Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Grzegorz Cabański


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 35 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Mokotów, Ochota, Śródmieście, Gocław, Wawer i okolice, Ursynów, )
 • Ostatnia aktywność: 20 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ewa14 września 2017Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz jest wysokiej klasy specjalistą.Przygotował syna do poprawki z matury(1,5h*1 w tyg.) profesjonalnie i rzeczowo.Syn poprawił wynik z matury pisemnej z 6% na 61% ( ma dyslekcje, dysgrafie i inne deficyty). Lekcje prowadzone są w atmosferze miłej i bardzo kulturalnej. Zawsze rozpoczynają się punktualnie.Pan Grzegorz ma dar przekazywania wiedzy.
  Bardzo dziękuję panu Grzegorzowi przede wszystkim za to , że "zaryzykował" i niemożliwe stało się możliwe.

 • Nora24 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam,Pan pomógł mi w niecały miesiąc przygotować się do poprawki z matury a wiedzy nie posiadałam prawie żadnej i zdałam z wynikiem 70% :) Bardzo dobrze opowiada, a korepetycje były w miłej atmosferze

 • Magda12 lipca 2017Ocena: 5/5

  Chciałabym serdecznie podziękować Panu Grzegorzowi za zajęcia i przygotowanie mnie do matury. Świetny nauczyciel, motywujący do pracy, mający dobry kontakt z młodzieżą. Nauczyciel ma ogromną wiedzę i przeprowadza zajęcia w ciekawy sposób. Nie ma stresu na jego lekcjach a wynosi się z niej bardzo wiele. Serdecznie wszystkim polecam

 • Maksymilian19 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, inteligentny i motywujący do pracy. Serdecznie wszystkim polecam.

 • Barbara9 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz jest doskonałym polonistą o ogromnej wiedzy, a przede wszystkim-pasjonatem literatury. Przekazuje wiedzę z zaangażowaniem, rozbudza w uczniu zainteresowanie, chęć analizy. Skrupulatny, punktualny, zawsze przygotowany. Wyrazy uznania za przygotowanie córki do matury!

 • Julia10 października 2016Ocena: 5/5

  Superior teacher, simply the best. Great contact with student, very intelligent person, very tolerant and open-minded. I really can not think about anybody better than Pan Grzegorz!

 • Wojtek20 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pragnę bardzo serdecznie podziękować panu Grzegorzowi za przygotowanie mnie do Matury. Szkołę ukończyłem dwa lata temu byłem jedynkowym uczniem, do Matury podszedłem w tym roku i zdałem ją bardzo zadowalająco z ustnego na 100% egzaminator mój były nauczyciel był bardzo zadziwiony jaką posiadam wiedzę nawet nie zadawał mi dodatkowych pytań. Pisemny zdałem na 68 % co dla mnie też jest wynik bardzo dobry. Pan Grzegorz zaciekawił mnie literaturą że przeczytałem niemal wszystkie lektury. Pan Grzegorz jest najlepszym nauczycielem języka polskiego jakiego do tej pory spotkałem. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem Korepetytora to 100% polecam Pana Grzegorza. Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ i pozdrawiam

 • Marcin10 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony, Pan Grzegorz jest punktualny, dobrze tłumaczący, byłem w stanie się dobrze dogadać o planie przygotowawczym do matury a jestem uczniem na poziomie dopuszczającym a maturę bez stresu, nie nadwyrężając się zdałem na 55%. Polecam

 • Piotr5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel. Polecam go bardzo serdecznie. Dzieki niemu zdalem mature na wysokim poziomie co zagwarantowalo mi miejsce na dobrych studiach. Potrafi wszystko klarownie wyjasnic. Dziekuje

 • marcin23 maja 2016Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz jest znakomitym nauczycielem. To człowiek o wielkiej klasie i kulturze.

  Pan Grzegorz skutecznie przygotował syna do egzaminu do gimnazjum społecznego. Warto dodać że syn jest słabym uczniem, spotykaliśmy się zwykle raz w tygodniu na 1.5h przez ok 3 miesiące, tak więc pomimo ograniczonej liczby godzin wspólnej pracy efekt był zadowalający (syn startował do trzech dobrych gimnazjów i do jednego się dostał).

  Pan Grzegorz stosuje różnorodne, w tym nowoczesne metody nauczania, buduje przyjazną relację między uczniem i nauczycielem, a jednocześnie uczeń w sposób naturalny obdarza go szacunkiem i słucha. Jeśli kiedyś będziemy potrzebowali wsparcia polonisty to zgłosimy się do Pana Grzegorza.

