Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotr - NAJSKUTECZNIEJSZE PRZYGOTOWANIE DO MATURY


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 71 opinii
 • Telefon(Pokaż)Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Łódź
  • Wrocław
  • Gdańsk
 • Ostatnia aktywność: 20 dni temu

Udzielam korepetycji

O mnie

Laureat olimpiady matematycznej gimnazjalistów, laureat konkursów matematycznych KANGUR, laureat turnieju matematycznego im. Stefana Banacha i wiele innych.

Nauczyciel warszawskiego ośrodka edukacyjnego.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Monika12 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Z takim nauczycielem matura z matematyki na 100% to nic trudnego! :) Polecam korepetycje z Panem Piotrem i gwarantuje sukces!

 • Ola12 lipca 2016Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel! Potrafi szybko i zrozumiale wytłumaczyć wszystkie zagadnienia, a zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim osobom przygotowującym się do matury. Pozdrawiam :)

 • Paweł6 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam, korepetycje sprawiły że spokojnie mogę przystąpić do matury rozszerzonej. Świetna atmosfera i dojazd, Pan Piotr nie marnuje czasu.

 • Patrycja5 maja 2016Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim współpracę z Panem Piotrem. Podczas rocznej współpracy zrobiłam wiele postępów, nie wierzyłam, że znajdzie się ktoś taki kto w końcu pozwoli mi zrozumieć matmę. Atmosfera na zajęciach była wspaniała, na pewno będę tęsknić za cotygodniowymi zajęciami. Polecam każdemu, uwierzcie, że z Panem Piotrem da się pokochać matematykę.

 • Aleksandra5 maja 2016Ocena: 5/5

  To prawdziwy ekspert, ktory odmienił moje zycie, matura rozszerzona nie jest juz dla mnie koszmarem! Co wiecej świetna atmosfera i dobry dojazd na zajecia metrem. Pan Piotr to świetny człowiek! Polecammm na maksa!

 • Bartlomiej5 maja 2016Ocena: 5/5

  Wszystko co jest napisane w opisie jest prawda. Nauczyciel cierpliwy,żywiołowy, wie czego trzeba sie nauczyć. Nie marnuje czasu na niepotrzebne rzeczy. Dodatkowo bardzo sympatyczny. Zdecydowany plus.

 • Paulina3 maja 2016Ocena: 5/5

  Na zajęcia do Pana Piotra uczęszczałam całą trzecią klasę i musze przyznać, że jestem spokojna o moją maturę z matematyki. Przez ten czas zrobiliśmy bardzo rzetelne powtórzenie całego materiału, czego brakowało mi na lekcjach w szkole. Korepetycje z Panem Piotrem motywowały mnie znacznie bardziej do robienia kolejnych zadanek, szczególnie że często na zakończenie powtórzenia danego tematu była kartkówka. Bardzo się cieszę, ze trafiłam akurat na niego.

 • Maciej28 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczałem na zajęcia do Pana Piotra od września i muszę przyznać, że zrobiłem niesamowity postęp. Mając ogromne zaległości w praktycznie każdej dziedzinie matematyki, byłem w stanie ją zrozumieć i zadania do tej pory niewykonalne dla mojej osoby, stały się nagle zrozumiałe. Na korepetycjach nie było tłumaczenia, że "tak jest, no bo po prostu tak jest", tylko mogłem każdy z tematów poznać od początku oraz dowiedzieć się co z czego wynika. Jestem naprawdę zadowolony, że trafiłem na takiego eksperta, który nie tylko dobrze wszystko wytłumaczy, ale do tego zrobi to w sposób interesujący, w bardzo fajnej atmosferze. Polecam i będę polecać każdemu, kto będzie potrzebował matematycznej pomocy :)

 • Kamil14 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Momentami przestawałem w siebie wierzyć, matura z matematyki na 30% była dla mnie wielkim wyzwaniem. Wiele godzin przesiedzianych w domu nad zadaniami, zgrzyt zębami i brak jakichkolwiek efektów doprowadziły mnie do Piotra :). Dzięki jego pomocy zdanie matury na ponad 50% nie było problemem, ponadto zacząłem lubić matematykę! Bardzo dobry kontakt, miła atmosfera, zaangażowanie oraz dostęp do kursów z matematyki doprowadziły do świetnej współpracy. Bardzo polecam Piotra oraz raz jeszcze dziękuję za pomoc!

