Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

KM PROGRAMS

Jacek


(7 ogłoszeń)
 • Opinie: 70 opinii
 • Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Poznań
  • Szczecin
  • Łódź
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michał7 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam Pana Jacka. Poprosiłem o pomoc w zadaniach z matematyki wyższej, których rozwiązania nikt inny nie chciał się podjąć. Rozwiązania otrzymałem w ciągu umówionych wcześniej 3 dni wraz z opisem ułatwiającym ich zrozumienie. Profesjonalne podejście do zleconego zadania.

 • Monika9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Szczerze polecam zajęcia z Panem Jackiem! Dzięki prostym i logicznym tłumaczeniom już po kilku tygodniach widzę niesamowite efekty. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze a zarazem jestem pewna że dostanę odpowiedź na każde dręczące mnie pytanie. Nie boję się już o swoje oceny, bo na wszystkie kolokwia jestem przygotowana. Taka współpraca to czysta przyjemność :)

 • Rafal5 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Super nauczyciel. Potrafi wytlumaczyc naprawde niebanalne zadania z analizy matematycznej i algebry liniowej. Mimo niewielkiej ilosci wspolnych zajec udalo mi sie nawet dobrze napisac pierwsze kolokwia z tych przedmiotow (a moje studia sa niezwykle trudne, jesli chodzi o przedmioty matematyczne). Mam nadzieje na dalsza owocna wspolrace i goraco polecam wszystkim Pana Jacka!

 • Katarzyna3 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Zostałam dobrze przygotowana do matury z matematyki rozszerzonej. Zajęcia sprawiły, że polubiłam matematykę, a każda lekcja to naprawdę miło spędzony czas.Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, jasne wyjaśnienia problemów, wszelkie wątpliwości szybko były rozwiewane. Polecam. :)

 • Karolina10 listopada 2016Ocena: 5/5

  Pan Jacek jest bardzo miłą i pomocną osobą. Korepetycje odbywają się w miłej atmosferze, nie stresowej i "mimo, że" są online są tak samo efektowne jak inne. Podjął się on dawania mi korepetycji gdzie inni korepetytorzy rezygnowali, zrozumiał moją sytuacje (powtarzanie 2 semestru na studiach matematycznych, więc pół roku przerwy podczas której chce nadrabiać materiał z owego semestru), Pan Jacek przygotowuje się do zajęć i wspólnie ustalamy co ja bym chciała oraz co Pan proponuje na następne zajęcia. Serdecznie polecam i mam nadzieje, że nasza współpraca będzie trwała do końca moich studiów!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję uprzejmie za miły komentarz, cieszę się z Pani sukcesów w nauce.

 • Gosia6 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo profesjonalny nauczyciel z miłym charakterem. Z przyjemnością uczestniczyłam w zajęciach. Bardzo mi pomógł w przygotowaniu do matury. Jasno tłumaczy i jest cierpliwy. Bardzo polecam Pana Jacka jako korepetytora!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję za opinię! Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wyniku. Życzę sukcesów w budowaniu dalszej kariery.

 • Krystian27 lutego 2015Ocena: 5/5

  Pan Jacek pomógł mi w przygotowaniu do trudnego egzaminu z analizy matematycznej na AGH, który właśnie zdałem. Zajęcia były prowadzone online w sposób zrozumiały i przejrzysty. Jest bardzo dobrym nauczycielem i korepetytorem.

 • Filip7 lutego 2015Ocena: 5/5

  Pan Jacek przygotował mnie do matematyki tak dobrze, że dzięki porządnie napisanym kolokwiom zostałem zwolniony z egzaminu. Polecam korepetycje każdemu!

 • Asia28 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Po rozpoczęciu studiów wiele zagadnień okazało się dla mnie problemem. Przebrnęliśmy wspólnie przez najtrudniejsze zadania z analizy matematycznej, algebry liniowej, geometrii analitycznej, topologii oraz wstępu do teorii miary. Pan Jacek w sposób jasny i klarowny przekazuje wiedzę, dlatego korzystam z jego pomocy już od ponad roku. Teraz nie reaguję już z przerażeniem na kolejne przykłady, stałam się bardziej dociekliwa i traktuję je jako kolejne wyzwania. Polecam każdemu kto kiedykolwiek pomyślał: „nie umiem”, „poddaję się”, „nie dam rady”

 • Filip17 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Po co spędzać nad jednym przykładem z całek pół godziny, skoro można nauczyć się dużo szybszych i prostszych metod z Panem Jackiem? Zaczynam dostrzegać światełko w tunelu jeśli chodzi o najbliższe kolokwium dzięki dzisiejszym korepetycjom. Zdecydowanie polecam i dziękuję!

