Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

dr inż. Hanna Dąbrowska


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z chemii

80 zł45 minut
Opinie: 61Ocena: 5.0/5

Jestem doświadczonym nauczycielem – uczyłam w gimnazjum, liceum i na wyższych uczelniach. Oferuję korepetycje z chemii na każdym poziomie, także dla studentów oraz uczniów IB – program IBO (cena 100 / 45 min); indywidualnie lub w 2, 3 a nawet 6 -osobowych grupach (znajdź kogoś, kto chce chodzić na lekcje razem z Tobą a będzie TANIEJ!!!). Zawodowo uczę chemii od 17 lat (nie licząc korepetycji których udzielałam jako studentka) – to czas dostatecznie długi by dobrze przemyśleć wiele najtrudniejszych dla uczniów i studentów zagadnień i znaleźć własne, skuteczne sposoby ich wytłumaczenia. Udzielam korepetycji przez Skype. *UWAGA: Nie rozwiązuję zadań, nie piszę sprawozdań ani nie wykonuję innych prac za pieniądze. Uczę i pomagam w zrozumieniu chemii oraz nauk pokrewnych. Nie pracuję w niedzielę. Zbieżność mojego nazwiska z nazwiskiem nauczyciela chemii w pewnym bydgoskim liceum jest czysto przypadkowa.

Doświadczenie:
kilkanaście lat zawodowego doświadczenia dydaktycznego na każdym poziomie: gimnazjum, liceum, matura międzynarodowa IBO, uczelnie wyższe (techniczne i medyczne)

Certyfikaty:
dr inż. nauk chemicznych - Politechnika Gdańska, przygotowanie pedagogiczne, kurs pedegogiczny dla nauczycieli akademickich udzielam korepetycji także wg. programu IBO, jestem nauczycielem akademickim oraz prowadzę zajęcia na kursach maturalnych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Piotr17 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam Panią Dąbrowską. Zajęcia z nią są bardzo dobrze prowadzone,, można przyjść z każdym zadaniem które sprawia nam trudności i będzie rozwiązane i dokładnie wytłumaczone. Po zajęciach z Panią bardzo wiele wiadomości zostawało mi w głowie.
  Gorąco Polecam!

 • Agata27 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Z czystym sercem mogę polecić zajęcia u Pani Dąbrowskiej! Dzięki nim udało mi się uzyskać na tyle wysoki wynik, żeby dostać się na upragnioną medycynę. Nie byłoby to możliwe bez ogromnej motywacji ze strony Pani Dąbrowskiej!
  W ciągu roku, dzięki naszym spotkaniom udało mi się nauczyć chemii niemalże od podstaw. Zajęcia były prowadzone w świetnej atmosferze, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu, czułam, że każde zajęcia były wykorzystane w 100% -najlepiej jak mogły.
  Dzięki zajęciom przekonałam się, że chemii można się nauczyć, a nie trzeba jej "wkuwać" na pamięć, jak robiłam to podczas zajęć w szkole. Pani Dąbrowska potrafi przede wszystkim doskonale wytłumaczyć wszystkie zagadnienia, pokazać związki między kolejnymi tematami, często opierając się na prostych skojarzeniach czy przykładach z codziennego życia, co znacznie ułatwia zrozumienie zjawisk oraz ich zapamiętywanie.
  Jeśli chemia jest koszmarem,który spędza sen z waszych powiek - na pewno po zajęciach z Panią Dąbrowską będziecie spać spokojnie! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję i bardzo się cieszę. Myślę, że będzie z Ciebie dobry lekarz.

 • Szymon18 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panią Hanną różnią się od zajęć w szkole. Poza nauczaniem Pani dr Dąbrowska pomaga zrozumieć chemię dzięki czemu wiedza którą przyswajamy nie jest ulotna. Gdy młodsi znajomi pytają o korepetycje dzięki którym napiszą bardzo dobrze maturę to z czystym sumieniem odsyłam ich na stronę http://www.ogolniak.pl/

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Szymonie. Miło było prowadzić zajęcia w grupie z takimi uczniami jak Ty.

 • Monika23 lutego 2016Ocena: 5/5

  Nauka chemii z pania Hania powoduje ze z łatwością można wciągnąć się w wir zadań i przeróżnych zagadnień. Pani Hania potrafi zmotywować i sprowadzić na prawidłowy tor rozumowania każdego, poprzez to że w bardzo jasny i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć zagadnienia, których nie rozumiałam lub źle rozumiałam. A przez, że atmofsera na zajeciach jest bardzo luźna to sprawia, że praca jest bardzo przyjemna i efektywna. Ja osobiście pani dziękuje za wszystko i polecam każdemu!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za miłe słowa i radosny nastrój, który wnosiłaś na zajęcia. Życze powodzenia!!!

 • Aleksandra3 września 2015Ocena: 5/5

  Uważam, że Pani Hanna Dąbrowska jest odpowiednią nauczycielką dla każdego. Zaraz na pierwszej lekcji potrafi złapać doskonały kontakt z każdym. Dzięki Niej chemia staje się łatwa i przyjemna nawet dla najbardziej opornych uczniów !

  Odpowiedź korepetytora

  Olu! Przecież ty nie byłaś wcale oporna! Zdawało mi się, że "w lot" łapiesz każdą myśl. Aż miło było Cię uczyć!.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.