Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Katarzyna A. H.


(11 ogłoszeń)
 • Opinie: 90 opinii
 • Telefon(Pokaż)SkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Zabrze (cały Śląsk)
  • Ruda Śląska
  • Gliwice
  • Tarnowskie Góry
  • Sosnowiec
  • Katowice (cały Śląsk)
  • Chorzów
  • Bytom
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z biologii

cena
do ustalenia
Opinie: 90Ocena: 5.0/5

ZAPISY na maturę 2019 i 2020.*Efektywność 83- 93% na maturze.**Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! *Egzaminatorka maturalna OKE,nauczycielka dyplomowana renomowanego LO, mgr biologii i ochrony środowiska z 19- letnim doświadczeniem, pedagog i psycholog, organizatorka kursów maturalnych z biologii w zakresie matury rozszerzonej i podstawowej, ekspertka maturalna.

OD WIELU LAT prowadzę najskuteczniejsze i najsolidniejsze korepetycje z biologii na Śląsku! Jest to rodzaj kursu- JAK ROZWIĄZYWAĆ zadania MATURALNE, aby uzyskać maksymalną punktację.
Wyniki maturalne poparte wiarygodnymi opiniami!

 • Biologia to już nie przedmiot do wykucia- na maturze sprawdzana jest umiejętność rozumowania i logicznego myślenia. Obecnie znacznie trudniej uzyskać WYSOKI wynik z matury z biologii niż z chemii.

SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO POTWIERDZONE 83- 93% na MATURZE rozszerzonej!
ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE wg AUTORSKIEGO PROGRAMU INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
Kilkanaście opinii, które posiadam jest dowodem na to, że udzielanie korepetycji jest moją PASJĄ, a nie tylko dodatkowym, dorywczym zajęciem, tak jak u innych korepetytorów tutaj się ogłaszających.

Na JEDNYCH zajęciach przerabiamy tzn. rozwiązujemy i ANALIZUJEMY odpowiedzi do około 200 zadań! W efekcie zostaje przerobione 10 tys. zadań z biologii.
Wiele materiałów udostępniam również BEZPŁATNIE.
Istnieje też możliwość zakupu materiałów dodatkowych tj. ZESTAWÓW, testów, matur tematycznych i opracowań pogrupowanych tematycznie, bez udziału w kursie. Pierwsze materiały- BEZPŁATNIE.

UWAGA NOWOŚĆ: korepetycje z GWARANCJĄ NAUCZENIA.

Proszę pamiętać, że jedynie praca z wykwalifikowanym nauczycielem- pedagogiem, a równocześnie egzaminatorem maturalnym, pozwoli osiągnąć upragniony wynik z egzaminu maturalnego z biologii.
Często niuanse w odpowiedziach decydują o przyznanej punktacji.

 • Czy student lub pracownik naukowy, bez wiedzy praktycznej wskaże Państwu odpowiedni KLUCZ ROZWIĄZAŃ?
 • Czy chcecie Państwo RYZYKOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ własnego dziecka (lub też swoją) inwestując w korepetycje grupowe, lub też prowadzone przez osoby niekompetentne, bez praktyki i nie pracujące na co dzień z młodzieżą?
 • Czy wiecie Państwo, że suma wydana na profesjonalne korepetycje z gwarancją nauczenia jest znacznie NIŻSZA, niż semestralne opłaty za studia niestacjonarne/zaoczne/ wieczorowe i to przez kilka lat (jeden rok niestacjonarnej medycyny to około 30 tys. zł! )?
 • Jakie macie Państwo priorytety w wyborze korepetytora: odległość miejsca, cenę czy też najważniejsza jest JAKOŚĆ korepetycji, potwierdzona wiarygodnymi opiniami, które można sprawdzić?
 • Czy macie Państwo możliwość sprawdzenia kompetencji korepetytora, macie wgląd w jego dokumenty np. dyplomy, zaświadczenia oraz przede wszystkim możecie sprawdzić jego SKUTECZNOŚĆ i WYNIKI jakie osiągnął z uczniami? Zaznaczam- wyniki i skuteczność, a nie atmosferę zajęć!

