Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Magda


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 7 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Stara Ochota, Śródmieście, Powiśle)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 8 dni temu

Udzielę korepetycji z języka polskiego

25 - 50 zł60 minut
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

MATURA 2018/ JĘZYK POLSKI – w roku szkolnym 2017/2018Od września lub od października zapraszam na zajęcia indywidualne oraz na kurs grupowy skierowany do maturzystów ( małe grupy do 4 osób) !
Dla zainteresowanych osób więcej informacji o moich zajęciach można znaleźć poniżej:

O mnie:

Jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłam studia polonistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w specjalności komparatystyka z oceną bardzo dobrą. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu wiedzy o literaturze oraz wiedzy o kulturze. Bardzo lubię uczyć i zawsze pracuję z pełnym zaangażowaniem.
Jestem nauczycielką cierpliwą i rozumiejącą trudności w nauce. Lekcje przeprowadzam w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

O moich zajęciach:

Staram się, aby moje lekcje uruchamiały i angażowały wyobraźnię, a przede wszystkim uczyły dialogu i empatii, które służą twórczemu czytaniu oraz samodzielnemu interpretowaniu tekstów literackich. Zwracam uwagę również na rozumienie kontekstu kulturowego, który jest ważnym elementem analizy i interpretacji każdego dzieła sztuki.
W ramach lekcji uczę najważniejszych umiejętności wymaganych w szkole i potrzebnych podczas egzaminów :
- przede wszystkim analizy i interpretacji tekstów kultury ( a więc także analizy wierszy oraz dzieł sztuki malarskiej )
- pisania konspektów ( czyli planowania wypowiedzi ),
- prezentowania wypowiedzi monologowej i uczestniczenia w dialogu,
- kojarzenia motywów literackich i odnajdywania ich w dziełach sztuki z różnych epok,
- stosowania najważniejszych pojęć związanych z teorią literatury, procesem historycznoliterackim, teorią języka oraz pomagam je zrozumieć
W cenie lekcji oferuję również materiały niezbędne do nauki.

Dla kogo są moje zajęcia?

Bardzo chętnie pomogę każdemu licealiście – osobom, które chcą rozwinąć swoje zainteresowania humanistyczne, poszerzyć więdze i doskonalić umiejętności związane z pisaniem prac i interpretacją dzieł sztuk jak także osobom, którym język polski sprawia trudności. Moje zajęcia są skierowane szczególnie do osób, które szukają lekcji kreatywnych, których program jest dostosowany do indywidualnych, konkretnych potrzeb oraz zainteresowań.

Zapraszam więc na lekcje języka polskiego oraz wiedzy o kulturze wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę i doskonalić umiejętności wymagane na egzaminach, a także takie osoby, które chcą rozwinąć swoją wyobraźnię i zdobyć umiejętności komunikacyjne i interpersonalne przydatne również w życiu społecznym i zawodowym .

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA LEKCJĘ?

W celu umówienia się na lekcję proszę o kontakt e-mailowy oraz o podanie numeru telefonu.

CENNIK

CENA LEKCJI SZCZEGÓLNIE PRZY DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY JEST ZAWSZE DO UZGODNIENIA

Standardowe ceny :

60 minut – 50
90 minut – 80 zł

Odrębny jest cennik zajęć w grupie:

120 minut:
w grupie 4 /3 os.- 50 zł/os, czyli 25zł/60minut
2-osobowej – 60 zł/os, czyli 30 zł/60 minut

Zajęcia w grupie są połączone z indywidualnymi regularnymi konsultacjami z każdą osobą z grupy!

MIEJSCE LEKCJI

Udzielam lekcji na Starej Ochocie bardzo blisko Centrum lub na Powiślu. Uczę także online.

Doświadczenie:
Jako korepetytor/ nauczyciel pracuję już piąty rok. Do pracy podchodzę profesjonalnie i staram się cały czas rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać wiedzę. Przygotowałam uczniów do matury, tesu gimnazjalnego oraz testu szóstoklasity. Uczyłam osoby mające duże trudności, również z orzeczoną dysleksją, jak także bardzo zdolne. Z powodzeniem przygotowałam również osoby poprawiające maturę. Pomagałam przy pisaniu wypracowań i prezentacji maturalnych oraz w kompleksowym przygotowaniu do ustnej części matury. Posiadam również doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego oraz w prowadzeniu lekcji/ warsztatów z historii sztuki w Muzeum Łazienek Królewskich.

Certyfikaty:
magister filologii polskiej

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Alicja11 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia bardzo interesujące, prowadzone w bezstresowej atmosferze. Pani Magda, zawsze miła i dobrze przygotowana, dająca wiele dodatkowych materiałów ułatwiających pracę. Bardzo przyjemna, a co najważniejsze efektywna nauka. Nie mogłabym być bardziej zadowolona - zdobyłam 100% na maturze rozszerzonej z języka polskiego. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuje za wspaniałą współpracę.

 • Arek17 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry kontakt z uczniem, pełen profesjonalizm, żadnych problemów i przede wszystkim niespodziewanie dobrze napisany egzamin maturalny dzięki tej korepetytorce! Szukałem negatywów jej pracy, ale się nie doszukałem.. Szczerze polecam!

 • Dominika5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Nauka z panią Magdą to była wielka przyjemność. Lekcje były starannie przygotowywane, prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze, a pani Magda była zawsze pełna zaangażowana w przekazywanie wiedzy. Jeszcze kilka miesięcy temu nie radziłam sobie z analizą i interpretacją tekstów, pisaniem wypracowań oraz wypowiedziami ustnymi. Po 7 miesiącach współpracy efekty były ogromne. Nie tylko zdałam maturę (zarówno pisemną, jak i ustną) dużo lepiej niż oczekiwałam, jak również przełamałam niechęć do literatury i sztuki. Polecam gorąco!!

 • Piotr8 lipca 2015Ocena: 5/5

  Na początku bardzo obawiałem się matury z j. polskiego, ale dzięki Pani Magdzie bez problemów zdałem ją i jestem bardzo zadowolony z wyników! Współpraca z Panią Magdą była ogromną przyjemnością. Polecam!!!

 • Kasia8 lipca 2015Ocena: 5/5

  Przesympatyczna osoba umiejąca zmotywować do działania. Przy pomocy Pani Magdy matura stała się mniej straszna a szkolne lekcje języka polskiego przyjemniejsze. Zajęcia zawsze prowadzone ciekawie. Gorąco zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Magdy

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.