Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

E-tlumacze, rzadkie języki 2

Linda


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka japońskiego

40 - 60 zł45 minut
Opinie: 2Ocena: 5.0/5

Witam!! こんにちは!

Wychowywałam się w Japonii. W okresie liceum pracowałam m.in. ucząc języka japońskiego obcokrajowców z różnych krajów. Kilka lat uczylam języka japonskiego w Japonii w Tokyo oraz w szkolach jezykowych w Saitama. Po powrocie do Polski ucze japonskiego prywatnie kilka lat. Przygotowalam już wiele osob do certyfikatu z jezyka japonskiego. Osoby te zdały pomyslnie egzaminy. Przygotowuje do egzaminów wstępnych na japonistyke jak również pomagam w wyjazdach do Japonii (sporadycznie też oprowadzam po Japonii). Posiadam zdany certyfikat z jezyka japonskiego (1kyu- poziom najwyzszy-japanese language proficiency test). Ucze zarowno dzieci jak i doroslych. Posiadam wiele materialow, m.in.ksiazki ktore sprowadzam z Japonii oraz plyty, filmy oraz własne materiały dydaktyczne . Staram sie tez korzystac z ksiazek, z ktorych sie ucza w szkolach japonskie dzieci, gdyz sa najlepsze. Obecnie wykładam również język japoński na japonistyce.
Wszystkich chętnych zapraszam.

Prosze o kontakt telefoniczny: 792675243 lub gg:2722887

Dla zainteresowanych:
lekcje prowadze w jezyku polskim (ポーランド語)i japonskim(日本語). Jednak posiadam rowniez doswiadczenie w prowadzeniu lekcji w jezyku angielskim(英語). Zależy mi żeby nauczyć poprawnej wymowy i umożliwić obcowanie z żywym językiem dlatego też na lekcji najwięcej będzie języka japońskiego.

Zajęcia grupowe: Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych. Istnieje więc możliwość prowadzenia zajęć dla więcej niż 1 osoby – cena lekcji oczywiście będzie niższa.

Dodatkowo: Prowadze rowniez bezplatne godziny konsultacji poprzez kominikatory. Na kazde pytanie odpisuje, wysylane prace domowe na maila sprawdzam w ciagu 2dni. Prowadze rowniez statystyke, w ktorej zapisuje wyniki moich uczniow, uwagi, ktore wysylam uczniom na maila po zakonczeniu poziomu podstawowego. Moim celem jest nauczanie jezyka japonskiego w stylu japonskim, staram sie mobilizowac ucznia, oceniam na biezaco postepy w nauce.

Dla osob, ktore chca pracowac w Japonii: proponuje lekcje japonskiego oraz business japanese ビジネス日本語 ( poznasz slownictwo, ktore jest uzywane w japonskich firmach). Wprowadze elementy, ktore pojawiaja sie na egzaminie business japanese. Poznasz japonska etykiete biznesu oraz inne wazne informacje, dzieki ktorym latwiej tobie bedzie znalezc dobra prace w Japonii.

dialekt: ze względu na to, że przebywałam kilka miesięcy też w Osaka znam również ten dialekt. ( tzw. Osakaben – 大阪弁)
Dla tych ktorzy chca miec kurs intensywny przesylam materialy na maila i sprawdzam je poza godzinami lekcyjnymi.

Tak jak to jest w japonskich szkolach wymagam duzo ale daje z siebie wszystko. Zapewniam rowniez materialy do nauki.

Doświadczenie:
- 3 lata pracy na stanowisku tlumacz w japonskiej firmie, - praca w Japonii w szkole jezykowej (3lata) jako native speaker z jezyka - japońskiego (posiadam dyplom) -nauczanie dzieci , studentow oraz dorosłych z zagranicy, - Oprowadzanie turystow w jezyku japonskim - praca dla gazety klubu polskiego (wydawana w Japonii), - praca dla wydawnictwa 3anet w Tokyo - przetlumaczenie podrecznika pt. "minna no nihongo" - przygotowanie polskich pracownikow do wystapienia w Tokyo - udzial w szkoleniach polskich pracownikow jako tlumacz - praca dla wydawnictwa w Polsce - przetlumaczenie bajki pt. "Kot w butach"

Certyfikaty:
- Japanese Language Proficiency Test - zdany egzamin z 1-kyu(poziom najwyzszy) - Certyfiakt z kaligrafii (m.in. etegami, shuji itp) - Certyfikat Business Japanese - Ukończone podyplomowe studia pedagogiczne ( dyplom i dokument potwierdzający posiadanie przygotowania pedagogicznego) - Dyplom ukonczenia szkoly w Japonii

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Shizu17 listopada 2012Ocena: 5/5

    Każdemu chętnemu do nauki języka japońskiego szczerze polecam te korepetycje. Zajęcia są interesujące, zawierają dużo informacji o Japonii oraz są prowadzone z wielkim zamiłowaniem. Z każdej lekcji można wynieść naprawdę dużo wiedzy. Pani Linda cierpliwie tłumaczy każdą niezrozumiałą rzecz oraz stwarza naprawdę miłą atmosferę.

  • Agnieszka10 lipca 2011Ocena: 5/5

    Szczerze polecam!
    Zajęcia nie są szablonowe, prowadzone są w sposób bardzo interesujący z elementami kultury, obyczajów, piosenki i folkloru. Prowadzący jest w pełni zaangażowany w prowadzone lekcje a przy tym bardzo elastyczny. Zajęcia często wzbogacone są o materiał filmowy, czytanki, rozumienie ze słuchu i wiele innych. Polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.