 • Maciek3 września 2015Ocena: 5/5

  Jeżeli ktos w siebie zwątpił, twierdzi, że nie ma szans na zdanie matury to zdecydowanie powinien udać się do Piotrka ! Świetna atmosfera na korepetycjach oraz wiedza, ktorą jest w stanie przekazać Piotrek procentuje na maturze ;) zdana za pierwszym razem, bez wiekszego problemu. Polecam !

 • Anna24 lipca 2015Ocena: 5/5

  Jeżeli masz problem z ogarnianiem matmy to jesteś w dobrym miejscu.Przez wszystkie lata edukacji szkolnej matematyka była najgorszym złem .Potrafiłam pisać testy na 0% po czym poprawiać je na 2% . Tak akurat bywalo że trafiałam na nauczycieli którym albo nie chcało się mi tłumaczyć więc dawali mi spój albo nie bardzo chcieli żebym odniosła w tym jakiś sukces , kiedyś nawet pani od korepetycji ze mnie zrezygnowała bo stwierdziła że jest za młoda na takie nerwy !!! W 3 licealnej moje relacje z nauczycielem matmy były malo przyjemne co też poskutkowało w późniejszym niedopusczeniu mnie do mtury i egzaminie śierpniowym zaliczającym klase , niestety moja wiedza była za słaba żeby się wybronić a relacje z nauczycielem były wystarczająco złe żeby to wykorzystać . Kiedy okazało się że do poprawki został miesiąc , siedziałam przed laptopem pochlipując że po raz kolejny nie ma dla mnie szans i nigdy nie skończe nawet szkoły i wtedy znalazłam to ogłoszenie ! NAJLEPSZE NAUCZANIE EVER ! naprawde najlepsza moja decyzja ! Już po pierwszych zajęciach okazało się że nie jestem takim już najgoorszym przypadkiem .Po mięsiącu zdałam egzamin bez najmniejszego problemu. Z panem Piotrem przygotowywałam się też do matury i tak samo zdane ! Zajęcia prowadzone w super atmosferze , zero stresu zawsze można miło porozmawiać no i co naważniejsze to świetne przekazywanie wiedzy ,doskonała efektywność .Najlepszy korepetytor jakiego poznałam . Szkoda że więcej takich osób nie uczy w szkołach . Nie zastanawiać się tylko brać telefon i się zapisywać na zajęcia !A ja jeszcze raz dziękuuje za wszystko !!!

 • Karolina3 lipca 2015Ocena: 5/5

  Przyjemna atmosfera zajęć, wysoki poziom przygotowania korepetytora, pełen profesjonalizm. Nie żałuję żadnej godziny, którą spędziłam nad matematyką na tych spotkaniach. Moje 30% z próbnych matur w maju przerodziło się w aż 80%.Trudno o lepsza poprawę i bardziej efektywną naukę. Naprawdę warto.

 • Paulina23 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Na korepetycjach u Pana Piotra byłam zaledwie dwa razy, ale już to wystarczyło, żebym poczuła znaczną poprawę. Jestem więc przekonana, że regularne zajęcia spełnią oczekiwania każdego i zaowocują świetnym wynikiem na egzaminie. Zajęcia u Pana Piotra polecam ze względu na wysoki poziom przekazywanej wiedzy, profesjonalizm, zapewnienie uczniom niezbędnych do nauki materiałów, a także dyspozycyjność oraz miłą atmosferę :)

  Odpowiedź korepetytora

  Paulino, dziękuje za słowa uznania, to co robię staram się robic najlepiej jak umiem, a Twoja opinia motywuje mnie, by ciągle ulepszać swoje metody nauczania:)
  Pozdrawiam ciepło:)
  P.

 • małgorzata16 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Miły kontakt ,dyspozycyjność,zaangażowanie w problemy ucznia.Ogromna wiedza i umiejętnośi w jej przekazywaniu.Sympatyczna i bardzo kompetentna"ostatnia deska ratunku".Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie dla córki.

  Odpowiedź korepetytora

  Przychylna opinia od rodzica to nieoceniony skarb:)
  Problemy moich uczniów to są też moje problemy, które staram się najlepiej jak umiem rozwiązywać:)
  Pozdrawiam serdecznie,
  P.

 • Helena11 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze, co stanowi miłą odmiane po matematyce w szkole i pozwala zobaczyć ten przedmiot w innym świetle. Pan Piotr zawsze służy pomocą, niemalże o każdej porze dnia, zapewnia potrzebne materiały, najtrudniejsze zagadnienia stają się proste.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuje Helenko za miłe słowa!
  Współpraca z Tobą to czysta przyjemność:)
  W razie jakichkolwiek problemów jestem do dyspozycji:)
  Pozdrawiam ciepło,
  P.

