Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Kinga a

Kinga - Zawodowy korepetytor


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 29 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Kinga - Zawodowy korepetytor
  głębocka 56c
  03-287 warszawa
  Nip: 5832831530

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z matematyki

60 zł60 minut
Opinie: 29Ocena: 5.0/5

Dyskalkulia?
Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel?
Nauczyciel mnie nie lubi?
Duże braki?
Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki?
Wszystko umiem na korepetycjach ale w domu mi nie idzie?
Umiem na klasówkach, ale przy tablicy coś mnie blokuje?
Nauczyciel cały czas mnie odpytuje i chyba się uczepił?
Nie mam wyobraźni przestrzennej?
Nie rozumiem poleceń?

Jeśli cokolwiek pasuje do Ciebie, to oznacza, że mamy coś do nadrobienia :)

Najlepsze materiały do nauki. NAGRODA NAJLEPSZEGO KOREPETYTORA! 100% zdawalność matury i egzaminów komisyjnych. Docenione przez wiele szkół pomysły na tłumaczenie skomplikowanych wzorów.

Podczas mojej jednej godziny zrobisz dwa razy więcej niż u innych! Dlaczego? Ponieważ moje wieloletnie doświadczenie nie traci czasu na szukanie materiałów, zastanawianie się jak wytłumaczyć, szukanie w czym tkwi problem itd. Nie jestem studentką, co sobie ,,dorabia’‘. Przychodzisz, mija 10 minut i wszystko jest jasne i dla mnie i dla Ciebie. A jak już wiemy jaki jest problem, to rozwiązanie go jest dla mnie jest jak bułka z masłem! :)

Założycielka jednej z największych stron o matematyce w Polsce z której skorzystało pół miliona osób z kraju i zagranicy!

Specjalizuję się w niesieniu pomocy uczniom, którzy potrzebują pomocy w roku szkolnym w szkole średniej, egzaminach komisyjnych szkoły średniej oraz maturze. Największą satysfakcję przynosi mi praca z bardzo trudnymi uczniami, którzy przychodzą zrezygnowani, po wielu nieudanych próbach sięgnięcia po pomoc u innych korepetytorów, pewni, że nauczyciel ich ,,nie lubi’‘. Uczę nie tylko do sprawdzianu. Uczę jak samemu czerpać wiedzę z książek, lekcji w szkole i tablic matematycznych. Tak, aby uczeń mógł jak najwięcej pracy wykonywać samodzielnie, aby dodatkowa lekcja nie była koniecznością w radzeniu sobie w szkole. Daję duużo motywacji i pokazuję, że nauczyciel, matematyka i nauka nie są takie straszne ;)

Od wielu lat udzielam korepetycji. Jest to mój zawód. Doskonale znam standardy nauczania, wymagania nauczycieli oraz kryteria ich oceniania. Mi wystarczy jedna godzina, aby ocenić poziom ewentualnych braków, ilości czasu jaki jest potrzebny na ich nadrobienie oraz ocena dalszej nauki w danych warunkach.

