Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net
 • e-korepetycje.net
 • doktorant Łukasz Jarosiński (trwają zapisy na słynne kursy maturalne 2018)

doktorant Łukasz Jarosiński (trwają zapisy na słynne kursy maturalne 2018)


(5 ogłoszeń)
 • Opinie: 64 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Olkusz
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Katowice
  • Gdańsk
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielam korepetycji

O mnie

Jestem doktorantem na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH. W szkole i na uczelnie zawsze wyróżniam się wielkimi osiągnięciami (jestem laureatem lub finalistą niezliczonej ilości konkursów o tematyce matematyczno – fizycznej). Z matematyki i fizyki matury rozszerzone mam zdane na 100%. Do sukcesów doszedłem głównie dzięki dużej pracy :)Zajmuję się wyłącznie edukacją młodzieży- o osiągnięciach moich uczniów i moich metodach nauczania pisze prasa w całej Polsce (np. Puls Olkusza, Przegląd Olkuski lub Gazeta Krakowska) – sprawdź to w Google!Zapraszam Cię do współpracy.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jakub24 maja 2017Ocena: 5/5

  Super nauczyciel.
  Przygotowywał mnie online do matury rozszerzonej z matematyki i jestem strasznie zadowolony. Czekam na wyniki, ale na pewno będzie ponad 90%. U mnie to bardzo dużo biorąc pod uwagę, że na próbnej miałem 36%. Same zajęcia były bardzo fajne- dużo się można nauczyć i idealnie dopasowane zadania domowe, z których większość rzeczywiście pojawiła się na maturze. Dziękuj i pozdrawiam. Kuba (ze spotkań środowych).

 • Marek8 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo uprzejmy i kulturalny nauczyciel który rok temu przygotowywał mnie do matury z matematyki. Działa według ściśle określonego przez siebie planu, który jest bardzo dobrze dopasowany do kryteriów maturalnych. Po każdych zajęciach jest zadanie domowe, dobrane do tego co było na lekcji. Profesjonalista w każdym calu.

 • Maciej2 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Potrzebuje podszkolic się w liczeniu. Jaka forma płatności fakturka czy paragon? Pracuje w US, ale potrzebuje się podszkolic w algorytmach. Pozdrawiam

 • Bartek20 października 2016Ocena: 5/5

  Zgadzam się w pełni z opiniami poniżej. U Pana Łukasza korepetycje wyglądają zupełnie inaczej niż u innych. Dokładnie wie jak uczyć, mówi wprost o najlepszych sposobach uczenia się, które rzeczywiście się sprawdzają. Ja zaufałem Panu Łukaszowi w przygotowaniach do matury i w jeden rok zrobiłem bardzo duży postęp. Polecam każdemu skorzystać z kursów maturalnych- wasze zadowolenie gwarantowane.

 • Marcin28 września 2016Ocena: 5/5

  Jeżeli zdajesz maturę z matematyki, to zgłoś się do Pana Łukasza. Bardzo profesjonalna pomoc, zna zadania do podszewki, super dobiera zadani domowe i bardzo dobrze tłumaczy. Profesjonalista w każdym calu. Polecam!

 • Ola23 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam!! Zapisałam się rok temu do Pana Łukasza na kursy maturalne. Maturę napisałam dużo lepiej od koleżanki, która chodziła na zwykłe korepetycje a byłyśmy na równi. Polecam zapisać się na kursy a na pewno nie pożałujesz decyzji. Pozdrawiam Panie Łukaszu! Ola

 • Kamil21 września 2016Ocena: 5/5

  Polecam Pana Łukasza wszędzie gdzie się da. Dzięki niemu i jego kursom osiągnąłem bardzo dobry rezultat na maturze rozszerzonej z matematyki. Już pół Olkusza się u niego uczy i nikt nie żałuje.

 • Maciek14 września 2016Ocena: 5/5

  Polecam przygotowanie się do matury z Panem Łukaszem. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz talent w jej przekazywaniu. Ja maturę rozszerzoną zdawałem 2 razy: na początku z innym korepetytorem na 56%, potem z Panem Łukaszem na 82%. Zwraca uwagę na wszystko, idealnie dobiera zadania domowe (wszystkie zagadnienia z zadań z matur były w zadaniach domowych). No i atmosfera bardzo przyjemna. Polecam!

