Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Karina


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 10 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Kraków (okolice Ronda Mogilskiego i Prądnik Biały)
 • Ostatnia aktywność: 7 dni temu

Udzielę korepetycji z języka polskiego

45 zł60 minut
Opinie: 10Ocena: 5.0/5

Jestem absolwentką filologii polskiej (Uniwersytet Śląski). Mam dziesięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Oferuję następującą pomoc:

• Przygotowanie do pisemnego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym – nauka pisania rozprawy problemowej, interpretacji utworu lirycznego, wypowiedzi argumentacyjnej oraz interpretacji porównawczej zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi; ćwiczenia czytania ze zrozumieniem; powtórki z zakresu epok, literatury, zagadnień językowych i gramatyki;

• Przygotowanie do matury ustnej – analiza i interpretacja załączonego tekstu literackiego, ikonicznego, czy językowego; przygotowanie wypowiedzi monologowej na określony temat;

• Korekta językowa i stylistyczna prac pisemnych;

• Nauka pisania wypracowań, analiza tekstów literackich;

• Objaśnianie zagadnień z zakresu gramatyki.

Gwarantuję zaangażowanie, miłą atmosferę i efektywną naukę!
Lekcje odbywają się u nauczyciela – 40 zł/60 minut. Serdecznie zapraszam do współpracy.
Lokalizacja: okolice Ronda Mogilskiego i Prądnik Biały.

Doświadczenie:
Dziesięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Justyna26 lipca 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Panią Karinę! W kilka miesięcy nadrobiłyśmy 3 lata zaległości z języka polskiego, co pozwoliło mi na uzyskanie bardzo wysokiego wyniki z matury rozszerzonej. Pani Karina jest przede wszystkim sympatyczną, zorganizowaną i angażującą się korepetytorką, na której pomoc zawsze można liczyć. Dostarcza wiele przydatnych materiałów, a lekcje prowadzi w przyjaznej atmosferze. Z przyjemnością chodziłam na lekcje do Pani Kariny, która profesjonalnie podchodziła do swojej pracy. Przed Panią Kariną chodziłam na inne korepetycje w Krakowie. Lekcje były znacznie droższe, atmosfera była napięta, a korepetytorki aroganckie i zajmowały się wszystkim tylko nie nauczaniem . Takie zachowania znacznie utrudniały mi lekcje, z których od razu zrezygnowałam.
  Jeżeli ktoś poszukuje korepetycji z języka polskiego, to tylko u Pani Kariny!

 • Martyna19 października 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetycje wszystkim, którzy planują zdawać polski rozszerzony - z panią Kariną w rok nadrobiłyśmy 3 lata zaległości , co pozwoliło mi uzyskać wysoki wynik na maturze rozszerzonej i dostać się na wymarzone studia :)

 • Piotr6 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Kariny. Mam umysł stworzony do przedmiotów ścisłych, a nie do polskiego. Dzięki Pani Karinie zdałem polski na z dobrym wynikiem oraz całkiem dobrze dałem sobie radę z nowym ustnym egzaminem. Lekcje są przeprowadzane z dużym zaangażowaniem ze strony nauczyciela, nawet moje nieprzygotowanie do lekcji nie zniechęcało Pani Kariny do prowadzenia ciekawych zajęć. Atmosfera jest bardzo fajna i przyjemna.

 • Oliwia18 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy ktora udzielila mi pani Karina, na maturze zdalam polski ustny na 90 % a pisemny na 70% . Ogromnie polecam !!!

 • Patrycja2 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Panią Karina! Profesjonalne przygotowanie do zajęć, zawsze dużo przydatnych materialow, lekcje w milej atmosferze. Ogromna mobilizacja do pracy a dzieki temu zadowalajace wyniki z matury!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.