Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów
Małgosia

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie


(12 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z matematyki

cena
do ustalenia
Opinie: 61Ocena: 5.0/5

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie zaprasza wszystkich chętnych na korepetycje z matematyki w roku szkolnym 2016/2017. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, a także studentów.

W roku szkolnym 2015/2016 100% naszych uczniów zdało maturę z matematyki. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 100%, a z matury rozszerzonej – 92%.

W roku szkolnym 2014/2015 100% naszych uczniów zdało maturę z matematyki. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 100%, a z matury rozszerzonej – 90%.

Współpracują z nami doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy maturalni, odnoszący sukcesy w pracy oraz cieszący się sympatią i uznaniem wśród uczniów.

Oferujemy:
- przygotowanie do matury 2017 (na poziomie podstawowym i rozszerzonym),
- próbne matury sprawdzające postępy w nauce,
- przygotowanie do egzaminów po szkole podstawowej, gimnazjum, konkursów, olimpiad, testów, klasówek i kartkówek,
- pomoc w odrabianiu prac domowych,
- szybką powtórkę materiału,
- pomoc w nadrabianiu zaległości, poprawianiu ocen niedostatecznych.

Prowadzimy również zajęcia w grupach 2-3-osobowych w atrakcyjnych cenach. Przyjdź z koleżanką/kolegą lub dołącz do któregoś z uczniów, a zapłacisz mniej.

W cenę wliczone są materiały (testy, sprawdziany, klasówki, arkusze maturalne). Oferujemy solidne zajęcia w miłej atmosferze.

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie oferuje również korepetycje z innych przedmiotów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo korepetycje na każdym poziomie (w tym akademickim) z:
– języka polskiego,
– fizyki,
– historii,
– wos-u,
– chemii,
– języka angielskiego,
– języka francuskiego,
– języka hiszpańskiego,
– nauczania początkowego.

Dla osób uczęszczających na więcej niż jeden przedmiot przewidziano atrakcyjne rabaty.

Więcej informacji pod numerem telefonu i na stronie e-korepetycje w zakładkach poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do współpracy.
T: 664-784-614

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agata10 lutego 2017Ocena: 5/5

  Moja córka od listopada zeszłego roku uczęszcza na zajęcia z matematyki do Edu-Mag. Na wywiadówce okazało się, że nie radzi sobie z tym przedmiotem. Pojawiły się zaległości, pierwsze jedynki i ogromna niechęć do matematyki. Postanowiłam jej pomóc. Koleżanka dała mi nr do Pani Małgosi, która jest właścicielka Edu-Mag i po rozmowie z nią umówiłam pierwsze zajęcia. To była bardzo dobra decyzja. W tym momencie córka nadrobiła zaległości, obroniła trójkę na semestr i co najważniejsze odzyskała spokój i nawet polubiła matematykę. Dziękuję za pomoc. Wszystkim polecam Edu-Mag. To naprawdę profesjonaliści.

 • Sylwia30 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to złota kobieta, która ma niesamowitą cierpliwość i zrozumienie dla swojego ucznia! Opinie pisze ze sporym opóźnieniem bo jestem już na studiach, ale myślę, że warto pomóc komuś w wyborze korepetytora. Czas spędzony na zajęciach wspominam bardzo dobrze, zawsze mogłam liczyć, że wszelkie moje wątpliwości odnośnie jakiegoś zagadnienia będą wyjaśnione. Chociaż czasami bywało ciężko, okres przygotowań do matury wspominam z sentymentem. POLECAM! ;)

 • Monika13 listopada 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia z Pania Małgosią poleciła mi koleżanka, która świetnie zdała rozszerzenie z polskiego przygotowując się pod jej okiem, dlatego i ja postanowiłam spróbować. Jestem bardzo zadowolona. Pani jest bardzo kompetentna i wymagająca. Już po niespełna 3 miesiącach czuję się dużo pewniej, ostatnio z rozprawki dostałam pierwszą w życiu 4 i mniej boję się tegorocznej matury. Gorąco polecam.

 • Marzena12 września 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z firmy Edu-Mag ,mój syn przgotowywał się do poprawki matury z matematyki u pani Kingi był bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia przez panią Kingę zajęć ,bardzo dobrze tłumaczy ,jest świetnym nauczycielem bardzo miła ,sympatyczna,życzliwa, syn szybko nawiązał z nią kontakt .Polecam lekcje u p.Kingi i bardzo dziękuje zarówno pani Kindze ,jak również pani Małgosi za zainteresowanie i dużą życzliwość .

 • Artur26 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Dzięki ekipie EDU-MAG od października zaczynam zajęcia na AGH w Krakowie. Na tę uczelnię ostatecznie się zdecydowałem, bo dzięki świetnym wynikom z matury mogłem wybierać między trzema, na które złożyłem dokumenty. W firmie pracują świetni nauczyciele i praca z nimi była prawdziwą przyjemnością. Polecam. Naprawdę warto!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.