Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Ela


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

60 zł60 minut
Opinie: 17Ocena: 5.0/5

Serdecznie zapraszam na indywidualnie skrojone lekcje angielskiego przez SKYPE! Dzięki studiom filologicznym oraz zagranicznym posiadam zarówno gruntowną wiedzę teoretyczną jak i obeznanie w języku żywym. W miłej atmosferze pracuję ze swoimi uczniami nad:
- przezwyciężeniem bariery w mówieniu i płynnością wypowiedzi
- ekspresowym postępem w ogólnej nauce języka
- poprawą wyników nauki szkolnej oraz przygotowaniem do sprawdzianów
- niespotykanie dobrymi wynikami matury podstawowej i rozszerzonej
- z powodzeniem zdanymi Certyfikatami wszelkiej maści i poziomu FCE, CAE, IELTS, TOEFL
- pierwszorzędnie doszlifowanymi rozmowami kwalifikacyjnymi
- językiem biznesowym
- przysposobieniem do pracy za granicą
Stopień intensywności nauki (od rekreacyjnego po intensywny + ;)) oraz taktykę dostosowuję z adeptem. Po wspólnym ustaleniu naszego celu, kładę nacisk na REALIZACJĘ tych założeń, bezwzględnie wymagam pracy od ucznia, gdyż jego postępy są również moim sukcesem. Dysponuję ogromną masą ciekawych, darmowych materiałów.

Nauczanie języka angielskiego jest moim jedynym, świadomie wybranym zawodem. Poza wspólnym czasem z uczniami, z pasją pracuję nad swoją efektywnością, doborem materiałów i metodami, dlatego mogę zaoferować obietnicę pełnego zaangażowania z mojej strony.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym co możemy razem zdziałać, zapraszam na bezpłatną, niezobowiązującą rozmowę wstępną przez SKYPE.

Ela

Doświadczenie:
5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marta7 października 2016Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Eli przełamałam strach w wypowiadaniu się po angielsku. Na zajęciach świetnie wytłumaczona gramatyka, mnóstwo dodatkowych materiałów, ciekawie prowadzone konwersacje. Pani Ela to osoba potrafiąca zmotywować. Pełen profesjonalizm - polecam.

 • Stefan26 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Ela to osoba bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana. Zajecia przeprowadzone sa rzeczowo i kompetentnie, ale w luźnej
  atmosferze. Duzo dodatkowych materialow i pomoc poza lekcją przy np. zadaniach domowych i wypracowaniach. Pani Ela jest
  wymagajaca, ale jeśli ktos jest nastawiony na intensywna nauke angielskiego i szybkie efekty to polecam. Bardzo podobaly mi sie szczegolnie konwersacje, pomogły mi bardzo w pokonaniu strachu przed mówieniem.

 • Magdalena6 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Panią Elę. Jest świetną korepetytorką Języka Angielskiego. Bardzo szybko i skutecznie pomogła mi w przygotowaniu do prezentacji.

 • Natalia30 września 2014Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim Ele!! Pomoże każdemu, który nie czuje się na siłach z matematyki. Dzięki Eli zdałam maturę bez problemu, z bardzo dobrym wynikiem :) świetna atmosfera, spokój a przede wszystkim chęci nauki i pomocy ze strony nauczyciela. Szczerze polecam :))

 • Łukasz13 września 2014Ocena: 5/5

  Zdecydowanie POLECAM! po szkole zaocznej i długiej przerwie w systematycznej nauce matematyki zostałem w szybkim okresie czasu perfekcyjnie przygotowany do matury poprawkowej, którą zdałem z bardzo dobrym wynikiem. Korepetycje obywają się w miłej atmosferze i w cichym miejscu a Pani korepetytor posiada sporą ilość przygotowanych materiałów, które znacznie pomagają w nauce oraz co najważniejsze spokój i konkretne tłumaczenie PROSTO I NA TEMAT.

  Polecam każdemu kto ma problemy z matematyką nawet tym co maja spore zaległości. Dzięki korepetycjom i zaangażowaniu wszystko staje się proste.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.