Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ewa Kędziorczyk

ewwwe Ewa Kędziorczyk


(4 ogłoszenia)
 • Opinie: 41 opinii
 • Telefon(Pokaż)SkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec (Sosnowiec Dańdówka)
  • Zagórze
  • Mysłowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Katowice
  • Jaworzno
  • Czeladź
  • Będzin
 • ewwwe Ewa Kędziorczyk
  ul. Wrzosowa 3/9
  41-208 Sosnowiec
  Nip: 644-164-43-56

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 10 dni temu

O mnie

Uczę tylko prywatnie – zawodowy korepetytor.

Jest to moja stała, pełnoetatowa praca (działalność gospodarcza).

Systematycznie i na bieżąco doskonalę swój warsztat: wprowadzam i modernizuję metody przekazywania wiedzy, aktualizuję tematykę i dostosowuję do bieżących wymogów.

Zależy mi przede wszystkim na efektywności i skuteczności, które wiążą się z zadowoleniem klientów.

Więcej informacji na matematyka.sosnowiec.pl

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jakub3 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, w kilka lekcji będąc niebezpiecznie blisko progu na maturach próbnych, podwoiłem swój wynik na maturze. Dużo pracy domowej, ale efekty wymierne.

 • Grzegorz28 lipca 2017Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, który potrafi nauczyć dokładnie każdego nawet najbardziej znienawidzonego działu matematyki. Dużo prac domowych , które są skrupulatnie sprawdzane dają szybkie efekty.

  Ogółem POLECAM!!!!!!

 • Michał10 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pani Ewa jest na pewno jedną z najbardziej cierpliwych, a zarazem wymagających osób jakie spotkałem. Wyciągneła mnie z dna wpływając na moje własne podejście do nauki i systematyki. Ta pani jest osobą dla której nie ma czegoś takiego jak niewykonalny problem matematyczny. Warto też dodać że naprawdę przykłada się do swoich usług jeśli się już z nich korzysta

 • Konrsd30 czerwca 2017Ocena: 4/5

  Korepetycje pomogły w przygotowaniach do matury! Polecam

 • damian30 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze uczy. Dużo wymaga i zadaje do domu, ale dzięki temu zdałem maturę z matematyki zaczynając zajęcia z Panią w II semestrze. Bez Pani Ewy nie udałoby mi się to. Poza tym ma własne materiały do nauki matematyki na swojej stronie internetowej. Polecam

 • Agnieszka31 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Świetna nauczycielka. W ekspresowym tempie potrafiła przygotować syna do egzaminu komisyjnego. Nauki jest dużo, ale przecież właśnie o to chodzi. Syn zdał z dobrym wynikiem.

 • Miłosz30 sierpnia 2016Ocena: 4/5

  Bardzo cierpliwa pani korepetytorka. Potrafi rozwiązać każde zadanie, wytłumaczyć je krok po kroku, oraz na co zwracać uwagę gdy stoi się w miejscu. Dobrze tłumaczy nowy materiał, a jeszcze lepiej przypomina czy też utrwala ten poznany w szkole. Kolejną zaletą jest elastyczność. Potrafi dostosować się do praktycznie każdego terminu, w każdej chwili. Dodatkowo posiada dobrze zaprojektowaną stronę internetową, która pomaga w zrozumieniu materiałów, a w domu służy jako przypominajka.

  Posiada tylko jedną wadę. Zadaje strasznie dużo zadań domowych. Z drugiej strony ta metoda jest Bardzo Dobra, gdyż jest to najlepszy sposób na nauczenie się matematyki.

  Matura poszła mi dobrze i dostałem się na politechnikę śląską.

 • Agnieszka7 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pani Ewa mimo presji czasu wszystko dokładnie wytłumaczyła. Posiada świetnie opracowane materiały pomagające w nauce. Polecam

 • Michał5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia przyszedłem jako uczeń słaby i trochę bałem się jak pójdzie matura. Dziś mam wyniki i jest bardzo dobrze a jestem pewien że bez tych korepetycji by mi się nie udało

  dziękuję za pomoc i cierpliwość

 • Konrad20 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Świetne materiały do nauki, Pani świetnie tłumaczy materiał oraz jest życzliwa.

 • Michał19 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Pani Ewa profesjonalnie podeszła do tematu, mimo presji czasu bez trudu dostosowała materiał do mojego poziomu. Proporcje pomiędzy teorią i praktyką były idealne, a sama postawa pani Ewy bardzo miła. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 • Monika29 lutego 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona. Pani tłumaczy dokładnie i wyraźnie.
  Szybko potrafi przekazać swoją wiedzę.
  Sympatyczna i cierpliwa, serdecznie polecam!!!

