Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Jacek


(7 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z matematyki

100 zł60 minut
Opinie: 70Ocena: 5.0/5

Jestem absolwentem matematyki, od ponad 15 lat prowadzę zajęcia dla studentów. Nauka odbywa się w miłej atmosferze i (co najważniejsze!) skutecznie.

Zajęcia odbywają się przez Internet (poprzez komunikator Skype*) wraz z wirtualną tablicą na której możemy wspólnie pisać, wykonywać niezbędne rysunki, jednocześnie słysząc się nawzajem (kamera internetowa nie jest niezbędna). Metoda ta, z której zadowoleni są wszyscy moi studenci, pozwala zaoszczędzić sporo czasu, eliminując długie nierzadko dojazdy. W czasie naszych zajęć nie jest konieczne nawet notowanie, gdyż po odbyciu lekcji wysyłam zdjęcia wszystkich zapisanych tablic na adres e-mail studenta, dołączając oczywiście dopasowane do przerobionego materiału prace domowe. Prowadzę zajęcia na dowolnym poziomie, przygotowuję do wszelkiego typu kolokwiów, egzaminów czy poprawek, na każdym kierunku, na każdej polskiej czy też zagranicznej uczelni.

Posiadam Certyfikat Nauczania, prowadziłem także zajęcia dydaktyczne ze studentami na Politechnice Gdańskiej.

Do tej pory przygotowałem do egzaminów i kolokwiów ponad 1000 osób.

Na obecną chwilę skontaktować się ze mną można poprzez e-mail: matematyk@op. pl, bądź też poprzez komunikator Skype: jkier540.

*Istnieje ponadto możliwość pomocy przy rozwiązywaniu zadań – zapraszam do kontaktu poprzez e-mail.

Uwaga. Prowadzę także zajęcia z przedmiotów kierunkowych: algebry, analizy matematycznej, matematyki dyskretnej, rachunku prawdopodobieństwa oraz logiki. Moje ogłoszenia można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę powyżej żądane hasła.

Uwaga. Nie pomagam na egzaminach.

Zapraszam do współpracy.

Jacek Kieler

Hasła: funkcje, pochodne, całki, równania różniczkowe (równania różniczkowe cząstkowe), geometria analityczna, macierze, układy równań, ekstrema, granice, asymptoty, ciągi, szeregi, transformata (przekształcenie) Laplacea, reguła de l’Hospitala, ciągłość funkcji, różniczka funkcji, prawdopodobieństwo, wzór Bayesa, zmienna losowa, liczby zespolone, wyznaczniki, struktury algebraiczne, przestrzenie liniowe, przestrzenie wektorowe, bazy, formy kwadratowe.

Doświadczenie:
Ponad piętnaście lat doświadczenia, w tym także prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami na Politechnice Gdańskiej.

Certyfikaty:
Wykształcenie wyższe – mgr matematyki. Ukończone studium pedagogiczne nadające uprawnienia do nauczania. Setki zadowolonych studentów, którym szczęśliwie udało się zakończyć przygodę z tak bardzo na początku nielubianą matematyką (patrz Opinie).

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michał7 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam Pana Jacka. Poprosiłem o pomoc w zadaniach z matematyki wyższej, których rozwiązania nikt inny nie chciał się podjąć. Rozwiązania otrzymałem w ciągu umówionych wcześniej 3 dni wraz z opisem ułatwiającym ich zrozumienie. Profesjonalne podejście do zleconego zadania.

 • Monika9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Szczerze polecam zajęcia z Panem Jackiem! Dzięki prostym i logicznym tłumaczeniom już po kilku tygodniach widzę niesamowite efekty. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze a zarazem jestem pewna że dostanę odpowiedź na każde dręczące mnie pytanie. Nie boję się już o swoje oceny, bo na wszystkie kolokwia jestem przygotowana. Taka współpraca to czysta przyjemność :)

 • Rafal5 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Super nauczyciel. Potrafi wytlumaczyc naprawde niebanalne zadania z analizy matematycznej i algebry liniowej. Mimo niewielkiej ilosci wspolnych zajec udalo mi sie nawet dobrze napisac pierwsze kolokwia z tych przedmiotow (a moje studia sa niezwykle trudne, jesli chodzi o przedmioty matematyczne). Mam nadzieje na dalsza owocna wspolrace i goraco polecam wszystkim Pana Jacka!

 • Katarzyna3 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Zostałam dobrze przygotowana do matury z matematyki rozszerzonej. Zajęcia sprawiły, że polubiłam matematykę, a każda lekcja to naprawdę miło spędzony czas.Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, jasne wyjaśnienia problemów, wszelkie wątpliwości szybko były rozwiewane. Polecam. :)

 • Karolina10 listopada 2016Ocena: 5/5

  Pan Jacek jest bardzo miłą i pomocną osobą. Korepetycje odbywają się w miłej atmosferze, nie stresowej i "mimo, że" są online są tak samo efektowne jak inne. Podjął się on dawania mi korepetycji gdzie inni korepetytorzy rezygnowali, zrozumiał moją sytuacje (powtarzanie 2 semestru na studiach matematycznych, więc pół roku przerwy podczas której chce nadrabiać materiał z owego semestru), Pan Jacek przygotowuje się do zajęć i wspólnie ustalamy co ja bym chciała oraz co Pan proponuje na następne zajęcia. Serdecznie polecam i mam nadzieje, że nasza współpraca będzie trwała do końca moich studiów!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję uprzejmie za miły komentarz, cieszę się z Pani sukcesów w nauce.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.