 • Hanna18 maja 2016Ocena: 5/5

  W pełni profesjonalny, doświadczony nauczyciel o niezwykle wysokiej kulturze osobistej. Bardzo dobrze przygotował moją córkę do egzaminu gimnazjalnego , zainteresował ja naszą literaturą, co nie udało się żadnemu szkolnemu nauczycielowi - szczerze polecam

 • Alex18 października 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel. Świetnie mnie przygotował do matury z języka polskiego. Byłem uczniem jedynkowym, a maturę podstawową zdałem na 88% dzięki Panu Grzegorzowi :)

 • Marian17 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, doskonale przygotował mnie do podstawowej matury z języka polskiego. Dostałem z niej 84%. Zajęcia prowadzone są bardzo dobrze, pan Grzegorz skupia się na zainteresowaniu ucznia tematem, tak aby wiedza została w głowie. Serdecznie polecam!

 • Krzysztof27 lipca 2015Ocena: 5/5

  Solidny, znający się na rzeczy nauczyciel. Szczerze polecam.

 • Kasia7 lipca 2015Ocena: 5/5

  Świetny jako nauczyciel i jako człowiek. Punktualny, rzetelny i przede wszystkim z fajnym podejściem do ucznia. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury, którą zdałam na o wiele wyższy wynik, niż się spodziewałam. Bez żadnych wątpliwości POLECAM!

 • Jakub1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel. Zawsze przygotowany, konkretny. Bez problemu zdałem maturę z języka polskiego z wynikiem dużo wyższym niż się tego spodziewałem.

 • Marzena30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Genialny nauczyciel z doskonałym podejściem do młodego czlowieka a zwłaszcza z dużym zapleczem cierpliwości. Począwszy od przygotowania do zaliczenia poprawkowego roku aż po przygotowanie do matury, która została zdana z bardzo dobrym wynikiem!!! To nie tylko nauczyciel to cudotwórca!!! Przy tym pełen profesjonalizm i kultura osobista. Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę. Pana Grzegorza polecam każdemu. Mama maturzysty 2015

 • Agata22 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz w bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia.
  Pomógł mi nadrobić zaległości i przygotował do matury którą zdałam ;) Dziękuje za cierpliwość szczerze polecam

 • Kasia19 lipca 2014Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz przygotował mnie do matury międzynarodowej (IB) z polskiego. Umiał zainteresować, zachęcić i powtarzać wszystko tyle razy ile potrzebowałam. Do tej pory pisząc eseje korzystam z tego co nauczyłam się na korepetycjach z Panem Grzegorzem. Dzięki tym korepetycją nie tylko zdałam maturę na najwyższym poziomie ale również nauczyłam się polskiego na całe życie. Pan Grzegorz jako korepetytor był zawsze bardzo miły, wyrozumiały, punktualny i wykazywał się szeroką wiedzą polonistyczną. Pan Grzegorz zasługuje na nagrodę dla najlepszego korepetytora. Polecam!

 • Łukasz9 lipca 2014Ocena: 5/5

  Z pomocą Pana Grzegorza bez problemu zdałem maturę pisemną, a z ustnej uzyskałem 100%. Naprawdę polecam.

 • Krzysztof30 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz przygotował mnie do matury po 13 latach przerwy w nauce.Matura zdana bez żadnych problemów :)
  Chyba już więcej nie trzeba nic pisać, pełen profesjonalizm:)
  Przekazuje konkretnie potrzebne wiadomości i umie zainteresować ucznia danym tematem.Posiada bardzo ale to bardzo szeroką wiedzę.
  Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

 • Putin rowerowy28 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz bardzo uprzejmy i punktualny korepetytor. Idealnie uczy do matury. Umie przekazać wiedzę ktora jest potrzebna bez zbędnych wątków. Polecam bez dwóch zdań ;)

 • Jessica28 października 2013Ocena: 5/5

  Uczylam się z Panem Grzegorzem do miedzynarodowej matury IB. Polski miałam na rozszerzonym poziomie, materialu było bardzo duzo, a czasu na przygotowanie się miałam wzglednie mało. Pan Grzegorz w ciągu miesiąca przygotowal mnie tak, ze mój wynik z rozszerzonego poziomu wyniosl 93%. Poza tym bardzo sympatyczny, zawsze na czas i przygotowany do lekcji. + temat, nawet ten nudniejszy wydaje się barwniejszy i ciekawszy, poprzez sposób, w jaki Pan Grzegorz przekazuje informacje :)

