Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Konrad Gilarski- profesjonalne przygotowanie do matury 2018/ sprawdzianow, nadrabianie zaległości.


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 20 opinii
 • Telefon(Pokaż)Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Bielany, Żoliborz,Chomiczówka)
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z matematyki

70 - 90 zł60 minut
Opinie: 20Ocena: 5.0/5

Zapewniam skuteczne przygotowanie do matury 2017/18, pomoc w sytuacjach krytycznych, realizacji celów. Nauka w milej i przyjaznej atmosferze. 535-345-648

Mam na imię Konrad. Udzielaniem korepetycji zajmuje się od pięciu lat. W tym czasie wyciągnąłem wiele osób z opresji a także pomogłem w solidnym przygotowaniu do matury. Gdy byłem uczniem brałem udział w wielu konkursach w których odnosiłem liczne sukcesy. Jestem osobą cierpliwą i staram się prowadzić zajęcia w przyznajej atmosferze. Po każdych zajęciach uczeń dostaje prace domową, którą wysyła mi rozwiązaną na maila tak aby nie tracić cennego czasu na korepetycjach. Moja oferta jest skierowana do osób które cenią sobie swój czas i mój oraz są nastawione na pracę poza lekcjami.

Co mogę zaoferować dla Ciebie? Dlaczego warto mnie wybrać? Kilka słów ode mnie

Szkoła podstawowa
Zauważyłem, że dzieci ze szkół podstawowych mają problemy z rozwiązywaniem zadań z treścią oraz z zadaniami rachunkowymi. Na moich zajęciach skupimy się na przygotowaniu do materiału bieżącego oraz nadrabianiu zaległości. Oprócz tego zwrócimy większą uwagę na rozwiązywaniu jak najwięcej ilości zadań z treścią oraz zadań rachunkowych. Pozwoli nam to wyrobić sobie solidny fundament pod dalszą edukację. Z doświadczenia wiem, że uczniowie którzy mają wyrobione pewne podstawy matematyczne mają mniejsze problemy w dalszej edukacji. Pomogę również w wyjściu z zagrożenia na semestr.

Szkoła gimnazjalna
Dla uczniów szkół gimnazjalnych przygotowałem kurs gimnazjalny. Posiadam swoje materiały, które pomogą w solidnym przygotowaniu do testu gimnazjalnego. Podczas tego kursu przerobimy wszystkie najważniejsze zadania oraz skupimy się na nadrobieniu zaległości. Oprócz przygotowania do testu gimnazjalnego oferuję uczniom klas 1 i 2:
a) Przygotowanie w materiale bieżącym do sprawdzianów lub kartkówek.
b) Pomoc w odrabianiu pracy domowej.
c) Nadrabianiu zaległości.
d) Pomoc w wyjściu zagrożenia z semestru.

Szkoła licealna
Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych mogę zaoferować swoją pomoc w przygotowaniu w biężącym materiale, usystematyzowanie swojej wiedzy. Posiadam bardzo dużą liczbę zbiorków zadań które z pewnością pomogą w osiągnięciu rezultatów które sobie założymy wspólnie. Pomogę Ci również w wyjściu z sytuacji podbramkowej czy też w lepszym przygotowaniu się do sprawdzianów :)

Kurs Maturalny
Zapraszam przyszłorocznych maturzystów do zapisywania się na kurs maturalny. Podczas zajęć przedstawie wiedzę z podstawy programowej oraz postaram się dodać od siebie wskazówki które z pewnością przyblizą Ciebie do zrealizowania postanowionego celu. Na tych zajęciach będziemy korzystać z książek Pazdro, Kiełbasy i Henryka Pawłowskiego.

Wstępny harmonogram dla przyszłorocznych maturzystów (może ulec pewnym modyfikacjom w zależności od naszego tempa nauki) :

1.Wyrażenia algebraiczne/Liczby rzeczywiste – 16-30 Wrzesień;
2.Funkcja Liniowa – 1-15 październik;
3.Funkcja kwadratowa – 16-30 październik;
4.Funkcja trygonometryczna – 1-15 listopada;
5.Funkcje wymierne -16-23 listopada;
6.Ciągi – 24 listopada- 8 grudnia;
7.Geometria płaska (planimetria) – 9 Grudnia – 13 stycznia (podczas przerwy Świątecznej uczeń dostanie obszerną pracę domowę która sprawdzi wiedzę z powyższych przerobionych działów).
8.Geometria analityczna – 14 -28 stycznia;
9.Stereometria – 29 stycznia- 12 luty;
10. Rachunek prawdopodobieństwa -12 -26 luty;
W marcu zrobimy krótką powtórkę rzeczy które szły najsłabiej uczniowi podczas przerabiania wszystkich działów zawartych w podstawie programowej. W kwietniu natomiast skupimy się na rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Jest to wstępna rozpiska która może ulec zmianie.

Cennik:
Szkoła podstawowa- 70zł za 60 minut.
Szkoła gimnazjalna- 80zł za 60 minut.
Kurs przygotowujący do testu gimnazjalnego- 150zl za 120 minut.
Szkoła licealna- 90 za 60 minut.
Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego- 160zł za 120 minut.
Lekcja grupowa- 120zł za 60 minut.

W godzinach 7-9 rano cena wynosi:

Szkoła podstawowa 50zł za 60 minut;
Szkoła gimnazjalna 60zł za 60 minut;
Szkoła licealna 70zł za 60 minut;

Obszar działania:
Lekcje odbywają się u mnie w mieszkaniu (Bielany- przystanek Reymonta) w bardzo przyjaznych warunkach. Mieszkanie jest oddalone 5 minut jazdy autobusem od metra Słodowiec.

Kontakt:
Proszę o kontakt pod nr: 535 345 648 lub poprzez formularz. Jeśli nie odbieram telefonu to proszę o pozostawienie wiadomości SMS a napewno skontaktuję się w wolnej chwili.

Uwaga:
Nie pomagam podczas egzaminów.

Doświadczenie:
Pięć lat.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Rafał22 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo kompetentny korepetytor dla uczniów gimnazjów. Mój syn jest bardzo zadowolony, udalo mu się podciągnąć ocenę z matematyki o 2 stopnie w porównaniu do półrocza.

 • Antek17 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel
  Poprawiłem dzięki niemu ocenę z matematyki

 • Patrycja14 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Konrad bardzo pomógł synowi, który miał kłopoty z matematyką w I klasie liceum. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Cierpliwy, zawsze w dobrym humorze, miał z synem świetny kontakt. Dziękujemy i polecamy.

 • Krystyna S8 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam. Miły, cierpliwy i solidny nauczyciel umiejący przekazać swoją wiedzę w dobrej, przyjaznej atmosferze, a to bardzo ważne. Wyciągnął gimnazjalistę z bardzo poważnych kłopotów w stosunkowo krótkim czasie. Skutecznie pomógł też uczniowi 6 klasy. Jesteśmy więc podwójnie wdzięczni. Dziękujemy

 • Tomek S6 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Konrada na każdy poziom matematyki zarówno dla maturzystów jak i licealistów. Mój Syn miał bardzo duże problemy z matematyki ale dzięki Panu Konradowi wyszedł na prostą.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.