Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Karolina


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

30 - 40 zł60 minut
Opinie: 5Ocena: 5.0/5

Udzielę korepetycji z języka polskiego
Zapraszam na skuteczne zajęcia w miłej i bezstresowej atmosferze.
Przygotowuję do matury(poziom podstawowy), testów gimnazjalnych i szóstoklasisty, sprawdzianów, pomagam w odrabianiu zadań domowych i nadrabianiu zaległości.

O MNIE:
-wynik uzyskany z matury podstawowej-93 , rozszerzonej 100
-uczenie innych zawsze było moją pasją
-potrafię dotrzeć do osób nawet o umysłach ścisłych
-tłumaczę jasno i zrozumiale, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia

Czym zajmujemy się na zajęciach?
Moje lekcje nie są suchym wykładem! Ćwiczymy ortografię, gramatykę, rozmawiamy o lekturach, wykonujemy plany wypracowań, omawiamy błędy w pracach pisemnych, sprawdzamy zadania domowe, rozwiązujemy testy.

Jeśli chcesz osiągnąć wspólnie końcowy sukces ZAPRASZAM
tel. 730523180

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marzena8 września 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam! Pani Karolina jest osobą miłą i kompetentną, zawsze przygotowana z danego zakresu materiału. Pomogła synowi w wielu trudnych sytuacjach, choć znając charakter mojego syna nie było łatwo :/ . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Pani Karolino 

 • Patrycja29 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje z panią Karoliną. W szkole niestety nie trafiłam na dobrą nauczycielkę. Pani Karolina umiała mnie zmotywować do nauki. Dzięki temu że opowiadała z wielką pasją i poczuciem humoru polubiłam lektury. Bardzo dobrze zdałam maturę i od października zaczynam wymarzone studia.

 • Bogusława18 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Mój syn nie mógł trafić na lepszą nauczycielkę. Piotrek lubi bardziej matematykę dlatego też miał problemy z pisaniem wypracowań. Dzięki pracy z panią Karoliną jego oceny z prac pisemnych podniosły się z 2 na 4. Dobra ocena z języka polskiego pomogła mu w ukończeniu klasy z czerwonym paskiem na świadectwie. Jesteśmy z mężem bardzo dumni z syna jak i również niesamowicie wdzięczni pani Karolinie za pomoc w osiągnięciu tego sukcesu. Kilka dni temu skontaktowaliśmy się w celu ustalenia terminu lekcji w nowym roku szkolnym. Serdecznie polecam.

 • Agnieszka13 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Polecam Panią Karolinę - bardzo dobrze przygotowała syna do egzaminu gimnazjalnego.

 • Ewa18 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pani Karolina jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Świetnie przygotowała mojego syna do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Zawsze przygotowana do zajęć i punktualna. Jest osobą godną polecenia.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.