Legalne korepetycje, przygotowanie do egzaminów zewnętrznych (egzamin gimnazjalny) i matury, przygotowanie na uczelnie medyczne, przygotowanie do olimpiad.

UWAGA: Rozpoczęły się rezerwacje miejsc do matury 2018, 2019 i 2020. Cykl zajęć trwa od maja 2017 do kwietnia 2018 ( lub od 2018 do 2019 lub 2020 lub 2021)
Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości chętnych uczniów.
Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia!
Minimalna ilość zajęć gwarantująca WYSOKI wynik: 50 zajęć po 120 minut

Trwają zapisy na MATURĘ 2018, 2019 i 2020
Zapisz ten numer: 501-891-350
Skype: biologia1001

Proszę nie ryzykować braku kompetencji studenta lub naukowca- potwierdzona efektywność matury z biologii: około 85%
Zainwestuj w swoją przyszłość.

Effective lessons in the fields of biology given by an experienced tutor.

Gwarantuję:

 1. doskonałą znajomość wymagań maturalnych z biologii z nowej i starej podstawy programowej oraz z egzaminów wstępnych
 2. dostęp do testów i rozwiązań punktowanych przez OKE w Jaworznie tzw. ,,schemat oceniania" dostępny tylko dla egzaminatorów – ,,pod klucz"
 3. bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich", a nie studenckich lub naukowych!
 4. bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć
 5. szeroki dostęp do materiałów źródłowych i testów- materiały wliczone w cenę w postaci ,,zestawu"
 6. wyczerpujące omówienie wszystkich rodzajów zadań maturalnych
 7. znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, abc, Nowa matura i inne)
 8. cierpliwość, solidność i bezstresową atmosferę
 9. indywidualizację zajęć oraz toku nauczania
 10. komfortowe warunki do nauki (KLIMATYZOWANY gabinet lekcyjny wyposażony m.in. w mikroskop i profesjonalne preparaty mikroskopowe oraz liczne pomoce dydaktyczne)
 11. nowoczesne metody nauczania
 12. bieżący monitoring postępów ucznia
 13. prezentacje maturalne

Miejsce zajęć: tylko u korepetytora, okolice Bytomia- Zabrza- Tarnowskich Gór (w promieniu 15 minut od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu)

czas zajęć: 120 minut lub więcej.
Zajęcia w postaci:
Korepetycji interaktywnych indywidualnych maturalnych- z licznymi pomocami naukowymi i testami

UWAGA: BARDZO proszę, aby dzwonić po godz. 20.30

Serdecznie zapraszam:)

Doświadczenie:
Mgr biologii i ochrony środowiska ( studia z wynikiem bdb), 19 lat pracy nauczycielskiej, nauczycielka dyplomowana w renomowanym Liceum Ogólnokształcącym, liczne kursy i szkolenia, Korepetytorka od... zawsze:) Zaznaczam, iż wszystkie dokumenty są do wglądu na mojej stronie internetowej lub bezpośrednio. Gwarantowane wyniki powyżej 85%- m.in. do sprawdzenia na FB.

Certyfikaty:
Studia magisterskie i podyplomowe na UŚl ( biologia, przyroda, matematyka), Egzaminatorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie, liczne kursy i szkolenia m.in. na platformach edukacyjnych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karol T13 września 2017Ocena: 5/5

  Na korepetycje z biologii do Pani Katarzyny chodziłem już kilka lat temu. Dziś jestem studentem IV roku medycyny na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Sukces na maturze, pozwalający dostać się na najlepszy wydział lekarski w kraju w przeważającej mierze zawdzięczam Pani Kasi. Jest ekspertką w swojej dziedzinie. Przygotowuje do matury według klucza, bo sama sprawdza matury, dzięki czemu wie czego wymagają egzaminatorzy. Pamietam, że na testach u Pani Kasi często robiłem błędy, a właściwie udzielałem odpowiedzi, które miały sens, ale nie były pełne lub nie były dokładnie tym czego oczekiwali egzaminatorzy-nie były po prostu "pod klucz". Pani Kasia dzięki wielu testom, szczegółowo omawianym na zajęciach zmieniła mój tok myślenia na typowo "maturalny".

  Polecam z całego serca i pozdrawiam !

