Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

keyth Rodriguez


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z angielskiego

40 zł60 minut

Nazywam się Keyth Rodriguez. Pochodzę z Wenezueli gdzie wychowywałem się i studiowałem w jednym z najpięknijeszych miejsc na świecie, na Wyspie Margarita położonej na Morzu Karaibskim. Obecnie mieszkam w Katowicach. Ukończyłem studia magisterskie języków współczesnych gdzie opanowałem 4 najpopularniejsze języki świata: francuski , włoski, angielski i mój ojczysty język hiszpański. Mam doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów i literatury po włosku i angielsku. Pracowałem też w Kanadyjskiej Ambasadzie w Wenezueli gdzie odbywałem 6-cio miesięczne praktyki. Ja mogę Was uczyć przez skype, najlepiej hiszpańskiego oraz na poziomie podstawowym francuskiego. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt w języku angielskim ponieważ mój polski jest bardzo podstawowy ale mam brata w Polsce który mieszka tutaj od 20 lat i bez problemów pomoże mi z Waszymi pytaniami. Lekcje będę hiszpańsko-angielskie ponieważ nie mówię po polsku Zapraszam.

Doświadczenie:
magister we współczesnych językach, uczę angielskiego i hiszpańskiego, ja też mam doświadczenie jako tłumacz i tłumaczy.

Certyfikaty:
magister języków

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.