 • Oliwia12 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Jacka, tłumaczy bardzo jasno i zrozumiale, ma bardzo dobre podejście do ucznia. Zajęcia są efektywne i prowadzone w milej atmosferze ! :)

 • Anna6 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim!
  Profesjonalny, jasno tłumaczy, widać że matematyka jest jego pasją :)

 • Martyna8 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone profesjonalnie i w milej atmosferze. Wszystko przedstawione jasno i zrozumiale. Zdecydowanie polecam.

 • Karolina10 października 2014Ocena: 5/5

  Z Panem Jackiem wybrnęłam z koszmarnego zaliczenia z matematyki na PG. Męczyłam się z tym długo sama bez skutku, na szczęście znalazłam super korepetytora, który pomógł mi przejść przez zaliczenie bezproblemowo! Moją naukę dodatkowo wspomagały zestawy zadań domowych, które otrzymywałam po każdych zajęciach, a także możliwość pomocy p.Jacka przez telefon prawie w każdej chwili! Dzięki temu wszystkiemu mogłam uczyć się systematycznie. Uzyskany wynik –4,5--mówi sam za siebie!!! Pozdrawiam:)

 • Filip5 października 2014Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, elastyczne godziny i co najważniejsze ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Czego chcieć więcej? Polecam w okresie przedmaturalnym - dobry wynik gwarantowany : )

  Odpowiedź korepetytora

  Ponad 80 procent na maturze i bezproblemowe dostanie się na studia, to rzeczywiście dobry wynik! Z takim przygotowaniem wierzę, że matematyka wyższa przedstawiana na pierwszych wykładach, nie okaże się wcale dla Pana taka trudna. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Natalia22 września 2014Ocena: 5/5

  Polecam serdecznie tego Pana, potrzebowałam szybkiej pomocy i nie zawiodłam się.

 • Aleksandra20 września 2014Ocena: 5/5

  Bardzo rzetelne i jasne przygotowanie do danego zagadnienia.

 • Kamila30 maja 2014Ocena: 2/5

  Niestety od 2 dni nie da się w ogóle skontaktować. Telefon wyłączony. Na gg brak odpowiedzi.

  Odpowiedź korepetytora

  Rzeczywiście, przypadek losowy - wypadła mi kilkudniowa nieobecność. Czy wobec tego należy wystawiać od razu negatywną opinię?

 • Michał1 marca 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam !!! Lekcje rzetelnie prowadzone. Pan Jacek tłumaczy zrozumiale i bezstresowo . Sesja zaliczona !!!

 • Asia7 lutego 2014Ocena: 5/5

  POLECAM ! Zajęcia w elastycznych godzinach, bardzo miła atmosfera, bez stresu. Dzięki Panu Jackowi z beznadziejnej sytuacji wyszłam na prostą. Powoli żegnałam się ze studiami, ale dzięki fachowej pomocy zaliczyłam z wynikiem o jakim nawet nie marzyłam. Dziś świętuję przejście na kolejny semestr !

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziekuję Pani za przemiłą opinię! Cieszę się, że udało się zaliczyć już w sesji podstawowej. Doskonale pamiętam, jak zdarzyły mi się trzy tygodnie wolnego zimą między semestrami w czasach, gdy też byłem studentem Życzę Pani, by w kolejnej sesji sytuacja się powtórzyła.

 • Kornelia25 listopada 2013Ocena: 5/5

  Impossible is nothing. Jeśli masz 3 tygodnie na nauczenie się matematyki wyższej na egzamin na Politechnice, nie oglądaj się - dzwoń do Pana Jacka. Polecam serdecznie, tyle lat się męczyłam z tą matematyka - a tu 3 tygodnie i zdane na 4kę!!! Polecam każdemu, nie warto oszczędzać na jakiegoś nie douczonego studenciaka, Pan Jacek ma całą teorię w głowie, można nawet smsem go o coś podpytać lub zadzwonić o 22 jak nie wychodzi ci kolejne zadanie, zawsze pomoże. Oczywiście mnie uczył matematyki po angielsku, jako jeden z nie wielu korepetytorów był w stanie się tego podjąć i efekt w postaci 4ki w indeksie - oszałamiający :) Pozdrawiam!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Dobry wynik mojego ucznia na egzaminie jest moim priorytetem.Tak było i teraz - bardzo dziękuję za niebanalną opinię! Pani determinację w dążeniu do celu i radość ze "zwycięstwa" będę z pewnością pamiętać jeszcze długo.