 • Janina20 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Pani Ewa jest świetna. Bardzo kompetentna i życzliwa.

 • Kamil Leszczyński29 września 2015Ocena: 5/5

  Lekcje u Pani Ewy bardzo dużo mi dały, naprawdę fajnie uczy. Pokazała mi pare fajnych sztuczek zaledwie po miesiącu uczęszczania udało mi się nadrobić ogromną część materiału.

 • Agnieszka6 września 2015Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetycje u pani Ewy , jako jedyna podjęła się przygotować w miesiąc mojego syna do egzaminu poprawkowego z matematyki i bardzo jestesmy pani Ewie wdzięczni za to .Syn dziś jest w kolejnej klasie i jest bardzo zadowolony .Jeszcze raz bardzo dziękujemy pani Ewo.

 • Klaudia3 września 2015Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam zajęcia z Panią Ewą. Jest bardzo miłym kompetentnym korepetytorem, który zna się na rzeczy. Cierpliwie i do skutku tłumaczy niezrozumiałe tematy, a jedynym warunkiem dobrej współpracy i oczekiwanych efektów jest systematyczna praca ze strony ucznia. Problemy z matematyki ciągnęły się za mną od podstawówki. Z Panią Ewą zaczęłam współpracę 10 miesięcy temu kiedy to miałam zagrożenie z matematyki na półrocze. W bardzo szybkim czasie nadrobiłam zaległości i wyszłam na prostą a moja ocena wahała się w drugim semestrze pomiędzy 3 a 4, co kiedyś było dla mnie nie do osiągnięcia. Dodam,że podczas przerabiania kolejnych tematów Panie Ewa bardzo szybko wyłapuje braki z innych zagadnień, szybko je uzupełnia, aby dane zagadnienie było całkowicie zrozumiałe . Obecnie Pani Ewa przygotowuje mnie pod kątem matury i dzięki niej widzę realne szanse na zdanie jej na uzyskanie satysfakcjonującego mnie wyniku.
  Serdecznie polecam korepetycje u Pani Ewy wszystkim, którzy nie potrafią zaprzyjaźnić się z królową nauk.

 • Filip28 lipca 2015Ocena: 2/5

  Zastanawiam się jak to możliwe, że zajęcia u Pani mogą być ocenione pozytywnie .... Absolutnie negatyw. Pani o małej cierpliwości, zbyt szybko pokazuje swoje niezadowolenie. Bardzo dużo zadaje do domu, a jak źle zrobisz to cały czas na następnych (nietanich) zajęciach omawiasz ten sam temat i tak w kółko. A wystarczyło dobrze wytłumaczyć.. Nie każdy jest orłem z matematyki! W szkole już nowe klasówki i tematy, a do Pani to nie dociera. Uważam, że źle tłumaczy i może jest to wynikiem, że nie pracuje jako nauczyciel. Nie ma podejścia do ucznia. Zmieniłem Panią na korepetytora, który dodatkowo uczy w liceum (dużo tańsze lekcje) i jest po prostu bosko . NIE POLECAM.

  Odpowiedź korepetytora

  Prawdą jest, że nerwy mi puściły (a nie powinny), tylko ile razy można prosić o rozwiązanie prostych zadań, które (kilkanaście razy!) są już w tym zeszycie poprawione.
  Po co omawiam i tłumaczę, pokazuję co jest nie tak oraz piszę jak powinno być, skoro za tydzień widzę znowu ten sam efekt – ignorowanie poprawek i uwag. Naprawdę nie jest wielkim wysiłkiem odwrócić stronę w zeszycie i przepisać dobrze zadania (tzn. wraz z naniesionymi już poprawkami), zamiast przez 12 lekcji, bezmyślne powielać te same błędy.
  PS. Cieszę się, że trafiłeś na nauczyciela, który potrafił do ciebie dotrzeć, ale pamiętaj - nastawienie ucznia też jest istotne – życzę powodzenia w dalszej nauce.

 • Kuba14 lipca 2015Ocena: 5/5

  Świetne zaangażowanie ze strony nauczyciela. Wszystko tłumaczone i objasniane od samego początku. Nauczyciel wymagający dzięki czemu są dobre wyniki na egzaminach. Polecam osobą niezdecydowanym.

