Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Iza


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

60 zł60 minut
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

Nowa matura, nowy egzamin gimnazjalny!
Nauczycielka, egzaminator maturalny OKE, lektorka i korepetytorka z kilkuletnim stażem pracy w gimnazjum, szkole średniej (obecnie) i szkole językowej pomoże, przygotuje do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Uczę na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszam dzieci i młodzież na lekcje rozwijające i pomocnicze. Moją specjalnością są kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i matury.
Istnieje możliwość prowadzenia lekcji w małych grupach (2-, 3- 4-osobowych). Wystawiam rachunki.

Maturzysto! Sprawdź czy zdasz! Umów się na jedną godzinę, sprawdź jak zdałbyś maturę ustną już dzisiaj jeżeli będziesz chciał(a), możesz umówić się na kolejną godzinę.

Doświadczenie:
7 lat pracy w gimnazjum oraz 9 lat pracy w szkole średniej

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Dawid14 maja 2015Ocena: 5/5

  Właśnie skończyłem pisać rozszerzoną maturę z angielskiego, łatwość z jaką mi to przyszło przeszło wszelkie moje oczekiwania :) a jeszcze 6 miesięcy temu zamartwiałem się o powodzenie podczas poziomu podstawowego. Profesjonalne podejście Pani Izy do nauczania angielskiego ,oraz przyjemna atmosfera podczas lekcji sprawia, iż nauka angielskiego to czysta przyjemność :D Polecam !

 • Iza28 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobra nauczycielka, przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego oraz matury rozszerzonej :) Umie dobrze tłumaczyć zagadnienia gramatyczne oraz zachęca do rozmów. Do tego jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, serdecznie polecam każdemu naukę z tą panią ;)

 • Natalia30 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Nauczyciel świetny, przygotowywała mnie do matury rozszerzonej, potrafi tłumaczyć jest niezwykle cierpliwa ale też wymagająca. Lekcje przebiegają w świetnej atmosferze a człowiek wychodzi z niej zmotywowany do dalszej pracy :)
  Pod okiem pani Izy każdy jest w stanie zdać maturę z bardzo dobrym wynikiem
  Polecam serdecznie

 • Michał30 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobra nauczycielka. Pomogła mi przygotować się do rozszerzonej matury. Zdałem na 89% a ustny 29/30 . Potrafi przekazać wiedzę szczególnie z gramatyki. Dzięki niej chcę się dalej rozwijać w angielskim , a nauka tego języka stała się dla mnie przyjemnością. :)

 • Oliwia8 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobra nauczycielka! Świetne podejście do ucznia bez względu na wiek (pomaga mi z angielskim od podstawówki). Gramatyka od razu staje się prosta, a przykłady wykorzystywane na lekcjach utrwalają się w głowie na długo;) Świetne przygotowanie do matury pisemnej i ustnej ;) Wiem, że po nauce u Pani Izy maturę mam zdaną na bank :) Serdecznie polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.