Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów
El sueño

El sueño


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 16 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Wrocław (Stare Miasto)
  • Poznań (Stare Miasto)
  • Warszawa (Powiśle)
  • Opole (Stare Miasto)
 • El sueño
  ul. Ruska 43
  50-079 Wrocław
  Nip: 8992717187

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

30 zł90 minut
Opinie: 16Ocena: 5.0/5

El sueño to szkoła specjalizująca się w nauczaniu języka hiszpańskiego. Zależy nam na tym, abyście czuli się swobodnie, dlatego nasze grupy liczą maksymalnie cztery osoby.

Zajęcia na poziomie początkującym są z polskimi lektorami, jednak już po pierwszym semestrze uczniowie są na poziomie komunikatywnym i przechodzą pod opiekę native speakerów. Mamy w ofercie wszystkie poziomy, od całkowicie początkującego do C1.
Oprócz zajęć organizuje też warsztaty, Fiesty, wycieczki, konkursy i wiele innych atrakcji związanych z kulturą Hiszpanii.
Prowadzimy także najpopularniejszą w Polsce stronę dotyczącą gramatyki, a już w październiku wydajemy książkę do nauki hiszpańskiego na wszystkich poziomach.

Mimo, że rozwijamy się w błyskawicznym tempie (jesteśmy już w czterech miastach) podchodzimy do wszystkich uczniów indywidualnie, bo to jest dla nas najważniejsze.

Zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego zapraszamy serdecznie do oddziałów naszej szkoły we Wrocławiu (664 211 559), w Warszawie (697 013 641), Poznaniu (783 468 317) i w Opolu (788 242 086).

Mamy duże doświadczenie w nauczaniu i chcemy się nim z Wami podzielić. Wiemy jak uczyć, abyście szybko zauważyli efekty!

Zapraszamy na naszą stronę i na Fb :)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kamila2 lipca 2016Ocena: 5/5

  W El Sueno jestem dopiero od jednego semestru na poziomie A2, wcześniej uczyłam się sama. Dzięki szkole przemogłam się do mówienia i teraz swobodnie potrafię się komunikować w języku hiszpańskim. Nauczyciele są dobrze przygotowani do zajęć, ale nie prowadzą ich w sposób sztywny, z książką; tutaj mamy mnóstwo okazji do mówienia, wypowiadania się na różne tematy, dzięki czemu poznajemy dużo przydatnych słówek. Grupy są małe, co jeszcze bardziej motywuje do zabrania się za siebie :-) Na pewno będę chciała uczyć się tam kolejny semestr, gdyż to najlepsza szkoła hiszpańskiego we Wrocławiu!

  Odpowiedź korepetytora

  Kamila!!
  Dziękujemy za opinię, a przy okazji gratulujemy Ci postępów z tego semestru, naprawdę porządnie przerobiłaś poziom A2 i sama wiesz o tym, jak dobrze poszedł Ci test końcowy :)
  Cieszymy się, że zajęcia wydają Ci się "nie sztywne", a jednocześnie dobrze przygotowane. O to nam chodzi! I o to, żebyście dużo mówili :) Jeszcze raz: ¡gracias por tu opinión!

 • Mariusz30 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Miałem przyjemnośc uczyc się w El Sueno przez okres ok. 4 miesiecy - mimo ze musiałem pozniej przerwac nauke jezyka to swietnie zapamietalem ten czas. Mala grupa 3 osobowa, swietni lektorzy, bardzo duzy nacisk na nauke slowek i mowienie po hiszpansku w trakcie lekcji oraz ciekawe i systematyzujace wiedze zadania domowe :) Moge El Sueno porownac tylko do jednej szkoly jezykowej w ktorej bylem przez chwile i to naprawde jest przepasc in plus dla el sueno jezeli chodzi o podejscie do ucznia i oprzede wszystkim o fun - bo przeciez o to chodzi zeby nauka sprawiala przyjemnosc :)

  Odpowiedź korepetytora

  Mariusz, jak miło znowu o Tobie usłyszeć :) Dziękujemy za opinię!
  Cieszymy się, że ilość nowego słownictwa i czas przeznaczony na mówienie był według Ciebie odpowiedni. I że miałeś radość z tych zajęć, bo, masz rację, to jest jedna z najważniejszych rzeczy! Pozdrawiamy :)

 • Karolina29 czerwca 2016Ocena: 5/5

  sJak najbardziej polecam el ueno każdemu! Sama tutaj zaczynałam i nie wyobrażam sobie nauki w innym miejscu. Jak dla mnie to już nie tylko szkoła - to przyjaciele, język, kultura, fiesty ,prawdziwe umiejętności i wiele więcej ;) z pewnością nie mówię jeszcze perfekcyjnie, ale .. MÓWIĘ! Dzięki el sueno przestałam się bać. Tutaj rozmowy są priorytetem i to na przeeeróżne tematy.
  Prócz tego niska cena i świetna lokalizacja wskazują że i Ty powienieneś tu spróbować...jestem pewna, że zostaniesz z nami na dłużej ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Karolina, dla nas tworzenie miejsca, gdzie można poznać nowych przyjaciół (choćby i jednego!) to ogromna satysfakcja :) A jeszcze to, że przestałaś bać się mówić (co nieraz bywa ogromnym wyzwaniem w nauczaniu języków) i to, że określasz umiejętności zdobyte u nas jako "prawdziwe" uszczęśliwia nas niesamowicie!
  Dziękujemy!

 • Ewa23 czerwca 2016Ocena: 5/5

  NAJLEPSZA SZKOŁA HISZPAŃSKIEGO, KTÓRĄ POLECAM KAŻDEMU!!!

  Startowałam od samego początku (nie umiałam nawet się przedstawić).
  Nie mam pojęcia, w jaki sposób El Sueno to robi *, ale po roku nauki na wycieczce do Malagii, notabene zorganizowanej przez naszą Szkołę, nie miałam problemów z dogadaniem się, a teraz po 2 latach swobodnie rozmawiam z hiszpańskojęzycznymi znajomymi.

  * Podejrzewam, że między innymi chodzi o małe grupy (max 4 osoby), lektorów nativów i wielki nacisk na mówienie :-)

  Dziękuję, El Sueno!
  Dzięki Wam nie wiem co to jest bariera językowa! :D

  Odpowiedź korepetytora

  Ewcia!!! Zanim jeszcze zobaczyliśmy autora opinii, wiedzieliśmy, że to Ty :D
  Dziękujemy za te wszystkie mile słowa. Jesteś najlepszym przykładem na to, że w dwa lata można pięknie opanować język! Ostatnio jak Cię słuchaliśmy zza ściany pękaliśmy z dumy!

 • Hanna23 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Szkoła o bardzo profesjonalnym podejściu: dla mnie dużym plusem było to, że zajęcia odbywają się w małych grupach (do czterech osób, a często nawet mniejszych) i że bardzo wiele dzieje się też po lekcjach (warsztaty, konkursy, wspólne wyjścia, itp.), co bardzo motywuje do nauki i jest na pewno nietypowe jeśli chodzi o szkoły językowe.

  Odpowiedź korepetytora

  Hania, dziękujemy za opinię! Organizowanie tych wszystkich wydarzeń pozalekcyjnych sprawia nam radość z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że możemy Was lepiej poznać, a po drugie dlatego, że Wy możecie pogadać po hiszpańsku nie tylko ze swoimi lektorami, ale też z różnymi Hiszpanami, którzy nas na tych wydarzeniach odwiedzają :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.