 • Piotruś14 maja 2015Ocena: 5/5

  Zajecia odbywają sie w przyjemnej atmosferze. Pan Piotr jest bardzo profesjonalny, zawsze dostępny, nawet najtrudniejsze zagadnienia z matematyki staja się bardzo łatwe. Pan Piotr również przygotowuje w krótkim i szybkm czasie do egzaminów i do matury. Dostępne materiały przez pana Piotra są bardzo pomocne i przydatne. Jest to tylko ułamek tego co wymieniłem. Jesli chcesz zdać bardzo dobrze mature i egzaminy jest to korepetytor dla Ciebie :)

 • Kamila10 maja 2015Ocena: 5/5

  Pan Piotr jest świetnym nauczycielem, bardzo dużo wyciągnęłam z jego lekcji. Atmosfera na zajęciach była zawsze bardzo fajna, przez co wiedza przyswajana jest jeszcze lepiej. Dzięki lekcjom u pana Piotra napisałam maturę na około 96%, z czego ogromnie się cieszę i czego na początku roku w ogóle się nie spodziewałam. Polecam współpracę z panem wszystkim, gdyż była to czysta przyjemność.

 • M. Patoleta4 maja 2015Ocena: 5/5

  Wspaniały korepetytor, mimo tego, że w szkole mam wymagających nauczycieli to właśnie p. Piotr potrafił mi przekazać i uporządkować wiedzę. To właśnie ten nauczyciel sprawił, że matematyka z przysłowiowej pięty Achillesowej stała się moim "konikiem".
  Zajęcia z panem były bardzo w przyjaznej atmosferze co nie zmieniało faktu, że były bardzo profesjonalne. Mimo jakiś braków ze szkoły, pan Piotr znakomicie przygotował mnie do matury, przez co nie stresuje się że matura :) Dodatkowo swoim uczniom daje video klipy w ramach powtórzenia, co znakomicie wpływa na wiedzę przed sprawdzianem. Współpraca z panem była przyjemnością.

 • Adam6 października 2014Ocena: 5/5

  Co by tu wiele pisać , Najlepszy korepetytor jakiego w życiu miałem.Na spokojnie i zrozumiale tłumaczy uczniowi. Ma przede wszystkim dobry kontakt z uczniem .Jeśli ktoś jeszcze nie wybrał korepytora od matmy to śmiało bez wahania niech dzwoni do Pana Piotra i umawia się z nim na zajęcia. Chodząc na lekcje do Pana Piotra możecie byc pewni że dobrze zdacie matme.

 • Julia1 października 2014Ocena: 5/5

  Pan Piotr nie jest szablonowym nauczycielem, potrafi łączyć przyjemne z pożytecznym i nie ogranicza się tylko do nauki. Dzięki temu jest nauczycielem uniwersalnym - trafiającym do każdego. Mogę z ręką na sercu napisać, że potrafi nauczyć nawet głąba. Nawet jeżeli Ci się nie będzie chciało, to pan Piotr sprawi, że się zachce. Bardzo gorąco polecam korepetycje, dają one pewność zdania matury jak i każdego innego egzaminu.

 • Ewa23 lipca 2014Ocena: 5/5

  Piotr ma rzadki dar przekazywania wiedzy, często matematycy mają zamknięte umysły i nie potrafią przekazać tej wiedzy innym. Od zawsze miałam problemy z matematyką a zdana matura była bardzo odległą wizją, jednak po nauce z Piotrem wszystko stało się zrozumiałe i prostsze, po kilku miesiącach nauki z 9% dotarłam do 70-80%. Prywatnie Piotr jest przesympatyczny, a atmosfera na lekcjach miła, często zabawna. Polecam każdemu, kto ma problemy z matematyką, a matura wydaje mu się nie do zdania. Każda minuta lekcji jest warta swojej ceny.
  Jednak można zdać maturę bez opanowania tabliczki mnożenia.

 • Dominik2 września 2013Ocena: 5/5

  Szczerze polecam. Po pierwsze i najważniejsze nigdy nie unikał odpowiedzi na pytania wykracające po za zakres materiału i dawał czas na opanowanie tematu. Jest to szczególnie ważne w procesie nauczania osób z dysleksją jak i znajomość technik nauczania dyslektyków. Szczególnie polecam osobom, które z matematyką mają problemy od początku swej kariery szkolnej.

 • MARCIN29 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam zajęcia u Pana Piotrka. Szybko nauczył mnie zagadnień potrzebnych do zdania matury. Miła atmosfera i profesjonalne podejście do ucznia. Jeszcze raz POLECAM !!!

