Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

PROMOCJA - Maks R. Ufnalewski - prawdopodobnie najlepsze korepetycje z matematyki


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 147 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Katowice
  • Gdańsk
  • Lublin
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 9 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

100 - 250 zł60 minut
Opinie: 147Ocena: 5.0/5

NARESZCIE! UNIKALNE korepetycje z matematyki. NADROBISZ zaległości oraz dowiesz się jak nie dać się maturze i OSIĄGAĆ wyznaczone w życiu CELE.

Witam Cię serdecznie. Znasz sytuacje, kiedy w Twojej głowie pojawia się pewna idea, pomysł który chciałbyś w przyszłości zrealizować, lecz po jakimś czasie wewnętrzny głos mówi "nie dam rady, to jest za trudne, jestem tak daleko od punktu docelowego.."? Ja znam doskonale.

Pozwól, że opowiem Ci pewną historię.

Pewnego razu młody chłopak, któremu ogromnie wpadła w oko pewna dziewczyna, zapisał się na kurs gry w golfa, w celu zaimponowania wybrance. Przyszedł na pierwsze zajęcia, przebrał się i poszedł do trenera, który już na niego czekał. Po parunastu minutach, znając już podstawy, szło mu bardzo dobrze. Piłka lądowała w okolicach dołka, parę razy nawet do niego wpadając. Był z siebie dumny i szczęśliwy, że jest bliżej swojego celu.

Następnego dnia ów młodzieniec ponownie przyszedł na lekcję. Był 20 minut przed czasem więc postanowił potrenować chwilę sam. Przygotował się i uderzył piłkę, która poszybowała daleko od miejsca gdzie miała wylądować. Spróbował jeszcze parę razy, jednak efekt był taki sam. Chłopak był bardzo zły i sfrustrowany.

Kiedy trener przybył na miejsce, młodzieniec stwierdził smutnym i rozgoryczonym tonem "Niech Pan zobaczy, kompletnie mi nie idzie, jestem beznadziejny, byłem tak daleko od trafienia do dołka". Coach popatrzył na niego i odparł "Byłeś bardzo blisko". "Ale jak to? Przecież brakowało mi co najmniej 20 metrów !" – zbulwersował się młody człowiek. "Wystarczy że uderzyłbyś kijem centymetr wyżej, może nawet mniej, a piłka po przebyciu całej odległości byłaby w zupełnie innym miejscu".

Dostrzegasz to co zobaczył trener? Jestem pewien że tak. Jeśli skierujesz swoje codzienne myślenie, działania i nawyki w odpowiednią stronę (nawet te najmniejsze), efekty jakie po czasie się pojawią będą ogromne. Niestety NIE OTRZYMUJESZ TYCH SZALENIE CENNYCH INFORMACJI, które są niezbędne do tego żeby spełnić swoje marzenia. Jestem od tego żeby to ZMIENIĆ.

Jeśli chcesz zdać maturę z bardzo wysokim wynikiem bo potrzebne Ci to do realizacji Twoich planów, jeśli chcesz po prostu zaliczyć matematykę by móc iść na wymarzone studia humanistyczne, jeśli chcesz poprawić swoje szkolne wyniki, jeśli wreszcie chcesz być bardziej wydajny, chcesz lepiej organizować swój czas, chcesz być zmotywowany i pokonać wątpliwości, jeśli chcesz OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL jestem od tego żeby Ci w tym pomóc. TO JEST MOŻLIWE!

Proponuję Ci:
- tłumaczenie bieżącego materiału licealnego z matematyki
- wspólne odrabianie zadań domowych
- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek
- przygotowanie do matury z matematyki PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ

Nie bój się przyjść do mnie z pustą głową. Jestem od tego, żeby Cię wszystkiego nauczyć. Dodatkowo będziemy wspólnie pracować nad Twoim myśleniem, motywacją, organizacją czasu i planowaniem celów zgodnie z naukami największych autorytetów światowych w tych dziedzinach, którzy pomogli osiągnąć sukces setkom tysięcy osób na całym świecie (Anthony Robbins, Brian Tracy, Mateusz Grzesiak i wielu innych).

Wstępny harmonogram naukowy zajęć dla maturzystów (zostanie dostosowany do indywidualnych oczekiwań):
Lekcja 1 – zaznajomienie z maturą, poznanie wymagań programowych, dostosowanie indywidualnego planu nauki, ustalenie celów oraz rozpoczęcie nauki: Wyrażenia algebraiczne – teoria oraz zadania
Lekcja 2 – Liczby rzeczywiste – teoria oraz zadania
Lekcja 3 i 4 – Funkcje, funkcja liniowa – teoria oraz zadania
Lekcja 5 i 6 – Funkcja kwadratowa – teoria oraz zadania
Lekcja 7 i 8 – Inne funkcje – teoria oraz zadania
Lekcja 9 i 10 – Ciągi – teoria oraz zadania
Lekcja 11 i 12 – Trygonometria – teoria oraz zadania
Lekcja 13 i 14 – Planimetria – teoria oraz zadania
Lekcja 15 i 16 – Geometria analityczna – teoria oraz zadania
Lekcja 17 i 18 – Stereometria – teoria oraz zadania
Lekcja 19 i 20 – Kombinatoryka. Rachunek prawdopodobieństwa – teoria oraz zadania

Dla matury rozszerzonej oferuję dodatkowe lekcje z Rachunku różniczkowego (m.in. granice oraz pochodne funkcji) oraz Wielomianów.

