Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Paula Fąfrowicz


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

30 - 60 zł60 minut
Opinie: 15Ocena: 5.0/5

Hola tod@s!

Udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego dla osób w każdym wieku, jest również możliwość zapisania się na zajęcia grupowe.
Zapraszam szczególnie na zajęcia przez Skype. Nigdy nie miałeś zajęć online? Zapraszam więc na próbną lekcję i sam zdecydujesz jak podoba się Tobie taka forma nauki.

Zapraszam serdecznie na przyjemną naukę języka hiszpańskiego!

Dlaczego warto do mnie napisać?

Jestem studentką III roku filologii hiszpańskiej UAM i od trzech lat z powodzeniem udzielam korepetycji.

Hiszpański to moja pasja, którą staram się rozwijać w każdej wolnej chwili. Kontakt z ludźmi jest dla mnie przyjemnością, dlatego z chęcią podzielę się z Tobą nabytymi umiejętnościami.

Oferuję dużą ilość ciekawych materiałów, tekstów oraz nagrań, które chętnie wykorzystam podczas lekcji.

Zapraszam osoby w każdym wieku, również najmłodszych. Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz z dziećmi. Ukończyłam kurs opiekuna oraz rozpoczęłam dodatkową specjalizację pedagogiczną.

Mam ciągły kontakt z językiem hiszpańskim. Obecnie jestem w Hiszpanii na Wolontariacie Europejskim.
Studiowałam i pracowałam przez pół roku w Hiszpanii, gdzie szkoliłam umiejętność swobodnej komunikacji z nativami.
Codzienny kontakt z językiem, mam również dzięki organizacji wymian językowych i spotkań dla ludzi z zagranicy.
Na wymiany językowe co tydzień przychodzi sporo osób zainteresowanych nauką języka. Mingle CS Language Exchange

Polecam szczególnie korepetycje przez Skype, które ostatnio cieszą się dużym zainteresowaniem. Współpracuję w ten sposób głownie z dorosłymi, ale także z młodzieżą oraz z dziećmi.

Na zajęciach jestem otwarta na potrzeby ucznia. Zwracam także dużą uwagę na wykorzystanie zasad gramatycznych w konwersacji. Większość czasu na lekcjach poświęcam na komunikację.

Przygotowuję również do matury z hiszpańskiego. Sama zdawałam maturę podstawową oraz rozszerzoną i pamiętam dokładnie jak się do niej przygotowywałam.

Na poziomie A2 wzwyż staram się urozmaicać lekcje wykorzystując różnego rodzaju bajki czy filmy do nauki języka. Sama w ten sposób do teraz się szkolę i uważam tę metodę za bardzo skuteczną.

Cennik:
Lekcja online dla jednej osoby, 60 min: 60zł
Lekcja online dla dwóch osób, 60 min: 40zł/osoba
Lekcja online dla trzech osób, 60 min: 30zł/osoba

Jest możliwość negocjacji w przypadku lekcji dla większej grupy osób.

Jeśli preferujesz zajęcia twarzą w twarz, również śmiało możesz do mnie napisać. Współpracuję z kilkoma osobami z innych miast w Polsce które również bardzo dobrze nauczają hiszpańskiego, zawsze chętnie mogę je polecić.

Zapraszam ciepło na pierwszą lekcję:)

Kontakt: +48 727 928 951

Doświadczenie:
3 lata udzielania prywatnych lekcji

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Stefan26 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Razem z Paulą tłumaczymy fragmenty bajek ze słuchu i dość sporo rozmawiamy. Paula dostosowuje nauczanie do potrzeb ucznia. Myślę, że każdy nauczy się hiszpańskiego z pomocą Pauli. Polecam wszystkim!

 • Sylwia3 listopada 2016Ocena: 5/5

  Polecam lekcje u Pauli. Dużo entuzjazmu i zaangażowania, zawsze uśmiechnięta. Potrafi dostosować się do oczekiwań i położyć nacisk na te elementy, które są do poprawienia. Zajęcia prowadzone są ciekawie, oglądamy fragmenty filmów, rozmawiamy. Jeszcze raz serdecznie polecam !

 • Michal24 października 2016Ocena: 5/5

  Rozpoczynałem swoją przygodę z hiszpańskim z Paula i oceniam nasze zajęcia jako bardzo dobre.

 • Lila23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam, uczyłam się z Paulą przez skypa, lekcje są różnorodne, rozmawiamy, czytamy, tłumaczymy teksty. Pauli zależy na tym żeby nauczyć i zawsze znajduje czas dla uczniów. Naprawde polecam

 • Gosia21 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Uczylismy sie z Paulą w czteroosobowej grupie. Mimo różnicy wieku potrafiła sprawić ze zajecia były bardzo ciekawe i efektywne zarówno dla mnie jak i moich 55-letnich rodziców. Bardzo polecamy

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.