 • Kasia5 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel. Profesjonalista w każdym calu. Ja uczęszczałam na kursy maturalne i bez wahania wybrałabym raz jeszcze naukę z Panem Łukaszem. Wszystko co pisze prasa to prawda:
  http://przeglad.olkuski.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/14518-maturzysto-ucz-sie-z-najlepszymi

 • Grzegorz30 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia kursowe dla maturzystów. Jest to prawdziwe, profesjonalne przygotowanie do matury. W Olkuszu prasa często opisuje bardzo wysokie wyniki uczniów Pana Łukasza. A ja znalazłem się w gronie tych uczniów- 84% z matury rozszerzonej, a na próbnej 36%. Warto się wybrać na a gwarantuje, że zostaniecie na cały kurs.

 • Michał29 lipca 2016Ocena: 5/5

  Uczestniczyłem w kursie online przygotowującym do matury rozszerzonej. Musiałem wziąć udział w takim kursie ponieważ mieszkam na wsi i nikt w pobliżu nie jest na tyle dobry z matematyki, żeby mnie przygotować do matury. Na początku byłem nieco sceptyczny bo to w końcu zajęcia online i do tego grupowe. Ale zapisałem się (po pierwszej lekcji można zrezygnować) i była to świetna decyzja. Polecam każdemu kto ma wątpliwości udać się choć na jedną lekcję a gwarantuję, że będziecie chcieli kontynuować. Zajęcia są bardzo zorganizowane, prowadzone są w dobrym tempie, zadania są bardzo dobrze dobrane- idealnie pod maturę, świetnie opracowane zadania domowe i kryteria do nich, punktualne. Do tego tak jak moi przedmówcy świetnie napisałem maturę. Dwa razy lepiej niż próbną przed kursem (z 44% podskoczyłem na 88%). Polecam!

 • Krzysztof21 lipca 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam. Wymagający, profesjonalny i cierpliwy nauczyciel. Doskonała atmosfera. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć każde zadanie. Gdybym miał wybierać korepetytora jeszcze raz nie wahałbym się ani trochę.

 • Daniel20 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor. Polecam w szczególności maturzystom z poziomu rozszerzonego. Pan Łukasz ma niesamowitą wiedzę i umiejętności matematyczne, co z resztą potwierdzają licznie przez niego wygrane konkursy i olimpiady. Co więcej tą wiedzę umie przekazać w bardzo ciekawy i zachęcający sposób. Z miłą chęcią przychodziło się na zajęcia kursowe z Panem Łukaszem. Po wyśmienicie napisanej maturze, mogłem również liczyć na pomoc w wyborze kierunku studiów i jest nim informatyka na AGH.
  Dziękuję!

 • Oliwia12 lipca 2016Ocena: 5/5

  Polecam gorąco zajęcia oferowane przez Pana Łukasza! Profesjonalne oraz sympatyczne podejście do kursantów. Ciężką pracą wraz z wykorzystaniem wskazówek Łukasza maturę rozszerzoną napisałam praktycznie dwukrotnie lepiej niż podczas egzaminu próbnego. Gdybym musiała ponownie wybierać nauczyciela przygotowującego do matury na pewno byłby nim ponownie Łukasz. Polecam!

 • Bartek10 lipca 2016Ocena: 5/5

  Kurs świetnie przygotowuje do matury, przy niewielkim wysiłku można zrobić niesamowity progres. Przerabiane są zadania każdego typu jakie tylko mogą się pojawić na maturze, dzięki czemu do matury podchodzi się na spokojnie z dużą pewnością siebie. Super atmosfera na zajęciach sprawiała że z przyjemnością przychodziło się przez tyle miesięcy. Polecam jak najbardziej i jeszcze raz dzięki.

 • Szymon10 lipca 2016Ocena: 5/5

  Kurs przygotowawczy do matury jest bardzo dobrze opracowany i pomaga osiągnąć świetne wyniki oraz uporządkować w głowie wszystko czego nauczyło się przez 3 lata szkoły średniej. Zdecydowanie polecam!

 • Gabriel7 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel, przyjemna atmosfera sprzyjająca nauce, program kursu bardzo dobrze wpasowuje się w potrzeby maturzysty. Wszystko co Łukasz mówi o progresie, jaki można przy nim osiągnąć jest prawdą, jeśli tylko przyłoży się do zajęć i zadań jakie dostaje się po każdej lekcji. Jak najbardziej polecam!!

 • Patryk6 lipca 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam!!! Pan Łukasz to genialny nauczyciel. Każde zajęcia są znakomicie przygotowane, a mistrzowsko dobrane zadania sprawiają, że materiał jest dogłębnie powtórzony i nawet trudna matura (taka jak w tym roku) wcale nie jest straszna.