 • Dominika27 października 2013Ocena: 5/5

  Polecam serdecznie, kiedy mam problem nie musze sie martwic bo wiem,ze Pan Jacek wszystko mi wyjasni. Bezstresowo ;)

 • Ola21 października 2013Ocena: 5/5

  Aż miło współpracować z tak przemiłą osobą. Polecam serdecznie. Jeszcze raz dziękuję za tak szybką pomoc.

  Odpowiedź korepetytora

  Kłaniam się i pozdrawiam. :) W razie pytań, jestem dostępny.

 • Ewelina11 września 2013Ocena: 5/5

  W bardzo krótkim czasie i w bardzo jasny sposób Pan Jacek wyjaśnił mi zagadnienia, które wydawały się trudne.;) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, że jest to kolejny przykład na to, że lekcje online są równie efektywne jak spotkania tradycyjne. Tak, przerabianie zagadnień trwa nieco wolniej niż zazwyczaj, lecz najważniejsze, że przynosi to wymierne efekty. Kłaniam się.

 • Damian28 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do maturki! Mimo błędów i stresu na maturze plan minimum zrealizowałem i mam nadzieję, że od października będę studentem PG :D

  Odpowiedź korepetytora

  Ja również dziękuję za miłą współpracę. To zasługa w szczególności Pana, gdyż ja tylko pomagałem i ukierunkowałem, a wynik zawdzięcza Pan swojej systematyczności i wytrwałości. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie.

 • Ania25 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Pan Jacek tłumaczy wszystkie zagadnienia jasno i logicznie, pokazuje krótsze i łatwiejsze sposoby rozwiązywania zadań. Zajęcia odbywają się w sympatycznej atmosferze. Dzięki Panu Jackowi, udało mi się dostać na pierwszy termin egzaminu i go zdać (PG, BT). Szkoda, że nie trafiłam na takich matematyków na uczelni. Pozdrawiam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Niestety, znam to bardzo dobrze. Mam wrażenie, że większość wykładowców nigdy nie udzielała korepetycji. Często brakuje czasu, by w krótkim czasie wszystko opanować, a przecież "trzeba zrealizować program". Cieszę się więc, że pomogłem. Życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję za miły komentarz.

 • Karolina26 maja 2013Ocena: 5/5

  Szczerze polecam tego korepetytora. Bardzo dobre przygotowanie do zajęć, szeroki zbiór materiałów dodatkowych, zajęcia w bezstresowej atmosferze oraz spory zasób "trików" na szybsze rozwiązywanie zadań, jednym słowem- wszystko na plus. :)
  A egzamin z matematyki w sesji zimowej zaliczony koniec końców na 5.

  Odpowiedź korepetytora

  Moje szczere gratulacje! Jest mi bardzo miło, tym bardziej że owe "triki" pomogły Pani otrzymać "maxa" :) Dziękuję bardzo.

 • Radek10 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam cena jest wprost proporcjonalna do profesionalizmu pana Jacka. Jest coraz lepiej choc jestem wybitnym przypadkiem.Osoba naprawdę godna polecenia!!!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję:) Jest Pan bardzo zapracowany i nie można z niczego zrezygnować - znam to dobrze z własnego doświadczenia. Nie ma innej rady, jak dalej pracować i zmagać się z-mam nadzieję-nie tak nielubianą jak na początku matematyką. Najważniejsze, że są efekty, które są wynikiem naszej wspólnej współpracy. Życzę więc wytrwałości!

