Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Karol

Karol


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 11 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Siemianowice Śląskie
  • Dąbrowa Górnicza
  • Chorzów
  • Ruda Śląska
 • Karol
  Katowice
  Nip: 6631823553

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 zł60 minut
Opinie: 11Ocena: 5.0/5

Doświadczony korepetytor, z pasją do nauczania i specjalista od ‘trudnych’ przypadków, oferuje swoje usługi nauki języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.Wszelkie kursy prowadzone są w oparciu o skuteczne, sprawdzone i ciekawe techniki, w szczególności, koncentruję się na nauczaniu poprzez metody komunikatywne. Dzięki którym, to Ty, drogi Kursancie, zaczynasz mówić już od naszych początkowych spotkań.
Na wszelkie usługi istnieje możliwość wystawienia faktury.
Zajmuję się:

 1. Przygotowaniem kursantów do rozmów kwalifikacyjnych
 2. Przygotowaniem kursantów do wyjazdów za granicę – oprócz skutecznej nauki, przekazuję również informacje dotyczące kultury, instytucji państwowych, banków, schematów zachowań w poszczególnych miejscach w krajach anglojęzycznych
 3. Prowadzę kursy konwersacyjne o zróżnicowanej tematyce
 4. Uczę również angielskiego biznesowego, medycznego, związanego z przemysłem ciężkim
 5. Pomagam w nadrobieniu zaległości szkolnych, uczelnianych

przygotowuję do
 1. Egzaminu gimnazjalnego
 2. Egzaminu maturalnego- nowa/stara matura, poziom podstawowy i zaawansowany
 3. Egzaminy typu FCE, CAE itp.
 4. Egzaminów dla marynarzy, typu Marlins
 5. Egzaminów specjalistycznych – biznesowych, finansowych

Stosuję zróżnicowane metody: komunikatywne, klasyczne, Callana, korzystam z interaktywnych materiałów dzięki czemu zajęcia nie są nudne – nauka ma ciekawić i fascynować a nie nudzić! Do dyspozycji oddaję również platformę językową, na której możesz ćwiczyć słownictwo (za darmo)! Już od pierwszych zajęć będziemy uczyć się podstawowych słów, zwrotów a Ty będziesz wykorzystywał je od samego początku. Metody te dostosowane indywidualnie do klienta, jego potrzeb, predyspozycji, zdolności nauczania oraz poziomu. – nauka jest formą dialogu, więc musimy sie dogadać :) Uczę również na Skype. Wiek nie gra roli, i tak dojadę do Ciebie i Cię nauczę tego języka! Materiały (audio, książki) gratis. Możliwe tłumaczenia. Cena: 50 zł/60min -zajęcia stacjonarne/z dojazdem Referencje.
Lekcje Skype-50zł/60minut.
od 10.08.2017 prowadzę również zajęcia grupowe! Prowadzone w komfortowych biurze w Katowicach o dogodnej lokalizacji dojazdowej.
Kursy grupowe są odpowiednie dla osób, które chca nauczyć się języka obcego, wymieniać poglądy z innymi uczestnikami kursu, dzięki czemu zajęcia stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Jest to również idealny sposób na obniżenie kosztów nauki – kwota za zajęcia zostaje podzielona równo na Uczestników kursu. Grupy maksymalnie trzy osobowe, dzięki czemu, mają Państwo gwarancję, że każdy z Kursantów bedzie aktywnie w nich uczestniczył.
początek zajęć

 1. 10.08.2017 grupa konwersacyjna oraz biznesowa
 2. 11.10.2017 grupa konwersacyjna, biznesowa, maturalna oraz techniczna
  Serdecznie zapraszam!!

Doświadczenie:
8 lata w nauczaniu w wielu różnych placówkach, kursy konwersacyjne, egzaminacyjne, unijne, własna szkoła językowa

Certyfikaty:
Ukończone studia wyższe na renomowanej polskiej uczelni, certyfikat biznesowy

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Mateusz9 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor. Prezentuje indywidualne podejście do ucznia, dzięki niemu nauczyłem się bardzo dużo nowych słówek, przez co łatwiej jest mi komunikować się po angielsku.

 • Aleksandra8 lutego 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam do tej pory :) W pół roku nauczyłam się więcej, niż przez 3 lata liceum. Pomógł mi w usystematyzowaniu wiedzy gramatycznej oraz w pokonaniu bariery językowej. Serdecznie polecam!

 • Ewelina5 lutego 2016Ocena: 5/5

  Świetny kontakt, precyzyjne tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających wyczucia tematów. Polecam w 100%. Dzięki pomocy Pana Karola szybko i skutecznie poradziłam sobie z problematycznymi zagadnieniami. Duże poświęcenie również zasługuje na uwagę, gdyż nawet bez uprzedniego kontaktu Pan Karol zgodził się przedłużyć zajęcia na moją prośbę. Lekcje prowadzone są w przyjemnej i pozbawionej stresu atmosferze. Polecam!

 • Kamil16 listopada 2015Ocena: 5/5

  Polecam, Karol to świetny korepetytor. Indywidualne podejście, różnorodne metody nauczania. Zajęcia podzielone na części dotyczące gramatyki, rozmów oraz metoda Callana. Materiały w formie elektronicznej. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam :)

 • Michał29 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Jeżeli zależy wam na nauczeniu się języka w krótkim czasie to naprawdę polecam. Przede wszystkim sposób tłumaczenia pana Karola jest fajny. Każdy nowy materiał super wchodzi w pamięć. Miałem już wielu korepetytorów zazwyczaj to byli ludzie, którzy ględzili i zanudzali. W przypadku pana Karola lekcje są na luzie i w dobrej atmosferze. Z resztą każdy może się o tym przekonać

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.