Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Katarzyna A. H.


(11 ogłoszeń)
 • Opinie: 85 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Zabrze (cały Śląsk)
  • Ruda Śląska
  • Gliwice
  • Tarnowskie Góry
  • Sosnowiec
  • Katowice (cały Śląsk)
  • Chorzów
  • Bytom
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z biologii

cena
do ustalenia
Opinie: 85Ocena: 5.0/5

ZAPISY na maturę 2018 i 2019!*Efektywność 83- 93% na maturze.**Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! *Egzaminatorka maturalna OKE,nauczycielka dyplomowana renomowanego LO, mgr biologii i ochrony środowiska z 19- letnim doświadczeniem, pedagog i psycholog, organizatorka kursów maturalnych z biologii w zakresie matury rozszerzonej i podstawowej, ekspertka maturalna.

OD WIELU LAT prowadzę najskuteczniejsze i najsolidniejsze korepetycje z biologii na Śląsku! Jest to rodzaj kursu- JAK ROZWIĄZYWAĆ zadania MATURALNE, aby uzyskać maksymalną punktację.
Wyniki maturalne poparte wiarygodnymi opiniami!

 • Biologia to już nie przedmiot do wykucia- na maturze sprawdzana jest umiejętność rozumowania i logicznego myślenia. Obecnie znacznie trudniej uzyskać WYSOKI wynik z matury z biologii niż z chemii.

SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO POTWIERDZONE 83- 93% na MATURZE rozszerzonej!
ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE wg AUTORSKIEGO PROGRAMU INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
Kilkanaście opinii, które posiadam jest dowodem na to, że udzielanie korepetycji jest moją PASJĄ, a nie tylko dodatkowym, dorywczym zajęciem, tak jak u innych korepetytorów tutaj się ogłaszających.

Na JEDNYCH zajęciach przerabiamy tzn. rozwiązujemy i ANALIZUJEMY odpowiedzi do około 200 zadań! W efekcie zostaje przerobione 10 tys. zadań z biologii.
Wiele materiałów udostępniam również BEZPŁATNIE.
Istnieje też możliwość zakupu materiałów dodatkowych tj. ZESTAWÓW, testów, matur tematycznych i opracowań pogrupowanych tematycznie, bez udziału w kursie. Pierwsze materiały- BEZPŁATNIE.

UWAGA NOWOŚĆ: korepetycje z GWARANCJĄ NAUCZENIA.

Proszę pamiętać, że jedynie praca z wykwalifikowanym nauczycielem- pedagogiem, a równocześnie egzaminatorem maturalnym, pozwoli osiągnąć upragniony wynik z egzaminu maturalnego z biologii.
Często niuanse w odpowiedziach decydują o przyznanej punktacji.

 • Czy student lub pracownik naukowy, bez wiedzy praktycznej wskaże Państwu odpowiedni KLUCZ ROZWIĄZAŃ?
 • Czy chcecie Państwo RYZYKOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ własnego dziecka (lub też swoją) inwestując w korepetycje grupowe, lub też prowadzone przez osoby niekompetentne, bez praktyki i nie pracujące na co dzień z młodzieżą?
 • Czy wiecie Państwo, że suma wydana na profesjonalne korepetycje z gwarancją nauczenia jest znacznie NIŻSZA, niż semestralne opłaty za studia niestacjonarne/zaoczne/ wieczorowe i to przez kilka lat (jeden rok niestacjonarnej medycyny to około 30 tys. zł! )?
 • Jakie macie Państwo priorytety w wyborze korepetytora: odległość miejsca, cenę czy też najważniejsza jest JAKOŚĆ korepetycji, potwierdzona wiarygodnymi opiniami, które można sprawdzić?
 • Czy macie Państwo możliwość sprawdzenia kompetencji korepetytora, macie wgląd w jego dokumenty np. dyplomy, zaświadczenia oraz przede wszystkim możecie sprawdzić jego SKUTECZNOŚĆ i WYNIKI jakie osiągnął z uczniami? Zaznaczam- wyniki i skuteczność, a nie atmosferę zajęć!

