Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Justyna Nowak


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 23 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Chorzów
  • Katowice
  • Bytom
  • Sosnowiec
  • Ruda Śląska
  • Zabrze
  • Świętochłowice
  • Siemianowice Śląskie
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielam korepetycji

O mnie

Studentka Fiologii Angielskiej poszukuje chętnych osób do nauki języka angielskiego w rożnym wieku i na rożnych poziomach . Przygotowania rownież do egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalnego i maturalnego. Profesjonalnie , tanio , efektywnie :-)

prosze o kontakt tel : 603 049 807 lub mailowy : itkanowitka@gmail.com . Zajęcia u mnie w domu bądź z dojazdem do ucznia .

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka15 maja 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam Justynę! Wcześniej bałam się rozmawiać po angielsku, ale dzięki niej mam to już za sobą :) Justyna jest przesympatyczną osobą, a prowadzone przez nią zajęcia pomogły mi przełamać barierę językową. Szczerze polecam!

 • Ewelina14 kwietnia 2017Ocena: 1/5

  Niestety również miałam dwukrotnie odwołane zajęcia na piętnaście minut przed umówionym spotkaniem. Wcześniej czytałam opinie, ale stwierdziłam spróbuję, przekonam się na własnej skórze, może faktycznie negatywne komentarze są przesadzone - NIE SĄ.

  Odpowiedź korepetytora

  Nie przypominam sobie żebym komukolwiek odwołała zajecia na 15 min przed :) ale i owszem
  Dodatkowo Nie odpisywała Pani na maile i wiadomości wiec kontaktu z Pania żadnego nie było ;) pozdrawiam

 • Marek10 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje z Justyną. Dużo motywacji i dostosowanie zajęć do ucznia. W moim przypadku nauka to duże wyzwanie dla dwóch stron :D. Elastyczna jeśli chodzi o godziny zajęć. Jeśli nie lubisz się nudzić na lekcjach to lekcje z Justyną Ci to gwarantują☺

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuje za tak ciepłe i miłe słowa Marku :)

 • Julia9 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Justyną przynoszą w szybkim tempie poprawność mówienia. Sposób prowadzenia lekcji jest bardzo profesjonalny. Można nauczyc sie języka w praktyce a nie tylko suchej teorii. Justyna potrafi wzbudzić zaiteresowanie językiem dzieki czemu nie trzeba się juz zmuszać do nauki. Potrafi przekazać wiedze i wytłumaczyć w taki sposób ze szybko zapamiętuje sie słówka jak i gramatykę. Widac ze lubi uczyć dlatego widac w 100% jej zaangażowanie i stara sie aby uczeń jak najwięcej wyciagal z korepetycji. Polecam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuje za tak ciepłe słowa :)!

 • Lechooo9 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Doskonalą płynność mówienia, prowadząc dyskusje, w których wyraża swoje opinie. Polecam :)))

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuje za tak ciepłe słowa :)

 • Wiktoria9 stycznia 2017Ocena: 5/5

  korepetycje z Justyną są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. W czasie nauki można pogłębić swoją wiedze z angielskiego, a także utrwalić mageriał z lekcji w szkole. Jak najbardziej polecam. ;-)

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuje :)

 • Wiktoria8 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Justyną są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Przez uczęszczanie na nie można pogłębić swoją wiedzę z angielskiego, a także poćwiczyć materiał z lekcji w szkole. Jak najbardziej polecam. ;-)

 • Ania8 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Nie jestem orłem z j.angielskiego ale od kiedy chodze na lekcje Justyny jest coraz lepiej i także w szkole zauważają mój postęp. Lekcje są w przyjemnej atmosferze,zabawne, co nie przeszkadza to w cieżkiej pracy którą robimy ;) Zajęcia są dostosowane do mojego zapełnionego terminarza,za co jestem bardzo wdzięczna :D Coraz mniej obawiam się o moją mature :) Polecam,zachęcam i pozdrawiam :D