 • Katarzyna27 października 2013Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz przychodził do mojego syna przez pięć lat. Zaczął go uczyć w drugiej klasie gimnazjum, a skończył na przygotowaniu do matury. Zadzwonił do mnie i poprosił o zamieszczenie opinii na portalu e-korepetycje, na co chętnie się zgodziłam.
  Jakże się zdziwiłam, gdy przeczytałam komentarz p> Tomasza. Jest on całkowicie fałszywy i na pewno nie dotyczy p. Grzegorza. Przez te pięć lat nigdy się nie spóźnił a o jego kompetencji świadczą dobre oceny mojego syna i świetnie zdana matura. Swoją opinie opieram na wieloletniej znajomości p. Grzegorza. ZDECYDOWANIE POLECAM !

 • Maciek23 września 2013Ocena: 5/5

  Współpracowalem z Panem Grzegorzem przygotowywując się do matury z języka polskiego. Maturę zdałem bez żadnych problemów. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny a efekty mówią same za siebie. Polecam!

 • Stanisław21 września 2013Ocena: 5/5

  O Panu Grzegorzu mogę się wypowiadać tylko w samych superlatywach. Dysponuje bardzo rozległą wiedzą i świetnie potrafi nawiązać kontakt z uczniem. Zajęcia są interesujące i urozmaicane rozmaitymi anegdotami związanymi z przerabianym materiałem. W dużym stopniu to właśnie Panu Grzegorzowi zawdzięczam zdaną maturę z j. polskiego. Zdecydowanie polecam. :)

 • Mariusz21 września 2013Ocena: 4/5

  Pan Grzegorz pomógł mi przygotować się do matury z języka polskiego i dzięki Niemu zdałem ją na zadowalającym dla siebie poziomie. Polecam Pana Grzegorza jako korepetytora, ponieważ widać, że przykłada się do każdych zajęć i robi to z powołania. Mimo,że zdawałem maturę 3 lata temu to nadal nie zapomniałem technik pisania, których nauczył mnie Pan Grzegorz. Tylko tacy nauczyciele powinni nas uczyć :)

 • Maciej21 września 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, z dobrym podejściem do ucznia, świetna pomoc w normalnym toku nauczania oraz w czasie matury, bardzo dobrze pomógł mi przygotować prezentację ustną, oraz jak pisać wypracowania na maturze pisemnej. Polecam ! : )

 • Rafał21 września 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor który dysponuje ogromną wiedzą z zakresu Języka Polskiego. Bez problemu napisałem prace maturalną pod okiem Pana Grzegorza. Matura bez stresu. POLECAM

 • Ela18 września 2013Ocena: 5/5

  Pan Grzegorz, uzupełniał braki moich dzieci ze szkoły podstawowej z polskiego. Widziałam jak moje dzieci z ciekawością słuchały historycznego tła do Pana Tadeusza, czy też rozbioru wierszy na czynniki pierwsze. Mój syn sprawnie teraz pisze opowiadania, a z gramatyki kojarzy jak należy. Córka szlifowała stylistykę w pisaniu z gramatyki jej u niej lepiej. Zamierzam skorzystać z pracy pana Grzegorza w następnym roku szkolnym, III klasie gimnazjalnej mojego syna.

 • Łukasz17 września 2013Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, uratował mi rok z polskiego i w dodatku matura zdana na z łatwością, polecam, na pewno się nie zawiedziecie!

 • Gorsky1315 września 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, matura zdana na wysokim poziomie. Lekcje urozmaicane różnymi ciekawostkami z zakresu wykładanego przedmiotu. Nauczyciel, którego jestem gotów polecić każdemu.

 • Ewa13 września 2013Ocena: 5/5

  Znakomity korepetytor. Dużo mnie nauczył i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Pomagał mi przez dwa lata w liceum, przygotowywał mnie do matury. Odkąd miałam z nim zajęcia zniknęły problemy z językiem polskim, w szczególności te z pisaniem wypracowań. Polecam!

 • Tabacca13 września 2013Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, bez żadnego problemu zdałem maturę pisemną.
  Z matury ustnej, po wspólnych przygotowaniach, dostałem maxa - 30/30

 • Nixon12 września 2013Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, kilka lat super współpracy, na prawdę polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.