 • Klaudia31 marca 2013Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panem Jackiem. Z każdą dodatkową godziną czuję się lepiej przygotowana do matury rozszerzonej. Poziom jest dostosowany do umiejętności ucznia. Ponadto Pan Jacek nie boi się żadnego zadania. Wykona nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane obliczenia. Jak dla mnie - geniusz matematyczny :)

  Odpowiedź korepetytora

  Strach w spotkaniach z matematyką się pojawia, gdy jesteśmy sam na sam z problemem, nie mając odpowiedniego przygotowania. Ja widzę, że Pani do mojej postawy już niewiele brakuje (a jakżeby inaczej, matura tuż, tuż:-) ), strach przed zadaniami już dawno minął. Życzę, by już nie powrócił! :-)

 • Aleksandra30 marca 2013Ocena: 5/5

  W zupełności nie zgadzam się z poniższą opinią.
  Uczęszczałam na korepetycje, ponieważ miałam problemy z analizą matematyczną. Po zajęciach z Panem Jackiem nie miałam najmniejszych problemów z zaliczeniem kół, jak i samego egzaminu. Wszystko zostało wytłumaczone bardzo dokładnie i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona. Poleciłam wielu znajomym Pana Jacka i oni również byli zachwyceni. Na prawdę gorąco polecam i dołączam się do reszty pozytywnych opinii !!!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za słowa otuchy :-) Złe opinie pozostawiam bez komentarza, gdyż jest to pomyłka, nie mogłem uczyć takiej osoby, uważam to za czystą złośliwość. Natomiast Pani zadowolenie myślę wynika także z Pani postawy, własnej pracy i chęci do nauki:-) W znanym równaniu (mój program nauczania)+(Pani systematyczność i zaangażowanie)=Sukces, szybko wyznaczyliśmy drugą z niewiadomych, która okazała się zdecydowanie na plusie;-) Pozdrawiam życząc Wesołych Świąt!

 • Michał30 marca 2013Ocena: 5/5

  Gorąco polecam korepetycje u Pana Jacka. Potrafi dostosować poziom nauczania do potrzeb każdego ucznia. Doskonale przygotowuje do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Na każdą lekcje posiada przygotowane materiały. GORĄCO POLECAM !!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Zawsze moją wielką satysfakcją były i będą sukcesy moich uczniów. Cieszę się z każdej pozytywnej opinii, negatywne opinie nie pochodzą od osób, z którymi podejmowałem bądź podejmuję współpracę. Życzę Panu dalszego utrzymywania kursu na Bardzo Dobrze Zdaną Maturę! :-) Trzymam kciuki!

 • Anna23 marca 2013Ocena: 1/5

  Jestem bardzo niezadowolona. Kompletnie nieprzygotowany. Nauczyciel powinien się do lekcji przygotować, a nie czas opłacony przeznaczać na przypominanie sobie "jak to się robiło?...". Jestem bardzo zawiedziona.

 • Marcin10 października 2012Ocena: 5/5

  Jestem mega zadowolony:) Podczas kilkumiesięcznego uczęszczania na korepetycje do Pana Jacka niesamowicie podciągnąłem się z matematyki. Na początku przerabialiśmy jeszcze materiał ze szkoły średniej, a skończyliśmy na całkach wielokrotnych. Materiały, które otrzymywałem, prace domowe, starannie ułożone zestawy zadań (z odpowiedziami!) były bardzo pomocne przy samodzielnej pracy w domu. Dzięki nauce wspomaganej korepetycjami nie miałem nigdy żadnych problemów na studiach z matematyką (PG), co więcej nauczyłem się wielu nowych, prostszych metod rozwiązywania zadań, Dlatego przez pierwszy rok przebrnąłem czy raczej przebiegłem nie martwiąc się o zaliczenie z matematyki, Pierwszy egzamin zdałem na 4,5, z drugiego byłem zwolniony:) Znajomi uczyli się korzystając z internetowych kursów, lecz z różnymi skutkami. W moim przypadku najbardziej skuteczne okazały się korepetycje u Pana Jacka, tak więc jeszcze raz szczerze dziękuję, dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii i polecam wszystkim! Pozdrawiam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję za wiarę we mnie i wyczerpującą opinię :-). Kłaniam się uprzejmie i życzę dalszych sukcesów!

 • Michał29 września 2012Ocena: 5/5

  Nawet studenci z informatyki na eti pg zdają, Pan Jacek umie wytłumaczyć materiał nawet takiemu debilowi jak ja :D

  Odpowiedź korepetytora

  Ale to przecież i Pana zasługa. :) Każda taka wiadomość to poprawa również i mojego nastroju. Serdecznie pozdrawiam.