  Odpowiedź korepetytora

  Miło mi to słyszeć :)

 • Patrycja19 listopada 2016Ocena: 5/5

  Lekcje z Justyną przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze. Fajne jest to, że można dokładnie skonsultować z Justyną o jaki zakres nauki dokładnie chodzi i iść w tym kierunku. Nauka może przebiegać na każdym poziomie: od początkowego do bardziej zaawansowanego. Podczas zajęć jest dużo ćwiczeń i nie ma obijania się :) Podczas mojej nauki uzupełniłam swoje braki wiedzy. Także polecam naukę z Justyną, która jest do tego miłą i cierpliwą osobą :)

 • Mirosław17 listopada 2016Ocena: 5/5

  Daję Pani Justynie ocenę bardzo dobrą. Zajęcia prowadzone w dość staranny i przyjazny dla ucznia sposób, co dla mnie istotne, ale najważniejsze, że Pani Justyna zajęcia dopasowała je do moich potrzeb i możliwości. Super!

 • Amanda16 listopada 2016Ocena: 5/5

  Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę i zarazem mocno motywuje do nauki poprzez zadania domowe. Polecam gorąco :)

 • Justyn16 listopada 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia nie wywoływały u mnie stresu, czułam się swobodnie, dzięki nim zdałam maturę. Jestem zadowolona z zajęć.

 • Anna16 listopada 2016Ocena: 1/5

  Choroba to nie wymówka - jak zostało napisane w odpowiedzi na komentarz niżej. Ale jeśli choruje się przed dwa tygodnie, odwołać lekcję można wcześniej niż 15 minut przed. Dwukrotnie umawiałyśmy się na pierwsze spotkanie i dwa razy zajęcia zostały odwołane tuż przed ich rozpoczęciem (przypominam, że uczeń też może mieć inne plany, które dostosowuje do umówionej z nauczycielem godziny). Być może same zajęcia są w porządku (nie zdążyłam się przekonać), ale podejście do sprawy tej pani jest absolutnie niepoważne.

  Odpowiedź korepetytora

  Nie wiem jaki ma sens wystawianie takich fałszywych opini mojej osobie ale widocznie sprawiło to Pani przyjemność :) wracając do treści Pani opini jak moze Pani moze byc poważna skoro nie umiała Pani zdecydować sie na konrkretyny dzien i godzinę nie odpisując po pare dni w tygodniu gdy czekałam na Pani odpowiedz w miejsce, które uczniowie mogli uczęszczać na zajecia do mnie . Po drugie każdy ma prawo sie rozchorować a skoro zajecia na skype ( a wiadomo , ze to nie wymaga Pani ingerencji w żadne dojazdy i moze Pani go obsługiwać w każdym miejscu na świecie ) miały odbywać sie o godzinie 9 rano to logicznie rano gdy sie człowiek budzi moze byc chory i tez owszem wysłałam taka wiadomość do Pani gdyż po prostu sie rozchorowałam )
  Życzę Pani dalszych sukcesów pozdrawiam :)

 • Beti :D29 czerwca 2016Ocena: 5/5

  MEGA POLECAM !!! WARTO
  Dwa miesiące przed matura rozszerzoną zabrałam sie do nauki . Myślałam że nie ma już dla mnie ratunku a jednak . Justyna przygotowała mnie do niej perfekcyjnie .Potrafi doskonale przekazać wiedzę i wszystko jak najlepiej wytłumaczyć . W tak krótkim czasie przerobiłyśmy materiał z zadowalającymi rezultatami . PRZEMIŁA atmosfera , pełen PROFESJONALIZM , SKUTECZNA NAUKA , niska CENA i dużo uśmiechu . Kontakt jest bardzo dobry i patrząc na tyle pozytywnych komentarzy to pan Wojtek musiał być po sobocie .

  Odpowiedź korepetytora

  Beatko bardzo dziękuje !!!! Współpraca z Toba to czysta przyjemność! I czekamy na wyniki z matury :) !!!

