Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Anna Zwolińska


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z angielskiego

30 - 40 zł60 minut

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W POZNANIU!
Dzień dobry,
jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie rozpoczęłam kolejne studia językowe w Poznaniu i z miłą chęcią udzielę korepetycji z języka angielskiego.
Różnie poziomy nauczania, od szkoły podstawowej po maturzystów. Pracowałam z dziećmi w wieku szkolnym w Polsce (New School w Malanowie) jak i nauczałam dzieci prywatnie w Hiszpanii. Przygotowywałam także maturzystów do matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.
Oprócz wiedzy uniwersyteckiej, miałam okazję wykorzystać i dodatkowo przeszkolić swój język w praktyce podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych.
Dojeżdżam do uczniów.
Zapraszam na lekcje! :)

Doświadczenie:
- Praca jako lektor języka angielskiego w szkole językowej New School w Malanowie - Praca w Stanach Zjednoczonych - Prywatna nauka języka angielskiego w Barcelonie

Certyfikaty:
- Licencjat z lingwistyki stosowanej

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.