 • Ola28 września 2012Ocena: 5/5

  Pana Jacka odwiedzam co jakiś czas,głównie przed pracami klasowymi i nigdy nikt w tak JASNY I PROSTY sposób nie wytłumaczył mi przeróżnych zagadnień. Jestem bardzo zadowolona i szczerze POLECAM.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Monika10 września 2012Ocena: 5/5

  Super!! Polecam wszystkim. Naprawdę profesjonalnie... Bez problemu zdałam matematykę na PG po zajęciach z tym panem. Miła atmosfera, ale przede wszystkim rzeczowa nauka! Pan naprawdę wie o czym mówi i można bez problemu wszystko zrozumieć.

  Odpowiedź korepetytora

  Pierwsze co ciśnie mi się na myśl to: MOJE GRATULACJE. Drugie to: dziękuję za opinię! Wystarczyło systematyczna nauka w czasie naszej współpracy i zdała Pani egzamin. Życzę wszystkiego dobrego na dalszych etapach nauki.

 • Mateusz8 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pan Jacek posiada ogromną matematyczną wiedzę i dobrze, w przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć wybrane zagadnienie.
  Polecam korepetytora i pozdrawiam!

  Odpowiedź korepetytora

  Panu i Pana poprzednikom serdecznie dziękuję za wspólne owocne lekcje, które i dla mnie stanowią wielką przyjemność. Jeżeli spotka Pan jeszcze kiedyś na swojej drodze matematykę wyższą, jestem gotowy pomóć w zgłębianiu jej zawiłości. Zatem być może do zobaczenia!

 • Anka6 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Polecam świetny korepetytor

  Odpowiedź korepetytora

  Zawsze powtarzam, że lekcje indywidualne dają o wiele więcej, niż różne komputerowe kursy, dlatego cieszę się, że wybrała Pani tę własnie formę i - jak widzę - przynosi ona wymierne rezultaty. Trzymam kciuki na egzaminie, a tuż przed nim zapraszam jeszcze na krótkie powtórzenie materiału.

 • Adam29 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Bez wątpienia mogę polecić lekcje u pana Jacka. Mój całkowity brak wiedzy i notatek z zakresu potrzebnego do egzaminu nie był dla pana Jacka przeszkodą, w ciągu 4 spotkań świetnie mnie przygotował dzięki czemu udało się zakończyć przygodę z matematyką na studiach z oceną 4,5. Nauka u pana Jacka jest efektywna i szybka, kilka intensywniejszych "sesji" w zupełności wystarcza. Bardzo też mi się spodobało, że nauczyłem się wielu sposobów rozwiązywania różnych zadań, o których moi wykładowcy nie słyszeli :) Z całego serca polecam!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję! Matematyka to moja pasja, dlatego staram się rozwijąć zarówno sposoby przekazywania wiedzy, jak i same techniczne aspekty rozwiązywania zadań - ma być zarówno dobrze jak i szybko (czyli najprostszym sposobem). W ten sposób po kilku lekcjach można o wiele łatwiej radzić sobie z wieloma zadaniami. Życzę wszystkiego dobrego na kolejnych latach studiów.

 • Gosia29 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Pan Jacek po trzech spotkaniach z córką, która chodzi do pierwszej klasy mat-fiz "wyprowadził" jej oceny na bardzo dobre. Chodzi do liceum w Gdańsku nr 8 więc matematyka jest tam na wysokim poziomie.
  Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim.
  Od września córka będzie tam uczęszczała regularnie.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za zaufanie. Wiele osób posiada zdolności matematyczne. Moim zadaniem jest tylko te zdolności "odkryć", czy też, jak napisała Pani "wyprowadzić", czego się innym być może nie udało. Wyniki przedkładają się również na dobre oceny. Bardzo cieszę się z Państwa sukcesu.

