Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Małgosia

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie


(12 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z matematyki

cena
do ustalenia
Opinie: 70Ocena: 5.0/5

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie zaprasza wszystkich chętnych na korepetycje z matematyki w wakacje. Oferta skierowana jest przede wszystkim do:
– osób, które zdają maturę w 2018 roku i chcą już teraz zacząć przygotowywać się do niej,
– tegorocznych maturzystów, którym szczęście nie dopisało i chcą poprawić swój wyniki,
– uczniów z ocenami niedostatecznymi na koniec roku.

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie zaprasza wszystkich chętnych na korepetycje z matematyki w roku szkolnym 2016/2017. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, a także studentów.

W roku szkolnym 2015/2016 100% naszych uczniów zdało maturę z matematyki. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 100%, a z matury rozszerzonej – 92%.

W roku szkolnym 2014/2015 100% naszych uczniów zdało maturę z matematyki. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 100%, a z matury rozszerzonej – 90%.

Współpracują z nami doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy maturalni, odnoszący sukcesy w pracy oraz cieszący się sympatią i uznaniem wśród uczniów.

Oferujemy:
- przygotowanie do matury 2017 (na poziomie podstawowym i rozszerzonym),
- próbne matury sprawdzające postępy w nauce,
- przygotowanie do egzaminów po szkole podstawowej, gimnazjum, konkursów, olimpiad, testów, klasówek i kartkówek,
- pomoc w odrabianiu prac domowych,
- szybką powtórkę materiału,
- pomoc w nadrabianiu zaległości, poprawianiu ocen niedostatecznych.

Prowadzimy również zajęcia w grupach 2-3-osobowych w atrakcyjnych cenach. Przyjdź z koleżanką/kolegą lub dołącz do któregoś z uczniów, a zapłacisz mniej.

W cenę wliczone są materiały (testy, sprawdziany, klasówki, arkusze maturalne). Oferujemy solidne zajęcia w miłej atmosferze.

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie oferuje również korepetycje z innych przedmiotów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo korepetycje na każdym poziomie (w tym akademickim) z:
– języka polskiego,
– fizyki,
– historii,
– wos-u,
– chemii,
– języka angielskiego,
– języka francuskiego,
– języka hiszpańskiego,
– nauczania początkowego.

Dla osób uczęszczających na więcej niż jeden przedmiot przewidziano atrakcyjne rabaty.

Więcej informacji pod numerem telefonu i na stronie e-korepetycje w zakładkach poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do współpracy.
T: 664-784-614

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Joanna1 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z Panią Małgorzatą współpracowałam bardzo długo i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej kompetentnych i godnych zaufania korepetytorek. W ciągu mojej edukacji pracowałam z wieloma korepetytorami, lecz Panią Małgorzatę, będę wspominać najlepiej, ponieważ jest miła, pomocna i ma duże poczuciem humoru. :) Jest także bardzo wymagającą osobą, intensywnie pracuje na sukces każdego ucznia, ponieważ jej na tym zależy. Dzięki niej uzyskałam z matury ustanej z polskiego 75%, co było dla mnie ogromnym sukcesem, ponieważ na początku przygotowywania do matury, moje wystąpienia były koszmarne, lecz z każdym spotkaniem było co raz lepiej. Dzięki niej mogę być pewna, że matura z polskiego jest zdana na wysokim poziomie.

  Chodziłam także na korepetycje do Pani Katarzyny. Przygotowywała mnie do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Dzięki jej pomocy maturę ustną zdałam na 95%, a na egzamin pisemny z angielskiego szłam bez większego stresu, ponieważ wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana.

