Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Joanna


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

O mnie

Pomogę w nadrobieniu powstałych zaległości w nauce, potrafię solidnie przygotować ucznia do egzaminu poprawkowego i jednocześnie zainteresować go przedmiotem, stosując aktywizujące metody nauczania. Specjalizuję się w programie szkoły ponadgimnazjalnej. Ponadto od lat również skutecznie przygotowuję do. egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Mam doświadczenie w pracy z uczniami dysfunkcyjnymi i zdolnymi oraz ze studentami. Uczę również poprawnego tworzenia tekstów na poziomie merytorycznym, kompozycyjnym i językowym.

Jestem nauczycielką języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminatorką OKE w zakresie Nowej Matury, autorką licznych publikacji dla nauczycieli, w tym dotyczących matury 2017. Mam doświadczenie w pracy z uczniami dysfunkcyjnymi i zdolnymi oraz ze studentami. Uczę również poprawnego tworzenia tekstów na poziomie merytorycznym, kompozycyjnym i językowym.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jędrzej28 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam dodatkowe lekcje z Panią Joanną. Były one przeprowadzone zawsze w miłej atmosferze oraz profesjonalnie. Pani Joanna jest bardzo cierpliwa co przy mojej skromnej wiedzy było koniecznie. W bardzo krótkim czasie zauważyłem postępy u siebie co pozwoliło mi zdać bardzo dobrze maturę. Zdecydowanie polecam.

 • Mateusz24 października 2014Ocena: 5/5

  Miałem kłopoty z językiem polskim, ale dzięki Pani Joannie uwierzyłem w siebie i poprawiłem bardzo swoje umiejętności. Moją maturę zdałem na 86 procent! Nie mogłem w to uwierzyć, ale dzięki pomocy Pani Joanny i ćwiczeniom w krótkim czasie nastąpił olbrzymi progres. Pani Joanna jest egzaminatorem OKE i nauczyła mnie tak pisać maturę, żeby dostosować się do wymagań zawartych w kluczach egzaminacyjnych.

 • Jacek18 września 2014Ocena: 5/5

  Gorąco polecam Panią Joannę, jako korepetytorkę i konsultantkę wszystkich przygotowujących się do rozszerzonej matury z języka polskiego. W II klasie LO, jako końcoworoczną, miałem ocenę dopuszczającą, a po roku, rozszerzoną maturę zdałem na 76% (!). Wszystko to zawdzięczam mojej Pani, jej podejściu, skutecznym metodom pracy, wielkiej pasji, zaangażowaniu i jej autentycznym umiejętnościom belfrowskim i pedagogicznym. Szczerze radzę, nie szukajcie nikogo innego.

 • Filip27 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Gorąco polecam p. Joannę, dzięki jej pomocy uzyskałem wynik z matury rozszerzonej z j. polskiego 88 %, wiele czasu poświęciła nie tylko na lekcjach ze mną, ale sprawdzając poza lekcjami prace zadane. Cierpliwa, konkretna, zaangażowana, wymagając mobilizowała do pracy. Z nią najlepszy wynik możliwy do osiągnięcia.

 • Monika18 maja 2014Ocena: 5/5

  P. Joanna to doskonały nauczyciel, dzięki Niej maturę z polskiego ustnego zdałam na sto procent. Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują pomocy z języka polskiego.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.