Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Magda


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 7 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Stara Ochota, Śródmieście, Powiśle)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 5 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Alicja11 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia bardzo interesujące, prowadzone w bezstresowej atmosferze. Pani Magda, zawsze miła i dobrze przygotowana, dająca wiele dodatkowych materiałów ułatwiających pracę. Bardzo przyjemna, a co najważniejsze efektywna nauka. Nie mogłabym być bardziej zadowolona - zdobyłam 100% na maturze rozszerzonej z języka polskiego. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuje za wspaniałą współpracę.

 • Arek17 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry kontakt z uczniem, pełen profesjonalizm, żadnych problemów i przede wszystkim niespodziewanie dobrze napisany egzamin maturalny dzięki tej korepetytorce! Szukałem negatywów jej pracy, ale się nie doszukałem.. Szczerze polecam!

 • Dominika5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Nauka z panią Magdą to była wielka przyjemność. Lekcje były starannie przygotowywane, prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze, a pani Magda była zawsze pełna zaangażowana w przekazywanie wiedzy. Jeszcze kilka miesięcy temu nie radziłam sobie z analizą i interpretacją tekstów, pisaniem wypracowań oraz wypowiedziami ustnymi. Po 7 miesiącach współpracy efekty były ogromne. Nie tylko zdałam maturę (zarówno pisemną, jak i ustną) dużo lepiej niż oczekiwałam, jak również przełamałam niechęć do literatury i sztuki. Polecam gorąco!!

 • Piotr8 lipca 2015Ocena: 5/5

  Na początku bardzo obawiałem się matury z j. polskiego, ale dzięki Pani Magdzie bez problemów zdałem ją i jestem bardzo zadowolony z wyników! Współpraca z Panią Magdą była ogromną przyjemnością. Polecam!!!

 • Kasia8 lipca 2015Ocena: 5/5

  Przesympatyczna osoba umiejąca zmotywować do działania. Przy pomocy Pani Magdy matura stała się mniej straszna a szkolne lekcje języka polskiego przyjemniejsze. Zajęcia zawsze prowadzone ciekawie. Gorąco zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Magdy

 • Magda30 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Z Panią Magdą pokonałam lęk przed wypowiedziami, w miłej atmosferze z doskonałymi pomysłami na opanowanie materiału przebrnęłam do końca roku szkolnego oraz maturę. Zdecydowanie polecam pracę z Panią Magdą , żałuję że korzystałam tylko przez półrocze.

 • Mateusz16 października 2013Ocena: 5/5

  Jestem świeżo upieczonym studentem, wcześniej przygotowywałem się do matury z j. polskiego wraz z Panią Magdaleną. Wraz z Panią Magdą przygotowałem się do matury z polskiego fenomenalnie, zdając ją na naprawdę wysokim poziomie, pomimo moich nikłych zdolności polonistycznych i nie dużej wiedzy. Polecam wszystkim współpracę z P. Magdaleną, na lekcjach jest interesująco, panuje przemiła atmosfera, Korepetytorka świetnie uczy i przekazuje swoją ogromną wiedzę. Wynagrodzenie nie jest duże w stosunku do wysokiego poziomu nauczania. Z przyjemnością polecam wszystkim współpracę z Panią Magdaleną. :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.