 • Wiktor29 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel! w bardzo krótkim czasie opanowałem zaległy materiał z paru lat, bardzo dobrze naucza, miło się pracuje, profesjonalizm w czystej postaci, widać że to co robi, robi z pasją! gorąco polecam.

 • Arian28 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Hmmm super nauczyciel!!! Przez miesiąc nauczył mnie tak, żebym zdal maturę i to na calkiem dobrym poziomie :) Cenie u Pana Piotra cierpliwosc i profesjonalizm na lekcjach i wytrzymałość do takich uczniów jak ja.
  Pozdrawiam serdecznie!

 • Magda27 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Szkoda, że nigdy wcześniej nie trafiłam na takiego nauczyciela, bo dzięki Panu Piotrowi polubiłam matematykę! Zdałam poprawkę bez problemu, na o wiele wyższą ocenę niż się spodziewałam. Pan Piotr potrafi doskonale przygotować i wszystko wytłumaczyć z anielską cierpliwością. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze i działanie według zasady "skoro mamy jeszcze 5 minut, to zrobimy 5 zadań" :) Przede wszystkim doskonały kontakt z uczniem, profesjonalizm oraz staranie się przekazać jak największej wiedzy w tak krótkim czasie. Bardzo gorąco polecam!

 • Michał14 lipca 2013Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Pana Piotra. Super nauczyciel, bezstresowe zajęcia i wszystko wytłumaczy nawet największemu głąbowi z matematyki. Polecam:)

 • Grzesiek28 października 2012Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Pana Piotrka. Poprawka zdana bez najmniejszego problemu :) Jestem pewny, że z pomocą Pana Piotra zdam maturę.

 • ASIA28 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  BARDZO POLECAM NAUKE U PANA PIOTRKA BARDZO DOBRZE TŁUMACZY I JESTU NIEGO SWIETNA ATMOSFERA ;))

 • Justyna26 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Super nauczyciel.Zajęcia bez stresowe bardzo dużo mnie nauczyły w krótkim czasie przez to matematyka stała się dla mnie bardzo prosta i nawet polubiłam ją i oczywiście super opracowane filmiki z każdej lekcji Taki nauczyciel zdarza się raz na milion !!! polecam wszystkim bo na prawdę warto ;)

 • Margarita26 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Moja opinia nie będzie się zbytnio różnić od poprzednich, bo jak widać Piotrowi udaje się zachować cały czas wysoki poziom zajęć ;) Również polecam, szczególnie miłą atmosferę i łatwość przekazywania wiedzy, nawet tym, którzy niestety utalentowali matematycznie nie są, tak jak jest w moim przypadku. Piotr wszystkie zadania przedstawi w taki sposób, że staną się one banalnie łatwe. Naprawdę warto :)

 • Kuba8 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Polecam serdecznie korku. Miła atmosfera, profesjonalizm i podejście do ucznia to priorytet Piotra. Matematyka może stać się o wiele ciekawsza. Zrozumiałem ja mimo niechęci wcześniejszej. Niestety dla twojego portfela jak wejdziemy raz na lekcje nie będzie Ci się chciało wychodzić, można porozmawiać na każde tematy nawet nie związane z matematyka. Jakość nauki odzwierciedla cenę więc warto. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Piotra.

 • Kinga22 lipca 2012Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim!
  Byłam mega mega niepojętym uczniem, traciłam wiarę, że kiedykolwiek uda mi się zdać tą przeklętą maturę choć na te 30%, ale Piotr nie tracił nadzieji i proszę cuda się zdarzają! Udało się i to na 60% !!! Szczerze polecam osobom, którym matemtyka sprawia ogromny problem-Piotr potrafi super wytłumaczyć, najprościej jak się da. Jeśli jesteś osbą, której nikt nie daje szans na zdanie matury z matematyki na minimum i uważasz, że i tak nie dasz rady jesteś w ogromnym błędzie!!! Piotr działa cuda naszym sukcesem było bym zdała na te 30%, a 60%. Jestem mu bardzo wdzięczna!

