Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ela


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

40 - 60 zł60 minut
Opinie: 19Ocena: 5.0/5

Serdecznie zapraszam na prywatne lekcje angielskiego przez SKYPE! Dzięki dwóm kierunkom studiów, Filologia Angielska oraz angielskojęzycznym Business and Languages, posiadam zarówno gruntowną wiedzę teoretyczną jak i obeznanie w języku żywym. W luźnej atmosferze pracuję ze swoimi uczniami nad:
- przezwyciężeniem bariery w mówieniu, płynnością wypowiedzi, wyeliminowaniem błędów w mowie
- postępem w ogólnej nauce języka – osiąganiem kolejnych poziomów zaawansowania
- świetnymi wynikami matury podstawowej, rozszerzonej, angielskojęzycznej
- przygotowaniem doi Certyfikatów wszystkim poziomów FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL
- doszlifowaniem rozmów kwalifikacyjnych oraz językiem biznesowym
- przygotowaniem do pracy i studiów za granicą
Stopień intensywności nauki (od rekreacyjnego po intensywny + ;)) oraz taktykę, dostosowuję ze studentem. Po wspólnym ustaleniu naszego celu, kładę nacisk na REALIZACJĘ tych założeń, bezwzględnie wymagam pracy od ucznia, gdyż jego postępy są również moim sukcesem. Wszelkie pomoce i materiały niezbędne do nauki zapewniam nieodpłatnie.

Nauczanie języka angielskiego jest moim jedynym, świadomie wybranym zawodem, w którym nieustannie się rozwijam. Poza czasem spędzanym z uczniami, dużo pracuję nad swoją efektywnością, doborem materiałów i metodami, dlatego mogę zaoferować obietnicę pełnego zaangażowania z mojej strony.
Cena za godzinę waha się 40-60 zł/60 min, w zależności od typu, pory dnia i intensywności zajęć.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym co możemy razem zdziałać, zapraszam na bezpłatną, niezobowiązującą rozmowę wstępną przez SKYPE.

Ela

Doświadczenie:
5-letni staż w udzielaniu lekcji prywatnych oraz grupowych w szkołach językowych.

Certyfikaty:
Studia Filologia Angielska (licencjat) Studia Business and Languages (Bachelor Degree) CELTA - Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages CPE Certificate

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • ADA3 maja 2017Ocena: 5/5

  Lekcje z Elą mam już od kilku miesiący i muszę przyznać, że jest to bardzo zaangażowana nauczycielka z prawdziwą pasją. Każda lekcja wnosi nowe informacje i umiejętności, dobrze rozplanowane powtórki nie pozwalają nic zapomnieć i przez to już widzę duży postęp. Atmosfera bardzo miła i zupełnie bezstresowa (nie mylić z brakiem wymagań ;) Polecam każdemu, jak dotąd moja najlepsza nauczycielka i na pewno jeszcze długo będziemy razem pracować.

 • MarekW.24 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Wystawiam najwyższą ocenę. Prywatne zajęcia na skype to jednak dużo lepsze rozwiązanie niż szkoła językowa. Można dużo porozmawiać. W stosunkowo szybkim czasie udało mi się nauczyć mówić bez błędów - coś czego brakuje w szkołach. Zadania gramatyczne są bardzo praktyczne oraz szybko byłem w stanie zacząć je stosować w mowie, dzięki wielu próbom i korektom. Zdecydowanie polecam lekcje z Elą.

 • Marta7 października 2016Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Eli przełamałam strach w wypowiadaniu się po angielsku. Na zajęciach świetnie wytłumaczona gramatyka, mnóstwo dodatkowych materiałów, ciekawie prowadzone konwersacje. Pani Ela to osoba potrafiąca zmotywować. Pełen profesjonalizm - polecam.

 • Stefan26 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Ela to osoba bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana. Zajecia przeprowadzone sa rzeczowo i kompetentnie, ale w luźnej
  atmosferze. Duzo dodatkowych materialow i pomoc poza lekcją przy np. zadaniach domowych i wypracowaniach. Pani Ela jest
  wymagajaca, ale jeśli ktos jest nastawiony na intensywna nauke angielskiego i szybkie efekty to polecam. Bardzo podobaly mi sie szczegolnie konwersacje, pomogły mi bardzo w pokonaniu strachu przed mówieniem.

 • Magdalena6 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Panią Elę. Jest świetną korepetytorką Języka Angielskiego. Bardzo szybko i skutecznie pomogła mi w przygotowaniu do prezentacji.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.