  Współpraca z firmą Pani Małgorzaty gwarantuje wysokie wyniki z matur, także serdecznie polecam. :)

 • Ania29 maja 2017Ocena: 5/5

  Pozytywnych opinii na temat Pani Małgorzaty jest sporo i ja się pod nimi w pełni podpisuję. To sympatyczna, miła osoba, z dużym poczuciem humoru, mająca świetny kontakt z uczniami. Prawdą jest też to, że jest bardzo wymagająca i ambitna. To jednak daje efekty. Z matury ustnej dostałam 97,5 % i jestem też bardzo zadowolona z tego, jak mi poszła część pisemna. Polecam zajęcia z Panią Małgosią każdemu, kto myśli o dobrze zdanej maturze z jezyka polskiego. To najlepszy korepetytor w Kielcach, a jak widać po opinii nizej z jej pomocy korzystają także osoby spoza naszego miasta. To o czymś świadczy!

 • Paweł28 maja 2017Ocena: 5/5

  Jestem uczniem drugiej klasy liceum i od zawsze miałem problemy z matematyką. W tym roku zacząłem uczęszczać na zajęcia do Edu-Mag. Moje oceny się poprawiły, więc teraz spokojnie czekam na zakończenie roku. Mam jeszcze sporo braków do nadrobienia przed maturą, ale mam na to cały rok. Dzięki zajęciom w tej firmie odzyskałem pewność siebie i wiarę, że matematykę da się zrozumieć.

 • Bernadeta28 maja 2017Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to najlepsza korepetytorka na jaką mogłam trafić. Moja wiedza z polskiego była bardzo mała, nie miałam nawet pewności czy uda mi się zdać maturę na poziomie podstawowym na 30%. W lutym trafiłam na korepetycje, początki nie były łatwe, ale dzięki Pani Małgosi, jej cierpliwości , życzliwości i wyrozumiałości udało mi się w tak krótkim czasie nadrobić zaległości w wiedzy z języka polskiego. Dzięki pomocy , którą dostałam uzyskałam 97% z ustnej matury a z pisemnej czuję , że będzie to wynik około 70%. Nigdy nie spodziewałam się takich rezultatów. A dzięki Pani Małgosi udało się osiągnąć tak dobre wyniki.
  Miałam lekcje również z Panem Andrzejem , który także bardzo dobrze przygotował mnie do matury z matematyki. Myślę, że z matury będę mieć wynik około 70%.
  Korzystałam także z korepetycji z chemii. Moja wiedza na początku też nie była zbyt wysoka. Od września udało nadrobić mi się zaległości z całego materiału z chemii. W szkole ze sprawdzianów , z których miałam kiepskie oceny zaczęłam dostawać same 5 i 6. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji w tej firmie.
  Dziękuje za pomoc i serdecznie polecam każdemu korepetycje w Edu-Mag.

 • Ewa20 maja 2017Ocena: 5/5

  Mieszkam we Wrocławiu, gdzie można znaleźć wielu pozaszkolnych nauczycieli. Mimo to wybrałam Panią Małgorzatę oddaloną o trzysta pięćdziesiąt kilometrów! Kielecka korepetytorka znalazła rozwiązanie tego problemu. Zaoferowała mi możliwości współpracy online i przez telefon.
  Moją współpracę z panią Małgorzatą rozpoczęłam zaledwie cztery miesiące przed maturą. Nasza praca zaowocowała doskonałym wynikiem 95% z egzaminu ustnego z języka polskiego! Nie byłby on w zasięgu moich możliwości, gdyby nie cierpliwość i wytrwałości mojej korepetytorki. Pani Małgosia przygotowała mnie, uczennicę profilu ścisłego, także do matury pisemnej na poziomie rozszerzonym. Wszystkie moje prace sprawdzała wnikliwie swoim „radarem w oczach”, przed którym nie był w stanie ukryć się żaden błąd.
  Nigdy nie miałam do czynienia ze wspanialszym nauczycielem, który traktowałby swoich uczniów z taką troskliwością i starannością. Serdecznie polecam każdemu, kto pragnie zmienić swoje nastawienie, a także oceny z języka polskiego.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.