Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

doktorant Łukasz Jarosiński (trwają zapisy na rok 2017/18)


(5 ogłoszeń)
 • Opinie: 65 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Olkusz
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Katowice
  • Gdańsk
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z matematyki

25 - 70 zł60 minut
Opinie: 65Ocena: 5.0/5

O spektakularnych wynikach moich uczniów i moich metodach nauczania rozpisuje się prasa w całej Polsce. Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnej oferty to zapraszam do współpracy.

1. Parę słów o mnie

Jestem doktorantem studiów o tematyce matematyczno-fizycznej na AGH, gdzie też prowadzę zajęcia z matematyki oraz z fizyki. Jako jeden z nielicznych korepetytorów posiadam mnóstwo certyfikatów (wygrane konkursy i olimpiady, matura rozszerzona na 100%) potwierdzających moje umiejętności (więcej o osiągnięciach w dziale: certyfikaty poniżej). Średnia maturalna moich uczniów w ubiegłym roku była o 41 pkt. % większa od średniej krajowej (72%- moi uczniowie, 31%- średnia krajowa). Do sprawy podchodzę profesjonalnie, działalność prowadzę legalnie (mogę wystawić fakturę) stąd rzesze zadowolonych klientów (opinie poniżej). Osiągnięcia moich uczniów maturzystów opisuje prasa w całej Polsce (szczegóły poniżej). Zdarzały się przypadki, że poprawiałem umiejętności uczniów z matury rozszerzonej o ponad 50 punktów % w pół roku (o czym można poczytać w artykułach).

2. Co wyróżnia mnie od innych korepetytorów?

 • Udzielanie korepetycji to moja codzienna praca a zarazem pasja. Swoje umiejętności nauczania doskonalę już od 10 lat.
 • Jako jeden z nielicznych korepetytorów w tym serwisie posiadam mnóstwo certyfikatów potwierdzających moje wysokie umiejętności matematyczne. Podejmuje się takich wyzwań, gdzie inni odmawiają współpracy.
 • Uczę według najlepszych, naukowo udowodnionych metod (prace wykonane przez amerykańskich i brytyjskich uczonych, które zwiększają przyswajalność o kilkanaście procent). Co to za metody? Przyjdź i się przekonaj!
 • Moi uczniowie (w szczególności maturzyści) odnieśli bardzo wiele sukcesów w nauce. Są to na tyle spektakularne wyniki, że zainteresowała się nimi prasa. Poniżej są odnośniki gdzie można poczytać więcej na ten temat
 • Wyróżnia mnie organizacja pracy. Można się nauczyć dowolnie dużej ilości materiału- jeśli się to dobrze rozplanuje.

3. Jak uczę?

Uczę według najlepszych, naukowo udokumentowanych metod (przeszedłem w tym celu wiele kursów i szkoleń). Prowadziłem tak wielu uczniów, że wypracowałem umiejętność indywidualnego podejścia do każdego ucznia. Uważam, że jeśli ja coś rozumiem, to każdy może to zrozumieć, kwestia przekazania wiedzy. Na lekcji staram się tłumaczyć poprzez proste przykłady z życia codziennego. Nauczycielem jestem wymagającym, nie wystarczy praca na lekcji i bardzo często poznany materiał zadaję do przećwiczenia w domu.

4. Specjalna oferta dla maturzystów!:
Moi maturzyści zdają maturę o 20-30 % lepiej od rówieśników z którymi byli na równi. POSIADAM WŁASNY I NIEZAWODNY DOTĄD SYSTEM NAUCZANIA- przyjdź i się przekonaj :) w miłej i przyjaznej atmosferze można osiągnąć duży sukces dzięki wspólnemu nakładowi pracy. Prowadzę kursy maturalne które cieszą się ogromną popularnością. Wśród moich wychowanków jest wielu uczniów którzy poziom rozszerzony zdali z wynikiem ponad 90%, a niektórzy nawet równe 100%. Kurs obejmuje 27 spotkań (120 minut każde); po każdym spotkaniu uczeń dostaje do zrobienia zadanie domowe dzięki któremu ćwiczy nabyte umiejętności. Zadania domowe są specjalnie przeze mnie dobrane i idealnie dopasowane do wymagań maturalnych. Uczniowie zauważają, że nie było zadania na maturze, które nie byłoby zadane przeze mnie do domu. Dodatkowo uczniowie otrzymują specjalną książeczkę- zbiór zadań maturalnych zaakceptowany przez CKE (teoria + zadania).

Dla bardziej ambitnych uczniów do kursu maturalnego BEZPŁATNIE dołączam przygotowanie do konkursów i olimpiad takich jak np. diamentowy indeks AGH.