Legalne korepetycje, przygotowanie do egzaminów zewnętrznych (egzamin gimnazjalny) i matury, przygotowanie na uczelnie medyczne, przygotowanie do olimpiad.

UWAGA: Rozpoczęły się rezerwacje miejsc do matury 2018, 2019 i 2020. Cykl zajęć trwa od maja 2017 do kwietnia 2018 ( lub od 2018 do 2019 lub 2020 lub 2021)
Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości chętnych uczniów.
Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia!
Minimalna ilość zajęć gwarantująca WYSOKI wynik: 50 zajęć po 120 minut

Trwają zapisy na MATURĘ 2018, 2019 i 2020
Zapisz ten numer: 501-891-350
Skype: biologia1001

Proszę nie ryzykować braku kompetencji studenta lub naukowca- potwierdzona efektywność matury z biologii: około 85%
Zainwestuj w swoją przyszłość.

Effective lessons in the fields of biology given by an experienced tutor.

Gwarantuję:

 1. doskonałą znajomość wymagań maturalnych z biologii z nowej i starej podstawy programowej oraz z egzaminów wstępnych
 2. dostęp do testów i rozwiązań punktowanych przez OKE w Jaworznie tzw. ,,schemat oceniania" dostępny tylko dla egzaminatorów – ,,pod klucz"
 3. bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich", a nie studenckich lub naukowych!
 4. bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć
 5. szeroki dostęp do materiałów źródłowych i testów- materiały wliczone w cenę w postaci ,,zestawu"
 6. wyczerpujące omówienie wszystkich rodzajów zadań maturalnych
 7. znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, abc, Nowa matura i inne)
 8. cierpliwość, solidność i bezstresową atmosferę
 9. indywidualizację zajęć oraz toku nauczania
 10. komfortowe warunki do nauki (KLIMATYZOWANY gabinet lekcyjny wyposażony m.in. w mikroskop i profesjonalne preparaty mikroskopowe oraz liczne pomoce dydaktyczne)
 11. nowoczesne metody nauczania
 12. bieżący monitoring postępów ucznia
 13. prezentacje maturalne

Miejsce zajęć: tylko u korepetytora, okolice Bytomia- Zabrza- Tarnowskich Gór (w promieniu 15 minut od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu)

czas zajęć: 120 minut lub więcej.
Zajęcia w postaci:
Korepetycji interaktywnych indywidualnych maturalnych- z licznymi pomocami naukowymi i testami

UWAGA: BARDZO proszę, aby dzwonić po godz. 20.30

Serdecznie zapraszam:)

Doświadczenie:
Mgr biologii i ochrony środowiska ( studia z wynikiem bdb), 19 lat pracy nauczycielskiej, nauczycielka dyplomowana w renomowanym Liceum Ogólnokształcącym, liczne kursy i szkolenia, Korepetytorka od... zawsze:) Zaznaczam, iż wszystkie dokumenty są do wglądu na mojej stronie internetowej lub bezpośrednio. Gwarantowane wyniki powyżej 85%- m.in. do sprawdzenia na FB.

Certyfikaty:
Studia magisterskie i podyplomowe na UŚl ( biologia, przyroda, matematyka), Egzaminatorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie, liczne kursy i szkolenia m.in. na platformach edukacyjnych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Artur14 lipca 2017Ocena: 5/5

