Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotr - NAJSKUTECZNIEJSZE PRZYGOTOWANIE DO MATURY


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 71 opinii
 • Telefon(Pokaż)Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Łódź
  • Wrocław
  • Gdańsk
 • Ostatnia aktywność: 16 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

100 zł60 minut
Opinie: 71Ocena: 5.0/5

MATURA 2017 – Zapraszam na korepetycje z matematyki. Profesjonalnie, skutecznie i bezstresowo. Posiadam własny autorski program nauczania przygotowany specjalnie pod kątem matury z matematyki, skuteczny i sprawdzony. Nauczaniem zajmuję się zawodowo i na tym się koncentruję. U mnie na zajęciach panuje przyjazna atmosfera i indywidualne podejście, mam bardzo duże doświadczenie w pracy z młodzieżą.
Dzwoń śmiało, jeśli nie odbiorę to odpiszę:)
Dodatkowo jako mój uczeń otrzymasz dostęp do mojej własnej platformy z materiałami i lekcjami video, które są świetnym uzupełnieniem tego, co dzieje się na lekcjach.
Tel. 506 484 405
ŚWIETNA LOKALIZACJA – TUŻ PRZY METRZE POLE MOKOTOWSKIE

Chcesz pewnie wiedzieć jak wyglądają zajęcia? Słuchaj, stawiam przede wszystkim na praktykę, teorii podaję tyle ile powinno być i ani grama więcej. Musisz się nauczyć konkretnych schematów, typów zadań, chwytów i sztuczek, a później to ćwiczyć. Z nauką matematyki jest podobnie jak z treningiem sportowym – regularne ćwiczenia to klucz do sukcesu. Przyjdź do mnie na zajęcia, zobacz czy Ci odpowiadają, zdecyduj.
Jeśli lubisz żywe i konkretne lekcje, gdzie nauczyciel jest Ci bratem i wspiera Cię, nakierowuje, podpowiada i pokazuje jak mozna dane zadanie rozwiązać, nie wahaj się.

Powiem więcej, ponieważ zajmuję się przygotowaniami maturalnymi już wiele lat, do niektórych działów otrzymasz specjane nagrania pomocnicze, dzięki którym nasza współpraca będzie miala jeszcze lepszą efektywność. Na przykład, zapomnisz czegoś z mojej lekcji, to obejrzysz to w nagraniu VIDEO. Pasuje?:) Myślę, że to sprawiedliwy układ. Zapraszam.

WAŻNA SPRAWA! Przyjdzcie na zajęcia w 2 osoby, cena spada do 55zł/h/osoba, efekty pracy sa bardzo zbliżone do zajęć indywidualnych, niekiedy nawet lepsze, a dla Ciebie taniej. Przemyśl. Zamiast przychodzić raz w tygodniu na zajęcia indywidualne, przyjdź 2 razy, ale ze swoim kolegą lub koleżanką na podobnym poziomie matematyczny. Gwarantuję, efekt będzie znacznie lepszy, a koszt podobny.

Cennik zajęć:
- 1 osoby: 100zł/os./60min.,
- 2 osoby: 55zł/os./60min.,

TEL: 506484405
———————————————————— ———————————————————— ——————————————————-

Jestem nauczycielem w jednym z warszawskich ośrodków edukacyjnych, absolwentem Szkoły Głównej Handlowej z tytułem magistra oraz celującą oceną z obrony pracy dyplomowej. Zajęcia prowadzę w spokojnej, bezstresowej atmosferze, tłumaczę do skutku, nawet najbardziej opornym na matematykę pomagam zrozumieć zagadnienia z najtrudniejszych tematów matematycznych.
Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy z matematyki i ma choć odrobinę chęci do pracy. Matematyka może być ciekawa, wszystko zależy od nauczyciela;).
Przyjdź i sprawdź mnie, ocenisz czy warto.
Posiadam liczne pozytywne referencje od swoich uczniów.

Za swoje usługi wystawiam faktury VAT.

mail: formularz po lewej stronie.

Doświadczenie:
8-letnie Nauczyciel warszawskiego ośrodka edukacyjnego.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Monika12 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Z takim nauczycielem matura z matematyki na 100% to nic trudnego! :) Polecam korepetycje z Panem Piotrem i gwarantuje sukces!

 • Ola12 lipca 2016Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel! Potrafi szybko i zrozumiale wytłumaczyć wszystkie zagadnienia, a zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim osobom przygotowującym się do matury. Pozdrawiam :)

 • Paweł6 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam, korepetycje sprawiły że spokojnie mogę przystąpić do matury rozszerzonej. Świetna atmosfera i dojazd, Pan Piotr nie marnuje czasu.

 • Patrycja5 maja 2016Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim współpracę z Panem Piotrem. Podczas rocznej współpracy zrobiłam wiele postępów, nie wierzyłam, że znajdzie się ktoś taki kto w końcu pozwoli mi zrozumieć matmę. Atmosfera na zajęciach była wspaniała, na pewno będę tęsknić za cotygodniowymi zajęciami. Polecam każdemu, uwierzcie, że z Panem Piotrem da się pokochać matematykę.

 • Aleksandra5 maja 2016Ocena: 5/5

  To prawdziwy ekspert, ktory odmienił moje zycie, matura rozszerzona nie jest juz dla mnie koszmarem! Co wiecej świetna atmosfera i dobry dojazd na zajecia metrem. Pan Piotr to świetny człowiek! Polecammm na maksa!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.