Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Magda


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 7 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Śródmieście, Ochota, Mokotów, Praga Północ)
  • Kraków
  • Gdańsk
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z języka polskiego

25 - 40 zł60 minut
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

EGZAMINY POPRAWKOWE*/*MATURA 2018/WAKACYJNE PROMOCJE/ DARMOWE KONSULATCJE – Zapraszam na zajęcia grupowe i indywidualne w roku 2017/2018 !

Jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłam studia polonistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w specjalności komparatystyka z oceną bardzo dobrą. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu wiedzy o literaturze oraz wiedzy o kulturze.

Bardzo lubię uczyć i zawsze pracuję z pełnym zaangażowaniem. Przygotowuję do matury ustnej i pisemnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Bardzo chętnie pomogę uczniom, którzy chcą rozwinąć swoje zainteresowania jak także tym, którym język polski sprawia trudności.

Staram się, aby moje lekcje uruchamiały i angażowały wyobraźnię, a przede wszystkim uczyły empatii oraz samodzielnego – twórczego czytania i interpretowania tekstów. Uczę również rozumienia kontekstu kulturowego, który jest ważnym elementem analizy i interpretacji każdego dzieła sztuki.

*Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny i dostosowuję program zajęć do jego konkretnych potrzeb oraz zainteresowań. *

Jestem nauczycielką cierpliwą i rozumiejącą trudności w nauce. Lekcje przeprowadzam w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

W ramach lekcji uczę najważniejszych umiejętności wymaganych w szkole i potrzebnych podczas egzaminów :
- przede wszystkim analizy i interpretacji tekstów kultury ( a więc także analizy wierszy oraz dzieł sztuki malarskiej )
- pisania konspektów ( czyli planowania wypowiedzi ),
- prezentowania wypowiedzi monologowej i uczestniczenia w dialogu,
- kojarzenia motywów literackich i odnajdywania ich w dziełach sztuki z różnych epok,
- uczę stosowania najważniejszych pojęć związanych z teorią literatury, procesem historycznoliterackim, teorią języka oraz pomagam je zrozumieć
W cenie lekcji oferuję również materiały niezbędne do nauki.

Zapraszam na lekcje języka polskiego oraz wiedzy o kulturze, na których można nie tylko zdobyć wiedzę i doskonalić umiejętności wymagane na egzaminach na każdym etapie kształcenia, ale także zdobyć umiejętności komunikacyjne i interpersonalne przydatne w życiu społecznym i zawodowym .

W celu umówienia się na lekcję proszę o kontakt e-mailowy oraz o podanie numeru telefonu. Poza zajęciami indywidualnymi, proponuję również zajęcia w grupie ( do 4 osób ).

CENA LEKCJI SZCZEGÓLNIE PRZY DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY JEST ZAWSZE DO UZGODNIENIA

CENA LEKCJI W CZASIE WAKACJI:
60 minut – 40 zł
90 minut – 60 zł

Standardowe ceny :
60 minut – 50 zł
90 minut – 80 zł

Odrębny jest cennik zajęć w grupie:

120 minut w grupie 4 -osobowej – 50 zł/os, czyli 25 zł/60 minut

Udzielam lekcji na Starej Ochocie bardzo blisko Centrum lub na Powiślu. Uczę także online.

Doświadczenie:
Jako korepetytor/ nauczyciel pracuję już piąty rok. Do pracy podchodzę profesjonalnie i staram się cały czas rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać wiedzę. Przygotowałam uczniów do matury, tesu gimnazjalnego oraz testu szóstoklasity. Uczyłam osoby mające duże trudności, również z orzeczoną dysleksją, jak także bardzo zdolne. Z powodzeniem przygotowałam również osoby poprawiające maturę. Pomagałam przy pisaniu wypracowań i prezentacji maturalnych oraz w kompleksowym przygotowaniu do ustnej części matury. Posiadam również doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego oraz w prowadzeniu lekcji/ warsztatów z historii sztuki w Muzeum Łazienek Królewskich.

Certyfikaty:
magister filologii polskiej

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Alicja11 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia bardzo interesujące, prowadzone w bezstresowej atmosferze. Pani Magda, zawsze miła i dobrze przygotowana, dająca wiele dodatkowych materiałów ułatwiających pracę. Bardzo przyjemna, a co najważniejsze efektywna nauka. Nie mogłabym być bardziej zadowolona - zdobyłam 100% na maturze rozszerzonej z języka polskiego. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuje za wspaniałą współpracę.

 • Arek17 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry kontakt z uczniem, pełen profesjonalizm, żadnych problemów i przede wszystkim niespodziewanie dobrze napisany egzamin maturalny dzięki tej korepetytorce! Szukałem negatywów jej pracy, ale się nie doszukałem.. Szczerze polecam!

 • Dominika5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Nauka z panią Magdą to była wielka przyjemność. Lekcje były starannie przygotowywane, prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze, a pani Magda była zawsze pełna zaangażowana w przekazywanie wiedzy. Jeszcze kilka miesięcy temu nie radziłam sobie z analizą i interpretacją tekstów, pisaniem wypracowań oraz wypowiedziami ustnymi. Po 7 miesiącach współpracy efekty były ogromne. Nie tylko zdałam maturę (zarówno pisemną, jak i ustną) dużo lepiej niż oczekiwałam, jak również przełamałam niechęć do literatury i sztuki. Polecam gorąco!!

 • Piotr8 lipca 2015Ocena: 5/5

  Na początku bardzo obawiałem się matury z j. polskiego, ale dzięki Pani Magdzie bez problemów zdałem ją i jestem bardzo zadowolony z wyników! Współpraca z Panią Magdą była ogromną przyjemnością. Polecam!!!

 • Kasia8 lipca 2015Ocena: 5/5

  Przesympatyczna osoba umiejąca zmotywować do działania. Przy pomocy Pani Magdy matura stała się mniej straszna a szkolne lekcje języka polskiego przyjemniejsze. Zajęcia zawsze prowadzone ciekawie. Gorąco zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Magdy

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.