 • Damnian W.14 lipca 2015Ocena: 5/5

  Miałem kłopoty z matematyką, a dzięki Pani Ewie pozbyłem się problemów z tym przedmiotem. Potrafi wytłumaczyć, cechuje ją cierpliwość oraz szczera chęć pomocy uczniowi. Posiada szeroki wachlarz terminów korepetycji. Dzięki pomocy Pani Ewy zdałem pomyślnie maturę i wkrótce rozpocznę studia. Cieszę się, że uczęszczałem tu na korepetycje - było warto, zdecydowanie.

 • Natalia30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Gorąco polecam zajęcia z Panią Ewą. Korepetycje prowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze. Tematy omawiane są bardzo dokładnie w zrozumiały dla ucznia sposób. Czas spędzony na intensywnej pracy zaowocował bardzo dobrym wynikiem na maturze. Zdecydowanie polecam!

 • Justyna28 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Od gimnazjum miałam bardzo duże problemy z matematyką. Skończyłam właśnie 2 klasę liceum, a moje umiejętności z zakresu matematyki bardzo wzrosły w ciągu 3 miesięcy. Efekt zauważalny praktycznie po pierwszych zajęciach z panią Ewą, są one przeprowadzanie w miłej i nie budzącej stresu atmosferze. Bardzo polecam wszystkim mającym problemy z królową nauk oraz tym ,którzy chcą podszlifować swoje umiejętności. Polubiłam matmę! :D

 • Karolina28 czerwca 2015Ocena: 5/5

  W ciągu swojej edukacji miałam już kilku korepetytorów, jednak żaden z nich nie potrafił mi pomóc i wytłumaczyć, jak radzić sobie z trudnościami oraz nie sprawił, że rozwiązywanie zadań stało się dla mnie przyjemne, do momentu aż nie zaczęłam pracować z Panią Ewą, która jest miłą, serdeczną i bardzo kompetentną osobą. Pedagog, który potrafi zrozumieć ucznia i jego potrzeby. Jeśli sądzisz, że nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć zagadnień z matematyki - polecam Ci Panią Ewę! :)

 • Paula27 stycznia 2015Ocena: 5/5

  ...od zawsze nie rozumialam matematyki, wyszlam z liceum ze zdana matura z matematyki na 50% ! poszlam na farmacje, z miejsca chcialam isc na korki jak sie zaczela matematyka,wybralam pania Ewe :)i to byl swietny wybor!nie dosc ,ze przypomniala podstawy to nauczyla(pragne dodac, ze mialam rok przerwy w matematyce i to byla dla mnie czarna magia) zdalam bez problemu kolokwia czastkowe na 5 i 4 z calek pochodnych... i kolowium zaliczeniowe tez dalo rade zdac , gdzie ponad polowa roku musiala pisac poprawke, bo wcale nie bylo latwe :)!!!

  serdecznie polecam
  studentka farmacji SUM :)

 • Eunika23 listopada 2014Ocena: 3/5

  Pomimo doświadczenia i wiedzy, dobra organizacja, bardzo wymagająca Pani korepetytor bardzo dobrze przygotowana i znająca najnowsze możliwości nauki. Dla ludzi systematycznych i o stalowych nerwach. Polecam dla systematycznych , perfekcyjnych i wytrwałych :))

 • Karolina29 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Na zajęcia z panią Ewą Kędziorczyk zgłosiłam się dwa miesiące przed maturą z matematyki na poziomie podstawowym. Dzięki efektywnej wspólnej pracy udało się nam (w tak krótkim czasie) powtórzyć materiał i uporządkować moje wiadomości, co zaowocowało satysfakcjonującym mnie wynikiem egzaminu. Chcę zatem bardzo gorąco polecić korepetycje u p.Kędziorczyk wszystkim zainteresowanym/mających problemy w nauce matematyki.

 • Marcin20 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Jestem niezmiernie zadowolony z efektów udzielonych mi korepetycji przez Panią Kędziorczyk. Uczęszczam do I klasy liceum, do klasy z rozszerzoną matematyką.
  Przez ponad miesiąc, z powodów zdrowotnych nie chodziłem do szkoły. Moja nauczycielka matematyki szybko przerabiała materiał, wskutek czego miałem duże zaległości. Po kilku godzinach nauki z Panią Kędziorczyk nadrobiłem cały materiał. Dowodem tego jest fakt, iż napisałem sprawdzian z całego semestru najlepiej z klasy. Pani z wlasnej inicjatywy wydłużała lekcje, by upewnić się, że dobrze zrozumiałem przerabiane zagadnienie (nie chciała przyjąć dodatkowych opłat). Serdecznie dziękuję i polecam.
  Marcin

 • Julia13 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Gorąco polecam zajęcia z Panią Ewą. Korepetycje prowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze. Tematy poszczególnych działów matematycznych omawiane są bardzo dokładnie w zrozumiały dla ucznia sposób : ) Duże efekty konsekwentnej i sumiennej pracy z Panią Ewą widoczne są już po kilku zajęciach. Polecam.

