Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

NATIVE Z JEZYKA ROSYJSKIEGO! Zapraszam na zajecia z rosyjskiego dla kazdego)


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

30 - 45 zł60 minut
Opinie: 23Ocena: 5.0/5

ROSYJSKI DLA KAZDEGO!!!

Jeśli masz problem z rosyjskim bądź chciałbyś się go nauczyć, wszakże jest to bardzo piękny język, pragnę zaoferować Ci swoją pomoc.
Warto skorzystać z mojej oferty, z kilku powodów, które są bardzo istotne dla, zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób, które pragną nauczyć się tego języka.
Nie dysponuję określonym programem nauczania, ponieważ dostosowuję się do potrzeb każdego ucznia indywidualnie. Prowadzenie zajęć stanowi jedną z czynności, które najbardziej lubię robić. W związku z tym atmosfera na zajęciach jest wyjątkowa, ponieważ darzę swoich uczniów szczególną sympatią.
Przede wszystkim jestem native speakerem, i biegle władam językiem rosyjskim. Wynika to z tego, że jestem Rosjanką, która spędziła w tym kraju kilka ładnych lat, jednak obecnie mieszkam w Polsce, gdyż tutaj studiuję oraz pracuję. Ukończyłam studia licencjackie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i kontynuuję naukę na tej samej uczelni, ale już na dwóch kierunkach, dlatego mogę powiedzieć, że dysponuję obszerną wiedzą biznesową, jak i ekonomiczną. Dla osób, które chciałyby rozwinąć swoje kompetencje językowe w tym obszarze, może to być szczególnie przydatne.
Mając pewien bagaż doświadczeń w międzynarodowych korporacjach posiadam wiedzę tematyczną z różnych zakresu.
Nie oznacza to jednak, że nie mogę przekazać swojej wiedzy odnośnie tego języka, osobom które chcą prowadzić zwykłe, koleżeńskie rozmowy.
Gorąco zachęcam Cię, abyś skorzystał z mojej oferty, z racji tego, że posiadam duże doświadczenie w nauczaniu. Ponadto jestem przyjazną i cierpliwą osobą, która potrafi klarownie wyjaśnić najbardziej zawiłe reguły gramatyczne, odnoszące się do tego języka. Potrafię dostosować się do osób w każdym wieku i prowadzę zajęcia także przez SKYPE.
Przekazana przeze mnie wiedza, ułatwiła wielu mym uczniom, znalezienie dobrej pracy bądź założenie własnej działalności gospodarczej w krajach, gdzie większość osób posługuje się językiem rosyjskim.
Ostatnią niezwykle ważną rzeczą jest to, iż miejsce w którym prowadzę zajęcia cechuje bardzo dobra lokalizacja-Górny Mokotów.
570777270
Julia

Doświadczenie:
5 lat-korepetycje,pisanie prac i tlumaczenie .Wspolpraca z Moskwa,Minskiem.

Certyfikaty:
Native Speaker

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Klaudia15 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  21:21Юлия
  Jestem zachwycona zajęciami z Julia;) Usmiechneta, otwarta i z duża wiedza...Zawsze po zajęciach mam motywacje i ogromna chęć do dalszej nauki. Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Спасибо большое за золотые слова!

 • kamil8 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Z naprawdę czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Julią !!!
  To wyjątkowa osoba, która ma dar przekazywania wiedzy w przejrzysty i bardzo ciekawy sposób. Nauka z nią przebiega w przyjaznej atmosferze, tak więc, czas spędzony na korepetycjach u Julii mija niezwykle szybko. Ale również...SKUTECZNIE ! Jeśli masz zamiar się czegoś można nauczyć, Julia jest doskonałą osobą, u która Ci w tym pomoże.
  POLECAM ! ! ! !

  Odpowiedź korepetytora

  Спасибо большое Kamil!

 • Andrzej3 lipca 2016Ocena: 5/5

  Julia jest świetnym korepetytorem. Jest bardzo sympatyczna, cierpliwa i dobrze tłumaczy. Po czterech miesiącach współpracy mogę stwierdzić, że dzięki Julii wyszedłem na prostą z rosyjskim. Chętnie chodzę na zajęcia bo jest to nie tylko sama nauka, ale również miło spędzony czas.

 • Ola18 października 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajecia z Julia,dobra cena I fajna atmosfera)))Staly kontakt po zajeciach,juz nawet po miesiacu zaczelam mowic....Skype tez dobra opcja!!!!!!Polecam,wszystkim komu zalezy.....

  Odpowiedź korepetytora

  Oj,dziekuje...Staram sie, zeby wszystkim bylo dobrze i z sensem na zajęciach ...

 • Andrzej8 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajecia z Julia)))Dobra cena i jakosć,i szybki kontakt...Zawsze może pómoc i wszystko wytlumaczyć....

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.