Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Katarzyna


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

50 zł60 minut

Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego. Język rosyjski jest moim językiem ojczystym, gdyż pochodzę z polskiej rodziny. Udzielam korepetycji z języka rosyjskiego na każdym poziomie: pomagam w odrabianiu prac domowych, przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, matury ustnej i pisemnej (także do poprawek wakacyjnych). Zajmuję się rownież przygotowaniem do egzaminów certyfikacyjnych (poziom B1, B2), jak i tłumaczeniami z polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski. Każdego ucznia traktuję w sposób indywidualny. Proszę o kontakt telefoniczny: 730011553.

Doświadczenie:
Dwuletnia praca w charakterze nauczyciela języka rosyjskiego w szkole podstawowej; czteroletnie doświadczenie w charakterze korepetytora.

Certyfikaty:
Laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego; certyfikat znajomości języka rosyjskiego na poziomie C1

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.