Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net
Małgosia

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie


(13 ogłoszeń)
 • Opinie: 73 opinie
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Kielce
 • EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

 • Ostatnia aktywność: 21 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

cena
do ustalenia
Opinie: 73Ocena: 5.0/5

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie zaprasza wszystkich chętnych na korepetycje z matematyki w roku szkolnym 2017/2018. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, a także studentów.

W roku szkolnym 2016/2017 100% naszych uczniów zdało maturę z matematyki. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 100%, a z matury rozszerzonej – 94%.

W roku szkolnym 2015/2016 100% naszych uczniów zdało maturę z matematyki. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 100%, a z matury rozszerzonej – 92%.

W roku szkolnym 2014/2015 100% naszych uczniów zdało maturę z matematyki. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 100%, a z matury rozszerzonej – 90%.

Współpracują z nami doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy maturalni, odnoszący sukcesy w pracy oraz cieszący się sympatią i uznaniem wśród uczniów.

Oferujemy:
- przygotowanie do matury 2018 (na poziomie podstawowym i rozszerzonym),
- próbne matury sprawdzające postępy w nauce,
- przygotowanie do egzaminów po szkole podstawowej, gimnazjum, konkursów, olimpiad, testów, klasówek i kartkówek,
- pomoc w odrabianiu prac domowych,
- szybką powtórkę materiału,
- pomoc w nadrabianiu zaległości, poprawianiu ocen niedostatecznych.

Prowadzimy również zajęcia w grupach 2-3-osobowych w atrakcyjnych cenach. Przyjdź z koleżanką/kolegą lub dołącz do któregoś z uczniów, a zapłacisz mniej.

W cenę wliczone są materiały (testy, sprawdziany, klasówki, arkusze maturalne). Oferujemy solidne zajęcia w miłej atmosferze.

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie oferuje również korepetycje z innych przedmiotów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo korepetycje na każdym poziomie (w tym akademickim) z:
– języka polskiego,
– fizyki,
– historii,
– wos-u,
– chemii,
– języka angielskiego,
– języka francuskiego,
– języka hiszpańskiego,
– nauczania początkowego.

Dla osób uczęszczających na więcej niż jeden przedmiot przewidziano atrakcyjne rabaty.

Więcej informacji pod numerem telefonu i na stronie e-korepetycje w zakładkach poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do współpracy.
T: 664-784-614

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Bartek19 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia w EDU-Mag. Pełen profesjonalizm. Najlepsze korepetycje w mieście. Chodziłem na kurs maturalny aż z trzech przedmiotów. Wszyscy nauczyciele sympatyczni i przede wszystkim kompetentni, a wyniki matur powyżej oczekiwań.

 • Kasia30 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz najlepszego korepetytora z języka polskiego w Kielcach, dobrze trafiłeś/łaś. W EDU-MAG pracuje Kobieta-Anioł. Pani Małgosia, bo o niej mowa, przygotuje Cię świetnie do egzaminu dojrzałości, jak również sprawi, że z jej pomocą zostaniesz laureatem olimpiady z języka polskiego. Pewność siebie, perfekcjonizm, upór w dążeniu do celu, poczucie humoru, a przede wszystkim - ogromne zaangażowanie w pracę i troska o wynik każdego ucznia to Jej cechy rozpoznawcze. Zajęcia natomiast to czysta przyjemność, która przynosi wymierne efekty. W moim przypadku przygoda z P. Małgosią zakończyła się pięknym wynikiem - zdałam maturę rozszerzoną na 96%. Dziękuję z całego serca! Będę Panią polecać wszystkim znajomym, ponieważ jest Pani nauczycielem z ogromną pasją i sercem do uczniów.

 • Tomek29 lipca 2017Ocena: 5/5

  Uczęszczałem na zajęcia z angielskiego i matematyki przed maturą. Jestem bardzo zadowolony zarówno z zajęć, jak i wyników. Egzaminy poszły mi super. Bez problemu dostałem się na wymarzone studia. Cieszę się, że trafiłem do Edu-Mag bo pracują tam naprawdę świetni nauczyciele i w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. Serdecznie polecam i dziekuje.

 • Joanna1 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z Panią Małgorzatą współpracowałam bardzo długo i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej kompetentnych i godnych zaufania korepetytorek. W ciągu mojej edukacji pracowałam z wieloma korepetytorami, lecz Panią Małgorzatę, będę wspominać najlepiej, ponieważ jest miła, pomocna i ma duże poczuciem humoru. :) Jest także bardzo wymagającą osobą, intensywnie pracuje na sukces każdego ucznia, ponieważ jej na tym zależy. Dzięki niej uzyskałam z matury ustanej z polskiego 75%, co było dla mnie ogromnym sukcesem, ponieważ na początku przygotowywania do matury, moje wystąpienia były koszmarne, lecz z każdym spotkaniem było co raz lepiej. Dzięki niej mogę być pewna, że matura z polskiego jest zdana na wysokim poziomie.

  Chodziłam także na korepetycje do Pani Katarzyny. Przygotowywała mnie do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Dzięki jej pomocy maturę ustną zdałam na 95%, a na egzamin pisemny z angielskiego szłam bez większego stresu, ponieważ wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana.

  Współpraca z firmą Pani Małgorzaty gwarantuje wysokie wyniki z matur, także serdecznie polecam. :)

 • Ania29 maja 2017Ocena: 5/5

  Pozytywnych opinii na temat Pani Małgorzaty jest sporo i ja się pod nimi w pełni podpisuję. To sympatyczna, miła osoba, z dużym poczuciem humoru, mająca świetny kontakt z uczniami. Prawdą jest też to, że jest bardzo wymagająca i ambitna. To jednak daje efekty. Z matury ustnej dostałam 97,5 % i jestem też bardzo zadowolona z tego, jak mi poszła część pisemna. Polecam zajęcia z Panią Małgosią każdemu, kto myśli o dobrze zdanej maturze z jezyka polskiego. To najlepszy korepetytor w Kielcach, a jak widać po opinii nizej z jej pomocy korzystają także osoby spoza naszego miasta. To o czymś świadczy!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.