5. Prasa o wynikach moich uczniów i moim nauczaniu:
Jeśli chcesz poczytać co pisze prasa na temat moich metod nauczania, o rezultatach moich uczniów maturzystów oraz moich sukcesach wpisz w google:

 • "Puls Olkusza Łukasz Jarosiński"
 • "Przegląd Olkuski maturzysto ucz się z najlepszymi"
 • "Przegląd Olkuski Łukasz Jarosiński"

6. Cennik:
- kursy do matury rozszerzonej lub podstawowej : 50 zł/ 120 min!
- zajęcia indywidualne: 50-70 zł / 60 min ; dwie osoby: po 40 zł/ 60 min
- studia, konkursy (cennik jak dla matematyki wyższej): 60-100 zł/ 60 min

7. Miejsce zajęć:

- indywidualnie: Kraków, Olkusz
- online: cała Polska

8. Kontakt:
Telefon: 506 532 926 (gdybym nie odbierał telefonu, proszę wysłać smsa)
Dbam o poziom zajęć podczas których po prostu nie odbieram telefonów.

Email: lukasz.jarosinski@yahoo[kropka]pl

Uwaga! Nie pomagam na egzaminach! Oferta dotyczy tylko nauczania, zgodnie z regulaminem serwisu.

Więcej o mnie możesz przeczytać poniżej lub w sieci.

Doświadczenie:
Jestem zawodowym korepetytorem- uczę już od 10 lat. Prowadzę zajęcia z fizyki i matematyki na AGH, gdzie moje zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród studentów. Prowadziłem już bardzo wielu uczniów- od olimpijczyków, po tych którzy mieli problemy zdać maturę. W obu przypadkach odnosiliśmy sukcesy- nakładem wspólnej pracy. Przygotowywałem również takie osoby, którym nie udało się zdać matury z matematyki. Wszyscy moi uczniowie, łącznie z tymi co pisali poprawki, zdali powyżej 50%. Niesamowite wyniki potrafię osiągać pracując z maturzystami. Wielu z nich zdaje egzamin z wynikiem ponad 90% (w ostatnim roku trzy wyniki po 100% z rozszerzenia). Mam opracowany własny program nauczania, idealnie pasujący do zagadnień maturalnych, który dotychczas nie zawiódł. Zgodnie z tym programem, zadaję również problemy do rozwiązania w domu, które nie zabierają więcej niż 0,5h/ dziennie czasu. Daję gwarancję sukcesu jeżeli uczeń chce współpracować. Uczeń, który rozpoczął współpracę ze mną może liczyć na pomoc w wyborze studiów, a nawet w otrzymaniu stypendiów za naukę! Zapraszam.

Certyfikaty:
Matura: -matematyka 100 % (rozszerzenie), 100% (podstawa) ; fizyka 100 % (rozszerzenie). Stypendysta ABB (jeden z trzech studentów AGH), stypendysta Res Sacra Miser, stypendium rektora, stypendium zamawiane z Unii Europejskiej, stypendium burmistrza. Brałem udział w wielu międzynarodowych konferencjach naukowych. Średnia za studia: 4,96. Wygrane konkursy lub olimpiady: Kangur (2 razy laureat- w tym raz 1 na Świecie, 6 razy nagrody), Alfik (2 razy laureat), Laureat MMM, Finalista Olimpiady Matematycznej, Laureat Diamentowego Indeksu AGH i inne.. Mam ukończony dydaktyczny kurs doktorantów oraz kurs skutecznej nauki. Więcej o moich umiejętnościach możesz poczytać w sieci (wpisując imię i nazwisko oraz "Olkusz").

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina25 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Wyjątkowy korepetytor. Dzięki niemu podniosłam ocenę na lekcji na profilu rozszerzonym. Bardzo dobrze wyjaśnia problemy, dużo zadaje zadań i pomaga rozwiązać te których się nie udało dzięki czemu człowiek dużo się u niego uczy. Polecam :)

 • Jakub24 maja 2017Ocena: 5/5

  Super nauczyciel.
  Przygotowywał mnie online do matury rozszerzonej z matematyki i jestem strasznie zadowolony. Czekam na wyniki, ale na pewno będzie ponad 90%. U mnie to bardzo dużo biorąc pod uwagę, że na próbnej miałem 36%. Same zajęcia były bardzo fajne- dużo się można nauczyć i idealnie dopasowane zadania domowe, z których większość rzeczywiście pojawiła się na maturze. Dziękuj i pozdrawiam. Kuba (ze spotkań środowych).

 • Marek8 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo uprzejmy i kulturalny nauczyciel który rok temu przygotowywał mnie do matury z matematyki. Działa według ściśle określonego przez siebie planu, który jest bardzo dobrze dopasowany do kryteriów maturalnych. Po każdych zajęciach jest zadanie domowe, dobrane do tego co było na lekcji. Profesjonalista w każdym calu.

 • Maciej2 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Potrzebuje podszkolic się w liczeniu. Jaka forma płatności fakturka czy paragon? Pracuje w US, ale potrzebuje się podszkolic w algorytmach. Pozdrawiam

 • Bartek20 października 2016Ocena: 5/5

  Zgadzam się w pełni z opiniami poniżej. U Pana Łukasza korepetycje wyglądają zupełnie inaczej niż u innych. Dokładnie wie jak uczyć, mówi wprost o najlepszych sposobach uczenia się, które rzeczywiście się sprawdzają. Ja zaufałem Panu Łukaszowi w przygotowaniach do matury i w jeden rok zrobiłem bardzo duży postęp. Polecam każdemu skorzystać z kursów maturalnych- wasze zadowolenie gwarantowane.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.