 • Aśka5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Dziękuję za możliwość uczestniczenia w zajęciach tak profesjonalnie przygotowanych i indywidualnym podejściem Pana Łukasza do każdego kursanta. Maturę na poziomie rozszerzonym ukończyłam wynikiem 89%. Jestem szczęśliwą maturzystką:) Polecam, polecam, polecam!!!!!!

 • Monika5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia grupowe, robiliśmy podobne schematy zadań więc właściwie nie było problemu na maturze. Jeszcze raz dzięki Łukasz:)

 • Michał5 lipca 2016Ocena: 5/5

  "Przyszły wyniki z matur!Mam 90% z rozszerzenia!!Tak wysoki wynik zawdzięczam tylko Panu Łukaszowi. Dzięki jego kursom wynik z matury próbnej poprawiłem o ponad 40%. POLECAM!!!!!! Michał

 • Szymon5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Uczestniczyłem na zajęcia pana Łukasza w ubiegłym roku szkolnym. Bylem wtedy w klasie maturalnej, czasu mało, a ja stałem na lodzie, może to kwestia słabego nauczyciela w szkole (który ponadto zostawił nas na 6 miesiecy przed maturą), może to ja byłem zbyt leniwy czy głupi. Próbną maturę rozszerzoną pod koniec 2- giej klasy napisałem z wynikiem 23%, co wcale wynikiem imponującym nie bylo. Wtedy na początku następnego roku stwierdziłem że potrzebuje pomocy, na pana Łukasza trafiłem przypadkiem, początkowo byłem bardzo sceptyczny co do liczebnosci grupy do jakiej trafiłem (czulem, że będzie zupełnie jak w szkole, duza ilość osób miałaby skrócić czas jaki nauczyciel może poświęcić pojedynczemu uczniowi), wszelkie wątpliwości rozwiala już pierwsza lekcja, sposób prowadzenia lekcji, usuwał jaka kolwiek potrzebę dalszych konsultacji, to było niewiarygodne. Lekcje ciągle wymagały uwagi od każdego z uczniów, dawały przekrój przez wszystkie możliwe zadania z danego zagadnienia, zadania domowe były trudne, ale dawały pogląd poziomu jaki sie posiadało w danym czasie. Dlatego dziś szczęśliwie trzymam światek papieru na którym widnieje "86%". Dziękuję panie Łukaszu!

 • Michał5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Polecam z czystym sercem. Najlepszy tok przygotowań do matury jaki widziałem. Krótko mówiąc, lepiej sie nie da.

 • Michał5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Dzięki Panu Łukaszowi udało mi się uzbierać 94% z matury rozszerzonej z matematyki. Z czystym sercem mogę polecić kursy które prowadzi w Krakowie. Można się wiele nauczyć, pomimo że zajęcia są grupowe. Nie wyobrażam sobie lepszego przygotowania. Dziękuję za wszystko, za pomoc, za zadania domowe, za każde zajęcia. Pozdrawiam!

 • Krystian22 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Świetne korepetycje. Pan Łukasz potrafi w prosty sposób wytłumaczyć każde zagadnienie. Polecam

 • Krystian18 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Najlepsze korepetycje. Pan Łukasz ma świetne podejście i potrafi w jasny sposób wszystko wytłumaczyć. Online uczyłem się pierwszy raz, dlatego byłem trochę przerażony na początku ale po kilku minutach byłem już przekonany, że warto. Polecam każdemu.

 • Dorota17 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo świetne podejście na indywidualnych zajęciach. W przygotowaniach do matury był dla mnie nauczycielem autorytetem ale jednocześnie dobrym kolegą, z którym znalazłam wspólny język :) Dziękuję za każdą cenną lekcję i liczę przynajmniej na 90% z matematyki rozszerzonej :)

 • Daniel13 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Pana Łukasza poznałem rok temu i dziękuję Bogu, że przez przypadek odwiedziłem jego profil. Nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby, która przygotowuje maturzystów do rozszerzenia z matematyki. Zna zadania do podszewki, wytypował wszystkie zadania na rozszerzeniu, bardzo dokładnie tłumaczy, zadaje zadania domowe które idealnie pasują do zagadnień maturalnych. Dzięki temu czuję, że mój wynik będzie o około 30% wyższy niż byłby bez tej pomocy. Polecam!