 • Dagmara16 lipca 2012Ocena: 5/5

  Wszystkim serdecznie polecam zajęcia z Panem Piotrem, który jest znakomitym korepetytorem!! Cierpliwość oraz indywidualne podejście do każdego ucznia , dzięki któremu z łatwością można nadrobić nawet największe zaległości to tylko kilka z pozytywnych cech tego nauczyciela. Dodam też , że Piotr z ogromną pasją oraz zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, dodając pewności siebie każdemu uczniowi :)

 • Ola16 lipca 2012Ocena: 5/5

  Na zajęcia z Panem Piotrem przyszłam z zerową wiedzą na temat jakichkolwiek zagadnień matematycznych i maturą próbną o wyniku 36%. Moim właściwie jedynym celem było bezstresowe zdanie matury, a do obietnic, że po całym kursie zdam ją na conajmniej 80% podchodziłam bardzo sceptycznie, jak się okazało zupełnie niepotrzebnie :) Pan Piotr to przemiły, sympatyczny, zawsze pogodny, a przede wszystkim nad wyraz cierpliwy i super tłumaczący korepetytor, dzięki któremu maturę zdałam z wynikiem aż 96% :) wszystkim serdecznie polecam Pana Piotra, o którym z całą pewnością mogę powiedzieć, że był najlepszym nauczycielem matematyki jakiego miałam, co zresztą widać po wynikach :)

 • Piotrek15 lipca 2012Ocena: 5/5

  Kompetentny, przyjaźnie wymagający, wyrozumiały choć umiejący zmotywować. Prace sprawdzane terminowo, zawsze ze stosownym wtjaśnieniem ewentualnych błędów. Pamiętam, jak w naszej pierwszej rozmowie obiecał mi 90% na maturze, co skwitowałem siarczystym przekleństwem. Teraz, już po wynikach, kłaniam się do stóp. chapeau bas - wywróżył co do punktu. Dzięki i pozdrawiam

 • Gosia15 lipca 2012Ocena: 5/5

  Doskonałe podejście do uczniów i dodatkowo przyjemna atmosfera na zajęciach. Wszystko skrupulatnie wytłumaczone tak, że znikają wszelkie wątpliwości. Po kilku lekcjach i regularnych ćwiczeniach okazuje się, że nie taki diabeł straszny! Serdecznie polecam :)

 • Magdalena14 lipca 2012Ocena: 5/5

  Genialny, miły,zabawny i co najważniejsze bardzo cierpliwy człowiek ;) nie bije, nie gryzie gdy traci cierpliwość, nauczy nawet najbardziej opornego na "wiedzę" matematyczną ucznia. Polecam z szczerego serca.

 • Zuza13 lipca 2012Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, tłumaczy wszystko bardzo jasno i dokładnie, miła atmosfera podczas korepetycji, świetnie przygotowuje do matury, w krótkim czasie udało nam się przerobić zakres materiału z liceum, dzięki panu Piotrowi maturę zdałam na 90% :)

 • Alicja13 lipca 2012Ocena: 5/5

  Korepetycje na bardzo dobrym poziomie, dopasowane do umiejętności każdego ucznia z osobna. Zdecydowanie polecam. Dodatkowo zero jakiegokolwiek stresu, miła atmosfera i nie ma takiej bariery nauczyciel - uczeń. Idealne zajęcia dla osób, które boją się o zdanie swojej matury jak i dla tych, którzy chcą sobie poprzypominać materiał od początku liceum.

 • o l a12 lipca 2012Ocena: 5/5

  Z Panem Piotrem współpraca się udała, dzięki Niemu uniknęłam poprawki, na prawdę super korepetytor, zajęcia bezstresowe i efektowne, POLECAM

 • Martyna16 października 2011Ocena: 5/5

  Korepetytor doskonały. Cechuje się bardzo dobra zdolnością do tłumaczenia a także olbrzymia cierpliwością. Efekt? zdana matura i dostanie sie na studia:)

 • Klaudia26 września 2011Ocena: 5/5

  Maturka zdana, Bardzo Polecam ! Zajęcia w miłej i luźnej atmosferze.

 • Basia.K26 września 2011Ocena: 5/5

  w 100% mogę polecić zajęcia z Piotrem. tłumaczy aż do skutku, i ma anielską cierpliwość nawet do najbardziej opornych uczniów. ja byłam u Piotra tylko na kilku zajęciach ze względu na brak czasu, ale wyrobiliśmy się z materiałem bardzo szybko, czego efektem jest moja zdana matura. POLECAM!!!

 • Kuba13 września 2011Ocena: 5/5

  Śmiało mogę stwierdzić,że Piotr jest najlepszym nauczycielem jakiego miałem. W krótkim czasie udało nam się powtórzyć cały obowiązujący materiał,co zaowocowało bardzo dobrym wynikiem poprawkowej matury.