 • Michał15 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Gorąco polecam wszystkim studentom korepetycje u Pana Jacka. Od kiedy zacząłem uczęszczać na lekcje, moje problemy z matematyką poprostu zniknęły(a z matematyką na mojej uczelni jest ciężko). Przychodząc na korepetycje do Pana Jacka, braki z wykładów bądź nawet poprzednich szkół nie stanowią żadnego problemu, materiał jest przerabiany bardzo wydajnie, szybko wszystko się zapamiętuje. Nawet najcięższe tematy przerabiane miesiącami na uczelniach, można zrealizować u Pana Jacka dużo szybciej i co najważniejsze efektywniej. Wiedza przekazywana jest w prawdziwie profesjonalny sposób, nie ma mowy o wyjściu z zajęć bez zrozumienia w 100% przerobionego akurat materiału. Wszelkie kolokwia zaliczane na 4 z pierwszego podejścia, podczas gdy reszta studentów podchodziła do popraw po kilka razy!!! Nauka na korepetycjach, jest dużo efektywniejsza niż komputerowe kursy, co potwierdziłem na własnej osobie przed rozpoczęciem uczęszczania do Pana Jacka na korepetycje. Naprawdę gorąco wszystkim polecam!!!!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Gratulacje! Bardzo się cieszę że zdał Pan oprócz kolokwiów również zaległy egzamin, pozostało teraz tylko w czerwcu, zdanie egzaminu z bieżącego semestru. Proszę aktywnie korzystać z moich notatek, zostawiłem przecież także zadania do pracy własnej:) W razie dodatkowych pytań - jestem do dyspozycji! Dziękuję za bardzo pozytywną opinię i kłaniam się uprzejmie.

 • HANKA28 maja 2012Ocena: 5/5

  DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE MNIE DO EGZAMINU NA STUDIACH
  BARDZO DOBRZE PAN TŁUMACZY I UMIE PODEJŚC INDYWIDUALNIE DO OSOBY
  DZIĘKI PANA CIERPLIWOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI PRZEKAZANIA MATERIAŁU ZDAŁAM ŚWIETNIE.
  REWELACJA

 • Klaudia2 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Pana Jacka, miła atmosfera i bardzo dobre przygotowanie do egzaminów z matematyki na studiach :) Osoba naprawdę godna polecenia.

  Odpowiedź korepetytora

  Z tej opinii jak i ze wszystkich pozytywnych zawsze cieszę się niezmiernie. Dziękuję za okazane mi zaufanie i pozdrawiam serdecznie. JK.

 • Piotrek28 marca 2012Ocena: 5/5

  Pan Jacek, to bardzo dobry korepetytor, potrafiący wytłumaczyć zagadnienia matematyki w logiczny sposób, jak również przedstawić potrzebne wzory, ułatwienia i skróty, tłumacząc skąd się biorą. Serdecznie polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Jak wiadomo wzory to nawet nie fundament matematyki, to jej wyższe piętro. Aby się szybko między nimi przemieszczać, od tego są właśnie ułatwienia :). Za opinię bardzo dziękuję.

 • Natalia20 marca 2012Ocena: 5/5

  Pan Jacek to Osoba godna polecenia!!

  Bez problemu zaliczyłam wszystkie kolokwia i egzaminy..:)

  Efektywność, przyjemna atmosfera i nieskomplikowane metody nauczania to główne atuty tych korepetycji!!

  Podziwiam Pana Jacka za obszerną wiedzę, którą posiada oraz za CHĘĆ i UMIEJĘTNOŚĆ przekazania jej innym!! :)

  Gdyby wszyscy wykładowcy mieli takie podejście do studenta jak Pan Jacek to studia byłyby tylko przyjemną formalnością! ;)

  Odpowiedź korepetytora

  To spora satysfakcja dla mnie przekazywać wspomnianą wiedzę. Dziękuję za opinię i życzę kolejnych "formalnych" semestrów na Wydziale Fizyki i Informatyki. :)

 • Robert18 marca 2012Ocena: 5/5

  Naprawdę przydatne korepetycje. Pan Jacek pokazał mi wiele sposobów i metod na szybsze i niewymagające zapamiętania aż tylu wzorów rozwiązywanie uczelnianych zadań. Polecam wszystkim!

  Odpowiedź korepetytora

  Ha! To moja pasja, doskonalona już od dwunastu lat. Ciesze się, że trafił Pan do mnie i że mogę Panu pomagać.

  Cudowny prezent na urodziny!

  Dziekuję serdecznie za opinię.

 • Kasia16 marca 2012Ocena: 5/5

  Bardzo skuteczne korepetycje! Wystarczyło mi tylko kilka spotkań, żeby naprawdę dobrze opanować materiał. Wszystko zdane za pierwszym razem. Dziękuję i serdecznie polecam! : )

  Odpowiedź korepetytora

  Zawsze powtarzam, że sukces mojego ucznia jest moim sukcesem po dwakroć :), a jaka ocena z egzaminu? Serdecznie pozdrawiam.