 • Piotr25 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel z ogromną wiedzą matematyczną i fizyczną, którą potrafi fajnie przekazać. Bardzo mobilizuje do pracy. Ja korzystałem z przygotowania do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki (kursy) i jestem bardzo zadowolony. Nauczyłem się wielu rzeczy o których nie mówili w szkole. Na przykłada nierówność która była na maturze zrobiłem w 3 linijkach ze średnich, a każdy się męczył i nie zrobił w ogóle. Pan Łukasz zwracał na to uwagę, z resztą prawie całą maturę przewidział. Polecam każdemu spróbować się w takim kursie- satysfakcja gwarantowana!

 • Maria18 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel. Pan Łukasz przygotowywał syna do diamentowego indeksu AGH oraz matury rozszerzonej z matematyki. Syn w obu aspektach odniósł sukces. W Olimpiadzie został laureatem III stopnia, a maturę rozszerzoną zdał wstępnie na 98-100%. Co więcej jest to jedyny nauczyciel z tego serwisu który podjął się pomocy przy trudnych zadaniach do konkursu. Reszta odmówiła współpracy. Polecam!!!

 • Karolina14 maja 2016Ocena: 5/5

  Wyśmienity fachiwiec. Licze na 92% z matury rozszerzonej. Polecam kursy grupowe. Mozna sie bardzo wiele nauczyc.

 • Radosław20 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Wyśmienity nauczyciel. Uczy syna do zajęć w V LO w Krakowie. Jest jedynym korepetytorem który sprostał zadaniu, reszta albo odmówiła albo nie dała sobie rady z trudnymi zadaniami. Bardzo dobrze tłumaczy- syn nie ma już takich problemów w najlepszym w końcu liceum w Polsce. Polecam z czystym sumieniem.

 • Ela18 marca 2016Ocena: 5/5

  Przygotowywal syna do olimpiady i syn został laureatem. Pan Lukasz posiada bardzo duza wiedze matematyczna, potrafi ja doskonale przekazać ( syn miał wczesniej trzech korepetytorow ale za każdym razem byl niezadowolony). Pan Lukasz zna wiele książek matematycznych, potrafi bardzo zmotywować ucznia. Szkoda tylko ze nie dojeżdża ale to nie umniejsza wspanialej oferty.

 • Emilia26 lutego 2016Ocena: 5/5

  Niesamowity nauczyciel. Podciagnal znajomego z 38% na maturze próbnej z rozszerzonej matematyki do 92%! To wzrost o ponad 50%. Można o tym przeczytać w prasie: http://pulsolkusza.pl/artykul_1121_mlodzi_matematycy_z_olkusza_podbijaja_polske.html

 • Monika4 lutego 2016Ocena: 5/5

  Solidny korepetytor, zawsze ma jakiś plan na zajecia, nigdy nie robimy zadan na oślep. W jedna godzine potrafi przerobić materiał który w tydzien realizowałam w szkole na siedmiu lekcjach. Dzieki tym lekcjom w końcu sobie radze z matematyka.

 • Joanna13 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Początkowo bylam sceptycznie nastawiona do zajęć grupowych ale teraz widzę ze to byl wyśmienity wybór. Pan Łukasz prowadzi zajecia w sposób rewelacyjny, z każdymi zajęciami staje sie madrzejsza. Tak zwany stosunek jakości do ceny jest cholernie wysoki :) pozdrawiam- Joasia z grupy krakowskiej

 • Łukasz3 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Chodzę juz rok na korepetycje z matematyki rozszerzonej do Pana Łukasza. Nie było jeszcze zadania z ktorym miałby jakikolwiek problem, nawet robi od razu te ktorych nauczyciel nie umiał. Tłumaczy bardzo dokładnie, aż całkowicie zrozumiem. Zawsze zadaje cos do domu. Ocena podniosła mi się o jeden stopień w gore dzieki tym zajęciom.

 • Joanna1 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Przygotowuje syna do olimpiady z fizyki i do matury z matematyki. Jestem bardzo zadowolona, syn przeszedł do drugiej tury olimpiady.