 • Karolina5 czerwca 2014Ocena: 2/5

  serdecznie NIE polecam !!!!!!

 • Patryk31 maja 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dobry system nauczania. Konkretnie i na temat, porządne wyjaśnienie zagadnienń szkolnych, a nawet dodatkowe elementy. Pani Ewa dobrze tłumaczy, porządnie, lecz spokojnie - tak, że każdy zrozumie. Polecam.

 • Ola28 maja 2014Ocena: 5/5

  Polecam Panią Ewę, na pierwszy semestr zaczynałam moją przygodę w 2LO z 2, jednak dzięki korepetycjom teraz prawdopodbnie skończę rok z 4 :) Bardzo dobrze przygotowuje do sprawdzianów i kartkówek, każdy temat był wałkowany do skutku,jest bardzo wymagająca ale zarazem skuteczna. Polecam :)

 • Paulina3 kwietnia 2014Ocena: 2/5

  niestety, Panią Ewę odradzam...
  poszłam nauczyć się liczyć całki ale wyszłam tak samo zielona jak weszłam. Pani Ewa niewiele tłumacząc liczyła przykład za przykładem. Fajnie że to potrafi ale nie na tym polegają korepetycje...

  Odpowiedź korepetytora

  Po pierwsze - nigdy tak lekcji nie prowadzę (tłumaczę aż do zrozumienia, co weryfikuję osobiście sprawdzając), po drugie żadnej Paulinie nie udzielałam lekcji z zakresu całek (przynajmniej przez ostanie 2 lata - dalej nie chciało mi się sprawdzać), po trzecie - podlega mi to pod oszczerstwo (zastanowię się jeszcze czy warto marnować mój czas aby wyciągnąć z tego konsekwencje).

 • Marcin4 lutego 2014Ocena: 5/5

  Pełen profesjonalizm.Nawet dla słabych z matematyki każdy dział wałkowany w zrozumiały sposób aż do skutku.Wymagająca w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Lekcje są prowadzone bez stereotypów i nudnych schematów.Po tylu latach doświadczenia, brak zniechęcenia a wręcz zauważalna chęć samodoskonalenia w jak najprostszy sposób przekazywać wiedzę.Z czystym sumieniem polecam w 100% tym którzy oczywiście,chcą się nauczyć.Pozdrawiam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki :)

 • Żaneta1 listopada 2013Ocena: 5/5

  Profesjonalnie i kompleksowo omówione każde zagadnienie - wałkowane aż do skutku. Czas spędzony na intensywnej pracy zaowocował świetnym przygotowaniem do egzaminu zdanego z bardzo dobrym wynikiem. Zdecydowanie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Wielkie dzięki - polecam się na przyszłość :)

 • Piotrek15 września 2013Ocena: 5/5

  Świetny system przekazywania wiedzy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminów. Polecam :)

 • Ola9 września 2013Ocena: 5/5

  Bardzo miła atmosfera, doskonałe przygotowanie do egzaminów, gorąco polecam :)

 • witold5 sierpnia 2013Ocena: 1/5

  gorąco odradzam!!!!!!!!!!.opinie pisane przez p.ewe .szkoda pieniędzy i czasu.

 • Magda13 września 2012Ocena: 5/5

  Wymagająca przez co skuteczna w działaniu korepetytorka,doskonale tłumaczy aż do zamierzonego efektu. Gorąco polecam:)!!!!

 • Paulina2 września 2012Ocena: 5/5

  Doskonała współpraca w bardzo miłej atmosferze,rewelacyjne przekazywanie wiedzy oraz wszystko zawsze doskonale tłumaczone.Serdecznie polecam :)

 • Nicole4 września 2011Ocena: 5/5

  Korepetycje wspominam jako czas spędzony na intensywnej pracy w miłej atmosferze, która przyniosła spodziewany efekt. Szczerze polecam (;

 • Roksana22 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Świetne warunki pracy. Widoczna wysoka kompetencja i kultura. Dostosowanie poziomu współpracy do wiedzy ucznia. Polecam serdecznie.

 • Wojtek20 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Świetna współpraca w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie wątpliwości zawsze wyjaśniane, doskonałe przygotowanie do matury. Polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.