Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Katarzyna A. H.


(11 ogłoszeń)
 • Opinie: 82 opinie
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Zabrze (cały Śląsk)
  • Ruda Śląska
  • Gliwice
  • Tarnowskie Góry
  • Sosnowiec
  • Katowice (cały Śląsk)
  • Chorzów
  • Bytom
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z biologii

cena
do ustalenia
Opinie: 82Ocena: 5.0/5

ZAPISY na maturę 2018 i 2019!*Efektywność 83- 93% na maturze.**Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! *Egzaminatorka maturalna OKE,nauczycielka dyplomowana renomowanego LO, mgr biologii i ochrony środowiska z 19- letnim doświadczeniem, pedagog i psycholog, organizatorka kursów maturalnych z biologii w zakresie matury rozszerzonej i podstawowej, ekspertka maturalna.

OD WIELU LAT prowadzę najskuteczniejsze i najsolidniejsze korepetycje z biologii na Śląsku! Jest to rodzaj kursu- JAK ROZWIĄZYWAĆ zadania MATURALNE, aby uzyskać maksymalną punktację.
Wyniki maturalne poparte wiarygodnymi opiniami!

 • Biologia to już nie przedmiot do wykucia- na maturze sprawdzana jest umiejętność rozumowania i logicznego myślenia. Obecnie znacznie trudniej uzyskać WYSOKI wynik z matury z biologii niż z chemii.

SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO POTWIERDZONE 83- 93% na MATURZE rozszerzonej!
ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE wg AUTORSKIEGO PROGRAMU INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
Kilkanaście opinii, które posiadam jest dowodem na to, że udzielanie korepetycji jest moją PASJĄ, a nie tylko dodatkowym, dorywczym zajęciem, tak jak u innych korepetytorów tutaj się ogłaszających.

Na JEDNYCH zajęciach przerabiamy tzn. rozwiązujemy i ANALIZUJEMY odpowiedzi do około 200 zadań! W efekcie zostaje przerobione 10 tys. zadań z biologii.
Wiele materiałów udostępniam również BEZPŁATNIE.
Istnieje też możliwość zakupu materiałów dodatkowych tj. ZESTAWÓW, testów, matur tematycznych i opracowań pogrupowanych tematycznie, bez udziału w kursie. Pierwsze materiały- BEZPŁATNIE.

UWAGA NOWOŚĆ: korepetycje z GWARANCJĄ NAUCZENIA.

Proszę pamiętać, że jedynie praca z wykwalifikowanym nauczycielem- pedagogiem, a równocześnie egzaminatorem maturalnym, pozwoli osiągnąć upragniony wynik z egzaminu maturalnego z biologii.
Często niuanse w odpowiedziach decydują o przyznanej punktacji.

 • Czy student lub pracownik naukowy, bez wiedzy praktycznej wskaże Państwu odpowiedni KLUCZ ROZWIĄZAŃ?
 • Czy chcecie Państwo RYZYKOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ własnego dziecka (lub też swoją) inwestując w korepetycje grupowe, lub też prowadzone przez osoby niekompetentne, bez praktyki i nie pracujące na co dzień z młodzieżą?
 • Czy wiecie Państwo, że suma wydana na profesjonalne korepetycje z gwarancją nauczenia jest znacznie NIŻSZA, niż semestralne opłaty za studia niestacjonarne/zaoczne/ wieczorowe i to przez kilka lat (jeden rok niestacjonarnej medycyny to około 30 tys. zł! )?
 • Jakie macie Państwo priorytety w wyborze korepetytora: odległość miejsca, cenę czy też najważniejsza jest JAKOŚĆ korepetycji, potwierdzona wiarygodnymi opiniami, które można sprawdzić?
 • Czy macie Państwo możliwość sprawdzenia kompetencji korepetytora, macie wgląd w jego dokumenty np. dyplomy, zaświadczenia oraz przede wszystkim możecie sprawdzić jego SKUTECZNOŚĆ i WYNIKI jakie osiągnął z uczniami? Zaznaczam- wyniki i skuteczność, a nie atmosferę zajęć!

Legalne korepetycje, przygotowanie do egzaminów zewnętrznych (egzamin gimnazjalny) i matury, przygotowanie na uczelnie medyczne, przygotowanie do olimpiad.

UWAGA: Rozpoczęły się rezerwacje miejsc do matury 2018, 2019 i 2020. Cykl zajęć trwa od maja 2017 do kwietnia 2018 ( lub od 2018 do 2019 lub 2020 lub 2021)
Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości chętnych uczniów.
Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia!
Minimalna ilość zajęć gwarantująca WYSOKI wynik: 50 zajęć po 120 minut

Trwają zapisy na MATURĘ 2018, 2019 i 2020
Zapisz ten numer: 501-891-350
Skype: biologia1001

Proszę nie ryzykować braku kompetencji studenta lub naukowca- potwierdzona efektywność matury z biologii: około 85%
Zainwestuj w swoją przyszłość.

Effective lessons in the fields of biology given by an experienced tutor.