Co do samej dyskalkulii. 7 lat temu poznałam pierwszą uczennicę ze stwierdzoną dyskalkulią. Była to dziewczynka, która nie była w stanie policzyć palców u rąk! nie była w stanie niczego dodać, ponieważ nie miała zielonego pojęcia o liczbach. To jest właśnie pierwotna dyskalkulia. Dziś jednak poradnie bardzo chętnie wydają opinię o dyskalkulii. W tym roku w lipcu zgłosiło się do mnie 11 maturzystów, którzy długo chodzili na zajęcia do innych korepetytorów i tej matury nie zdały. Wszystkie oczywiście z dyskalkulią. Odbierając telefon w lipcu, pierwsze o co pytałam, to czy dziecko ma dyskalkulię. A przecież dyskalkulię ma około 2% dzieci na świecie! Dzieci z dyskalkulią często zapominają, mają określony czas skupienia (np. 40 min) i wiele innych ,,problemów’‘. Wszyscy uczniowie, którzy w sierpniu przychodzili na zajęcia mieli obowiązek przychodzenia na minimum dwugodzinne spotkania (ze względu na duży materiał i bardzo krótki czas na jego zrealizowanie). Uczniowie stwierdzali na koniec spotkania stwierdzali, że czas zleciał nie wiadomo kiedy :) Oczywiście wszystkie dzieci poprawiły maturę, jedno nawet na 72% (materiał z 3 lat nadrobiony w 2 miesiące przy 3 spotkaniach w tygodniu). Drodzy rodzice. Tu nie chodzi o dyskalkulię. Tu chodzi o to, że w szkołach jest ogrom materiału a mało godzin w szkole na jego zrealizowanie. Niektórzy nie nadążają. Nie można wszystkich dzieci na lekcji matematyki traktować tak samo. A niestety tak jest (są tego plusy i minusy). Jedno dziecko jest uzdolnione matematycznie a inne plastycznie lub w dziedzinie chemii. Te uzdolnione plastycznie potrzebuje dobrego wytłumaczenia i więcej czasu na matematykę z korepetytorem jak i w domu. To wszystko. Proszę nie dawać sobie wmówić, że dziecko jest gorsze i ma na to opinię z poradni. Jest lepsze w czymś innym. Ale jak odpowiednio długo potrenuje to i może być mistrzem matematyki (oczywiście raczej woli robić coś co lubi jak np. malowanie).
Matura to test, który jest identyczny dla dzieci z dyskalkulią jak i dzieci bez niej. Proszę nie dać się oszukać przez korepetytorów, którzy będą uczyć państwa dzieci i brać za to wynagrodzenie a efekt będzie marny. Oni będą tłumaczyć, że starają się jak mogą ale to wszystko przez tą dyskalkulię. Proszę wybierać korepetytora, który ma doświadczenie z dziećmi potrzebującymi korepetycji, a nie tylko takimi, z którymi pracuje się łatwo i tylko powtarzają z nimi materiały. Bo dziś korepetycje stały się ,,modne’‘ i chodzą na nie również dzieci, które ich wcale nie potrzebują. I dużo jest korepetytorów, którzy wolą uczyć takie dzieci, a takie z dyskalkulią tyle, ile się da, bo przecież jest z tego pieniążek. Nie marnujcie czasu swoich dzieci na korepetytorów, którzy nie uczą waszych dzieci dostatecznie dobrze. To jest duży błąd. Czas leci a szkoła nie czeka…

Przygotowuję do matury (robienie arkuszy najlepszym, własnoręcznie zbudowanym systemem). 100% zdawalność nawet w przypadkach, gdzie inni korepetytorzy rezygnują z udzielenia pomocy.
Uczę dzieci z dyskalkulią.
Podejmuję się powtarzania materiałów z osobami niewidomymi.
Głębocka 56c
tel. 506411370 ;)

Doświadczenie:
Od 16 roku życia uczę matematyki. Nie miałam jeszcze matury, jak już przygotowywałam osoby starsze ode mnie, do tego egzaminu. Napisałam własny zbiór zadań do matury oraz opracowałam systemy nauki dla klas podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Posiadam jedną z największych stron internetowych poświęconą matematyce, która wcale nie zawiera zadań czy filmików z tłumaczeniami. Zawiera ona przykłady najczęściej powtarzających się błędów w robieniu zadań. Strona nie mogłaby powstać bez dużego doświadczenia w nauczaniu i obserwacji uczniów.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ania14 września 2017Ocena: 5/5

  Pani Kinga, świetnie tłumaczy,dzięki jej metodom nauczania nawet ktoś tak oporny jak ja wszystko zrozumie!,profesjonalna,bardzo skuteczne metody nauczania,miła atmosfera,z łatwością zdałam poprawkę,bardzo polecam!!!

 • Dominika14 września 2017Ocena: 5/5

  Pani Kinga świetnie potrafi przekazać ogromną wiedzę którą posiada, metody nauczania któtre stosuje są bardzo fajne. Już po jednych zajęciach byłam w stanie zaliczyć test . Polecam, warto.

 • Liliana13 września 2017Ocena: 5/5

  2 tygodnie z Panią Kingą i maturka zdana. Z całego serduszka dziękuje! Super korepetytorka, na 5 gwiazdek!!!

 • Dorota13 września 2017Ocena: 5/5

  Pani Kinga pomogła mi w ekstremalnie krótkim czasie zdać maturę poprawkową. Jest to naprawdę osoba posługująca się wyjątkowymi metodami nauczania i przede wszystkim skutecznymi ! polecam każdemu, bo naprawdę warto !!

 • Róża9 września 2017Ocena: 5/5

  Polecam dla każdego :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.