 • Aneta12 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Nigdy nie pałałam miłością do angielskiego, ale po zajęciach z Justyną moje nastawienie zaczęło się zmieniać, a także myślę, że coś by ze mnie było :) Wiedza jest przekazywana w prosty i jasny sposób, potrafi bez problemu nawiązać kontakt oraz podciągnąć dosłownie każdego, skoro mi się udało poszerzyć znajomość z tego języka - i to bezboleśnie ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję Anetko :)!

 • Kantiniuś31 maja 2016Ocena: 5/5

  Justyna jest osobą przekazujęcą wiedzę z uśmiechem i swobodą, co wprowadza bardzo pozytywną i miłą atmosferę, a zjęcia prowadzone są w sposób elasyczny. Przez kilka miesięcy przerabiałem zarówno materiał gramatyczny, jak i pracowaliśmy nad przełamaniem bariery w mówieniu, czym sympatyczna nauczycielka pomogła mi w zmianie pracy. Do dużych zalet należy również łatwy kontakt telefoniczny i nieudawana chęć pomocy. ;)

  Odpowiedź korepetytora

  ah bardzo dziękuję za tak miłe i ciepła słowo :) jest mi bardzo miło . Życzę dalszych sukcesów :)

 • Monika20 maja 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji z Justyną, przygotowała mnie do matury ustnej z języka angielskiego. Zajęcia prowadzone były bez stresu, presji i w miłej , atmosferze. Gorąco polecam lekcje z Justyną! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuje , za ciepłe słowa :) i jeszcze raz gratuluje zdania matury ! :)

 • Sylwia8 marca 2016Ocena: 5/5

  Polecam lekcję z Justyna, w niecałe 2 miesiące przygotowała mnie do wyjazdu za granice.Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze.Pełen profesjonalizm w przystępnej cenie.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuje Sylwio :-)!!! Trzymam za Ciebie gorąco kciuki w Liverpoolu :-)!

 • Rafał5 marca 2016Ocena: 5/5

  Pani Justyna uczy mnie języka angielskiego za pomocą konwersacji. Potrafi łączyć rozmowę z nauką gramatyki.
  Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze a każda minuta jest efektywnie wykorzystywana. Polecam taką korepetytorkę.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję miło mi to słyszeć :-)!

 • Łukasz2 marca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje z Justyną!
  Zajęcia prowadzone profesjonalnie, bezstresowo, zawsze dużo uśmiechu i pozytywnej energii!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziekuje Łukaszu :-) i trzymam kciuki za Ciebie u USA

 • Bernard31 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Zawaliłem semestr z języka angielskiego. Miałem tylko 1,5 miesiąca by się do niego przygotować . Wielu nauczycielli odmówilo mi pomocy z uwagi na krótki czas. Zwróciłem się do Pani Justyny, ktora mnie nauczyla, powiedziała gdzie robię błędy,wytłumaczyla w bardzo przyjemnym sposów całą gramatykę angielską. Poświęciła swój wolny czas i pracowała nawet w święta by przygotować takiego lenia jak ja. Sprawiła,ze zdałem egzamin bardzo dobrze. Jestem bardzo wdzięcznym i zdałem tylko dzięki Niej. Oby takich nauczycielek bylo więcej na tym świecie.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo miło mi to słyszeć :-) ale to rownież Pana zasługa ! Pozdrawiam

 • WALDEK25 stycznia 2016Ocena: 1/5

  SŁABY KONTAKT , ZAWALANIE SPOTKAŃ Z DZICINNYMI WYMÓWKAMI - BO PO SOBOCIE-ODRADZAM

  Odpowiedź korepetytora

  Skoro dla Pana choroba to wymówka to zycze Panu powodzenia :-)

 • Katarzyna14 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Świetna i przyjemna nauka języka angielskiego ! ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję Kasiu :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.