  Odpowiedź korepetytora

  Panie Karolu- ve­ni, vi­di, vi­ci!
  Bardzo dziękuję za pamięć. Cieszę się, że mimo upływu lat wciąż utrzymujemy kontakt :)
  Gratuluję Panu rewelacyjnych studiów i życzę samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie Pana Doktora.
  A przy okazji zapraszam wszystkich chętnych na NAJLEPSZE korepetycje z biologii na Śląsku. Przyjmuję już rezerwacje na maturę 2020, kończą się terminy na maturę 2019!

 • Andrzej12 września 2017Ocena: 5/5

  Polecam Panią Kasię z całego serca wszystkim tym, którzy chcą zdać maturę na 90% i dostać się na upragnioną medycynę. Jest to nauczyciel wymagający i efektywny. Na lekcji panuje bardzo miła atmosfera i w razie jakichkolwiek wątpliwości Pani Katarzyna śpieszy z pomocą. Każde zajęcia rozpoczynam od rozwiązywania arkusza następnie piesze kartkówkę z treści która się pojawiła na poprzednich zajęciach. Cały kurs jest przygotowany tak, aby wyrobić się z całym materiałem przed maturą. Jest to najlepszy nauczyciel z jakim do tej pory miałem okazję pracować!

  Pozdrawiam, Andrzej Wenter

  Odpowiedź korepetytora

  Panie Andrzeju. Jestem zaszczycona tak miłymi słowami i poleceniem moich usług:)
  Roczna praca z Panem była dla mnie samą przyjemnością. Gratuluję wyniku- 90% z matury 2017 z biologii to rewelacyjne efekt.
  Jak widać, dzięki systematyczności i wytrwałość, można wiele w życiu osiągnąć:) To były TONY przerobionych wspólnie zadań, omówionych testów i matur. Każde zadanie było sprawdzone i omówione, wyszczególnione błędy. Ze wszystkich sił staram się pomóc uczniowi, jak tylko potrafię. Moje metody nauki są bardzo efektywne. Dodatkowo prowadzę zajęcia praktyczne z mikroskopem, z zielnikiem, okazami zwierząt itp. Do każdych zajęć jest przygotowana instrukcja i prezentacje wspomagające naukę.
  Przy okazji przypominam o rezerwacji zajęć z co najmniej rocznym wyprzedzeniem.

  Życzę samych sukcesów przyszłemu Panu Doktorowi :)

 • Dominika11 września 2017Ocena: 5/5

  Szukając dobrego nauczyciela z biologii przejrzałam bardzo wiele ofert. Trafiłam na panią Kasię na facebook'u. Po przeczytaniu bogatej oferty zapewniającej osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze oraz wielu bardzo pochlebnych opinii zdecydowałam się – po skonsultowaniu z rodzicami – na wybór właśnie pani Kasi.
  Była to jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam w życiu, dlatego że ten krok zbliżył mnie do spełnienia marzenia związanego z dostaniem się na tak bardzo oblegany kierunek jakim jest medycyna.
  Pani Kasia przygotowała mnie do matury REWELACYJNIE! Muszę tutaj wspomnieć, że uczyłam się biologii na korepetycjach tak naprawdę od zera, gdyż nauczycielka w liceum nie przywiązywała większej wagi do wyszkolenia nas – uczniów – do tak trudnego egzaminu. Pani korepetytorka poprzez wypracowanie szczegółowego planu działania, pomoc w trudnych zagadnieniach oraz budowanie przyjaznej atmosfery w trakcie zajęć dodawała kopa i motywacji, która bardzo pomogła mi się zmobilizować do pracy.
  Pani Kasia na swoich zajęciach zawsze opierała się o zadania maturalne i oceniała wszystko pod klucz, ale zawsze potrafiła wytłumaczyć w konkretny sposób dlaczego musi być właśnie tak a nie inaczej w danym zadaniu, czego nie potrafi zrobić każdy nauczyciel. Poza tym zawsze przysyłała dodatkowe materiały do nauki, z których można się było zawsze dowiedzieć paru przydatnych i ciekawych rzeczy.
  Dzięki takiemu podejściu do sprawy ze strony pani Kasi udało mi się osiągnąć bardzo wysoki wynik na maturze z biologii w 2017 roku - 82%!
  Jak się okazało – jest to jeden z wyższych wyników wśród moich znajomych, którzy także w tym roku zdawali maturę. Na pewno nie brakowało im wiedzy, dlatego że również dużo się uczyli, uczęszczali na różne korepetycje, a także często mieli znacznie wyższe noty na sprawdzianach niż ja. Sądzę, że nie byli po prostu przygotowani do odpowiadania pod klucz, gdyż stanowi to największą zmorę dla maturzystów. Na korkach z panią Kasią udało mi się opanować tą umiejętność, dzięki czemu matura wypadła mi naprawdę dobrze – mówiąc nieskromnie 
  Dzięki wymienionym wyżej punktom mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z panią Kasią. Jest fantastycznie przygotowana do swojej pracy, zorganizowana, bezproblemowa, wesoła – po prostu nie da się nie lubić! ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Pani Dominiko- otium si­ne lit­te­ris mors est et ho­minis vi­vi se­pul­tu­ra- powiedział Seneka.
  82% z matury z biologii 2017 to ogromny sukces. Szczerze gratuluję. Ogrom pracy i wysiłku, ale było warto dla takich chwil.
  Życzę tylko sukcesów w życiu dla Przyszłej Pani Doktor.Bardzo mi miło, że poznałam tak miłą i sympatyczną osobę :))
  Dziękuję za polecenie moich usług i zapraszam chętnych.