Parę słów o mnie:
Dzięki odpowiednim sposobom nauki, myślenia oraz organizacji pracy zdałem matury z matematyki oraz chemii na 100%, co pozwoliło mi dostać się w przeszłości na kierunki: LEKARSKI oraz INFORMATYKĘ na wydziale IET AGH. Studiując przez dość długi czas medycynę na UJ w Krakowie stwierdziłem, iż nie jest to moje powołanie. Po życiowej decyzji jaką była rezygnacja z tego kierunku, zająłem się zawodowo nauczaniem innych, osiągając w tym olbrzymi sukces. Jest to moja główna i doskonalona od wielu lat działalność. Pasjonuję się matematyką, nowoczesnymi technikami nauki, szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz przede wszystkim uczeniem tego innych , co przynosi mi ogromną radość. Robię to już od lat. Znam doskonale wszelkie standardy szkolne oraz maturalne, w tym obowiązujące na NOWEJ MATURZE. Współpracowałem z ogromną ilością uczniów, którzy osiągają WIELKIE sukcesy, wielu z nich dostało się na najlepsze uczelnie medyczne, prawnicze, ekonomiczne oraz techniczne w kraju i za granicą (głównie Wielka Brytania). Prowadzę szybko rozwijający się portal matematyczny i kanał na YouTubie z wideolekcjami. Uczęszczam do klubu mówców publicznych Toastmasters, dzięki czemu mogę przekazywać wiedzę w jeszcze bardziej skuteczny sposób.

Zajęcia prowadzę w Warszawie, jeśli mieszkasz poza nią zapraszam Cię na ogromnie popularne lekcje online. Korzystam z wirtualnej tablicy, widzisz na swoim ekranie na żywo wszystko co piszę. Nie miałem jeszcze osoby, która byłaby z tej formy nauki niezadowolona. Umów się na krótką lekcję pokazową online i zobacz jak wygodna i skuteczna jest to metoda . Zapewniam, że Ci się spodoba.

Za każdego poleconego ucznia dostaniesz dodatkową lekcję w PREZENCIE :).

Cennik:
- PROMOCJA – OSTATNIE MIEJSCE – korepetycje u mnie w Warszawie dla uczniów szkół średnich oraz maturzystów – 100zł/pełne 60 minut
- korepetycje u mnie w Warszawie dla studentów – 200-250zł/pełne 60 minut
- korepetycje u mnie w Warszawie dla uczniów szkół średnich – 150zł/pełne 60 minut
- korepetycje online (z wykorzystaniem wirtualnej tablicy – HIT) – 150zł/pełne 60minut
- korepetycje w grupie 2-osobowej (u mnie bądź online) – 100zł/od osoby/pełne 60 minut
(BARDZO POLECAM łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena przystępniejsza).

Przy zarezerwowaniu więcej niż jednej godziny tygodniowo istnieje możliwość negocjacji ceny, do której serdecznie zachęcam.

Posiadam działalność gospodarczą. W razie potrzeby wystawiam faktury VAT.

Daję każdemu uczniowi GWARANCJĘ SATYSFAKCJI, jeśli po miesiącu wspólnej nauki nie będzie zadowolony ZWRACAM WSZYSTKIE PIENIĄDZE.
———————————————————— ———————————————————— ———————————————————-
Mógłbym napisać tutaj jeszcze, że pracując ze mną masz GWARANCJĘ pewnie zdanej matury. Mógłbym… ale najpierw porozmawiajmy. Bo mnie interesuje SKUTECZNOŚĆ pracy. Chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES.

Zapraszam serdecznie
Maks R. Ufnalewski

Zadzwoń lub napisz:

Z racji bardzo napiętego grafiku nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. W takiej sytuacji bardzo proszę o wysłanie sms-a, oddzwonię w ciągu paru godzin.

 • Tel.: 786 191 545
 • E-mail: edukacja@maksufnalewski[kropka]pl
 • Facebook: /maks.ufnalewski
 • Skype: maksufnalewski

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Weronika25 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam lekcje prowadzone przez Pana Ufnalewskiego, dzięki nim poprawiłam dwie jedynki z ciągów i wyszłam z zagrożenia. Teraz czas wziąć się do roboty i napisać dobrze maturę.

 • Kasia24 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Wybitny nauczyciel, fantastyczna atmosfera i przede wszystkim efekty. Lekcje poleciła mi moja przyjaciółka która studiuje teraz medycynę na WUMie. Sama tez korzystała z tych korepetycji i bardzo je chwaliła. Potwierdzam jej opinie, czekam na wyniki maturki które wg mnie będą bardzo dobre :)

 • Rafał24 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, poprawiłem 2 na koniec semestru na 4 na koniec roku. Chodzę do jednej z najlepszych warszawskich szkół wiec łatwo nie było

 • Adam23 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Maks Ufnalewski przygotował mnie do matury rozszerzonej, jestem w trakcie czekania na wyniki. Według moich prognoz wychodzi 88% :D Polecam bardzo

 • Ola23 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Ostatni sprawdzian napisalam na 5 i w efekcie mam 5 na koniec drugiej klasy z matematyki. Mój nauczyciel w szkole jest bardzo wymagający i poziom rozszerzony jest dosc trudny ale dałam radę dzięki dodatkowym lekcjom :) Bardzo serdecznie polecam powyższe lekcje! Sama zamierzam zostać do matury za rok :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.