 • Sylwia13 września 2011Ocena: 5/5

  Szukając korepetytora trafiłam na Piotra, przekonały mnie o wyborze pozytywne opinie :)
  Żaden z nauczycieli z matematyki nie potrafił tak przejrzyście tłumaczyć zagadnień. Dzięki Niemu nauczyłam się rzeczy, o których myślałam, że w życiu się nie nauczę :) Życzę każdemu tak cierpliwego choć wymagającego nauczyciela.
  W oczekiwaniu na wynik matury poprawkowej POLECAM korepetycje z Piotrem:)

 • Paweł1 września 2011Ocena: 5/5

  Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, do tego Pan Piotr tłumaczy wszystko w bardzo ciekawy sposób aż miło słuchać. Bardzo dobra organizacja zajęć jak mało kto potrafi to zrobić. Gorąco polecam każdemu kto ma większe lub mniejsze problemy z matmą:)

 • Damian30 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  4 dni nauki z Piotrkiem uchroniło mnie przed powtarzaniem 4 klasy technikum. Dzisiaj zaliczyłem egzamin pisemny i ustny:D Wszystko to dzięki szybko, jasno i przejrzyście przekazywanej wiedzy przez Piotra. Oczywiście zajęcia prowadzone w bezstresowej i miłej atmosferze... Uważam, że ciężko trafić na tak ogarniętego korepetytora.
  POLECAM WSZYSTKIM!!! Pzdr.!

 • Łukasz Bąk30 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Uczyłem się z panem do poprawki w Technikum klasa 4, poprawkę zdałem na 3,5 więc bardzo dobrze. Bardzo dobrze tłumaczył, i przyjemnie się z Piotrem uczyło.
  Jak najbardziej polecam wszystkim, czy to przygotowanie do matury czy poprawka.

 • Jarek27 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Naprawdę wspaniale się z Panem pracowało. W ciągu miesiąca nauczyłem się całej matematyki.Śmiało mogę polecić. Dzwońcie śmiało jeżeli macie problemy z matematyką lub jakimś zadaniem.

 • Mega26 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  polecam Piotra w 100%!
  jakiś kłopot z materiałem szkolnym? pracą domową? egzaminem gimnazjalnym czy maturą? tego typu problemy zostawcie Piotrowi... myślę, że się nie zawiedziecie ;)

 • Kuba25 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia u Piotra wszystkim bez względu na stan wiedzy. Zadania sprawiające spore kłopoty w szkole tłumaczył w sposób dla mnie jasny i zrozumiały, a zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze i zawsze były dobrze spędzonym czasem. ;)

 • Asia24 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Bardzo kulturalny, przyjemny i godny polecenia korepetytor. Bardzo ambitny i inteligenty młody mężczyzna. Zrozumiale tłumaczy materiał, jest cierpliwy i łatwo się z nim pracuje. Na zajęciach panuje miła atmosfera, Piotrek bardzo motywuje uczniów aby się starali, jest bardzo pomocny.
  W razie jakiś kłopotów z matematyką na pewno pójdę do niego jeszcze raz:)

  Pozdrawiam.

 • Krzysiek23 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Bardzo polecam i zachęcam brania lekcji u Piotra! Bardzo dobrze tłumaczy matura poprawkowa dzięki zajęciom okazała się wręcz łatwa. Jeszcze raz bardzo polecam. :)

 • Mateusz17 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Gorąco polecam! Miałem ogromny problem z matematyką na poziomie podstawowym. Po zajęciach 6-cio miesięcznych udało mi się zdać tegoroczną maturę (dosyć trudną sądząc po wynikach) na 77% (próbna poszła fatalnie). Polecam wszystkim zajęcia z Piotrkiem! Przyjazna atmosfera i profesjonalne podejście do zajęć daje efekty!

 • Katrina16 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Uważam, że korepetytor jest doskonale przygotowany do przekazywania wiedzy. Pomimo tego iż jestem na codzień dosyć oporną uczennicą, On wykazał się niebywałą umiejętnością "wbicia wiedzy do głowy". Korepetycje u Pana Piotra znacząco wpłyneły na wynik Mojej matury z matematyki ;]. Jestem bardzo zadowolona z mile i pożytecznie spędzonego czasu. Gorąco Polecam ;)

 • Maria-Liza12 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę matematyki u Piotra. Rzetelny, profesjonalny, ambitny (co udziela się innym) nauczyciel, który potrafi swoim spokojem i opanowaniem a także niekiepskim żartem :P rozjaśnić najtrudniejsze zagadnienia z matematyki. Przyjaźnie i sympatycznie prowadzone zajęcia powodują iż wcześniejsza niechęć do tego przedmiotu przerodziła się w chęć a nawet polubiłam rozwiązywać te magiczne zadanka! Dzięki Piotr za wszystko :) Powodzenia w życiu :)

 • Goran8 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Świetnie tłumaczy i w dość krótkim czasie przekazuje dużą wiedzę. Nie jestem asem z tego przedmiotu, mimo to Pan Piotr bardzo dobrze przygotował mnie do matury. Na studiach też ta wiedza się przyda ;)
  Korki u tego Pana na pewno się opłacą.