Gwarantuję:

 1. doskonałą znajomość wymagań maturalnych z biologii z nowej i starej podstawy programowej oraz z egzaminów wstępnych
 2. dostęp do testów i rozwiązań punktowanych przez OKE w Jaworznie tzw. ,,schemat oceniania" dostępny tylko dla egzaminatorów – ,,pod klucz"
 3. bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich", a nie studenckich lub naukowych!
 4. bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć
 5. szeroki dostęp do materiałów źródłowych i testów- materiały wliczone w cenę w postaci ,,zestawu"
 6. wyczerpujące omówienie wszystkich rodzajów zadań maturalnych
 7. znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, abc, Nowa matura i inne)
 8. cierpliwość, solidność i bezstresową atmosferę
 9. indywidualizację zajęć oraz toku nauczania
 10. komfortowe warunki do nauki (KLIMATYZOWANY gabinet lekcyjny wyposażony m.in. w mikroskop i profesjonalne preparaty mikroskopowe oraz liczne pomoce dydaktyczne)
 11. nowoczesne metody nauczania
 12. bieżący monitoring postępów ucznia
 13. prezentacje maturalne

Miejsce zajęć: tylko u korepetytora, okolice Bytomia- Zabrza- Tarnowskich Gór (w promieniu 15 minut od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu)

czas zajęć: 120 minut lub więcej.
Zajęcia w postaci:
Korepetycji interaktywnych indywidualnych maturalnych- z licznymi pomocami naukowymi i testami

UWAGA: BARDZO proszę, aby dzwonić po godz. 20.30

Serdecznie zapraszam:)

Doświadczenie:
Mgr biologii i ochrony środowiska ( studia z wynikiem bdb), 19 lat pracy nauczycielskiej, nauczycielka dyplomowana w renomowanym Liceum Ogólnokształcącym, liczne kursy i szkolenia, Korepetytorka od... zawsze:) Zaznaczam, iż wszystkie dokumenty są do wglądu na mojej stronie internetowej lub bezpośrednio. Gwarantowane wyniki powyżej 85%- m.in. do sprawdzenia na FB.

Certyfikaty:
Studia magisterskie i podyplomowe na UŚl ( biologia, przyroda, matematyka), Egzaminatorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie, liczne kursy i szkolenia m.in. na platformach edukacyjnych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • MICHAŁ29 października 2016Ocena: 5/5

  Matura 2016 zdana z biologii na 85%. I to za PIERWSZYM podejściem. BARDZO, BARDZO POLECAM. Rewelacyjne korepetycje- ogromna skuteczność. Korepetycje z polecenia.
  Dr Michał K.- ojciec Patryka

 • Konrad19 września 2016Ocena: 5/5

  Z zajęć jestem naprawdę bardzo zadowolony. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, Pani Katarzyna potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości a ilość pracy do domu pozwala odczuć jak to jest naprawdę się uczyć. Przygotowanie do matury na bardzo wysokim poziomie. Dla kogoś kto jest zdeterminowany do napisania matury z biologii na max swoich możliwości to idealny wybór. Gorąco polecam

 • Paulina F.18 lipca 2016Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Kasi poprawiłam maturę i nie żałuję wcale, że wybrałam Panią Kasię z spośród innych korepetytorów.Uważam, że Pani Kasia ma ogromną cierpliwość oraz motywuje do nauki.Atmosfera jest fenomenalna, a zajęcia bardzo ciekawe oraz na bardzo wysokim poziomie.Dzięki zadawanym pytaniom skłaniała mnie do logicznego myślenia , dzięki czemu bardzo się rozwinęłam, a także poszerzyłam zakres mojej wiedzy. Niezrozumiałe zadania zostały mi wytłumaczone w sposób prosty i dosadny zaś, błędy były na bieżąco korygowane. Jestem zadowolona z prowadzonych zajęć oraz ze współpracy. Pani Kasia spisała się na medal.Polecam

 • Maciej S.8 lipca 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam Panią Katarzynę ! Jest korepetytorem na wysokim poziomie. Motywuje , skłania do samodzielnego myślenia , rozwiązywania testów , odpowiada na wszystkie pytania - rozwiewa wszelkie wątpliwości. Praca z Panią Katarzyną to nie praca a czysta przyjemność , gydyż widać szybkie rezultaty po krótkim czasie. Zdawałem dwa razy mature z biologii pierwszy wynik to 63%, lecz z inną Panią korepetytorką , natomiast za drugim razem progres był już znaczny, gdyż osiągnałem wynik 87%, a więc o 24 % więcej !! To pozwoliło mi dostać szanse na bezpłatne studia medyczne czyli kluczowy sens naszej współpracy ! ! ! :)

 • Mariola6 lipca 2016Ocena: 5/5

  82% z tegorocznej matury z biologii. Jestem z tego wyniku bardzo zadowolona, bo pozwoli mi dostać się na wymarzone studia. Bez pomocy Pani Kasi nie osiągnęłabym takiego wyniku, nie nauczyłabym się udzielać właściwych odpowiedzi pod klucz (z czym miałam bardzo duże problemy). Na maturze żadne zadanie mnie nie zaskoczyło, było praktycznie wszystko, co przerabialiśmy na zajęciach. Stracone punkty wynikają z moich kłopotów z udzielaniem odpowiedzi, a nie z braku wiedzy. Pani Kasia jest osobą bardzo miłą, sumienną i potrafi zmotywować do nauki. Materiał powtórek jest dobrze rozplanowany. Dodatkowo uczeń dostaje wytyczne co ma zrobić na kolejne zajęcia, a to ułatwia samodzielną pracę w domu. Na każdych zajęciach otrzymuje się arkusze, zdobyta wiedza jest sprawdzana. Pani Kasia na e-mail przesyła dodatkowe materiały, prezentacje, pożycza zbiory zadań jeśli ktoś tego potrzebuje. Bardzo dobrze tłumaczy różne zagadnienia, udziela satysfakcjonujących odpowiedzi na każde zadane pytanie. Zajęcia są prowadzone rzetelnie, są urozmaicane o filmy, oglądanie różnych pomocy naukowych. Przez ten niecały rok dowiedziałam się więcej niż przez trzy lata liceum. W końcu wypracowałam, co nie było łatwe, udzielanie odpowiedzi pod klucz. Zdobyte umiejętności na pewno mi się przydadzą. Dzięki Pani Kasi jeszcze bardziej polubiłam biologię. Z całego serca polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.