Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Joanna


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

40 zł60 minut
Opinie: 1Ocena: 5.0/5

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia polska (specjalność nauczycielska) z wynikiem celującym.
Udzielam korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pomagam w przygotowaniu do bieżących lekcji, kartkówek, sprawdzianów, egzaminów, matury ustnej i pisemnej (poziom podstawowy i rozszerzony).
Zapraszam!
Kontakt: 536188259

Doświadczenie:
Udzielanie korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Odbycie 180 godzin praktyk pedagogicznych w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Ewelina11 grudnia 2016Ocena: 5/5

    Bardzo polecam korepetycje z języka polskiego prowadzone przez panią Joannę. Miła, cierpliwa, zaangażowana w pracę z uczniem, bardzo dobrze przygotowana. Dzięki pani Joannie mój syn zdał bardzo dobrze egzamin gimnazjalny z języka polskiego.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.