Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

JAN


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

100 zł60 minut
Opinie: 9Ocena: 5.0/5

/ Profesjonalna pomoc, także online z wykorzystaniem wirtualnej tablicy /
Witam serdecznie :-) , mam na imię Jan (lat 35). Jestem absolwentem wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.
W liceum uczyłem się w klasie o profilu matematyczno-fizycznym.

Udzielam solidnych korepetycji z matematyki:
- gimnazjalistom,
- licealistom.

Pomagam uczniom w bieżącej nauce (prace domowe, kartkówki, sprawdziany) oraz przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego, matury podstawowej i rozszerzonej.

Jestem osobą odpowiedzialną, miłą, spokojną i cierpliwą. Przekazuję wiedzę w sposób prosty, rzeczowy i bezstresowy. Mam duże (ponad 9-letnie) doświadczenie w nauczaniu oraz bardzo dobry kontakt z ludźmi i bardzo dobre efekty współpracy z nimi.

Koszt 60 minut zajęć to 100 zł.

KOREPETYCJE PROWADZĘ NA DWA SPOSOBY.
Pierwszy sposób to korepetycje "online". Do tych zajęć używam wirtualnej tablicy.
Drugi sposób prowadzenia zajęć to korepetycje "tradycyjne" – zajęcia odbywają się u mnie w mieszkaniu w Warszawie na Bemowie.

Dojazd do mnie komunikacją miejską (Warszawa Bemowo): 105, 112, 197, 713, 743.

Wszystkich zainteresowanych pomocą w nauce proszę o kontakt telefoniczny: 798-817-857.
Zapraszam, naprawdę warto.

UWAGA: nie pomagam uczniom w trakcie pisania egzaminów.

Doświadczenie:
Ponad 9-letnie doświadczenie w nauczaniu.

Certyfikaty:
Magister inżynier, absolwent wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka5 września 2017Ocena: 5/5

  Na zajeciach u Pana Janka nie da sie czegos nie zrozumiec, odpowie na kazde zadane pytanie.Jest osoba bardzo cierpliwa i pelna wyrozumialosci. Wychwytuje nasze słabe strony i motywuje do pracy nad nimi. Doswiadczenie widac na kazdym kroku. Zajęcia w miłej i pełnej humoru atmosferze. Moj wynik na maturze to 86% z podstawy i 68% z rozszerzenia

 • Przemek31 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Świetnie podejście do ucznia,bardzo dobra atmosfera. W życiu nie miałem lepszego korepetytora . Na 1 semestr miałem zagrożenie z matematyki . Mature zdalem na ponad 80% ! A teraz wybieram sie na studia z rozszerzona matematyka . Oprocz profesjonalnego podejścia ,uczeń ma dostęp do sprzętu,który przyspiesza pracę i oczywiście nie mozna zapomniec o legendarnych herbatach :)

 • Bartek30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Panem Janem zmieniły moje podejście do matematyki i sprawiły, że stała się dla mnie ciekawa i zrozumiała. Moje wyniki na maturze to 98% z podstawy i 64% z rozszerzenia. Jednak poza suchymi liczbami najważniejsza jest świetna atmosfera i wielkie zaangażowanie Pana Jana w każdego ucznia. Polecam !!

 • Konrad30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Profesjonalna pomoc, przyjazna atmosfera, ale przede wszystkim zaangażowanie pana Jana i efekty wspólnej pracy. W ciągu zaledwie kilku miesięcy z poważnego zagrożenia oceną niedostateczną na semestr wynik 96% z matury podstawowej.
  Zdecydowanie polecam! :D

 • Magda16 października 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje u Pana Jana. Jest to bardzo miła i sumienna osoba. Nigdy nie zostawi pytań bez odpowiedzi. Z każdym zadaniem da sobie rade! Każdy problemy tłumaczy na kilka sposobów by całkowicie zrozumieć idee.Z pomocą Pana Janka uzyskałam 98% z matury podstawowej i 89% z rozszerzonej.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.