  Trafiłem do Pani Kasi dzięki ogłoszeniu w Interniecie i licznych, bardzo dobrych opiniach - cieszę się z tego, że tacy profesjonalni pedagodzy są również dostępni dla "zwykłych ludzi", a nie tylko dla znajomych znajomego lekarza. Wraz z rodzicami rezerwowaliśmy termin zajęć już rok wcześniej, a i tak nie byliśmy pierwsi ;) Pomoc Pani Kasi jest nieoceniona przy obecnych maturach z biologii, które z roku na rok są coraz bardziej wymagające i niestandardowe. Tona materiałów w wersji papierowej oraz mnóstwo dodatkowych zadań i opracowań w wersji elektronicznej, które otrzymałem i skrupulatnie z tygodnia na tydzień wypełniałem pozwoliła mi osiągnąć swój cel - napisać maturę z biologii 2016 na 85%. Zajęcia u Pani Kasi nie są dla osób mało ambitnych - tutaj musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć i mieć jasno postawiony swój życiowy cel, kiedy nadejdzie chwila słabości i zmęczenie da się we znaki. Mimo tego, zawsze uśmiechnięta Pani Kasia motywowała do nauki i wciąż powtarzała "Arturek, dasz radę, wierzę w ciebie" - miała rację. Doskonale przemyślany plan pracy, powtórek i "przypominajek", czyli szybciutkich kartkóweczek dają wymierne rezultaty. U Pani Kasi nie ma taryfy ulgowej, gdy nie zdążyłeś wszystkiego zrobić - z uśmiechem na ustach da Ci do zrozumienia, że nie jest zadowolona i za tydzień musisz koniecznie to nadrobić, co motywuje do tego, żeby takie sytuacje się już więcej nie powtarzały. U pani korepetytorki nie jesteś kolejnym uczniem, gdyż do każdego ma indywidualne podejście i nawet po zakończeniu naszej rocznej współpracy utrzymujemy ze sobą kontakt. Pani Kasia da, co ma - czekoladkę, ciasteczko, a już na pewno coli u Niej nie zabraknie tak samo jak dobrego humoru o każdej porze dnia (i nawet nocy) ;) Pani Katarzyna jest dla mnie wzorem doskonałego nauczyciela - po kursie wiedziałem, czego oczekiwać od korepetytora z chemii, aby dojść do jasno postawionego celu i przez tzw. gap year podwyższyć swój wynik, gdyż matura z chemii 2016 nie poszła mi wystarczająco dobrze (PS. Chemia 2017 - 90%). Dzięki temu dostałem się z pierwszej listy rankingowej i oficjalnie jestem studentem Wydziału Lekarskiego w Katowicach i od października 2017 zaczynam swoją przygodę z medycyną - jeśli Ty również o tym marzysz, to z całego serca zachęcam do współpracy z Panią Katarzyną, bo bez Niej by się nie udało! Pani Kasiu - DZIĘKUJĘ! Artur

 • Magdalena30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Program zajęć z Panią Katarzyną był dla mnie bardzo wymagający ale dzięki temu mobilizowalam swoje siły. Pani Kasia dodatkowo motywowała mnie do działania, regularnej i systematycznej nauki. Z pewnością przyswoiłam sobie ogromną wiedzę i usystematyzowalam przed maturą. Pani Kasia to prawdziwy pedagog, który całym sercem angażuje się w starania ucznia. Wynik 95% matura 2017 jest naszym wspólnym sukcesem.

 • Arkadiusz30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Matura 2017, 80% z biologii. Moge z ręką na sercu powiedzić ,że była to najlepsza nauczycielka z jaką miałem przyjemność pracować, Pani Kasia potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe zagadnienia i podać odpowiedzi na praktycznie każde zadane jej pytanie bez wiekszego trudu. Bardzo duża wiedza i sprawny system powtórek oraz miła atmosfera.

 • MICHAŁ29 października 2016Ocena: 5/5

  Matura 2016 zdana z biologii na 85%. I to za PIERWSZYM podejściem. BARDZO, BARDZO POLECAM. Rewelacyjne korepetycje- ogromna skuteczność. Korepetycje z polecenia.
  Dr Michał K.- ojciec Patryka

 • Konrad19 września 2016Ocena: 5/5

  Z zajęć jestem naprawdę bardzo zadowolony. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, Pani Katarzyna potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości a ilość pracy do domu pozwala odczuć jak to jest naprawdę się uczyć. Przygotowanie do matury na bardzo wysokim poziomie. Dla kogoś kto jest zdeterminowany do napisania matury z biologii na max swoich możliwości to idealny wybór. Gorąco polecam

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.