Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Honorata Lekcje hiszpańskiego z semi-native speaker


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 1 opinia
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Poznań
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Szczecin
  • Bydgoszcz
  • Piła
  • Chodzież
 • Ostatnia aktywność: 10 dni temu

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

40 zł60 minut
Opinie: 1Ocena: 5.0/5

Hola, amigos:

Mam na imię Honorata i swoją przygodę z językiem hiszpańskim zaczęłam w dniu narodzin, gdyż urodziłam się w Madrycie i mieszkałam niedaleko stolicy przez około dziesięć lat. Wychowywali mnie nie tylko rodzice ale i hiszpańska szkoła, tradycja i obyczaje. Jestem bardzo mocno związana z kulturą hiszpańską i tym samym się z nią utożsamiam. Po przeprowadzce do Polski kontynuowałam swoją naukę tego pięknego i słonecznego języka.

W wieku 16 lat ukończyłam kurs w Madrycie (Academia de Español "Eureka") na poziomie C1. Aktualnie jestem absolwentką I stopnia Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Również ukończyłam specjalizację nauczycielską i odbyłam praktyki w szkole podstawowej (150 h). Pracowałam w wielu szkołach językowych jako lektor języka hiszpańskiego oraz w przedszkolu w Skórzewie. Przez ostatni czas zdobyłam również doświadczenie w międzynarodowej korporacji.

Posiadam 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć. Lekcje dostosowane są do potrzeb ucznia. Ponadto, dysponuje dużą ilością ciekawych i przydatnych materiałów.

Oferuję:
-przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej;
-przygotowanie do OJH (Olimpiady z Języka Hiszpańskiego);
-przygotowanie do wyjazdu na Erasmusa do Hiszpanii (m.in.język kolokwialny);
-lekcję dla początkujących i zaawansowanych;
- konwersacje w języku hiszpańskim
- i wiele innych;

Proszę pamiętać, że lekcja jest dostosowana do ucznia; jeżeli lepiej zapamiętujesz słownictwo poprzez piosenki, to bazą naszych lekcji będą hiszpańskie utwory; jeśli lubisz oglądać filmiki o modzie, motoryzacji czy kuchni to przygotuję specjalne materiały na twoje potrzeby; a jeżeli chcesz porozmawiać o sytuacji politycznej w Hiszpanii to z chęcią podzielę się moją wiedzą; a może szykujesz się do korporacji i nie wiesz jakie słownictwo będzie Ci potrzebne?

No te preocupes, yo te ayudo :)

Z racji takiej, że często podróżuję, lekcje prowadzone są jedynie przez Skype’a lub na terenie Poznania.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • ola29 września 2013Ocena: 5/5

  bardzo cierpliwa i sympatyczna osoba dzięki której nauka to przyjemność. polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.