 • Angielski Katowice Kostuchna10 września 2017Ocena: 5/5

  Polecam Panią Agnieszkę jako korepetytora z biologii. Przygotowywała moją córkę Agnieszkę do matury rozszerzonej z biologii. Jest korepetytorem bardzo kompetentnym, potrafiącym wyjaśnić w przystępny sposób każde zagadnienie, jednocześnie wymagającym i potrafiącym szybko sprawdzić czy uczeń przygotował się do zajęć na odpowiednim, wymaganym poziomie. Bardzo dobrze zna i przekazuje informacje, w jaki sposób odpowiadać na pytania maturalne, aby odpowiedzi były punktowane na maturze. Doskonale podzielony materiał oraz system powtórek jest niezwykle pomocny przy nabywaniu i utrwalaniu nabytej wiedzy.
  Pani Kasia jest korepetytorem bardzo komunikatywnym. Bardzo dobrze dogadywała się z moją córką. Na bieżąco informuje rodziców o postępach ucznia.
  Lekcje są przeznaczone dla uczniów, którzy chcą się uczyć.
  Życzyłabym sobie, aby moja córka trafiała tylko na takich korepetytorów.
  Aktualnie moja córka studiuje medycynę na pierwszym roku ŚAM w Katowicach.
  Marzena

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję Pani Marzeno za miłe słowa i polecenie moich usług.
  Praca z Panią Agnieszką była dla mnie dużą przyjemnością. Panowała rewelacyjna atmosfera na naszych zajęciach. A córka pracowała bardzo systematycznie i pracowicie.
  Trzymam kciuki za przyszłą Panią Doktor:)

 • Agnieszka3 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Pani Kasia jest bardzo dobrą, solidną i wykwalifikowaną korepetytorką. Plan zajęć przez nią ułożony jest wymagający, jednakże tak ułożony aby pozwolił przyswoić wiedzę jak najlepiej i umozlinia przygotowanie do matury na naprawdę wyskokim poziomie. Pani Kasi zawsze chetnie odpowie na każde pytania, nawet te najdziwniejsze. Zadań domowych i nauki było dużo, jednakże myślę że to umożliwilo mi bardzo dobre przygotowanie do matury. Dzięki uczęszczania na zajęcia do pani Kasi zdałam maturę z biologi w 2017 roku na wysokim poziomie co umożliwiło mi dostanie się na studia medyczne.

  Odpowiedź korepetytora

  Uwielbiałam zajęcia z Panią Pani Agnieszko:)
  Skutecznie, powoli i do celu. Niedziela rano...
  Jest Pani kolejną moją uczennicą, która mimo tak trudnej tegorocznej matury (2017) dostała się na medycynę.
  Podobnie jak inna pani Agnieszka. I podobnie- życzę samych sukcesów przyszłej Pani Doktor :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.