Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Jacek Kaganek - POPRAWKI, SYTUACJE KRYTYCZNE - www . jackthetuto


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 24 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Lublin
  • Szczecin
  • Kraków
  • Katowice
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

59 - 149 zł60 minut
Opinie: 24Ocena: 5.0/5

Oferuję najwyższą skuteczność wyciągania z sytuacji krytycznych, podbramkowych, wymagających specjalnego podejścia do sprawy. Wiem, jak sprawić, aby osoba, której matematyka kompletnie nie jest po drodze zdała wszelkie egzaminy.

Jeżeli zatem Ty lub Twój bliski musi:

- w 2 tygodnie nadrobić 3-letnie zaległości,
- podnieść swoją samoocenę po porażce,
- przygotować się do matury przy ledwie szczątkowej znajomości procentów,
- w 2 dni nauczyć się materiału z całego półrocza (chociaż w 1 dzień też się zdarzało),

…czy też:

- jesteś za granicą i masz ograniczony dostęp do polskich korepetytorów,
- prowadzisz biznes/skupiasz się na karierze i musisz zdać egzamin, który będzie przepustką do dalszego rozwoju, a jednocześnie nie możesz przeskoczyć faktu, że doba ma tylko 24 godziny,
- chcesz się przekonać/przekonać swoje dziecko, że matematyka się przydaje do czegoś więcej, niż tylko do rozwiązywania arkuszy egzaminacyjnych,
- albo masz jakąkolwiek sytuację krytyczną,

…a do tego jeszcze po spotkaniu chcesz nawet nie poczuć, że się uczyłeś przedmiotu uważanego za jeden z najtrudniejszych do zdania,

…trafiłeś właśnie na ogłoszenie korepetytora, który tego typu rzeczy dokonuje bez mrugnięcia okiem.

Każdy traktowany jest w absolutnie indywidualny sposób – nie mam na myśli jedynie rodzaju materiału do opanowania. Sposób nauczania dobieram w zależności od osobowości, oczekiwań oraz ilości czasu, jaki jest możliwy do wygospodarowania na naukę. Totalna zmiana nastawienia do matematyki jest możliwa dzięki luźnej atmosferze, zgoła innej, niż tej panującej w większości sal lekcyjnych w typowych polskich szkołach

W ten sposób skutecznie pomogłem ok. 350-ciu studentom i uczniom w ciągu ostatnich 5 lat. Oprócz egzaminów gimnazjalnych, matur (w tym IB) i zaliczeń na studiach organizowałem także klientom korporacyjnym szkolenia do egzaminów GMAT, GRE, CAIA, CFA, między innymi dla Swiss Re oraz Wonga. Udzielałem lekcji także w języku angielskim.

Kraje pochodzenia dotychczasowych klientów to Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Francja, USA, Islandia, Szwecja, Irlandia oraz Luksemburg.

Oprócz przygotowania do matematyki współpracuję także ze studentami najlepszych europejskich i światowych uczelni (m. in. ETH Zurich), którzy oferują pomoc przy pisaniu aplikacji na wiodące uczelnie.

Kontakt: tel.: (+48) 536 342 393, Skype: jkaganek, E-mail: j.kaganek @ gmail . com
Strona internetowa: www . jackthetutor . com
Zapraszam serdecznie!

Matematyka na każdym poziomie: szybka pomoc jednorazowa, matura podstawowa, matura rozszerzona, sprawdziany, kartkówka, kolokwium, egzamin, studia techniczne, granice, asymptoty, macierze, pochodne, całki, liczby zespolone, ciągi, analiza matematyczna, algebra liniowa, AGH, Politechnika, UJ, UEK, UR, UW, liceum ogólnokształcące, technikum, zadania, poprawka matury, sesja poprawkowa, poprawka sierpniowa, poprawka matury 2015, kursy maturalne 2015/2016, IB, SAT, IGCSE, GMAT, GRE, GCSE, A-level, UK, Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Islandia, Francja, Finlandia, Norwegia, Berlin, Londyn, London, Paris, Irlandia, Włochy, Holandia, Belgia, Luksemburg, pisanie aplikacji, studia, całkowanie, projekty, algebra

Doświadczenie:
Przez 6 lat nauczania przekonałem się, że absolutnie wszystko jest możliwe do zrobienia ;)

Certyfikaty:
Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, kierunek: Geofizyka, uzyskany wynik z matury rozszerzonej z matematyki: 98%

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Filip21 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Wystarczyło kilka godzin dziennie przez 3 dni z panem Jackiem i trochę wkładu własnego, aby poprawić egzamin z matematyki na studiach z całego semestru. I wszystko w wyluzowanej atmosferze. Naprawdę polecam tego korepetytora!

 • Jasiek7 lipca 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor!
  Nauka w spokojnej i luźnej atmosferze. Miałem straszne problemy z matematyką, nie zdawałem żadnej próbnej matury i w miesiąc z Jackiem nadrobiłem tak materiał, że z matury uzyskałem świetny wynik!

 • Hubert13 czerwca 2015Ocena: 5/5

  W atmosferze dobrej do nauki, bardzo dobrze tłumaczy i uzupełnia ewentualne luki. Dzięki Panu Kagankowi szybko zrozumiałem temat, z którym nie mogłem sobie poradzić. Bardzo polecam szczególnie jeżeli ktoś jest w kryzysowej sytuacji.

 • Julia28 marca 2015Ocena: 5/5

  W luźnej atmosferze a skutecznie pomaga tym, którym narobiły się zaległości bądź po prostu mają problem z ogarnięciem jakiegoś matematycznego materiału. Mi Jacek pomógł w ekspresowej powtórce do poprawkowego egzaminu, który poszedł gładko. Polecam!

 • Jolnta19 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo słowny, punktualny,rzeczowy i merytoryczny. Daje radę z najtrudniejszymi uczniami. Jestem bardzo zadowolona z Jego współpracy z moim synem - trwa to juz kilka miesiecy. Za dobre wyniki nagradza żelkami ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję bardzo za opinię :)) Przy takich postępach jakie robi Bruno niedługo będę musiał zamówić całą ciężarówkę żelków, takie on zrobił postępy :) To zaszczyt z Państwem współpracować i myślę, że już niedługo moja pomoc będzie już jedynie sporadycznie potrzebna :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.