Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

WSiP-matematyka+11miast

Małgorzata Godlewska


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 22 opinie
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Cała Warszawa)
  • Wołomin
  • Radzymin
  • Wesoła
  • Otwock
  • Ząbki
  • Zielonka
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielam korepetycji

O mnie

Zawodowa korepetytorka posiadająca 7 lat doświadczenia. Absolwentka filologii polskiej. Studentka profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Swoją wiedzę i umiejętności podnoszę na kursach i szkoleniach- ukończony kurs pracy metodą Denisona, kurs pracy z trudnymi zachowaniami.

Moją pasją jest praca z młodzieżą. Do nauczania podchodzę z sercem, zależy mi aby każdy uczeń wyniósł coś z moich lekcji.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marta4 stycznia 2017Ocena: 5/5

  U Pani Małgorzaty nie pobierałam korepetycji, ale bardzo mi pomogła w napisaniu pracy zaliczeniowej.
  POLECAM!!!

 • Janek28 listopada 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam! Super nauczyciel z ogromną wiedzą oraz umiejętnością zainteresowania językiem polskim co nie jest łatwe w moim przypadku.

 • Kasia26 listopada 2016Ocena: 2/5

  Nie zdążyłam dobrze poznać umiejętności nauki Pani Małgosi, więc nie wypowiadam się na ten temat. Niestety Pani Małgosia nie jest osobą słowną. O jednych zajęciach zapomniała, w kolejnym tygodniu nie przyjechała i nie nie można było się z nią skontaktować. Nie odbierała telefonu. Kolejne zajęcia odwołała godzinę przed planowanym spotkaniem. Reasumując z lekcji, które miały być dwa razy w tygodniu udało się spotykać tylko raz w tygodniu.

  Odpowiedź korepetytora

  Zwykle nie wdaje się w dyskusje, ale postanowiłam zweryfikować opinię. Nie odwołałam lekcji godzinę przed, a poinformowałam, że się nie odbędzie ponieważ nie była umówiona. Cały tydzień nie otrzymałam potwierdzenia terminu, inni uczniowie potwierdzali i umawiali lekcje na bieżąco. Do tego zakres lekcji znacząco różnił się od tego, co było planowane i co ja przygotowywałam. O swoich nieobecnościach zawsze informowałam, szczegółowo podając powód. Szczególnie, że na wstępie informowałam, że raczej nie ma możliwości dojazdu i preferuję lekcje u nauczyciela. Sytuacja jest nie tyle wynikiem niesłowności, ile nie możności porozumienia i ustalenia wspólnego planu. Podobnie jak i zakres tematyczny lekcji- zamiast przygotowania do matury streszczanie lektur bieżących i odrabianie prac domowych. Niemniej jednak dziękuję za współpracę i zachęcam do rozwiązywania kwestii spornych na bieżąco nie zaś za pomocą opinii na portalu:-) *autorka opinii nie skontaktowała się ze mną, pomimo proponowanego terminu odrobienia zajęć.

 • Katarzyna5 października 2016Ocena: 5/5

  Jesteśmy z córką bardzo wdzięczne Pani Małgosi za pomoc w przygotowaniu do sprawdzianu. Córka otrzymała bardzo dobrą ocenę. Na pewno nie zrezygnujemy z usług Pani Małgosi. Bardzo profesjonalne podejście i świetnie prowadzone lekcje. Córka była zadowolona.

 • Marta28 września 2016Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Małgosi jestem uczennicą III klasy liceum. Świetnie nauczyła mnie do poprawki. Nigdy nie byłam tak dobrze przygotowana z języka polskiego :-) Na pewno zgłoszę się jeszcze przed maturą. Polecam innym;-)

 • Paulina6 lipca 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczałam na zajęcia przed maturą od stycznia i jestem bardzo zadowolona z efektu. 72% z matury pisemnej i 70% z ustnej. Polecam lekcje każdemu, kto się dobrze przygotować do egzaminu. Dużo pracy własnej, Pani Gosia uczy samodzielnego myślenia. W moim odczuciu do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i przełamuje szkolne schematy!
  Bardzo, bardzo dziękuję Pani Gosiu!

 • Iza10 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Jestem mamą licealisty, dla którego j.polski zawsze byl słabą stroną. Ostatnio sytuacja zrobiła się bardzo napięta i postanowiłam poszukać pomocy. Tak trafiliśmy na Panią Małgorzatę. Mogę z przekonaniem zarekomendować tę nauczycielkę. Niezwykle sympatyczna, bardzo szybko "łapie" kontakt z uczniem, no i przede wszystkim kompetentna. Widać, ze bardzo lubi, to co robi, posiada przygotowanie i rozległą wiedzę. Konradowi bardzo pomogła. Żałuje, że nie zgłosiliśmy się wcześniej. Pani Małgorzato bardzo serdecznie dziękujemy:-)

 • Marzena10 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Zdecydowanie POLECAM Panią Małgosię, wsparła moje dziecko w potrzebie za co jej bardzo dziękuję. Jeśli jesteś rodzicem i chcesz by odpowiednia osoba zajęła się Twoim dzieckiem to dobrze trafiłeś.Jest osobą bardzo miłą, i znająca się na rzeczy. My z pewnością pozostaniemy przy Pani Małgosi.