 • Przemek12 marca 2012Ocena: 5/5

  Korepetycje prowadzone w super atmosferze. Byłem fatalny z matematyki, a i tak p. Jacek potrafił mi wszystkie zagadnienia odpowiednio zobrazować. Oczywiście dzięki tym korepetycjom zaliczyłem.
  Dziękuję i polecam wszystkim!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za opinię. To fakt. Uważam, że kwestią jest tylko odpowiednie przedstawienie rozwiązania problemu. Dalej już zostaje systematyczna praca i wychodzimy na prostą. Gratuluję zdanego egzaminu!

 • Gosia12 marca 2012Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Z Panem Jackiem bardzo dobrze się rozwiązuje zadania gdyż potrafi zrozumiale tłumaczyć , posiada on również duzą wiedzę matematyczną którą potrafi przekazać i zastosować. Bardzo polecam!

 • Sara26 lutego 2012Ocena: 5/5

  Zajęcia w przyjemnej atmosferze, prowadzone w przejrzysty sposób. Pan Jacek posiada dużą wiedzę i potrafi się nią podzielić ;) Kolokwia zdane, egzamin też ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Musieliśmy przerobic tyle materiału w tak krótkim czasie. Dzięki SYSTEMATYCZNEJ pracy i współpracy udało się Pani bez problemu. Gratuluję.

 • Przemek17 lutego 2012Ocena: 5/5

  Miło i skutecznie ; ) Pan Jacek pomógł mi zrozumieć kilka rzeczy z matematyki dyskretnej co pomogło mi zdobyć ocenę 4 na egzaminie ; ) Good job!

  Odpowiedź korepetytora

  Po szwedzku to by brzmiało Bra jobbar! :) Dziękuję za opinię, kłaniam się i życzę wszystkiego dobrego. :)

 • Milena i Paula14 lutego 2012Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w bardzo przejrzysty i przyjemny sposób. Duża wiedza prowadzącego, dobre notatki, miła atmosfera. Kolokwia i egzamin zaliczone bez problemu. Polecamy!

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, że swoją przygodę z matematyką na tym kierunku (bo być może przecież, kiedyś rozpoczna Panie inny) zakończyły Panie szczęśliwie i bez złych wspomnień, oby do przodu! Serdecznie pozdrawiam.

 • Ania24 stycznia 2012Ocena: 5/5

  dwie czwórki z kolokwiów wiele wyjaśniają:) Kilka lekcji u p. Jacka i są efekty! Polecam wszystkim:)

  Odpowiedź korepetytora

  To prawda, gdyż czwtery i pół to także cztery. :) Miła to dla mnie wiadomość, to oczywiście także dzięki Pani własnej pracy. Życzę Pani wszystkiego dobrego na kolejnych latach studiów. Dziękuję za opinię.

 • Nurek16 stycznia 2012Ocena: 5/5

  Pan Jacek naprawdę bardzo pomógł mi w przygotowaniach do kolkwium, 5 z analizy matematycznej w indeksie mówi sama za siebie

 • Piotr13 grudnia 2011Ocena: 5/5

  Polecam w 100%! Korepetycje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a przede wszystkim świetne tłumaczenie wszelkich zagadnień przez Pana Jacka. Egzamin z pochodnych, całek itp. zdany BEZ ŻADNYCH problemów.

  Odpowiedź korepetytora

  Widziałem u Pana postępy po każdej lekcji, nie obawiałem się o Pana wynik na egzaminie, cieszę się z udanej współpracy. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za opinię.

 • Sebastian Politechnia Śląska16 października 2011Ocena: 5/5

  Polecam. Pan Jacek ma dobre przygotowanie i wiedzę oraz w łatwy sposób ją przedstawia. Ja osobiście zaliczyłem rachunek prawdopodobieństwa i statystykę matematyczną na ocenę bdb. (chciałem tu wkleić ocenę z indeksu ale jakoś się nie da). Muszę podziękować za to, że pomógł mi w tym samych dniu co się do niego zgłosiłem (możliwe że miał wtedy wolne a ja miałem szczęście).

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo mi miło. Przez to, a może dzięki temu, że mieszka Pan daleko, jedyne co nam pozostało to lekcje przez Skype. Jak widać wspólna praca zdała egzamin, z czego jestem szczerze zadowolony.

 • Karol28 września 2011Ocena: 5/5

  Polecam! Egzamin z całek, macierzy i liczb zespolonych zdany bez większych problemów po paru zajęciach z Panem Jackiem.