 • Sławomir4 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Wyśmienity korepetytor. Polecam zajecia grupowe do matury. W trzy lata liceum nie nauczyli sie tyle co u Pana Lukasza w rok. Pozdrawiam

 • Jan9 listopada 2015Ocena: 5/5

  Mój syn uczęszcza do LO5 do szkoły do najlepszej ponoc klasy w Polsce. Szybko sie okazalo ze nie obejdzie sie bez dodatkowej pomocy z matematyki. Szukaliśmy dlugo korepetytora, lecz przesylajac zakres materiału każdy odmówił, mimo ze oferowalem nawet 100 zl/ h. Każdy mowil ze to przekracza jego kompetencje. Az w końcu trafiłem na ofertę Pana Lukasza. Ten skromnie powiedzial, ze " zobaczymy co się da zrobić". Okazalo się, ze Pan Lukasz jako jedyny potrafi sprostac zadaniom mojego syna. Syn zaczął zdobywac najlepsze oceny w klasie. Ze szczerego serca polecam naukę u tego Pana, jest to jedyny kompetentny nauczyciel w tym serwisie. Do tego dobrze tłumaczy i ma ładny charakter pisma :) ciężko sie dostać ale warto. Pozdrawiam!

  Odpowiedź korepetytora

  Panie Janie, dziękuję za uznanie.

 • Piotr14 września 2015Ocena: 5/5

  Przygotował porządnie syna do matury rozszerzonej. Dzieki temu syn dostal sie na AGH na informatyke. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki ambicji syna. Od matury próbnej do właściwej dzięki nauce przyrosło mu 40% do wyniku. Pozdrawiam całą rodzinkę i życzę dalszych sukcesów dla syna!

 • Adam12 września 2015Ocena: 5/5

  Przyszly wyniki matur poprawkowych. Cud sie spelnil. 20% z matury w maju, a po dwóch miesiącach 56! Polecam kazdemu- naprawde warto sie u niego uczyć!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Adam za słowa uznania. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. :)

 • Aleksander11 września 2015Ocena: 5/5

  Polecam każdemu, najlepszy korepetytor z jakim do tej pory miałem lekcjie. Wymagający ale za to potrafiący wiele nauczyć.

  Odpowiedź korepetytora

  Poprawa wyniku z matury o 30% w dwa miesiące. Da się? Pozdrawiam :)

 • Marek2 września 2015Ocena: 5/5

  Niepowtarzalny korepetytor. Z niczego potrafi zrobić cos. Ja dwa razy podchodzilem do matury z matematyki i zdałem dopiero za trzecim razem po przejściu kursu u pana Łukasza. Ma swój sprawdzony system nauki. Warto mu zaufac

  Odpowiedź korepetytora

  Do trzech razy sztuka :) mówiłem, że warto spróbować?

 • Marek14 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Wyjątkowy korepetytor. Do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie, uczeń wystarczy, ze będzie robił zadane zadania. Ja napisałem około 20 procent lepiej od rówieśników z którymi bylem wczesniej na równi. Polecam każdemu kto chce sie porządnie przygotować do matury.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Marku, pozdrawiam Ciebie i rodzinę.

 • Asia16 lipca 2015Ocena: 5/5

  Gdyby nie Pan Łukasz to dziś nie świętowałabym dostania się na wymarzone studia. 88% z matury rozszerzonej mi to zapewnilo. Wysmienicie prowadzone lekcje- polecam każdemu maturzyscie.

  Odpowiedź korepetytora

  Powodzenia Asiu :)

 • Maciej13 lipca 2015Ocena: 5/5

  Wyjątkowy korepetytor jeśli chodzi o nauczanie matematyki i fizyki. Próbną maturę z matematyki rozszerzonej napisałem na 42% a po poł roku nauki na 92%!!! Ciekawe zajęcia, zawsze porównuje do sytuacji codziennych, wiele przykładów i super dobrane zadania domowe. Polecam z czystyem sumieniem.

  Odpowiedź korepetytora

  Praca się opłaciła :) powodzenia!

 • Marek13 lipca 2015Ocena: 5/5

  Super korepetytor. W szkole średnio mi szło z matmą i przed maturą zapisałem się na korki. Biorąc pod uwagę, ze próbną napisałem na marne 28 %, a teraz na 68 % to jest coś. Łukaszowi udało się mnie nauczyć matmy w co bym jeszcze jakiś czas temu nie uwierzył . Ale jest ! Maturka zdana i teraz wolne. Warto się u Niego uczyć. Dzięki Łukasz :)

  Odpowiedź korepetytora

  A mieliśmy tylko walczyć o zdanie :) Gratuluję i pozdrawiam!

 • Kamil5 lipca 2015Ocena: 5/5

  Miałem przyjemność przygotowywać się z panem Łukaszem zarówno do matury z matematyki jak i z fizyki. W obu przypadkach jestem bardzo zadowolony, w pełni profesjonalne podejście, szczegółowe wyjaśnienie problemów, zadania domowe i wiele innych. Naprawdę polecam każdemu z czystym sumieniem. Właśnie dzięki tym zajęciom udało mi się napisać matematykę rozszerzoną na 100% i fizykę na 80%. Polecam wszystkim!