 • Iza24 maja 2016Ocena: 5/5

  Nie byłam najlepsza z polskiego, pomimo to zaliczyłam maturę ustną bez problemu na 80%. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że to dzięki zajęciom u Pani Małgorzaty. Bardzo profesjonalne podejście, podobało mi się, że prawie cały czas omawiałyśmy przykładowe zestawy, więc wiedziałam czego mogę spodziewać się na egzaminie. Wiele podpowiedzi jak należy przygotować wypowiedź, jak rozmawiać z komisją. Gdyby ktoś pytał z całą pewnością poleciłabym Panią Małgosię. Z całego serca dziękuję.

 • Agnieszka16 maja 2016Ocena: 5/5

  Super przygotowanie do matury ustnej! Dziękuję;-)

 • Bartek15 maja 2016Ocena: 5/5

  Polecam Panią Gosię wszystkim, którzy mają problemy z językiem polskim. Jestem na maxa zadowolony z lekcji- przygotowywała mnie do matury. Pomimo, że nie czytam lektur zdałem bez problemów i to z zadowalającym wynikiem (20/40). Dużo dobrych rad, wiele przerobionych zestawów, omówione najważniejsze lektury. Serdecznie dziękuję za lekcje i polecam wszystkim, dla których jak dla mnie polski nie jest mocną stroną.

 • Kornelia14 maja 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczałam na zajęcia do Pani Małgorzaty na zajęcia przed maturą. Jestem przekonana, że matura poszła mi bardzo dobrze. Ustna wczoraj na 70%!!! Byłam w klasie matematycznej;-) bardzo dziękuję!

 • Mikołaj10 maja 2016Ocena: 5/5

  Mogę polecić Panią Małgorzatę z całego serca. Po zaledwie czterech spotkaniach mój wynik - 0% z próbnej matury ustnej podniósł się do 70% już na tej właściwej. Było to możliwe dzięki wielu praktycznym poradom. Serdecznie polecam panią Gosie.

 • Alicja3 października 2015Ocena: 5/5

  Dziękuję za przygotowanie do testu sprawdzającego z epoki:-) zaliczone bez problemów

 • Julek9 września 2015Ocena: 5/5

  Jestem pełen wdzięczności dla pani Gosi - pociągnęła mnie z polskiego tak, że przeszedłem do następnej klasy. Polecam, naprawdę , jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Z czystym sumieniem moge ją rekomendować osobom w które mają problem z polskim. Z panią Gosią wyjdą na prostą:)

 • Kasia2 września 2015Ocena: 5/5

  Mogę polecić Panią Małgorzatę. Przygotowywała mnie do poprawki i zdałam bez problemów. Bardzo dobrze napisałam rozprawkę, na części ustnej też poszło nieźle. Jestem bardzo wdzięczna i na 100% zgłoszę się na zajęcia przed maturą. Dziękuję bardzo!

 • Weronika1 września 2015Ocena: 5/5

  Pani Gosia wyciągnęła mnie z mega trudnej sytuacji w szkole - tylko dzięki niej wybrnelam z niej obronną ręką. Sposób prowadzenia korepetycji też super - w końcu coś rozumiałam i zapamiętałam materiał bez problemu, pomoce dydaktyczne p. Gosi bardzo mi pomogły. Generalnie jestem bardzo wdzięczna za pomoc z polskim, nie wiem jakbym ogarnęła materiał bez jej pomocy. Serdecznie polecam panią Gosie!

 • Diana27 sierpnia 2015Ocena: 1/5

  Może i Pani Małgorzata jest dobrym korepetytorem, ale na pewno nie jest słowną osobą..umawiającą się na kontakt, a potem nie odbierającą telefonów ani sms...
  Bardzo nieprofesjonalne podejście!

 • Piotrek26 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Polecam każdemu z problemami zdałem poprawkę bez żadnych problemów !! Jestem ogromnie wdzięczny :)

 • Nikodem30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo wdzięczny Pani Małgorzacie za fachowe przygotowanie do matury którą zdałem z dobrym wynikiem. W przystępny sposób tłumaczy różne zagadnienia. Polecam wszystkim którzy mają problemy z językiem polskim

 • Anna26 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Pani Małgorzata pracowała z moim synem cały rok i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Otrzymal na koniec roku ocenę dobrą i jest to naprawdę sukces.

 • Lidka26 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Polecam!!!:-) Jestem zadowoloną maturzystką. Pani Małgosia przygotowywała mnie do egzaminu ustnego i bez problemu zdałam:-) dziękuję i polecam innym:-)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.