Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Grzegorz Cabański


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 30 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Mokotów, Ochota, Śródmieście, Gocław, Wawer i okolice, Ursynów, )
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z języka polskiego

 • Przedmiot: język polski
 • Miejsce lekcji: U ucznia
 • Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
50 zł60 minut
Opinie: 30Ocena: 5.0/5

Udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.Przygotowuję do matury, także IB. Dojeżdżam do ucznia.

Doświadczenie:
Ponad dwadzieścia lat pracy jako nauczyciel i korepetytor.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Julia10 października 2016Ocena: 5/5

  Superior teacher, simply the best. Great contact with student, very intelligent person, very tolerant and open-minded. I really can not think about anybody better than Pan Grzegorz!

 • Wojtek20 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pragnę bardzo serdecznie podziękować panu Grzegorzowi za przygotowanie mnie do Matury. Szkołę ukończyłem dwa lata temu byłem jedynkowym uczniem, do Matury podszedłem w tym roku i zdałem ją bardzo zadowalająco z ustnego na 100% egzaminator mój były nauczyciel był bardzo zadziwiony jaką posiadam wiedzę nawet nie zadawał mi dodatkowych pytań. Pisemny zdałem na 68 % co dla mnie też jest wynik bardzo dobry. Pan Grzegorz zaciekawił mnie literaturą że przeczytałem niemal wszystkie lektury. Pan Grzegorz jest najlepszym nauczycielem języka polskiego jakiego do tej pory spotkałem. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem Korepetytora to 100% polecam Pana Grzegorza. Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ i pozdrawiam

 • Marcin10 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony, Pan Grzegorz jest punktualny, dobrze tłumaczący, byłem w stanie się dobrze dogadać o planie przygotowawczym do matury a jestem uczniem na poziomie dopuszczającym a maturę bez stresu, nie nadwyrężając się zdałem na 55%. Polecam

 • Piotr5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel. Polecam go bardzo serdecznie. Dzieki niemu zdalem mature na wysokim poziomie co zagwarantowalo mi miejsce na dobrych studiach. Potrafi wszystko klarownie wyjasnic. Dziekuje

 • marcin23 maja 2016Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz jest znakomitym nauczycielem. To człowiek o wielkiej klasie i kulturze.

  Pan Grzegorz skutecznie przygotował syna do egzaminu do gimnazjum społecznego. Warto dodać że syn jest słabym uczniem, spotykaliśmy się zwykle raz w tygodniu na 1.5h przez ok 3 miesiące, tak więc pomimo ograniczonej liczby godzin wspólnej pracy efekt był zadowalający (syn startował do trzech dobrych gimnazjów i do jednego się dostał).

  Pan Grzegorz stosuje różnorodne, w tym nowoczesne metody nauczania, buduje przyjazną relację między uczniem i nauczycielem, a jednocześnie uczeń w sposób naturalny obdarza go szacunkiem i słucha. Jeśli kiedyś będziemy potrzebowali wsparcia polonisty to zgłosimy się do Pana Grzegorza.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.