  Odpowiedź korepetytora

  http://przeglad.olkuski.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/12472-najzdolniejsi-olkuscy-maturzysci

  Oto artykuł o ponadprzeciętnych wynikach Kamila :) Jeszcze raz gratulacje!

 • Jakub1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Efekty widoczne zaraz po kilku pierwszych zajecia . Polecam !

  Odpowiedź korepetytora

  98% z matury rozszerzonej mówi samo za siebie. Pozdrawiam!

 • Kasia30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel. Dzięki niemu nauczyłam sie wszystkiego co było potrzebne do zdania matury. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjemna. Polecam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję wyniku nie łatwej matury i życzę sukcesów :)

 • Kasia30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Wyjątkowy nauczyciel matematyki. Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków jakim jest nauczanie i przekazywanie wiedzy matematycznej w najprostszy sposób ,czego efektem są wyniki uzyskane na maturze. Gorąco polecam! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Wystarczy trochę pracy a sukces przyjdzie sam. Gratulacje :)

 • Michał5 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Wyjątkowy korepetytor jeśli chodzi o nauczanie fizyki i matematyki. Przygotowywał mnie w tym roku do matury. Względem rówieśników z którymi wcześniej byłem na równi napisałem średnio 20% lepiej po lekcjach. Z matmy rozszerzonej liczę na 80% pomimo, że wcześniej ledwo zdałem próbną :D Pozdrawiam!

  Odpowiedź korepetytora

  Twój przykład pokazuje, że warto robić zadania, szczególnie te domowe ;) Gratuluje i pozdrawiam!

 • Elżbieta17 listopada 2014Ocena: 5/5

  Przygotowywał młodszego synka do egzaminu szóstoklasisty, a teraz do konkursu w gimnazjum. Starszego syna do matury z matematyki. Wyniki bardzo zadowalające u jednego i drugiego, polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję i gratulacje dla obu pociech :)

 • Monika13 września 2014Ocena: 5/5

  całe liceum w niecałe 2 miesiące, świetnie tłumaczy, matura zdana z zadowalającym wynikiem, polecam ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Matura poprawkowa nie taka straszna. Gratulacje dobrego wyniku :)

 • Józef10 lipca 2014Ocena: 5/5

  Łukasz przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki. Matma 92%, fizyka 88%. Ogólnie bardzo pozytywnie, ma opracowany system nauczania, własną rozpiskę zadań, więc lekcje są bardzo konkretne. Zawsze zadaje do domu. Atmosfera bardzo miła. Polecam szczególnie tym, którzy chcą się dobrze przygotować, a nie tylko odklepać. Pozdrawiam :)

 • Karol6 lipca 2014Ocena: 5/5

  Egzamin z całek zdany po tygodniu nauki. Polecam wszystkim studentom !!

 • Ania5 lipca 2014Ocena: 5/5

  Świetne przygotowanie do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Wyniki bardzo zadowalające. Atmosfera wspaniała :)

 • Ewa1 lipca 2014Ocena: 5/5

  Przyjazna atmosfera pracy, dobry system tłumaczenia.
  W pół roku nadrobiliśmy materiał z 3 lat LO - gorąco polecam ;D

 • kasia29 listopada 2013Ocena: 5/5

  matura zdana rok temu bezstresowo. Dziękuję Panie Łukaszu

 • Filip M.6 listopada 2013Ocena: 5/5

  Polecam pana Łukasz, wszystkim tym którzy mają problem z zadaniami z matematyki przed maturą. Bardzo fajnie tłumaczy, zadania które przerabialismy były idealnie trafione w wymagania nauczyciela w LO, a później na maturze.
  Bardzo przystępna cena :)
  POLECAM!!

 • Ola21 października 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry z fizyki. Tłumaczy od podtsaw, ściany by zrozumiały

 • Ola18 października 2013Ocena: 5/5

  W miesiąc przeygotował mnie do matury podstawowej z matmy. Pracowaliśmy dzien po dniu i wynik ponad 50 % a wcześniej nie zdałam.
  Polecam!

 • Kasia15 października 2013Ocena: 5/5

  Pan Łukasz bardzo sprawnie i jasno pomagał mi w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki. Bardzo polecam wszystkim maturzystom.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.