Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla szukających tłumaczy lipiec

Katarzyna Chroma


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

35 zł60 minut

Witam,
w razie problemów z niemieckim, serdecznie zapraszam do kontaktu!
ukończyłam Germanistykę ze specjalizacją skandynawistyczną na Uniwersytecie Wrocławskim, odbyłam praktyki w szkole językowej w Berlinie oraz u Tłumacza Przysięgłego Języka Niemieckiego we Wrocławiu, często zdarzało mi się też pracować u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli potrzebujesz pomocy w czymkolwiek – wyjeżdżasz szukać pracy, nie radzisz sobie z lekcjami, nie rozumiesz gramatyki – napisz do mnie. Napisz ile masz lat i w czym masz problem, a ja postaram się Ci pomóc. Kontakt telefoniczny tylko od godz. 15:00.

Doświadczenie:
Ukończenie praktyk w szkole językowej "Berlinek" w Berlinie Ukończenie praktyk u Tłumacza Przysięgłego Języka Niemieckiego Sonja Stankowski we Wrocławiu

Certyfikaty:
Ukończenie Wydziału Filologicznego Języka Niemieckiego we Wrocławiu, Ukończenie kursu języka duńskiego w Kopenhadze

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.