Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

JAN


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka5 września 2017Ocena: 5/5

  Na zajeciach u Pana Janka nie da sie czegos nie zrozumiec, odpowie na kazde zadane pytanie.Jest osoba bardzo cierpliwa i pelna wyrozumialosci. Wychwytuje nasze słabe strony i motywuje do pracy nad nimi. Doswiadczenie widac na kazdym kroku. Zajęcia w miłej i pełnej humoru atmosferze. Moj wynik na maturze to 86% z podstawy i 68% z rozszerzenia

 • Przemek31 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Świetnie podejście do ucznia,bardzo dobra atmosfera. W życiu nie miałem lepszego korepetytora . Na 1 semestr miałem zagrożenie z matematyki . Mature zdalem na ponad 80% ! A teraz wybieram sie na studia z rozszerzona matematyka . Oprocz profesjonalnego podejścia ,uczeń ma dostęp do sprzętu,który przyspiesza pracę i oczywiście nie mozna zapomniec o legendarnych herbatach :)

 • Bartek30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Panem Janem zmieniły moje podejście do matematyki i sprawiły, że stała się dla mnie ciekawa i zrozumiała. Moje wyniki na maturze to 98% z podstawy i 64% z rozszerzenia. Jednak poza suchymi liczbami najważniejsza jest świetna atmosfera i wielkie zaangażowanie Pana Jana w każdego ucznia. Polecam !!

 • Konrad30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Profesjonalna pomoc, przyjazna atmosfera, ale przede wszystkim zaangażowanie pana Jana i efekty wspólnej pracy. W ciągu zaledwie kilku miesięcy z poważnego zagrożenia oceną niedostateczną na semestr wynik 96% z matury podstawowej.
  Zdecydowanie polecam! :D

 • Magda16 października 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje u Pana Jana. Jest to bardzo miła i sumienna osoba. Nigdy nie zostawi pytań bez odpowiedzi. Z każdym zadaniem da sobie rade! Każdy problemy tłumaczy na kilka sposobów by całkowicie zrozumieć idee.Z pomocą Pana Janka uzyskałam 98% z matury podstawowej i 89% z rozszerzonej.

 • Marta14 września 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam. Pan Jan tłumaczy wszystko z ogromną cierpliwością. Dzięki niemu zdałam maturę podstawową na 98% a rozszerzoną na 95%, więcej chyba nie trzeba dodawać !

 • Daniel14 września 2015Ocena: 5/5

  Poprostu Mistrz w swoim fachu;) dzięki temu Panu zrealizowałem upragniony pułap na maturze z matematyki. Polecam.

 • Karol13 września 2015Ocena: 5/5

  Jeden z najlepszych korepetytorów do których trafiłem, Jan wybronił mnie z zagrożenia i dzięki jego motywacji i pomocy przy ciężkiej pracy jaką trzeba było włożyć ( by tego dokonać ) uzyskałem 86% z matury z matematyki. Szczerze polecam :)

 • Gosia12 września 2015Ocena: 5/5

  Szczerze polecam korepetycje u Pana Janka!!! W 3 miesiące przygotowałam sie do matury i uwierzyłam, iż wcielonym złem wcale nie jest matma.
  Na korkach atmosfera super, Pan Janek zawsze szuka sposobu, by dany materiał był jak najprzystępniej wytłumaczony. Polecam i daje 10/10 :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.