Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Marcin Lebiedowicz


(2 ogłoszenia)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Aleksandra10 maja 2017Ocena: 5/5

  Marcin świetnie uczy matematyki w miłej atmosferze. Dzięki niemu matura rozszerzona z matematyki to bułka z masłem. Polecam bardzo, z nim sukces gwarantowany:)

 • Klaudia29 marca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki Panu Marcinowi zaliczyłam bez problemu kolos z matematyki. Tłumaczy bardzo dobrze na kilka sposobów do skutku, w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam!!!

 • Ania5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Marcin jest świetnym nauczycielem - bardzo miły i kompetentny. Tłumaczy do skutku, na różne sposoby i w bardzo przystępny sposób. Pół roku korepetycji pomogło mi podnieść wynik z 16% na 80% uzyskane w tegorocznej maturze w maju. Dziękuję :)

 • Mateusz5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Przez wiele lat poszukiwałem osoby która w dobry i łatwy sposób nauczy mnie matematyki, niestety okazało sie że nie jest tak prosto..
  Na szczęście dostałem kontakt do Marcina i dzięki niemu zaliczyłem tegoroczną maturę na 88%!!!
  4 miesiące przed matura pisałem je na około 40% wiec jest ogromny postęp a co najważniejsze wreszcie polubiłem naukę matematyki.
  Każdemu nie ważne na jakim poziomie POLECAM naukę u Marcina!!

 • Michał9 października 2015Ocena: 5/5

  Dzięki Marcinowi zaliczyłem matmę, więc jeśli mnie nauczył, to nauczy też Ciebie:)

 • Jarek7 października 2015Ocena: 5/5

  bardzo dobry korepetytor, który nie tylko pomoze w rozwiazywaniu zadań, ale, co najważniejsze, w zrozumialy sposób wytłumaczy zawilosci matematyki ubezpieczeniowej. Elastyczne godziny spotkan i sympatyczna atmosfera. Polecam

 • Mateusz2 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze, w łatwy sposób i zrozumiale tłumaczy. Byłem bardzo słaby z matematyki, nie zdałem ani jednej matury próbnej. Dzięki niemu nawet taki słabiak jak ja, dał radę na 42% oficjalną maturę. Wiele mi pomógł i prowadził lekcje w bardzo przyjemnej atmosferze. POLECAM.

 • Tymon2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor. Pomógł mi przygotować się aż do 3 egzaminów, które zdałem bezproblemowo. Zawsze jest przygotowany do zajęć a jego wiedza i umiejętności są niesamowite. W ciemno mogę polecić Marcina każdemu - od szkoły podstawowej aż do późnych lat studiów.

 • Robert24 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Marcin jest świetnym nauczycielem. Cóka dzięki niemu odzyskała wiarę w siebie. Miała wielkąfobię matematyczną, która dzięki Marcinowi mija bardzo szybko.Postępy są widoczne praktyczeni po każdym spotkaniu. Dzięki Marcin!

 • Jerzy16 marca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Marcina, w czasie nauki udziela ciekawość, pasje do matematyki, a to jest niesamowite i nieocenione bardzo przydatne.

 • Paweł11 lutego 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam każdemu Marcina! Super atmosfera i wytłumaczenie na każdy możliwy sposób do skutku.

 • Tomasz4 lipca 2014Ocena: 5/5

  Rzetelny, kompetentny i spokojnie wytłumaczy wszelkie zawiłości.
  Polecam

 • Katarzyna20 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor z funkcją multitask! Bałam się, że wyzwanie jakim było przygotowanie... uczennicy klasy V do testu całorocznego może być dla absolwenta matematyki uniwersyteckiej mało ambitne. Ale okazało się, że wybrnął z tego świetnie, metodycznie powtórzył cały materiał, znalazł wszystkie słabe punkty i pomógł tam, gdzie było trzeba. Po tygodniu korków córka poszła na test pewna siebie, dostała 5 i ma piątkę na świadectwie. Powtórzę tylko, że pan Marcin dostał na to zadanie tydzień, więc umie "działać pod presją czasu" i właściwie ustawić hierarchie zadań. Komunikatywny, kompetentny, konkretny. I - co nie bez znaczenia - kulturalny. Mieszka w centrum, dojazd bezproblemowy.

 • Jakub4 maja 2014Ocena: 5/5

  W 100% potwierdza wrażenie ze zdjęcia - sympatyczny i ogarnięty. Nakieruje, wytłumaczy dosłownie wszystko. Trudno wyobrazić sobie lepszego korepetytora.

 • Adrianna2 maja 2014Ocena: 5/5

  Najlepsze zajęcia z matematyki ever, prowadzone z pasją i zaraźliwym zaangażowaniem, ale jednocześnie na luzie, elastyczne godziny spotkań. Polecam każdemu, Marcin byłby w stanie wytłumaczyć matematykę nawet kostce brukowej.

 • Ilona23 marca 2014Ocena: 5/5

  Marcin jest naprawdę świetny! Potrzebowałam korków z matmy, żeby zaliczyć egzamin na studiach. Oczywiście udało się i mam 5! Dzięki Marcin!

 • Aleksandra19 lutego 2014Ocena: 5/5

  Przyjemna atmosfera, jasny sposób tłumaczenia i możliwość wybrania dogodnej godziny zajęć przez ucznia sprawiły, że uczyłam się z przyjemnością. Ważną kwestią jest to, że Korepetytor rzetelnie przygotowuje się do zajęć, dopasowuje się do realiów szkół, w jakich są uczniowie. Pomógł mi na studiach, to właśnie z Jego pomocą zdobyłam 5 z matematyki! :)

 • Agnieszka5 lutego 2014Ocena: 5/5

  U Marcina korzytsałam z pomocy przy rachunku prawdopodobieństwa. Jest świetnym nauczycielem. Zajęcia prowadzi w przyjemnej atmosferze, wszytsko jest dokładnie wytlumaczone. Jest bardzo cierpliwy. Egzamin oczywiście zdany w pierwszym terminie :))

 • Ilona23 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Nie lubiłam matmy, miałam z nia zawsze problemy. Dzięki panu Marcinowi w końcu zrozumiałam o co chodzi w trygonometrii. Słabe tróje zamieniły się na mocne 4 a to dla mnie sukces. Polecam, fajnie tłumaczy.

 • Marta23 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Genialny korepetytor i nauczyciel! Przygotowuje mnie do matury. Jest cierpliwy, wszystko dokladnie tłumaczy, czasami wlasnymi innowacyjnymi sposobami. Bardzo polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.