 • Stanislaw8 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Niewiem jak udalo sie Piotrowi nauczyc mnie matematyki w tak szybkim tempie, ale dzieki niemu zdalem mature i jestem teraz bardzo dumnym czlowiekiem. Dzieki

 • Jacek7 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Pan Piotr pomógł zdać mi maturę podstawową z matematyki na poziomie 65 % oraz przekazał niezbędną wiedzę potrzebną mi obecnie na studiach. Potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia w naprawde bardzo łatwy dla ucznia sposób czgo nieraz nie są w stanie zrobić wykładowcy badź nauczyciele. Dlatego naprawde gorąco polecam
  P.S Ceny u pana Piotra jak na kieszeń przeciętnego ucznia też są bardzo przyzwoite

 • Zosia24 lipca 2011Ocena: 5/5

  Trafiłam na naprawdę świetnego korepetytora. Pan Piotr potrafił wyjaśnić mi wszystko to, co w szkole na lekcjach było czarną magią. Zdałam maturę powyżej swoich oczekiwań i z dużym zapasem punktowym zostałam przyjęta na studia, na których tak bardzo mi zależało. Naprawdę serdecznie polecam korepetycje u Pana Piotra.

  Odpowiedź korepetytora

  Tylko jak zwykle jesteś skromna i zapomniałaś dodać, że to co zadawałem do domu sumiennie robiłaś.:)
  A, jeszcze jedno, ja taki stary nie jestem, miałaś mówić do mnie po imieniu! Pozdrawiam Cię Serdecznie, Zosiu!

 • Anna23 lipca 2011Ocena: 5/5

  Jestem absolwentką warszawskiego liceum ogólnokształcącego, plasującego się w pierwszej dziesiątce rankingowej. Miałam olbrzymie problemy z matematyką na poziomie rozszerzonym. Byłam zagrożona, podobnie jak 7/8 członków mojej klasy. Nauczycielka, na sprawdzianach dawała nam nietuzinkowe, a wręcz kosmiczne zadanka. Długo szukałam korepetytora, który podołałby im. Wreszcie natknęłam się na Pana Piotra. To było rozwiązanie mojego problemu. Kompetentny, rzetelny, dokładny, zaangażowany - to tylko niektóre z przymiotników opisujących postawę Pana Piotra wobec swoich podopiecznych. Świetnie motywuje do pracy, a ponad to swoim nastawieniem pokazuje, że warto stawiać ambitne cele. Gdyby nie Pan Piotr, nie wiem, czy byłabym w stanie uwierzyć w we własne możliwości i stawić czoła abstrakcyjnym zagadnieniom matematycznym. Obecnie jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Kto by pomyślał, że mimo traumatycznych przeżyć w liceum uda mi się osiągnąć wyznaczony cel...

  Odpowiedź korepetytora

  Anno, Twój przypadek był jedyny w swoim rodzaju!!!
  Mistrzostwo świata!
  I osiągnęłaś sam szczyt podium.. Chociaż na pierwszy rzut oka, wydawało się, że mistrzostwa były przegrane:)
  Pozdrawiam ciepło!

 • Krystian20 lipca 2011Ocena: 5/5

  Matematyka była moją "piętą Achillesową", nie rozumiałem dużej ilości zagadnień, zmieniałem korepetytorów jak "rękawiczki", wtedy trafiłem na Piotra. Z początku miałem sceptyczne podejście do tego Pana, ten wiek i cena, pomyślałem......jakiś naciągacz, jednak po paru lekcjach kompletnie zmieniłem nastawienie. Piotr jest odpowiedzialny i solidny, potrafi szybko nauczyć nawet najbardziej opornych. Jest wart każdej ceny, nie żałuje, że zainwestowałem w naukę u niego. Genialnie mnie przygotował do matury, dzięki niemu dostałem się na WAT:)

  Pozdrawiam i polecam go każdemu;)

  Odpowiedź korepetytora

  Ale mi posłodziłeś:) Bo Ty troszkę leniuszkiem byłeś, ktoś musiał tego leniucha pogonić do pracy:)
  No ale z perspektywy czasu wszyscy są zadowoleni!
  Pamiętaj co mówiłem- "per aspera ad astra"- i pamiętaj o tym w życiu! Pozdrawiam serdecznie!

