku, na różne sposoby i w bardzo przystępny sposób. Pół roku korepetycji pomogło mi podnieść wynik z 16% na 80% uzyskane w tegorocznej maturze w maju. Dziękuję :)

 • Mateusz5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Przez wiele lat poszukiwałem osoby która w dobry i łatwy sposób nauczy mnie matematyki, niestety okazało sie że nie jest tak prosto..
  Na szczęście dostałem kontakt do Marcina i dzięki niemu zaliczyłem tegoroczną maturę na 88%!!!
  4 miesiące przed matura pisałem je na około 40% wiec jest ogromny postęp a co najważniejsze wreszcie polubiłem naukę matematyki.
  Każdemu nie ważne na jakim poziomie POLECAM naukę u Marcina!!

 • Michał9 października 2015Ocena: 5/5

  Dzięki Marcinowi zaliczyłem matmę, więc jeśli mnie nauczył, to nauczy też Ciebie:)

 • Jarek7 października 2015Ocena: 5/5

  bardzo dobry korepetytor, który nie tylko pomoze w rozwiazywaniu zadań, ale, co najważniejsze, w zrozumialy sposób wytłumaczy zawilosci matematyki ubezpieczeniowej. Elastyczne godziny spotkan i sympatyczna atmosfera. Polecam

 • Mateusz2 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze, w łatwy sposób i zrozumiale tłumaczy. Byłem bardzo słaby z matematyki, nie zdałem ani jednej matury próbnej. Dzięki niemu nawet taki słabiak jak ja, dał radę na 42% oficjalną maturę. Wiele mi pomógł i prowadził lekcje w bardzo przyjemnej atmosferze. POLECAM.

 • Tymon2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor. Pomógł mi przygotować się aż do 3 egzaminów, które zdałem bezproblemowo. Zawsze jest przygotowany do zajęć a jego wiedza i umiejętności są niesamowite. W ciemno mogę polecić Marcina każdemu - od szkoły podstawowej aż do późnych lat studiów.

 • Robert24 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Marcin jest świetnym nauczycielem. Cóka dzięki niemu odzyskała wiarę w siebie. Miała wielkąfobię matematyczną, która dzięki Marcinowi mija bardzo szybko.Postępy są widoczne praktyczeni po każdym spotkaniu. Dzięki Marcin!

 • Jerzy16 marca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Marcina, w czasie nauki udziela ciekawość, pasje do matematyki, a to jest niesamowite i nieocenione bardzo przydatne.

 • Paweł11 lutego 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam każdemu Marcina! Super atmosfera i wytłumaczenie na każdy możliwy sposób do skutku.

 • Tomasz4 lipca 2014Ocena: 5/5

  Rzetelny, kompetentny i spokojnie wytłumaczy wszelkie zawiłości.
  Polecam

 • Katarzyna20 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor z funkcją multitask! Bałam się, że wyzwanie jakim było przygotowanie... uczennicy klasy V do testu całorocznego może być dla absolwenta matematyki uniwersyteckiej mało ambitne. Ale okazało się, że wybrnął z tego świetnie, metodycznie powtórzył cały materiał, znalazł wszystkie słabe punkty i pomógł tam, gdzie było trzeba. Po tygodniu korków córka poszła na test pewna siebie, dostała 5 i ma piątkę na świadectwie. Powtórzę tylko, że pan Marcin dostał na to zadanie tydzień, więc umie "działać pod presją czasu" i właściwie ustawić hierarchie zadań. Komunikatywny, kompetentny, konkretny. I - co nie bez znaczenia - kulturalny. Mieszka w centrum, dojazd bezproblemowy.

 • Jakub4 maja 2014Ocena: 5/5

  W 100% potwierdza wrażenie ze zdjęcia - sympatyczny i ogarnięty. Nakieruje, wytłumaczy dosłownie wszystko. Trudno wyobrazić sobie lepszego korepetytora.

 • Adrianna2 maja 2014Ocena: 5/5

  Najlepsze zajęcia z matematyki ever, prowadzone z pasją i zaraźliwym zaangażowaniem, ale jednocześnie na luzie, elastyczne godziny spotkań. Polecam każdemu, Marcin byłby w stanie wytłumaczyć matematykę nawet kostce brukowej.

 • Ilona23 marca 2014Ocena: 5/5

  Marcin jest naprawdę świetny! Potrzebowałam korków z matmy, żeby zaliczyć egzamin na studiach. Oczywiście udało się i mam 5! Dzięki Marcin!

 • Aleksandra19 lutego 2014Ocena: 5/5

  Przyjemna atmosfera, jasny sposób tłumaczenia i możliwość wybrania dogodnej godziny zajęć przez ucznia sprawiły, że uczyłam się z przyjemnością. Ważną kwestią jest to, że Korepetytor rzetelnie przygotowuje się do zajęć, dopasowuje się do realiów szkół, w jakich są uczniowie. Pomógł mi na studiach, to właśnie z Jego pomocą zdobyłam 5 z matematyki! :)

 • Agnieszka5 lutego 2014Ocena: 5/5

  U Marcina korzytsałam z pomocy przy rachunku prawdopodobieństwa. Jest świetnym nauczycielem. Zajęcia prowadzi w przyjemnej atmosferze, wszytsko jest dokładnie wytlumaczone. Jest bardzo cierpliwy. Egzamin oczywiście zdany w pierwszym terminie :))

 • Ilona23 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Nie lubiłam matmy, miałam z nia zawsze problemy. Dzięki panu Marcinowi w końcu zrozumiałam o co chodzi w trygonometrii. Słabe tróje zamieniły się na mocne 4 a to dla mnie sukces. Polecam, fajnie tłumaczy.

 • Marta23 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Genialny korepetytor i nauczyciel! Przygotowuje mnie do matury. Jest cierpliwy, wszystko dokladnie tłumaczy, czasami wlasnymi innowacyjnymi sposobami. Bardzo polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.