Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Honorata -Hiszpański dla dzieci! /matura/ Erasmus


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

40 - 60 zł60 minut
Opinie: 1Ocena: 5.0/5

Hola, amigos:

Mam na imię Honorata i swoją przygodę z językiem hiszpańskim zaczęłam w dniu narodzin, gdyż urodziłam się w Madrycie i mieszkałam niedaleko stolicy przez około dziesięć lat. Wychowywali mnie nie tylko rodzice ale i hiszpańska szkoła, tradycja i obyczaje. Jestem bardzo mocno związana z kulturą hiszpańską i tym samym się z nią utożsamiam. Po przeprowadzce do Polski kontynuowałam swoją naukę tego pięknego i słonecznego języka.

W wieku 16 lat ukończyłam kurs w Madrycie (Academia de Espanol "Eureka") na poziomie C1. Aktualnie jestem absolwentką I stopnia Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Również ukończyłam specjalizację nauczycielską i odbyłam praktyki w szkole podstawowej (150 h). W chwili obecnej współpracuje ze szkołą językową w Poznaniu oraz z przedszkolem w Skórzewie.

Posiadam 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć. Lekcje dostosowane są do potrzeb ucznia. Ponadto, dysponuje dużą ilością ciekawych i przydatnych materiałów.

Oferuję:
-przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej;
-przygotowanie do OJH (Olimpiady z Języka Hiszpańskiego);
-przygotowanie do wyjazdu na Erasmusa do Hiszpanii (m.in.język kolokwialny);
-lekcję dla początkujących i zaawansowanych;
- i wiele innych;

Zapraszam na swoje lekcje również dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym; dla tych najmniejszych mam przygotowane specjalne materiały, które wykorzystuję w formie zabawy :)

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • ola29 września 2013Ocena: 5/5

    bardzo cierpliwa i sympatyczna osoba dzięki której nauka to przyjemność. polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.