  Odpowiedź korepetytora

  Wspomógł się Pan moja pomocą, zestawami zadań domowych i własną pracą. Koniunkcja tych warunków przełożyła się na Pana sukces, który jest i moim sukcesem.

 • Daria27 września 2011Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam lekcje u Pana Jacka, pomogl mi on w zdfaniu egzaminu na PG z analizy matematycznej i rachunku prawdopodobieństwa. Lekcje przebiegaja w bardzo milej atmosferze i przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Jeszcze raz dziekuje i polecam ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Zakres zagadnień naprawdę był spory, byłoby jeszcze lepiej, gdybyśmy zaczęli naukę trochę wcześniej. Jednak najważniejsze że udało się nam nadrobić zaległości mimo szybszego tempa.

 • Ola27 września 2011Ocena: 5/5

  Dzięki Panu Jackowi egzamin z matematyki zaliczony i to nawet bez większych przygotowań w domu - bo wszystko zostało dobrze wyniesione z korków! Co ważne: sympatyczna atmosfera, świetny sposób przekazywania wiedzy. Pan Jacek rozwiąże każde zadanie i świetnie przygotuje do zaliczeń. Docenić trzeba poświęcenie, że naucza nawet podczas przeziębienia czy choroby! :-) Polecam korepetytora i pozdrawiam!

  Odpowiedź korepetytora

  Z tą przeziębieniem to była niezła przygoda, czasami musiałem mówić niemal szeptem:) Najważniejsze, jednak, że pomogłem. Gratuluję zdanego egzaminu!

 • Kuba9 września 2011Ocena: 5/5

  Polecam !!! Pan Jacek wytłumaczył mi wszystko czego potrzebowałem na egzamin z matematyki (PG) bez zająknięcia się, a przede wszystkim po ludzku ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję za miłą współpracę i życzę wszystkiego najlepszego na kolejnych latach studiów!

 • MACIEJ5 lipca 2011Ocena: 5/5

  Piękne podziękowania dla pana Jacka za poświęcony czas. dzięki niemu zaliczyłem trudny egzamin z matmy na politechnice gdańskiej(II SEMESTR).MACIEJ

  Odpowiedź korepetytora

  Jest mi bardzo miło, że dobrze zakończył Pan przygodę z matematyką na pierwszym roku Mam nadzieję, że wytrwałośc z Pana strony przy zgłębianiu jej tajników pomoże Panu w zdobywaniu wiedzy z kolejnych przedmiotów. Pozdrawiam serdecznie.

 • Martyna10 czerwca 2011Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam !! Zajecia przebiegaja w bardzo miłej atmosferze , a korepetytor cierpliwie tłumaczy wszystkie tajniki matematyki. Jeśli potrzebujesz pomocy nie wahaj sie z wyborem pana Jacka:)

 • Marcin12 maja 2011Ocena: 5/5

  jeśli chcesz się nauczyć matematyki to nie ma lepszej osoby

 • Dawid5 maja 2011Ocena: 5/5

  dobry korepetytor, tłumaczy powoli i bardzo zrozumiale.

 • Marta31 marca 2011Ocena: 5/5

  Dziękuje za przekazanie mi wiedzy praktycznie od podstaw i dużą cierpliwośc. Dzięki Panu Jackowi, udało mi się zaliczyc matematykę. Godny polecenia korepetytor.

 • Bogusia31 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam ! Dzięki p. Jackowi można przyswoić każde zagadnienie z matematyki. Jestem na to chodzącym dowodem, który jest dosyć odporną na matmę jednostką, a jednak dzięki korepetycjom zaliczyłam egzamin :)

 • Marlena25 stycznia 2011Ocena: 5/5

  POLECAM!!! Szybko, skutecznie i bezboleśnie ;-) Nawet najtrudniejsze zagadnienia staja się banalnie proste.

 • Szymon24 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Polecam! Bezstresowo, w miłej atmosferze nawet najtrudniejsze zagadnienia okazywały się banalne. Przed: problem z matematyką, Po: brak problemów i zwolnienie z egzaminu końcowego.

 • Aleksander3 września 2010Ocena: 5/5

  Polecam korepetytora, szybko i bezstresowo wyłumaczy nawet te trudniejsze zagadnienia z matematyki.

 • Magda24 czerwca 2009Ocena: 5/5

  Świetny i solidny korepetytor. Profesjonalne tłumaczenie przekształciło się na dobrze zdane kolokwia...Dziękuję i gorąco polecam innym!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.