 • Marcin7 lipca 2011Ocena: 5/5

  Usługi szkoleniowe jest bardzo ciężko ocenić, ponieważ nigdy nie wiemy czy usługa została wykonana prawidłowo, jednak w tym przypadku potwierdzeniem efektów nauki u Pana Piotra jest zdana matura na wymarzoną ilość punktów.
  POLECAM !!!

  Odpowiedź korepetytora

  Ja tylko pomogłem i pokierowałem po właściwych torach, reszta to Twoja zasługa.:) Ale przyznam, największa satysfakcja dla nauczyciela, to sukces ucznia i o to chodzi!!! Pozdrawiam serdecznie!

 • Chiara2 lipca 2011Ocena: 5/5

  Piotrek jest super, bez niego nie osiągnęłabym tak wysokiego wyniku na maturze z matemetyki!

  Odpowiedź korepetytora

  Współpraca z Chiarą to sama przyjemność- solidna, systematyczna, pracowita, a do tego bardzo miła dziewczyna.
  Pozdrawiam serdecznie.:)

 • piotr24 maja 2011Ocena: 5/5

  "Strach przed porażką jest gorszy od samej porażki" tak mi powiedział 2 miesiące przed maturą, po czym dodał " nie ma lipy, koniec opierdzielania.." - za to go lubię:) I dzięki temu wzystko wskazuje na to że zdałem na ponad 60 % podstawę
  Piotras

  Odpowiedź korepetytora

  Piotr z Piotrem zawsze dobrze się dogada:)
  Bardzo miła współpraca.
  Twoje "ponad 60%" okazało się być 68%
  Gratuluję i pozdrawiam!

 • Ania J.17 listopada 2010Ocena: 3/5

  Strasznie sympatyczny facet! Aż miło się z nim spotykać, do tego dobrze tłumaczy! No i to poczucie humoru fiu fiu... Dobrze dogaduje się z młodymi ludźmi. Poprostu go lubie i gorąco polecam.

 • Patryk Bartoszewski12 września 2010Ocena: 5/5

  Wspaniala i owocna wspolpraca! Wszystkie tematy opracowane dokladnie i z uwzglednieniem najtrudniejszych przykladow. Ustalony wczesniej plan pracy, elastycznosc i bezstresowe (ale wymagajace) zajecia! Polecam kazdemu, kto potrzebuje pomocy w sprawie matematyki!

  Przygotuje kazdego!

 • Ola10 lipca 2010Ocena: 5/5

  Z Panem Piotrem nawiązałam świetną współpracę w ostatniej klasie liceum. Zależało mi na szybkim postępie z matematyki, ponieważ w ostatnim momencie zdecydowałam się na zdawanie jej na maturze by móc się później dostać na studia. Próbowałam uczyć się sama, lecz brakowało mi motywacji, brałam tez lekcje u polecanych i podobno dobrych korepetytorów (nauczyciela uczącego w dobrym liceum i korepetytora z 10-letnim doświadczeniem). Prawda była jednak taka, że nie chciało mi się nawet chodzić na te zajęcia, a co tu więcej mówić o rozumieniu matematyki. Potwierdzali moje przeświadczenie, że to nudny przedmiot. Miało to swoje odzwierciedlenie na maturze próbnej, mój wynik był tak słaby, że chciało mi się płakać (28%). Dwa dni po tym trafiłam na ogłoszenie Pana Piotra. Dzisiaj po wynikach z matury (78%) przyznaję, że udzielane mi korepetycje były przeprowadzane nie tylko w miłej, spokojnej i bezstresowej atmosferze (czasami było nawet zabawnie jak P.Piotr tłumaczył mi zależności matematyczne na życiowych przykładach), ale też jak widać okazały się skuteczne i efektywnie. Serdecznie dziękuję i z całego serca polecam korepetycje :-) Pozdrawiam!

 • Piotr8 lipca 2010Ocena: 5/5

  Zgodnie z obietnicą- na próbnej maturze miałem 23%, od lutego współpracowałem z Piotrkiem, w maju na maturze miałem 72%, aż sam się zdziwiłem:) Polecam!!!
  Pozdro.

 • Adam28 października 2009Ocena: 5/5

  Bardzo miły i sympatyczny korepetytor, rzeczowo i klarownie umie przedstawić problemy matematyczne, które dotychczas spędzały mi sen z powiek.
  Pozdrowienia dla pana Piotra

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.