Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Justyna Nowak


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 23 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Chorzów
  • Katowice
  • Bytom
  • Sosnowiec
  • Ruda Śląska
  • Zabrze
  • Świętochłowice
  • Siemianowice Śląskie
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z angielskiego

30 zł60 minut
Opinie: 23Ocena: 4.5/5

OSTATNIE MIEJSCA / Mam na imię Justyna jestem studentką Filologii Angielskiej , tłumacz języka angielskiego w dużej firmie współpracującej z zagranicznymi klientami . Jestem osobą bardzo pracowitą, gdyż zaczęłam pracować już jako 18sto latka , cierpliwą, wyrozumiałą i motywującą do pracy. . Język angielski od zawsze był dla mnie pasją stąd też po maturze podjęłam studia w tym kierunku . Kształcę się pod okiem wybitnych profesorów z różnych krajów. Ciągle też rozwijam się podczas wyjazdów zagranicznych gdzie mam kontakt z obcokrajowcami . Jestem przykładem gdzie pasja moze przerodzić się w pracę , którą się kocha i do ktorej każdego dnia chodzi się z uśmiechem.Szanuję Państwa czas dlatego zależy mi na efektywności zajęć . Udzielam korepetycji w każdym wieku i na każdym poziomie. Jestem Lektorem z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Korepetycje są oparte o nowoczesne i sprawdzone metody nauczania.
Indywidualny program nauczania (niezależnie od poziomu znajomości języka)
Indywidualnie dobrany tok nauczania
Dodatkowo prowadzone są intensywne kursy przygotowujące do wyjazdu zagranicę , przygotowywanie do egzaminów po 6 kl podstawówki , gimnazjalne , maturalne , poprawkowe czy semestralne z języka angielskiego . Oferuję także konwersacje, naukę gramatyki oraz zajęcia przez internet. Wszystkich zainteresowanych nauką ze mną zapraszam.
Zajęcia odbywają sie w Chorzowie lub mogą być też zajęcia online – przez skype
W celu umówienia spotkania prosze o kontakt tel : 603 049 807 lub mailowo.

Doświadczenie:
tłumacz w firmie ,negocjator , 4 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji , wyjazdy zagraniczne ( posługiwanie sie tylko językiem angielskim )

Certyfikaty:
w trakcie studiów filologicznych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka15 maja 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam Justynę! Wcześniej bałam się rozmawiać po angielsku, ale dzięki niej mam to już za sobą :) Justyna jest przesympatyczną osobą, a prowadzone przez nią zajęcia pomogły mi przełamać barierę językową. Szczerze polecam!

 • Ewelina14 kwietnia 2017Ocena: 1/5

  Niestety również miałam dwukrotnie odwołane zajęcia na piętnaście minut przed umówionym spotkaniem. Wcześniej czytałam opinie, ale stwierdziłam spróbuję, przekonam się na własnej skórze, może faktycznie negatywne komentarze są przesadzone - NIE SĄ.

  Odpowiedź korepetytora

  Nie przypominam sobie żebym komukolwiek odwołała zajecia na 15 min przed :) ale i owszem
  Dodatkowo Nie odpisywała Pani na maile i wiadomości wiec kontaktu z Pania żadnego nie było ;) pozdrawiam

 • Marek10 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje z Justyną. Dużo motywacji i dostosowanie zajęć do ucznia. W moim przypadku nauka to duże wyzwanie dla dwóch stron :D. Elastyczna jeśli chodzi o godziny zajęć. Jeśli nie lubisz się nudzić na lekcjach to lekcje z Justyną Ci to gwarantują☺

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuje za tak ciepłe i miłe słowa Marku :)

 • Julia9 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Justyną przynoszą w szybkim tempie poprawność mówienia. Sposób prowadzenia lekcji jest bardzo profesjonalny. Można nauczyc sie języka w praktyce a nie tylko suchej teorii. Justyna potrafi wzbudzić zaiteresowanie językiem dzieki czemu nie trzeba się juz zmuszać do nauki. Potrafi przekazać wiedze i wytłumaczyć w taki sposób ze szybko zapamiętuje sie słówka jak i gramatykę. Widac ze lubi uczyć dlatego widac w 100% jej zaangażowanie i stara sie aby uczeń jak najwięcej wyciagal z korepetycji. Polecam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuje za tak ciepłe słowa :)!

 • Lechooo9 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Doskonalą płynność mówienia, prowadząc dyskusje, w których wyraża swoje opinie. Polecam :)))

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuje za tak ciepłe słowa :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.